Klinika Sanus, Jihlava. Máte zkušenost?

petullak
15. srp 2007

Ahojky,
jsem tu poprvé a chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s klinikou Sanus Jihlava ??
Budu ráda za každou odpověď.
Díky moc

kvetkanova
15. srp 2007

ahoj tady Květa,
já sice nemá zkušenosti se Sanusem v Jihlavě,ale chodím do Sanusu HK.A pokud vím tak sanus Jihlava spadá pod Sanus HK.Ne že bych měla špatné zkušenosti s Hradcem,ale doporučila bych ti se také rozhlédnout po jiných sanatoriích.Doktor Štěpán který to vede v HK i v Jihlavě není špatný,ale nejsem spokojená s laboratoří.Jinak podívej se na diskusní fórum,kde si píšemš s holkama co chodí na umělko.adresa je http://poradny.pritelkyne.cz/viewtopic.php?p=86...
já si tam také dopisuji s holkama.Opravdu pokud máš možnost a nezáleží ti tak moc na finanční stránce,tak bych ti doporučila se podívat po jiných sanatoriích.Tady je adresa kde je najdeš po celé republice :http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/kontakty/?kraj=...
Když budeš chtět vědět více klidně napiš na můj email kvetkanova@seznam.cz
ahoj Květa

mi83
16. srp 2007

Ahojky, já s Jihlavou zkušenosti mám. Ale abych hodnotila, na to si netroufám. Nevím, jak by to vše bylo v jiných sanatoriích... Nicméně prostředí je super, pracovníci taktéž. Já si Jihlavu vybrala, protože bydlím nedaleko a vzhledem k tomu, že se tam jezdí někdy opravdu ob den, nedokážu si představit, že bych cestovala do Prahy, do Brna nebo podobně... Po všech těch vyšetřeních jsme podstoupili 2 nezdařené pokusy... Teď tam máme ještě zamražená nějaká vajíčka a miminko čekáme! Nakonec se asi odboural veškerý ten stres a miminko přišlo nečekaně samo. Pořídili jsme si v té době také štěně a měli jsme jiné starosti 😉 Takže Štěně na takovou věc, ne Sanus!!! 😀 (to nebylo myšleno až zas tak vážně, vím, že to jsou starosti!) Tak hodně štěstí!

ivinka32
7. zář 2007

Ahoj Petulko,tak má zkušenost se Sanusem v HK je vynikající.Pan primář Štěpán je neskutečný odborník a i laboratoř je víc než skvělá.Absolvovala jsem tam 6 pokusů a z toho mám krásnýho syna a nyní čekám další miminko.Navíc je to CAR,který má v ČR jednu z největších úspěšností.

gaba3
25. říj 2007

Ahojky, já mám zkušenosti přímo s Jihlavou. Chodila jsem k p.doktorovi Fikerovi a super přístup, před tím jsem byla na klinice Unica v Brně a hrůza děs (proto jsem šla do Jihlavy). Nemůžu si je tam vynachválit, příjemné prostředí, jednání.....ale nakonec se nám zázrakem asi po 14 měsících miminko podařilo samo, no když už jsme měli zažádáno na IVF a měsíčky prostě nepřišly. Sanus Jihlava jen a jen doporučuji 🙂

jennyska
19. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Jihlava a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-jihlava/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska