• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, září, říjen

13. července 2012 
@flyaway nebud nervozníí, KET je v podstatě to samé jako když ti broučka zaváděly po OPU a určitě plítvat nebudou, pokud preferují zavádění jednoho, jako u nás, taky sme je měly zamražený pojednom :grinning:
Holky já se už zase nemůůůžu dočkat a tentokrát budu testíííkovat beze strachu, protože tomu strašně moc věřííím :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 Jejda, tak to jsou skvělý zprávy!!! :grinning:
A Ty to říkáš jen tak, Ty jedna... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14 dní po aplikaci už to určitě není pregnyl - já tenkrát po ET zkoušela testíkovat hned ten 6. den, abych měla jistotu, že až budu testovat příště, už by to nebylo z pregnylu, no a žádné // (bohužel ani později nebyly, ale to už je život). Samozřejmě se každému může v těle držet různě dlouho, ale 14 dní už podle mě v žádném případě :wink:
Takže - skoro už je čas k tichounkým gratulacím!!! :dizzy_face:
5. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 Jsi zlatíčko,děkuju :dizzy_face: Ale zůstavam pořád při zemi..Někde jsem četla že Pregnylovka byla ještě 15.den po ket a někdo už 7.dešn měl bílo tak je to asi opravdu různé.Uvidíme zítra.Pregnylovka by měla mizet.Ale i kdyby to byl mimísek tak se zatím neraduju protože za pár dní to tak už být nemusí,minule jsem měla // a 13.den po ET krvácení a HCG 16.35,šlo to pryč takže zatím nejásam.
5. říj 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@flyaway právě,mě se zdá 14 dní taky dost.Nu nevim,uvidíme...Nebudu se zatim radovat.Ale je fakt že je to pěkný pohled na testík :grinning:
5. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 to chápu, ale tu smůlu sme si už vybraly a ty taky takže ted, to bude jenom dobré, musíme věřit, doufat :dizzy_face:
5. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 Však máš taky důvod věřit, mimísek si dával na čas, ale co by ne, na důležité věci stojí zato si počkat, ne? A teď to rozjede v plné parádě a bude radosti plný dům! :grinning:
5. říj 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A ke všemu se mojí spolužačce a sousedce předevčírem narodil syn.Dali fotky na facebook a já to samozřejmě co??Přece ořvala :grinning: je nádhernej,kouzelnej prostě užasnej ..Ach jo holky,já chci taky už takovýho bobíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway
@caricia1 holky říííjen je náš měsíííc a věřím z celého srdce, že od listopadu budeme všechny v diskusi o těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 no v to doufam :grinning:
5. říj 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nechce se mi věřit že by ty naše ,,nekvalitní,,béčka to opravdu zvládly..Nebo alespon jedno..Pořád tu čárku svádim na Pregnyl jak se bojim :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 já ti říkala, že je nemáš podcenovat, víš kolik v uvozovkách nekvalitních embrijí ted běhá po světě? No přeci hodněěě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 Hele, já věřím tomu, že se jim jen prostě nelíbilo v tom umělým laboratorním prostředí a hned jak se dostala k mamce do bříška, tak se z béček stala naprosto ukázková áčka a ještě ukážou, co dovedou :wink:
5. říj 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 No to doufám, páč já už chci taky diskutovat o záživnějších věcech, než o sliznicích - už je prostě čas na ranní nevolnosti :grinning:
5. říj 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26
@flyaway
To je fakt,už mě nebaví dokola omílat sliznice,menstruace,ovulace,transfer a jim podobné..Máme už nárok na srdíčka,utz,fotečky,nevolnosti a vše co k tomu patří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26
@flyaway
jéé a jak já se těšim až mi bude všechno malý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway a kontryhel pomaha na sliznici? ja ho kdysi pila tusim kvuli srovnani MS ...... tak taky zajdu do lekarny :slight_smile: dnes mam sliznici krasnou ale za mesic muze byt vse jinak ....
5. říj 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo Jojo, je to takový ženský všelék - když se začne pít 1.DC a pije se do ovulace (v našem případě do UTZ kontroly před KET :slight_smile: ), tak by měl podpořit růst sliznice. Spousta holek na něj nedá dopustit, ale znáš to, každému zabírá něco jiného. Nicméně proč to nevyzkoušet, když je to prověřeno, že? :sunglasses:
5. říj 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo A Ty před KET nemáš vyfasovaný žádný hormonky?
5. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway jojo mam estroferm nabo jak se to jmenuje :slight_smile: ale asi dokoupim i ten kontryhel......
5. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo já taky nedám na kontryhel dopustit :grinning: myslím, že my ted pomohl k lepší sliznici :grinning:
5. říj 2011 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 ja ho kdysi pila kvuli MS ale nic mi nestrovnal ale to se nedivim preci jen jsem mela PCO a ne jen rozhozeny cyklus :slight_smile: tak ho budu pit i ted a uvidime jaka bude sliznice :slight_smile:
5. říj 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo mě taky mrchu nesrovnal, ale ta sliznice :grinning: paráda :grinning:
6. říj 2011 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 ahojky tak jak, predpokladam ze utz byl ok sliznice paradni a za chcilku te ceka ket, ne???? jako si predstav ze ja porad MS nikde.... uz mi z toho hrabe a uz se mi v noci zdaji sny ze konecne prisla MS jsem normalni psycho :frowning2:
9. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo ahojky, sliznice byla ukázková :slight_smile: pokud se nám ten náš bobíšek v pořádku rozmrazí, tak mě to čeká v úterý :wink: tentokrát půjdu na neschopenku, v práci my strašně natejkaji nohy atd.. a je to ted docela fuška. tahání těžkých krabic a stání 12hod v kuse je makačka... teda kde se ti ta mrcha toulá? nechtělo by to silnější vyvolávačku.. to je jak naschvál vid?
9. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 neschopenka je fajn ja byla na neschopence cele tehu :slight_smile: vlastne od OPU :slight_smile: tak drzim vsechny palce na uterek...... ja tu moji mrchu nechapu, jako je to dnes teprve 4 den po vyvolavacce a minule jsem to dfostala az 14 den po vyvolavacce ale to jsem nemela skoro zadnou sliznici ted ji mam 12mm a ms stejne nikde... se picnu :frowning2:
9. říj 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo to je fakt šílený, když jí člověk chce tak nejde, a když jí nechceme tak si to klidně přifaří :unamused: děkuji za držení palečků. já na tebe budu myslet, aby dorazila co nejdříve :wink:
9. říj 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo No páni, ještě nedorazila? :astonished:
To si teda dává na čas, potvůrka podivná :confounded: .
A co Ti pověděli doktoři, za jak dlouho bys to měla dostat?
9. říj 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 V úterý na Tebe budu myslet, jdeš na KETík asi až někdy odpolko, že? Úplně Ti závidím, už bych taky chtěla hladit bříško :slight_smile: . A s tou neschopenkou naprosto souhlasím, zvlášť při takové fyzicky náročné práci. Pěkně odpočívej, ať má mimi klid pro zavrtání :wink:
9. říj 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem dnes týden po ms a začátku stimulace sliznice estradiolem a doslova úplně cítím, jak mi ta sliznice roste - někdy je to až nepříjemný, takový tlak a pobolívání, jak kdybych to každým okamžikem měla dostat :unamused: . No, snad je to normální a je to dobré znamení :slight_smile: . Za týden UTZ a snad už konečně hurááá pro našeho prvního nanučka!!! :grinning:
9. říj 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway normalne by mela dorazit ms po 10-14 dnech od agolutinu, ale ja si myslela ze je to otazka par dnu (i dr to rikala) kdyz jsem mela sliznici pres 12mm........ mno nic tak snad zitra :slight_smile:
9. říj 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek