KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

hypo
30. říj 2011

@flyaway no supeeer, gratulace....... ja byla na utz, sliznice 8,9mm a ve ctvrtek KET uf uf bojim bojim

flyaway
30. říj 2011

@hypo Super zprávy, nádherně vysoká sliznice, jsi šikulka! 🙂
Tak to už máš za pár a taky budeš hlásit // 😀
Držím palečky a neboj se vlka nic! 😉

hypo
30. říj 2011

@flyaway dik .... jako bojim se nejak vic nez pred IVF .... ze se nerozmrazi ze se nechytnou ze se z toho asi do ctvrtka pomatu.....

flyaway
30. říj 2011

@hypo Měli jste blastocystu? Já myslím, že dnes už se málokdy stane, že se embryjko nerozmrazí správně, takže toho bych se vážně nebála 😉
A proč by se prosím Tebe neměli chytnout? V takové krásné peřince? Když se chytli i v té mé "vypelichané" 😀
Do čtvrtka už vydržíš, to už uteče jako voda 🙂

hypo
30. říj 2011

@flyaway jj mame 5-ti denni blastocysty.... hus aby byl ctvrtek 🙂

mufinka26
31. říj 2011

@flyaway ahojky myslím na tebe a čekám na zprávičky z krve 😀

mufinka26
31. říj 2011

@hypo ahojky super sliznici, tentokrát sem jí měla taky tak vysokou, určitě se v pořádku rozmrazí a pěkně uchytí 😀

flyaway
31. říj 2011

@mufinka26 Děkuju! 😉
Krev už odebraná, v jednu budou výsledky 🙂 - akorát na koníka se dostanu asi až večír... 😒
Akorát teď tedy nejen že bojuju s první nevolností, ale objevila jsem i lehulinké špinění, tak snad to není zlé znamení! 😨

mufinka26
31. říj 2011

@flyaway to určitě bude v pořádku, já jak my bylo vždycky těžko odpoledne tak dneska to začalo nějak dřív, v každém případě, budu večer čekat na dobré zprávičky 😀

flyaway
31. říj 2011

Holky moje zlatý, tak je to asi v háji - těhule sice jsem, ale hodnota hcg je nízká a navíc bolesti a špinění... 😒
No, středa a kontrolní odběr to rozhodne 🙄

blanula85
31. říj 2011

chodíte někdo do CARu Unica Brno??

mufinka26
31. říj 2011

@flyaway zlatí, už sem t to psala do blogu, neboj se, ten malý prcek určitě pěkně zabojuje a bude to dobrý 😉 😉 moc na tebe myslím a držím palečky 🙂

flyaway
31. říj 2011

@mufinka26 Děkuju, snad máš pravdu a je to opravdu bojovník 😎
Ale vždyť to sama znáš - člověk chce něčemu moc moc věřit, ale je v něm jen malá dušička 🙄

mufinka26
1. lis 2011

@flyaway ahojky zlatíčko, jak se dneska cítíš? dělala sis testík, tak mě napadlo, udělala sis ten digitální clearblu? Moc na tebe pořád myslím, aby ti to dopadlo dobře

flyaway
1. lis 2011

@mufinka26 Krásné ránko! 🙂
Dneska (zatím) bolesti trochu ustoupily, špinění je pořád, včera se mi dokonce zdálo, že jsem zahlédla náznak červené 🤐 .
Bohužel jediný testík, který jsem tu dnes měla, je zase RapiClear, který je naprosto sněhobílý 😒 . Zkusím si zajet do lékárny pro nějaký jiný a pak to vážně nechám na tu zítřejší krev. Holt co se má stát, to se stane... 😉

mufinka26
1. lis 2011

@flyaway zlatí kup s mamatest10 😉 ty jsou nejlepší za 2 testy dáš 35kč 😉 a kolikátý, že si to dneska den?

flyaway
1. lis 2011

@mufinka26 Já chtěla i původně mamatest, ale v lékárně ho neměli, takže jsem si nakoupila Dr. Max a ty jsou prý srovnatelný s mamatestama - a jsou dobrý, ukazujou // 😀
Dneska jsem 11. den po KET šestidenního embryjka, 30. DC... Víš co, kdyby mě včera tolik nebolelo to břicho, asi bych se tolik nebála, ale bolest břicha jak při silné ms, do toho sílící špinění a dozvědět se, že hodnota HCG je na spodní hranici, to už člověka opravdu nahlodá 😒
Hele, ale tak jako tak je to úspěch, vždyť jsem otěhotněla! 😀

mufinka26
1. lis 2011

@flyaway tak správně, otěhotněla si 😀 😀 zkus si udělat ted ten testík, mělo by se ti to ukázat už i dopoledne 😀 já pořád věřím, že jsi těhulka 😀

hypo
1. lis 2011

@flyaway ahojky, prave ctu a ctu tve prispevky, drzim palce!!!!

ja se nehorazne tesim na ctvrtek a taky se jeste vic bojim.....

mufinka26
1. lis 2011

@hypo ahojky, neboj bude vše OK 😉 brouček se krásně rozmrazí a šupky k tobě do bříška 😉 🙂

hypo
1. lis 2011

@mufinka26 dik, snad.... kdy jdes na UTZ?

mufinka26
1. lis 2011

@hypo již zítra, ale mám takovej strach, že bych zatkem mohla štípat dráty 😅 dneska ke všemu mám strašně uplakaný den a sem doma sama 😅

blanula85
1. lis 2011

holky byli jste pred ket jeste na kontrolním ultrazvuku jak roste sliznice?mě u nás v car řekli že se to dělá jen v některých případech ale že mě ho dělat nebudou-nechápu.prej to mají vypočítaný z předchozího cyklu 😖

hypo
1. lis 2011

@mufinka26 chapu chapu 🙂 ja na tom byla podobne a ted jsem snad vic vystrasena nez pred IVF 🙂 no nic nechame tomu volny prubeh 🙂

@blanula85 taky moc nechapu, dle meho laickeho nazoru by kontrolni utz byt melo, jako ne kazdy mesic se povede krasne narust ze 😕 ale tak zas vedi co delaji...... asi mas vzdy ukazkovou sliznici.... pry staci 5mm a ta naroste vetsinou vzdy, jen vyjmecne se musi IVF nebo KET stopnout kvuli nedostacujici sliznici

mufinka26
1. lis 2011

@blanula85 to je nějaký divný, mě ho dělají pokaždé a taky mám každý měsíc jinak vyrostlou, největší byla tento pokus 8,5mm a taky se nám miminko povedlo. To je nějaký zvláštní přístup. 😕

blanula85
1. lis 2011

hmm no tak uvidím,pevně doufám že to bude v pořádku a vyjde nám to

mufinka26
1. lis 2011

@blanula85 a kdy na to jdeš? budu ti moc držet palečky 😉 🙂

blanula85
1. lis 2011

právě že mě to nedalo a ptala jsem se jich,protože co mám v plánu tak tam mám vyznačený den transferua před tím ultrazvuk žádný.a většinou co si tu všude čtu tak každá na utz byla

mufinka26
1. lis 2011

@hypo jo já taky s tím nic už nenadělám, tohle je už boj toho mrnouska, já dlabu femibion800 víc udělat nemohu 😉

blanula85
1. lis 2011

17.listopadu 🙂 děkuji