KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

mufinka26
9. říj 2011

@flyaway jdu na to ve 12:15 😉 už ted se modlím, aby se ten poslední nanuček rozmrazil OK, aby vůbec bylo co zavádět ☹ začínám se trošku bát.. Jinak v tý práci je to mazec, šéfová mě tak seřvala, když sem jí to oznámila dopředu, aby si případně mohla sehnat brigádníka co k jám normálně chodí... až sem se rozbrečela.

flyaway
10. říj 2011

@hypo Tak co, už dorazila? 😕

flyaway
10. říj 2011

@mufinka26 Zítra držím palce, ať emryjko vykročí pravou nohou! 😉
A na šéfovou se vykašli a jdi pěkně marodit - mamča musí být hlavně v psychické pohodě, žádný breky!!! 😎

mufinka26
11. říj 2011

@flyaway děkuji za držení palečků budou třeba 😉 určitě dám vědět, jak sem dopadla, a jestly je zlatíčko zase u mě v bříšku 😀

hypo
11. říj 2011

@flyaway ne a ne a ne 🙄 dnes 6 den po vyvolavacce takze si myslim ze dorazi doopravdy az ten 14 den ☹ sliznice nesliznice

mufinka26
11. říj 2011

@hypo téda, ani domluvit si nedá? opravdu je to mrcha 😠

hypo
11. říj 2011

@mufinka26 drzim palce...........

mufinka26
11. říj 2011

ahojky holky, tak hlásím jednoho bojovníčka v bříšku, tentokrát z toho ám strašně dobrej pocit 😀 moc mu věříme 😀 dokonce sem ho uviděla na UTZ, pani doktorka kontrolovala, jestly je tam kde má být 😀 nádherný pocit 😀 sem naplněná štěstím, je to zvláštní, minule sem odcházela po ET z pocitem, že je to špatně a taky to nevyšlo, tak doufám, že ted bude můj pocit zprávný a za chvíly se nám na testíku objeví // 😀

hypo
11. říj 2011

@mufinka26 juuuu krasa..... tak ted to urco vyjde......

flyaway
11. říj 2011

@mufinka26 Mám dobrý pocit ze Tvého dobrého pocitu! 😀
A za pár dní se nám z dobrého pocitu vyklubou dobré zprávy v podobě //... 😉

flyaway
11. říj 2011

@hypo Tak uvidíš, to čekání je protivný a docela si dokážu představit, jak je Ti teď předmrchovsky blbě (ještě to sama mám v živé paměti 🙄 ), ale brzo se dočkáš a konečně nastane ta očekávaná "fáze dva" 😉

antoa
12. říj 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu za Vámi nebyla. Dnes přicházím s dotazem. Co jste zobaly před KETEm? Já mám Estrimax. První tři dny 1 ráno a tedka mám Jednu ráno a večer. Včera 10DC jsem byla na uzv a měla jsem prý nízkou sliznici 6mm. Připíchli mi inj. Neofolin a v pátek to budu 13DC na ko uzv a je možné, že to při nízké sliznici stopnou a půjdu další měsíc. Nikdy jsem KET nepodstoupila. Pouze 3IVF. Takže nevím co očekávat. Co jste zobaly vy? díky za odpověď. 😉

mufinka26
12. říj 2011

@antoa ahojky já zobala estrofem 2x1 tabletu a k tomu jsem ještě pila kontryhelový čajík pro podporu 😉 ten estrofem budu muset brát pokud se to podaří až do 11tt 😉

hypo
12. říj 2011

@antoa taky budu brat estrofem 2x1 asi 4 dny a pak 3x1 do 10 dne co bude UTZ....... a jelikoz zatim mrcha nikde 🙄 tak jen cekam a cekam

mufinka26
12. říj 2011

@hypo týjo ty budeš mít dávky estrofemu, to budeš mít pořádný pelíšek 😉 Já už vím ta mrcha tě napíná schválně, protože pak už zase devět měsíců nepřijde 😉 😀

antoa
12. říj 2011

holky a kolikátý den cyklu se zavádí u kEtu mimísci?

mufinka26
12. říj 2011

@antoa já to měla včera 18DC 😀

mufinka26
12. říj 2011

@antoa ono taky záleží, jak starý máš broučky zamrzlí, mi měly čtyřdenního nanučka 😀

antoa
12. říj 2011

díky za odpovědi 🙂 holky ještě že se máme 🙂

antoa
12. říj 2011

@mufinka26 a kolik Ketů jsi už podstoupila? myslíš že 6mm 10DC je málo? já myslím, že by to mohlo dorůst ne?

antoa
12. říj 2011

@mufinka26 no my měli prodlouženou kultivaci - v pondělí byla OPU a v pátek mrazili

mufinka26
12. říj 2011

@antoa já si myslím, že určitě dorostě minule my dělaly KET a sliznice byla 7,5mm Tohle je náš třetí KET, takže čtvrtý ET 😉 no už doufáme, že to vyjde, ale tentokrát mám z toho moc dobrý pocit 😉 Já myslím, že ti KETík udělají 😀

antoa
12. říj 2011

@mufinka26 doc. u kterého jsem byla mumlal, že uvidíme příště a kdyžtak to stopnem..úplně mě dostal. Jela jsem dom a měla jsem slzy na krajíčku. Asi jsem se k tomu Ketu moc upnula. Napadlo mě, že se třeba nerozmrazí, ale toto mě nenapadlo. V lednu jsem po 3IVF musela dát pryč chlapečka v 13tt a říjen jsme si vytyčili s manželem na KEt 😉 , celou dobu jsem odpočítávala ms, kolik jich ještě bude a tak...a už je to tady a ta má sliznice neroste ach jo

antoa
12. říj 2011

@mufinka26 kolik máš ještě zamraženo?

mufinka26
12. říj 2011

@antoa co doktor to názor, ničeho se neboj, sliznice doroste a bude vše v pořádku 😉 je my moc líto, že ste musely dát broučka pryč, ale ber to tak, že ted bude dohlížet na vaše další miminko 😉 Nemáme už žádný mrazáčky, tento byl úplně poslední, strašně sem se bála, že se nerozmrazí a já budu muset na hysteroskopii a pak čekat na schválení 2.IVF No ted doufám, že se brouček zakousne a už se nepustí 😀

antoa
12. říj 2011

a jaká byla u tvých ketů úspěšnost rozmražení a vyvíjení embryjek?

mufinka26
12. říj 2011

@antoa měly sme pět zamražených a jenom jedno z těch pěti nepvydrželo to rozmražení 😉 jinak moc si je embryjoložka chválila, že jsou moc dobré kvality

antoa
12. říj 2011

@mufinka26 tak to máš fajn 🙂
Nám se podařilo zamrazit jen z 3IVF. 2 embryjka tak snad....
díky moc za odpovědi, trošku jsem si to potřebovala srovnat 😉

mufinka26
12. říj 2011

@antoa 😉 od toho tu sem 😀

hypo
12. říj 2011

a MS nikde ☹ 🙄