• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, září, říjen

13. července 2012 
@flyaway tak to me fakt mrzi...... ale priste to bude urcite ono!!!!!

@mufinka26 dik, jako dneska asi neusnu..... pomoc.... mezi 9-10 hod budou volat jak se rozmrazili, moje nervy
2. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Zlatíčko, to dopadne skvěle, uvidíš!!! :wink:
Budu na Tebe moc myslet a držet palečky i na nohách! :slight_smile:
2. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway dekuji...... jako zacina me pekne bolet bricho.... asi nervy........ a taky se mi vyvalily hemeroidy :grinning: :confused: to mam od porodu :angry: to jako bude zitra narez
2. lis 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo :grinning: Já myslím, že doktoři jsou zvyklí na ledacos :wink:
Čehopak se bojíš? Že se nerozmrazí nebo že se Ti tam netrefí? Neboooj, vždyť ti mrazáčci se na Tebe celou tu dobu těší a všechno bude oukej!!! :sunglasses:
Na stresování budeš mít času dost po transferu... :wink:
2. lis 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Dej si na spaní posledního frťánka - dalšího si užiješ až za devět měsíců... :dizzy_face:
2. lis 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway aaale ani nevim ceho se bojim, jsem proste stresor :slight_smile: to prejde...... zitra ve 15.00 hod budu stresovat zas z neceho jineho :slight_smile:
2. lis 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Klasika :slight_smile:
Běž pěkně spinkat, ať jseš odpočatá a svěží, až si půjdeš pro embryjko, ať se mu líbíš... :wink:
2. lis 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo moc na tebe dneska myslím neboj, já taky stresovala, jestly se nám vůbec rozmrazí, jestly se udrží a včera sem nespala, jestly na UTZ bude a hle :grinning: máme takový krásný obrázek a ty se ho dočkáš zase taky :grinning: a nebude to dlouho trvat :grinning:
3. lis 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak volali z caru a dobre se rozmrazilo jen jedno embryo, coz teda me staci ale zas je ve me mensi dusicka..... o pul druhe tam mame byt
@flyaway
3. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo já měla taky jenom jednoho bobíska :grinning:
3. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak dlho som tu nepísala,chcem mifinke popriat všetko dobré konečne si sa dočkala :slight_smile: Mne konečne po vyvolavačke dorazila mrcha (53MC) tak som, volala do caru a 11.11 na (11MC)idem na ultrazuvuk či som oki aj sliznica a potom hurá moj prvy Ketík :slight_smile: Chcem to už mat za sebou so štastnym koncom pa
3. lis 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mame jednoho bajovnika, pocit zatim neutral pac celej den na houby....... snad bude zitra lepsi nalada a lepsi pocity..... za 14 dnu testovat dokonce jsem dostala tehu test a fotku embryjka :slight_smile:
3. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hypo Tak jak je, mamčo? :wink:
Co to čtu, jaký den na houby? Vždyť se k Tobě stěhovalo miminko! :astonished:
Tak se pěkně šetři, hlaď bříško a užívej si zavrtávání embrýska! :dizzy_face:
4. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv To víš, že bude vše O.K. - ještě aby nebylo, když je to takový krásný datum, 11.11.11, samý jedničky, tak to přece musí dopadnout na jedničku! :wink:
Budu držet palečky, pak dej vědět, jak jsi dopadla a kdy Tě čeká KETík :slight_smile:
4. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway mojka dakujem :grinning: určite dam vediet
4. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ahojky, ale tak nejak nalada na bodu mrazu... mame problemy s bytem a vse se na me nachystalo na ctvrtek dopo, telefon za telefonem a zadna hezka zprava...... jako snazim se setrit ale s malou cacorkou to nejde, po ivf jsem jen lezela a odpocivala, ted musim kmitat a dokonce jsem se dnes prestehovala na 5 dnu k babi a musela tahat tasky, mno co dodat :frowning2:
4. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahojky teda to ti nezávidím, když se to s..e tak pořádně co. No já byla dneska na pohotovosti, měla sem šílený křeče v podbřišku a trošičku sem zašpinila, naštěstí je všechno v pořádku, dokonce pan doktor viděl záchvěv srdeční akce, ale ještě to nemohl potvrdit, nemaji na pohotovosti moc dobrý UTZ, ale uklidnily mě, mimísek má 4mm, hrdlo je zavřené a nic nenasvětšuje, že by se chystal potrat :slight_smile: ta bolest byla od toho , jak se rozpínala děloha, a tím, že sem měla císaře, tak je to oto intenzivnější bolest. Ale naštěstí je vše OK :grinning: dokonce my stále přetrvávají nevolnosti, potvůrky, mám nařízený klidový režim :slight_smile:
5. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 hlavne ze je vse ok...... ja jo pocity nic moc, bricho boli porad tos i zas rikam ze je dobre ze se tam neco deje ale jinak nic, ale co bych taky chtela 3 den po KET ze? :slight_smile: snazim se na to nemyslet a za 14 dnu uvidime co na to tehu test
5. lis 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak je? ja jsem v nejake depce, podrazdena, amalka ma rymu je taky protivka, boli me bricho i zada :frowning2: ach jo.... to cekani me zabije ale zadne priznaky nepocituji, kdyz jsem cekala amalku tak prakticky od pozitivniho tehu testu jsem blila a blila.... co bych ted za to dala :slight_smile:))))
6. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo neboj, i podrážděnost je příznak :grinning: já zas u holky nezvracela a ted, celý dny mi je špatně :wink: každý těhulkování je jiný a hlavně u tebe je ještě hoooodně brzy na nějaký příznaky :wink:
6. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ja vim, ja si ty priznaky vsugerovavam takze za tyden budu blejt, bolet prsa, apod :slight_smile: jinak ja blila do 14tt a to kazdy den tak 5-6x....... uffff, jsem myslela ze nic horsiho neni :slight_smile: :grinning:
6. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo no já zvracela dneska jenom jednou a to ráno, ale jinak je mi strašně zle celý den, divná pachut v puse, která nejde ničím přebýt :wink: ale jsem ted vděčná, že je mi špatně, jelikož si aspon říkám, že je všechno v pořádku :slight_smile:
6. lis 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 chapu chapu, taky chci blinkat :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
ted si jdu lehnout, jak amalka rymickuje tak v noci nespime, zatim paaaaa
6. lis 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Tak co, už se situace trošku zklidnila a pěkně odpočíváš? :slight_smile:
A co pocity? Cítíš zavrtávání nebo nějaké jiné pozitivní příznaky? :wink:
Dneska jsi vlastně 4. den po transferu, že? To už by mohl být prcet dozavrtanej a v takový čtvrtek, pátek už by mohl být nějaký duch :sunglasses: . Nebo to vydržíš? :dizzy_face:
7. lis 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ahojky, situace stale stejna, rozhodne moc neodpocivam protoze mi amalka dava zabrat..... a pocity pozitivni teda zadne, nqopak jsem z toho nejaka mimo, vse je jinak nez po ivf...... asi vydrzim a testovat budu v nedeli, to jdeme do divadla :slight_smile:
8. lis 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jo a priznaky, citim prsa ale to je po utrosi, jsem rozezrana ale to nebude tehu priznak ale nervy :slight_smile: na tehu je to brzy..... boli bricho ale minimalne a zadaboli fest (spatne spani u babi)
proste celkove nic moc :pensive: pocit ani nalada
8. lis 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky zacinam byt nervozni ze mi nic neni :slight_smile: a ze nemam tehu priznaky :slight_smile: asi udelam test driv a pak si budu nadavat protoze bude urcite bilej...... chjo
@mufinka26 od kdy ti je zle?? :slight_smile: ja si u me pamatuju ze uz 8den po ET mi bylo soufl a taky uz jsem mela na testiku krasny carky..... ted nevim jestli vydrzim aspon do te nedele kdy budu 10 po KET
8. lis 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo no já testila ten 6.den a byly tam :grinning: jinak opravdu zle mi bylo až když sem začínala 5.tt :wink: akorád sem chodila pořád na malou
8. lis 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Já myslím, že pokud bys byla těhu, tak už to můžeš zkusit ten 6.-7. den - po mé zkušenosti, kdy jsem testila ještě ráno před kontrolním odběrem krve, měla slabé // a pak byl výsledek HCG jen 6, věřím tomu, že ty testy jsou opravdu hodně citlivé a zachytí to hned na začátku :wink:
8. lis 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo A neděs se, že Ti nic není a že je to úplně jiné než u prvního těhu - všichni se shodují na tom, že každé těhu je jiné :wink: . Třeba moje mamina u prvního těhu blila jak amina a když čekala mě, tak jí nebylo absolutně nic a pomalu do třetího měsíce si skoro myslela, že má jen zaražený prdy :grinning:
Takže asi tak - prostě vydrž aspoň do čtvrtku-pátku a pak by tam už měly být //... :sunglasses:
8. lis 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek