Klinika Reprogenesis v Brně, máte zkušenost?

petunie28
21. bře 2015

Ahoj mate nekdo zkusenost s klinikou reprogenesis?

silvia545
27. únor 2016

@sisul_ka waau tak to išlo teda superrýchlo 😅 som si myslela,že celkovo ale 2 mesiace sa bude čakať na dárkynu,,to teda aby som sa poponáhľala rýchlo peniaze zohnať,,ved s
@agi sme dohodnuté,že mi bude pomáhať pri vykradnutí banky 😀 😀 lebo ja by som chcela mať niekedy v máji ET,aby som nejaké tie vitamíny dala do tela,po tých všetkých liekoch čo som do seba za 4 mesiace napchali 🙂 a aké lieky si mala predpísané ?
mňa dnes tiež od rána nejako nádcha skolila,kýcham stále ako keby som mala pod nosom korenie 😀 dúfam,že to nebude horšie 😉

silvia545
27. únor 2016

@agi zlatíčko,len to moc neodkladaj,vieš že rôčky nám pribúdajú 😉 viem,že príroda je mocná,ale zatiaľ nám nepomohla 😒 mne už moje telo povedalo dosť,spolieham sa už len na vajká od mladej pipky 😀
jááj tá moja krčná,no dnes som jej dala zabrať a aj krížom 😖 celú linku som vyhádzala a vyumývala,prala,varila a teraz sa cítim jak 80 ročná starenka 😀 pojdem pod sprchu a na dnes fajront 🙂

aaaaa v pondelok volaj RG 😀

sisul_ka
27. únor 2016

@silvia545 prajem rychle uzdravenie. Predpisali mi tieto lieky: KYSELINA LISTOVA, ESTROFEN, UTROGESTAN A POTOM SOLUPRED S LOVENOX INJEKCIAMI LEBO SOM UZ 2X POTRATILA. V PONDELOK SOM ABSOLVOVALA UZ 5TY TRENSFER, TAK MUSIM DUFAT, ZE VSETKO BUDE OK 🙂 PRAJEM PEKNY VECER A PEKNE ODDYCHUJ

sisul_ka
27. únor 2016

@silvia545 a vajka som mala od 21rocnej slecny, mohla som si vybrat podla veku, farby vlasov a oci, vahy, vysky,hobby, vzdelania a krvnej skupiny, tak hopp sa do toho zenusky a drzim paste, aj tou bankou ;)

blanka29
27. únor 2016

Jakou máte zkušenost a názor na reprogenesis brno?

sisul_ka
27. únor 2016

@blanka29 ahoj, precitaj si predosle prispevky 🙂 uz som to tu pisala. Ja som velmi spokojna!

silvia545
28. únor 2016

@sisul_ka listovku už beriem a od zajtra začinam D E C čko a prenatal; neviem či ešte niečo mám pridať; keď teraz mi nejde o moje vajká aby boli kvalitné; tým už asi nepomôže nič :D tiež rozmýšľam nad lepidielkom už chcem asi urobiť všetko preto aby to vyšlo 🙂 Mala si ivf aj s vlastnými vajkami ? Ja 5,x; 2 ivf nám vyšlo ;ale synček krátko po narodení odišiel do nebíčka :( nemuseli sme sa takto ďalej trápiť :( ved toto moja; že ja budem určite stresovať a nebudem vedieť jtorú vybrať; panika ma na stopro chytí : D mali ste mladučkú babu to sa musí podariť 🙂 kolký deň si po vklade ? : )

silvia545
28. únor 2016

@blanka29 ahoj ja som tam bola zatiaľ iba 1 x; ale pocit veľmi super 🙂 zajtra idem znova; odporúčam dr.Štelcla; držím palce pre správne rozhodnutie; ideš do centra 1x alebo prechádzaš z iného ? : )

sisul_ka
28. únor 2016

@silvia545 Je mi to uprimne luto ☹ Musel to byt pre vas obrovsky sok a bolest zaroven, no verim, ze sa vsetko da do poriadku a este tento rok si zagratulujeme 🙂 Apropo mas krasnu dcerku! Ja, bohuzial, nemam vajka, no inac vsetko v poradecku. Aj teraz som mala sliznicu 10mm, co je nadhera, len nie su vajka, tak preto darkyna. Prve IVF som mala tu vo francuzsku, no darkyna mala 33 rokov. Podla veku som si nemohla vybrat, tu mi pridelila nemocnica. Je to to hradene poistovnou, a cakas min. 1 rok, kym prides na rad, pretoze nemaju dostatok darkyn. Nie su platene, a zadarmo ti maloktora pride darovat. Takze, vratim sa k procesu 🙂 prve IVF: ET neuspesny, davali mi po dve, 2 KET sa uchytilo len jedno embryjko, no v 8tt som mala zamlkly potrat, 3 KET neuspesny. Dalej sme uz nemali narok na dalsiu neplatenu darkynu a inac sa to tu neda, tak mi moja lekarka odporucila darcovstvo v zahranici a vybrali sme si Brno Reprogenesis 🙂 Mali sme jednu morulu a 2hatchujuce blastocysty. Vlani sme mali ET morulkou, aj sa uchytila, no v 4tt to embryjko vzdalo. V pondelok som bola na KETe, takze je to 7mi den a buduci tyzden idem na krv. Dam ti potom vediet 🙂

sisul_ka
28. únor 2016

@silvia545 napis mi, ako si dopadla u Dr. Stelcla, budem na teba zajtra mysliet, drz sa 🙂

blanka29
28. únor 2016

@silvia545 přecházím z Repromedy

sisul_ka
28. únor 2016

@blanka29 co ta prinutilo zmenit kliniku?

agi
28. únor 2016

uf, holky, vy jste toho napovídaly tolik 🙂, tak já posílám oběma obejmutí za děťáka, která odešla a držím moc palečky na ta, která teď přijdou a zůstanou <3
Určitě obě napište, jak bylo na klinice i jaké jsou pozitivní testy :*, myslím na vás <3

sisul_ka
28. únor 2016

jasan a dakujem za mile slova 🙂

blanka29
29. únor 2016

@sisul_ka nelíbilo se mi jednání které tam bylo pokaždé jiný doktor když jsem šla na kontrolu a dlouhé čekání i když jsem byla objednaná na určitý čas.

sisul_ka
29. únor 2016

@blanka29 no, v ReproGenesise su velmi ustretovi. Nepoznam tam kazdeho, no moja koordinatorka a pan doktor Stlecl su super. Aj sestricka, ktora pomaha pri transfery, je pokazde velmi mila. Tym som chcela povedat aj to, ze komunikujem len s Dr Stelclom a s mojou koordinatorkou. Co sa casu tyka, tiez sa mi uz dva krat stalo, ze som cakala 30-40 minut a potom sa pan doktor velmi ospravedlnoval 🙂. Ja sa u nich citim velmi dobre. Napis, ako si dopadla. Ja som po transvere, dnes je tomu 8 den a zacala som spinit, tak hadam je to len naznak toho, ze sa embryjko vo mne vrti 🙂

silvia545
29. únor 2016

@sisul_ka
@agi
@blanka29 ahojte kočeny 🙂 Tak sa Vám hlásim,hlava ma bolí jak hovädo 😀 to je z tej cesty 😖 taakže mám nasadenú antikoncepciu,pretože mám cysty 😠 😠 asi tak na 2 mesiace,28.3. pichám decapeptyl,potom hned k môjmu gynekolg.či cysty zmizli ,,od apríla estrimax 2x1,,28.4 máme odber,teda dárkyňa,ja sono a mužíček odovzdať potvorky 🙂 aaaa 2.5. bude vklad 🙂 🙂 dárkyňa bude vo veku 22 až 25 rokov ,mladučká pipka 🙂 no čo už ked ja som už vynesená slepica 😀 teším sa,ale mám aj strach 😖 neviem,aby som si potom ešte náhodou nevyčítala,že som mojim vajkám nedala poslednú šancu ☹ mám nejaké zmiešané pocity ☹

silvia545
29. únor 2016

@sisul_ka dakujem moja za dcéru,,tam mala ,ale 16 rokov,v júny bude mať 23,som na ňu pyšná 🙂 kto nás nepozná si myslí,že nie sme matka a dcéra,ale sestry 😀 dcéru som mala s 1 manželom,zomrel,ked mala 5 rokov,,s priateľom sme skoro 16 rokov ,tak už dlho sa snažíme mať spolu dieťatko 😉 dúfam,že tento rok bude pre nás šťstný aj pre teba a dočkáme sa našich pokladíkov 🙂 budeš aj testovať alebo počkáš na krv,,už by si mohla mať aj niečo na testíku 🙂

silvia545
29. únor 2016

@blanka29 mne sa tiež stalo 1x ked som bola v RG,že sme čakali,ale dr.nestíhal,tak sa ospravedlnil,a to mu aj uznám,pretože má dosť pacientiek aj v RG,no proste je vyhľadávaným doktorom 🙂 a dnes nás zobral o 15 minút skôr 😉

sisul_ka
29. únor 2016

@silvia545 aaa, to som rada, ze si tu streku do Brna tak hrdinsky zvladla 🙂
Tie zmiesane pocity som mala aj ja, aj ked u mna to je ine tym, ze ja neprodukujem- neznasam vajka 😎, no aj po lekarskom verdikte, som si stale nahovarala, ze je to omyl a urcite sa nam to podari normalne. Ked nam lekarka navrhla darkynu, skoro som jej jednu struhla po papuli chudatko 😀 teraz mi je to uz smiesne, no vtedy som dostala zachvat hnevu, preco prave jaaaa???!!! Nik za to nemoze ani chudiatko lekarka, proste patrim madzi tie zeny ktore neprodukuju. Trvalo mi len dva mesiace, nez sme sa s manzelom pre darcovstvo rozhodli a vobec to nelutujem, skor som vdacna za to, ze je tu aj tato moznost pre nas tuziace po dietatku 🙂 ked bude v tvojom brusku, tak bude mat tvoju krv, lasku atd Neboj sa toho! Drzim palce. Ja som dnes zacala malinko spinit, tak len dufam, ze je to koli embryjku, ktore si robi miesto 😵

sisul_ka
29. únor 2016

@silvia545 testik, mozno az vo stvrto, skor nie. A dnes som zacala malinko spinit, tak hadam sa to zastavi

silvia545
1. bře 2016

@sisul_ka 😀 😀 ty si ale iná brutalita,keby ti tá ruka tak vybehla a páác jednu 😀 ešte stále špiníš alebo to už prešlo ? 😉 som rada,že nie som jediná,ktorá má takéto pocity,no dnes mi mozog pracuje na plné obrátky 😖 aj sa teším a po chvílke zase rozmýšľam,že čo ak by tam sa našlo to vajko jedno a podarilo sa to,,úplne som z toho mimo ☹

silvia545
1. bře 2016

@sisul_ka jááj a ešte som zabudla napísať,že dnes mi prišiel mail,máme 2 dárkyne vek 22 a 23 rokov 🙂 a ozaj ked si platila zálohu ako si im posiela peniaze na účet alebo osobne ? 😉

sisul_ka
1. bře 2016

@silvia545 naboj sa toho! Viem o com hovoris, ved som ti to pisala, takze porozmyslaj nad tym v klude 😎 keby sme mali viac toho casu, no vek nas tlaci!!! Kurnaaaa, ved ja sa citiiiim taka mladaaaa 😀 Co sa tvojich darkyn tyka, ak sa ti nepozdavaju, mozes si vybrat z dalsich dvoch. Aspon mne, moja koordinatorka povedla, ze bude hladat do vtedy, kym nebudeme spokojni, no na prvy krat sa trafila 🙂 mne islo najma o vek, aby bola co najmladsia 😀 Malinko som este spinila rano, poobede uz nic, tak som sa ukludnila. Podla mna je to dobre znamenie, ze sa krpec uhniezduje 😵 Zalohu som platila cez intrnetbanking.

silvia545
1. bře 2016

@sisul_ka budem si musieť mozog vynulovať 😀 a začať odznovu,,už máme vybranú,tak hádam nás jej vajká nesklamú 🙂 jááj moja,ked ja sa v týchto účtoch nevyznám,nikdy som neprevádzala peniaze 😒 a to ako sa robí ? som jak nemehlo 😀

sisul_ka
1. bře 2016

@silvia545 nic si z toho nerob, ak mas pristup na svoj bankovy ucet cez internet, tak ti to bude musiet niekto ukazat, ako sa posielaju peniaze z uctu na ucet. No, pre teba bude asi jednoduchsie ist priamo do banky a poprosit ich o prevod 🙂 Drzim mooooc prsteky aby ste mali dostatok, no najma kvalitnych embryii, co urcite buduuu 🙂

silvia545
1. bře 2016

@sisul_ka no sakra to asi nemáme,máme poštovú banku,jedine čo nám posielajú na mail výpis účtu každý mesiac :D a dakujeem za pršteky a držím palce na testík 🙂

sisul_ka
1. bře 2016

@silvia545 dakujem, dam vediet 🙂

silvia545
2. bře 2016

@sisul_ka ahoj ako sa dnes máš? Drobček sa ešte zahryzkáva ? 🙂

sisul_ka
2. bře 2016

@silvia545 ahoj, dakujem za opytanie. Od nedele sa citim velmi divne, cely spodok ma pobolieva a mam take divne stahy. Pravdepodobne to bude maternicou ktora raste a embryjkom 🙂 . Pevne dufam, ze je to tym! V sobotu sa na 100% o tom presvedcim. Citim, ze tentokrat to bude uspesne az do konca, musi to tak byt 😎 inac za seba nerucim 😀 Zajtra skusim testik, uz sa neviem dockat! 😵 Vy budete mat prvy ET v Maji? Uz teraz mozes brat kyselinu listovu. Ja ju beriem uz Dva roky 🙂