KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

hypo
15. lis 2011

@mufinka26 vsak ja se bojim taky, a bat se budu celych 9 mesicu, to je porad neco, aby bylo srdicko, aby byl scrinning v poradku aby to a a aby zas tamto..... toho se nezbavime 🙂 taky nas to stalo usily byt tehu 🙂
ja se ted bejim ze bude male hcG pak se budu bat aby bylo srdicko a pak si zas neco pro to abych se bala vymyslim.....

mufinka26
15. lis 2011

@alex001 no to už bude druhá fotečka, ale tentokrát by tam měl být už krásný ufounek 😀 s blikajícím srdíčkem 😀 😀

hypo
16. lis 2011

ahojky, tak konecne vysledky krve, 869 hcG nic svetoborneho ale hura hura hura 🙂 dokoce mi gratulovali k tehotenstvi 🙂 UTZ za 3 tydny

hypo
16. lis 2011

@mufinka26 no tak coooo??? kde litas?

mufinka26
16. lis 2011

@hypo ahojky ted sme dorazily domu, byly sme po návštěvách, mimísek má 11mm a bilo srdíčko jako zvon 😀 sem propuštěná z CARu a rovnou mě objednaly na screening 19.12 a bude to zadarmo 😀

hypo
16. lis 2011

@mufinka26 no konecne, ja se tu klepu ze je neco spatne kdyz se hnedle neozyvas 🙂 tak hura hura hura

flyaway
17. lis 2011

@hypo Nádherná hodnota HCG, že prý nic světoborného, Ty jedno neskromné děvče, nech taky něco i na ostatní! 😀
Moc moc gratuluju a držím palečky, ať ty 3 týdny do UTZ rychle utečou! 😉

flyaway
17. lis 2011

@mufinka26 Jsem moc šťastná, že je vše, jak má být a kde má být a gratuluju k propuštění z CARu! Nádherný pocit, viď? 🙂

hypo
17. lis 2011

@flyaway dik, ja myslela ze musim myt hcG aspon nad 1000 🙂 mno nic i totok staci 🙂
jinak teda bojuju s nachcipnutim a to pekne bez leku tak jsem KO..... jako moje plice, boli me z kasle snad uz vsechno a o ryme ani nemluve
a co ty? kdy mate dalsi KET?

flyaway
17. lis 2011

@hypo Tak ten rozsah hcg je hodně individuální, každopádně jsi těhotná a o to přeci jde, ne? 😀
Na to nachlazení pozor, pěkně se opatruj, ať nemáš vysoký teploty, to by se asi mimouškovi nelíbilo, nicméně klasický nachlazení je v tomto ročním období asi nevyhnutelný 😒 . Zkus se v lékárně poptat, zda by Ti nedoporučili něco pro těhotný, ať se zbytečně netrápíš. Ať Tě to brzo přejde a cítíš se fajn 😉
My jdeme příští úterý na kontrolní UTZ a pak se uvidí - vychází to asi na příští víkend 🙂

hypo
19. lis 2011

@blanula85 ahojky tak jak jsi na tom? nemela jsi ted nekdy KET?

blanula85
19. lis 2011

@hypo měla jsem KET ve čtvrtek 🙂 jedna časná blastocysta a jedna morulka.tak doufám že se už hnízdijou 🙂

hypo
19. lis 2011

@blanula85 tak to drzim moc palce, at to vyjde...
ja byla dnes na pohotovosti, zacala jsem krvacet... zatim tehu jeste jsem ale pokud krvaceni neprestane tak je po vsem ☹ chjo..... nezbiva nez cekat co na to priroda

blanula85
19. lis 2011

@hypo to přejde,nestresuj zbytečně sebe a malé mimi 🙂 budu na tebe myslet at to dobře dopadne 🙂

blanula85
19. lis 2011

@hypo můžu se zeptat,kolik je ti let?

mufinka26
21. lis 2011

@hypo ahoj zlatí, tak jak si na tom? doufám, že je už vše v pořádku 😉

hypo
21. lis 2011

@blanula85 ahojky, jsem stara paka 🙂 letos mi bylo 34let......... fuj kdyz to pisu tak to vypada jeste hur nez kdyz to rikam 🙂
@mufinka26 jinak zatim jsem OK, nechci to zakriknout, nebot stale zadne priznaky tehu, ale nekrvacim...... tak snad to doklepu do konce.... pristi tyden mozna pujdu na jeden kontrolni utz bych to do toho 8.12. asi nevydrzela 🙂

blanula85
21. lis 2011

@hypo prej stará páka 😀 co budeme říkat v padesáti 🙂

hypo
21. lis 2011

@blanula85 v padesati uz budu moooooc stara paka 😀 nicmene je to za chvilku ...... 😒

blanula85
21. lis 2011

za hoooodně dlouhou chvilku 🙂 mě je 26,taky už se tam budu pomale řadit 😀

blanula85
21. lis 2011

@hypo píchala sis po ket pregnyl?nevím ted jestli jsem se te na to už neptala?

hypo
21. lis 2011

@blanula85 neptala a ja nic nepichala, mam jen estrofem a utros.... ted jsem se uplne pichani vyhla... jen pred ivf jsem mela pichani az az 🙂 vcetne fraxiparinu na redeni krve...... protoze mi hrozilo OHSS

blanula85
21. lis 2011

@hypo aha,já si mám píchnout ještě ve středu pregnyl 1500(to budu šestý den po) takže asi nemá smysl dělat třeba ten osmý den ještě test že by mohl být falešně pozitivní z toho pregnylu 😒

hypo
21. lis 2011

@blanula85 no to jo, pokud pichas pregnyl tak test nedelej, to by bylo doopravdy falesne pozitivni.... hold to bude muset vydrzet 😉 kdy si mas delat test dle dr.??

blanula85
21. lis 2011

až 1.prosince 😅 to mě do tý doby omejou 😀 říkala jsem si že možná v neděli už by tam ten pregnáč neměl být ...nevím

hypo
21. lis 2011

@blanula85 no ted si teda nevzpomenu jak dlouho ma ucinky ale vim ze pry dlouho (i tyden), bych to asi nechala klidne az na utery ale je mi jasny ze me se to keca a sama bych to nevydrzela...... tak uvidis 😉

blanula85
21. lis 2011

to jo uvidím co vydržím 😀

flyaway
22. lis 2011

Tak děvčátka moje, já se pomalu ale jistě stěhuju do nějaké diskuze "KET možná někdy v roce 2012", páč sliznice opět na houby, holt žádná reakce na estrofem, takže si v prosinci dáme cyklus bez hormonů, aby si tělo odpočinulo a další KET, respektive podle toho zda naroste sliznice, by vycházel někdy na konec ledna... 😔
Holt nezbývá než se obrnit trpělivostí a čekat, zase, ach jo... 🙄
Ale vy se tu pěkně snažte, ať se diskuze může brzo přejmenovat na "Úspěšný KET září, říjen" 😉

flyaway
22. lis 2011

I když, co to plácám - to už se vlastně může přejmenovat teď hned, však je to tu samá těhule... 😀

hypo
22. lis 2011

@flyaway tak to me mrzi, ale rok 2012 je urcite ten uspesny 🙂 drzim palce