Kolikátá IUI byla úspěšná?

cabalkova
29. črc 2009

Ahoj holky, kdo jste si nechali pomoct k miminku a podstoupily jste IUI, na pokolikate se to u vas povedlo? My zatim jedeme druhe kolo... 🙂

nadrinka
23. pro 2017

@helenas92 taky bych chtěla zítra zkusit test, ale nejspíš bude ještě moc brzy... Říkám si kdyby náhodou 😝

helenas92
23. pro 2017

@nadrinka
A kolikaty den jsi dpo a kolikaty po ovitrellu?

alenkara
23. pro 2017

První 🙏😇

Držím palce

nadrinka
23. pro 2017

@helenas92 po Ovitrellu 11 ale po ovulaci netuším :/

helenas92
24. pro 2017

Tak holky, ja dnes rano negativni tt. Z pocatku jsem videla douska, ale zahadne se vytratil... 😄 manzel nevidel nic, takze asi nic devcata. Cekala jsem to. Takze jeste za 2 dny jeste radeji testnu a pak vysazuji utrogest a jedem nanovo. Preji alespon vam Vanocni stesti 🍀

nadrinka
24. pro 2017

Já dnes takhle nevím zda pidi duch nebo halucinace, další dny ukážou....

helenas92
25. pro 2017

@nadrinka
Budu ti drzet pesti! My to mame negativni, vysazuji utrogestan a jedem na novo. Tento mesic mam nasadit clostilbegyt, tak uvidime jak to bude dal... 👍
Dej vedet jak to dopadlo vam!

nadrinka
25. pro 2017

@helenas92 dnes taky negativní, takže asi falešnák...

helenas92
25. pro 2017

@nadrinka tak ty to jeste muzes mit za 3, 4 dny jinak ne? 🙂
Kam chodis vubec do caru?

nadrinka
25. pro 2017

@helenas92 no právě, po Ovitrellu za 36-48 hodin, ale dle grafu bazalni teploty to vůbec nesedí😔

nadrinka
25. pro 2017

@helenas92 jsem tu tvoji otázku zas nepochopila promiň, dnes jsem 11 po iui, po ovulaci netuším... Uvidím co zítřejší teplota, ale prsa bolí takže počítám že ms dorazí a zase žádný úspěch

tammm
25. pro 2017

@helenas92 mrcha dorazila a v ten den začalo moje štěně poprvé hárat 🙂
Jinak mu to už dochází,pozdě.Mám svou hrdost a když v době snažení hledal utěchu jinde,tak ať si jde o dům dál 😉
Byla jsem s rodinou na horách a bylo nám fajn.

kachiiina
2. led 2018

Zdravím holkyyyy.... Po časové odmlce hlásím, že jsem dnes úspěšně ukončila první trimestr a dle všeho to opravdu vypadá tak, že druhé IUI bylo úspěšné 😂😍 Přeji Vám všem, co se snažíte a zkoušíte - nevzdávat se a po neúspěšném pokusu se co nejrychleji oklepat a jít do toho znovu!!!!! Držím Vám všem palečky, ono to jednou vyjít musí!!!!! 🙏🍀 Já teď jen doufám, že prďolkovi se bude dařit a vše bude jak má 🙏 Hodně sil a štěstí v novém roce Vám všem 🍀

bladey1986
11. led 2018

Ahoj holky, taky vás po delší době zdravím. Nám nevyšel 3. pokus IUI, dnes jsem byla na 4., tak uvidíme. Ráda bych tomu věřila, ale... 😶
Už pomalu přemýšlím, jak když tak dál... S partnerem jsme o tom hodně mluvili a domluvili jsme se, že případně půjdeme do IVF, a to nejlépe v květnu. Jsem učitelka, stresů mám ve škole ažaž. Navíc jsem třídní deváťáků,které čekají přijímačky. Takže z toho hlediska chceme počkat. Svědomí by mi nedovolilo za sebou spálit mosty (byť i 14 denní absencí) 🤔
Každopádně pořád doufám, že to nebude potřeba...
Chci se zeptat - nebyla jsem na vyšetření průchodnosti vejcovodů. Jelikož jsme se rozhodli pro poslední pokus IUI, ptala jsem se paní doktorky, zda mám toto vyšetření ještě podstupovat (vzhledem k případnému IVF). Vím, že to teoreticky potřeba není, ale dočetla jsem se, že i to může být překážkou případné úspěšné IVF. Že snad ty vejcovody vylučují látky, které brání početí (omlouvám se, ale už přesně nevím proč to tak má údajně být a paní doktorky jsem se neptala, abych nebyla za všetečku a chytrolínku, která to snad ví lépe než ona). Nemáte s tím některá zkušenost, resp. neslyšely jste o tom? Co byste dělaly?
@kachiiina - velka gratulace a hlavně hodně štěstíčka, ať vše probíhá tak, jak má!
A vám ostatním přeji hodně štěstí a díky předem za reakce.

helenas92
27. led 2018

Holky zdravím! Tak tohle je vysledek 2.IUI po roce a pul snazeni ✊🏻
Co si o tom myslíte? Jsme hrozne stastni, ale nemuzeme tomu verit a mame strach pochopitelne.. reknu vam, dnes (14dni od IUI) jsem si rano tt udelala rovnou s tim, ze si teda zas potvrdim, ze muzu v klidu vysadit utrogestan a zacit novy cyklus. Necekala jsem to uz, vubec. Myslela jsem ze blaznim, ale manzel potvrdil, co jsem videla ja 😄🍀
Prijde vam to na 14 DPO dostatecne viditelne?

petranesl
27. led 2018

@helenas92 Ahoj! Myslím, že na 14 dní po IUI je čárka krásná . Gratuluji 😍

terite
27. led 2018

Tak ja po IUI otehotnela uz celkem 4x. Nejdriv to bylo po 2. kole IUI (skoncilo ranym potratem), pak po 3. kole IUI (skoncilo ukoncenim ve 12tt kvůli vyvojove vade), pak jsem zase otehotnela po 3. kole IUI (narodil se mi syn). Tohle vse probehlo v mych 32 letech. O rok a pul pozdeji jsme zacali podstupovat IUI znovu a uspeli jsme az v mych 35,5 letech po 11. kole IUI.

helenas92
28. led 2018

Díky za odpoved @petranesl a @terite
🙂 ja vim, ze se muze vse podelat.. ale mame radost a doufame. Nic jineho nam nezbyva. Mne je 24 a Dr. mi stale opakovala, ze mladsi telo vse lepe snasi a prijima, at nemame strach :D se ji to rekne!
Kazdopadne, dnes je test silnejsi, doufam ze nam ted uz stesti bude prat!
Co vy holky? Mate za sebou dalsi IUI, cekate, testujete?

rubesovak
28. led 2018

Otěhotněla jsem hned po první IUI ale bohužel mimoděložně, takže byla pauza a ted jsem otěhotněla při 7 IUI i když jsem si moc nadějí nedávala, protože folikul byl vpravo a tam nemám vejcovod, ale levý vejcovod se umoudřil a natočil se takže jdem ted 5+4 🙂

terite
28. led 2018

@helenas92 Sili to krasne. Vypada to moc dobre. Plus tvuj nizky vek. Urcite to bude dobre. Drzim palce 👍

petranesl
28. led 2018

@helenas92 krásně sílí 😍 My teď pauzujeme. 9.2jdu na LPSK a Hysteroskopii... Tak se nám všechno posouvá... Navíc mi teď při konzultaci v nemocnici oznámil pan primář že mám PCOS... Čehož se mi nikdo nikdy nezmínil... Tak uvidíme co bude dál..

helenas92
31. led 2018

@petranesl jeeejej, to mate co resit teda vid?:( Ale zase budes ready na dalsi pokusy 🙂 porad mi prijde lepsi, kdyz se najde fyzická pricina. Tohle se resit da a urcite se pak zvysi sance! Budu drzet palecky moc moc moc!
My jsme na 13.2. objednani na prvni ultrazvuk. Tak se modlim aby bylo vse ok.
Rikam si stejne, to je peklo, jak sne clovek boji, ze treba mit dite nikdy nebude, pak se boji, co vse se muze v tehu podelat a co az se dite narodi? To teprve bude strachu! 😄🤦🏻‍♂️👍

biedronca
30. čer 2018

HOLKY, je tady někdo kdo má polycystické vaječníky a vyšlo mu IUI ? A jak vas stimulovali aby folíky rostly při této Dg?

biedronca
20. pro 2018

KOHO ČEKA v lednu inseminace?

hendrychovadeni
Autor odpověď smazal
Zobraz
mishacerna
5. kvě 2019

@hendrychovadeni Tak to je tezko radit, ale zajdi urcite co nejdriv, na vstupni vysetreni a tam ti vse reknou...pokud uz jsi to resila s gynekologem, tak vsechna vysetreni a zpravy s sebou. At se pritel brzo zotavi, bude potreba ten jeden den s tebou, aby sel na odber.

hendrychovadeni
Autor odpověď smazal
Zobraz
hendrychovadeni
8. čer 2019

Tak přítel je po operaci nezhoubneho nádorů a dopadla dobře ale miminko zatím nikde

mishacerna
10. čer 2019

@hendrychovadeni To někdy trvá, třeba i pět let...ale hlavu vzhůru, i kamarádce se zadařilo, která má vyšší věk, prošla IVF a nakonec se povedlo přirozeně...mě také po celkem dlouhém snažení ve vyšším věku, manžel také starší...

mishacerna
10. čer 2019

@cabalkova napoprvé🙂