• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik dní po IUI jste měly pozitivní těhotenský test?

17. října 2016 
@mendie ahojky jak se ti podařilo otěhotnět? IUI?
3. kvě 2016 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak drzim pesti :relaxed: my mame za sebou prvni zrejme nepodarenou IUI a pred sebou jeste dve IUI a pak uz IVF doporucuje doktorka. Ale uvidime. Verim v dalsi pokusy na prvni to vyjde malo komu :wink:
3. kvě 2016 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwerru mne vyšlo první s CC :slight_smile: předtím bylo bez CC jedno
3. kvě 2016 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se ukázal slabý po IUI dušík 11DPO, a pak si ještě tři dny to se mně dělalo srandu ráno skoro nic na testu a večer zase silnější...a ráno zase slabší...pěkně mi to haprovalo a zahrálo na nervíky, už nikdy bych tak brzy netestovala, jsem byla pěkně vynervovaná z toho.
3. kvě 2016 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinka CC je co?
3. kvě 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwerru clostilbegyt
3. kvě 2016 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dneska 6 den po IUI od soboty mě bolí v pravém boku " asi vaječník " tam kde byl ten folikul.. a bolel i v neděli i dnes... takovej divnej tlak... mám stresovat a volat dr, nebo prostě týden ještě počkat a potom se uvidí? :slight_smile:
9. kvě 2016 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwerru ahojky, taky nám nevyšla první IUI, ve středu nás čeká 2 pokus. S doktorem jsme domluveni na 3 pokusy, pak laparka... věřím, že nám ten druhý pokus vyjde. Zatím jsem úplně bez léků, tak uvidíme co si řeknou ve středu. Brala bych i dvojčátka :slight_smile:
9. kvě 2016 ve 12:07  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem byla na první IUI v sobotu. A měla jsem z toho hrozně dobrej pocit :grinning:
9. kvě 2016 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 jj, jako kdyby jsi lítala, že jo??? Taky jsem to měla tak, měla jsem skvělý pocit a cítila jsem se moc dobře. Musíme věřit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2016 ve 12:26  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickaslunicko Přesně. A přišla jsem si horzně důležitá :grinning: :grinning: . Ale dnes už jsem naštěstí v normálu. Jen mě bolí vaječníky, ale to mě bolí vždycky tak týden před ovu a týden po ovu. Měla jsem ve čtvrtek pregnyl a v pátek mi z něj bylo zle. Dnes jsem zase nafouklá jako bych snědla meloun v celku.
9. kvě 2016 ve 12:29  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 budu ti držet palečky. Taky jsem tomu moc věřila, že to vyjde hned na poprvé. Víra je hodně důležitá :slight_smile: Mysli na mě ve středu :slight_smile:
9. kvě 2016 ve 12:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickaslunicko Teď to postupně dočítám. Takže ve středu druhý pokus? Tak to budu mooooc držet palce
9. kvě 2016 ve 12:58  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 jj, druhý pokus.. ms mám normálně, ale na iui jezdím až 16 DC. Pomalu mě dozrávají ty folikuly :(
9. kvě 2016 ve 13:09  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickaslunicko ja mivam ovu 18-20dca ted byla az 26dc tedy spis iui.uz jsem to chtela vzdat ze to je anovulak.naštěstí jsem vytrvala a porad dokola chodila na utz.jinak jsme oba v pořádku a v sobotu mel manzel dokonce nadprůměrný spermio.mudr rikala at ho pochvalim.tak se pak celej den nosil jak pav :slight_smile:
9. kvě 2016 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 manža taky tak. Po roce kontrolní spermio a nosil se taky tak. Výsledky dopadli na výbornou, tak teď nevíme. Oba jsme taky v pořádku a stejně nic... Psychika je mocná, po prvním nezdařeném IUI jsem to chtěla taky vzdát, tak uvidím co bude teď.
9. kvě 2016 ve 14:20  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz myslite ze mi test ukaze neco po 5 dnechIUI??:slight_smile: asi jak komu ze?:slight_smile:
9. kvě 2016 v 15:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cigaas Jestli jsi měla pregnyl tak ti ukáže pozitivní test. Jinak je to blbost, aby na testu něco bylo. Cca týden trvá uhnízdění a až potom začne tělo produkovat HCG.
9. kvě 2016 v 15:28  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cigaas já měla pozitivní po 12dnech ale čekám dvojky a to je pak vidět // dříve...jinak mi bylo řečeno testovat až tak po 14ti dnech nejdříve
9. kvě 2016 v 15:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 pregnil sem nemepa ja mela ovitrele ale jako hodne hodne slabiho ducha mam ale nebudu delat zavery:slight_smile:
9. kvě 2016 v 15:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucziyk ano me taky bylo receno 14 dni a jsem po druhe IUI ale mozna jako ten hodne hodne slabi dusik je:slight_smile: ale nebudu delat zavery samozrejme pockam
9. kvě 2016 v 15:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cigaas tak toho ducha udělal ten ovitrele. Přečti si na netu o početí a uvidíš, že 5 dnů po IUI je to fakt blbost. I kdybys čekala paterčata
9. kvě 2016 v 15:49  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 jasny no to mas asi pravdu no necham se prekvapit sklamana uz sem byla.nekolikrat takze jen se necham prekvapit:slight_smile: a jak valcis ty?
9. kvě 2016 v 16:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cigaas u mě vše při strarém. V sobotu jsem byla poprvé na iui. Dnes mě dost bolí vaječníky, ale to mě bolí vždycky po ovu.
9. kvě 2016 v 16:33  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cigaas po pěti dnech ještě ne,to teprve oplodněné vajíčko docestovalo do dělohy,otrivele i pregnyl ukazují duchy
9. kvě 2016 v 17:11  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickaslunicko tak drzim pesti. Co je to laparka? my jdem taky na druhé iui a celkem taky 3 pokusy a pak ivf uz.
9. kvě 2016 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwerru , takže to máme podobné. Laparka je, že se do tebe podívají pod narkozou. Pokud ti něco najdou, tak to řeší. Někdy se u toho dělá i to profukování vaječníků. Takže vy jdete na tři a potom rovnou na IVF??? Nám právě doktor říkal, že máme nárok na 6 IUI, po 3 uděláme laparku a potom by se vybrali další 3 IUI. Tak uvidíme.
10. kvě 2016 v 07:41  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera utz pro bolest břicha v pravém boku, že by vaječník, kde byl folikul? zjištěna cysta na levé straně.. bolest nechápu.. ( manžel mi řekl, že tam miminko bojuje " Paní dr mi vzala krev na HCG a nějaké RG nebo tak něco, zda nemám zánět v těle " začínající slepák atd" dnes jsem si volala pro výsledky... zánět negativní, takže super :slight_smile: a HCG je lehunce pozitvní, ale to bude nejspíše kvůli pregnylu, byla jsem včera totiž teprve 7 den po IUI.. A co vy dámy? :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2016 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já mám bolesti po ovulaci vždycky takže umě je vše v normálu. Včera jsem začala s utrogetanem. A je mi šoufl i když ho zavádím. Mě je prostě zle z utrogestanu, z pregnylu z clostilu to je děs. V sobotu večer jsem měla bolesti největší i zimnici což mívám při ovu tak beru, že ovu byla v sobotu v den iui.Takže jsem 4 DPO. Tak už "jen" 13 dnů :grinning: :grinning:
11. kvě 2016 ve 12:22  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no já takové bolesti měla po první IUI, kdy se mimčo chytlo, ale neudrželo... a teď mám stejné bolesti, takže uvidíme co s tím udělám utrogestan, který beru.. :slight_smile: neboj, to ti uteče :grinning: ale to čekání je mor, že? My teď byli na třetí IUI a do podzimu pokud to nevyjde, tak na posledním, protože si chceme dát oddych.. tak se necháme překvapit, jak si to příroda udělá podle sebe... :slight_smile: a vy máte kolikáté IUI za sebou?? :slight_smile:
11. kvě 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek