KET v září 2012

molla
11. zář 2012

Ahojky je tu někdo kdo teď v září bude podstupovat ket?Že bychom se podělili o zkušennosti a drželi si palečky .-)

hasalovak
11. zář 2012

AHOJKY, my jsme dneska podstoupili první KET. Nic to nebylo, manžela jsem měla vedle sebe tak to bylo super. Kdy to čeká Vás? Zdraví Katka 🙂

molla
autor
11. zář 2012

Ahojky Káťo tak to budu moc moc držet palečky aby se zavrtával(-li) a všechno to dobře dopadlo. Já jdu 21.9. na utz teď zobu estrofem tak uvidíme jak to bude vypadat 🙂 A jak se cejtíš?

hasalovak
12. zář 2012

Ahojky, cítím se dobře. Je to krásný pocit. Jen jsem doufala,že mi zruší ty náplasti s estrogenem. Ale, bohužel,dál je musím mít. Chtěla jsem je vyměnit za tabletky, ale byl by s tím problém.Tak jsme to nechali tak.Kolik máte nanučků? Jsi na PN,nebo chodíš do práce? Katka 😉

blana12
12. zář 2012

@hasalovak ahoj, náplasti mám taky, dnes mi potvrdili těhu a budu si je prej lepit až do 12tého týdne 😠 , taky jsem je chtěla vyměnit 😀 Můžu se zeptat kam chodíš do caru?

hasalovak
12. zář 2012

AHOJ, tak to ti moc gratuluji. Ja bych nejraději přeskočila těchto čekacích 14 dní. ☹ Je zajímavé, že máš něco vtěle a vůbec nevíš co se tam děje.Chodíme do Brna do Repromedy. Byla nám doporučena mým gynekologem. Kam chodíš ty a je to první ET?

blana12
12. zář 2012

@hasalovak Chodím taky do Repromedy 🙂 První ET biochemické, první ket negativní a ted je to můj druhý ket, tak doufám, že bude všechno probíhat tak jak má 🙂

hasalovak
21. zář 2012

molla Tak dneska 21.9 měla jít na UZV. Tak jen jsem zvědavá jak jsi dopadla a na kdy to naplánovali.Držím palce ať je to co nejdříve.

absti
21. zář 2012

Ahojky,
já se teď na KET připravuji. v pondělí budu 10 den od mrchy a to jdu na ultrazvuk. Jinak já beru jednou denně prednison a 3 x Estrofen. Mrazáčka máme jen jednoho a to 5-ti denní blastocystu

kacenka14
23. zář 2012

Ahoj holky, já byla na ket 12.9., takže už je to 11 dní a test negativní, příznaky žádné. MS jsem ještě nedostala, ale spíš tomu už nevěřim, že by to vyšlo ☹

blana12
24. zář 2012

@kacenka14 ještě to nevzdávej, zkus testnou tak za dva dny 😉 . Ms ti drží léky.

kacenka14
24. zář 2012

@blana12 Já vím, právě proto píšu, že už nedoufám. Dnes byl test zase negativní. Jen nevím, kdy mám teda ty léky vysadit, beru utrogestan.. asi jim budu muset zavolat.

blana12
24. zář 2012

@kacenka14 A kdy máš jít na krev, ono je nejlepší, když to máš potvrzené i z krve, a pokud i tak budeš negativní můžeš vysadit všechny léky.

hasalovak
24. zář 2012

@kacenka14 Ahojte holky, souhlasím tady s blana12. Mně v Caru doporučili, abych si udělala test a pokud bude pozitivní nebo negativní mám se objednat ke svému gynekologovi, aby měli jistotu. Léky bych bez souhlasu lákaře nevysazovala.Zdravím Katka

hasalovak
24. zář 2012

@molla Už jsi se tu nějak dlouho neukazala. Jak pak to s tebou vypadá?

absti
25. zář 2012

Ahojky,
tak já byla včera na ultrazvuku. Sliznici mám 8,2 a na KET jdu v sobotu 😵

kacenka14
25. zář 2012

@blana12 Vůbec neřikali, že bych měla na krev přijít. Jen že mám po 3 týdnech zavolat, jak mi dopadl test. Určitě bez jejich souhlasu je nevysadím.

hasalovak
25. zář 2012

@absti Zdravím a držím palečky. Hlavně věř a pozitivně mysli. Mně to pomáhá a dnes se to i vyplatilo. Lékař nám potvrdil těhotenství i z krve i na Uzv. Tak teď se budu modlit, aby se vše dál vyvíjelo jak má. Máme hotovou i genetiku tak snad ano. Ptfuj ptfuj pro štěstí.

hasalovak
25. zář 2012

@kacenka14 To je divné, kam chodíš do centra? Po 3 týdnech mi to připadá dost dlouho. Vždyť se domluv s tvým gynekologem. I já to tak udělala a vyhověl mi.

blana12
25. zář 2012

@kacenka14 to je fakt divné, že až za tři týdny, zítra si skoč ke svému dr. ať můžeš když tak vysadit pilule.
@hasalovak gratulace🙂 , hlaně atˇse mimískovi u tebe líbí 🙂 Já mám nějaké problémy, tak uvidím co mi řeknou zítra v caru, doufám že máme bojovníčka a nevzdá to 😉

hasalovak
25. zář 2012

@blana12 Moc děkuji, ale pořád mám strach,aby něco. Raději se nechci moc radovat ať to nezakřiknu. Je moc troufalé se ptát co máš za problémy? Moc držím pelce, ať mají zítra pro Vás dobré zprávy.

blana12
25. zář 2012

@hasalovak V pohodě, mínulý týden večer ve středu krvácení, ne moc , ale s přestávkama do dneška špinění, včera celý den o.k a dneska po menší prochajdě zase, takže uvidíme co se děje zítra z utz. A na kdy si tě obědnali na utz asi až ze těch 14dnů že? Ke komu chodíš v repromedě?

hasalovak
25. zář 2012

@blana12 Já jsem byla dnes u svého gynekologa ten mi udělal Uzv a už i prďůška viděl. Tak jsme vzali krev na Hcg a výsledek byl 1448. To teda nevím, jak ale říkal, že to opovídá na začátek 5týdne, ale já jsem 14 dní po Ketu. Pak mi říkal ať se v Repromedě objednám na konec příštího týdne, že možná už bude vidět srdíčko.objednali mě na pátek 5.10. Chodíme k MUDR. Hromadové. Volala jsi tam, když jsi začala krvácet? řekli ti něco k tomu?

blana12
25. zář 2012

@hasalovak To tak odpovídá, ono se to počíta od začátku cyklu 😉 a kolik sis nechala dát embryek? Taky chodím k pí Hromadové, je to skvělá ženská, udělala na mě obrovský dojem už na začátku co jsem k ní začala chodit 🙂 Volala jsem tam hned druhý den ráno, mluvila jsem s Koukalem a ten mi nařídil klidový režim až do zítřka.

absti
26. zář 2012

@hasalovak no teda tak to moc gratuluji!!!! Určitě se svišťovi bude u tebe líbit!!! Já se na Ket těším. Beru to tak že ted mám posledni dny kdy nejsem těhotná. No a tvůj 5 týden odpovídá.

absti
26. zář 2012

@blana12
Koukej se tedy šetřit a na dnešní kontrolu ti moc držím palce!!! Dej pak vědet!

hasalovak
26. zář 2012

@blana12 Já nějak nerozumím tomu, že se to počítá od začátku cyklu? Dej vědět jak jste dopadli. myslíme na Vás.

hasalovak
26. zář 2012

@absti Ahoj a dekujeme. jen nechápu ten 5 týden.

absti
26. zář 2012

@hasalovak
jakto, kolikátý den jsi teď od mrchy??? a k tomu přičti kolikadenní bylo embryjko.

hasalovak
26. zář 2012

@absti T
@absti jsem 36 den od menses a embriko bylo ve stádiu hatchující blastocysty tak asi 5dní minimálně po prodloužené kultivaci. Vůbec jsem nevědělaže se to počítá takto.

absti
26. zář 2012

@hasalovak
no vidíš, tak ti to krásně vychází 🙂