• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Komu vyšel KET napoprvé?

9. června 2011 
Mikulka nejspíš čeká na potvrrzení lékařem, tedy ozve se asi po ultrazvuku - a to by mělo být tento pátek. Doufám, že jí to vyšlo!!!!
13. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá, nejdřív mi to psalo, že se odpověď neodeslala a teď jsou tam obě, já se z toho koníka zblázním
13. únor 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,někdy to blbne :slight_smile:
U nás, když je test pozitivní,tak se volá do Caru a oni pak objednají za dalších 14 dní na ultazvuk.Krev berou jen když vyšel test negativně.
Moc se těším na pozitivní zprávičku od Mikulky!!!
13. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se dělá test z moči, je-li pozitivní, za týden na ultrazvuk, a to bude mít Mikulka tento pátek a já budu testovat... Kéž by to vyšlo.
13. únor 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí,musí,musí!!!! čím se to víc blíží je to horší,co? Vy chodíte s Mikulku do stejného Caru?
13. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, chodíme obě do Pronatalu v Praze.
13. únor 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, ty jsi měla ET? A kdy? Mikulka na tom byla myslím stejně jako já. Nebyl u ní kvůli OHSS.
13. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, na ET jsem byla 14.září 2007, TT 1.10. byl negativní
13. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny! :slight_smile: Je to v pořádku. Jsem těhule :grinning: Chytlo se jedno embryjko a vypadá dobře, tluče mu srdíčko. :wink: Moc se mi ulevilo. Holky, já byla tak nervózní!

oskarko, na tebe jsem zvědavá, a mačkám pěstičky. Ostatním taky! sany, tobě taky.
Mějte se moc hezky a já sem občas juknu, jen možná nebudu tolik přispívat. :wink:
Holky, držte se!
14. únor 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mikulko, SUPER, KONEČNĚ SES TU OBJEVILA.
Bylas dneska v Pronatalu, jo? Já myslela, že půjdeš zítra... GRATULUJI!!!
14. únor 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem dneska na UZ :slight_smile:
14. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud zítra uvidím dvě čárky (doufám, že ano), tak se mám objednat na příští pátek na UTZ, to jsem tedy zvědavá.
14. únor 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko - moc gratuluju, můžuse zeptat prosím???? Ty jsi po neuspěšném ET a ted ti dopadl KET? Nám právě ET nevyšel a chystám se na KET . Ještě jednou moc gratuluju :slight_smile:
14. únor 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko, ještě pověz, jak spočítali stáří miminka? V kolikátém týdnu jsi?
14. únor 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počítá se to od poslední MS. Tedy v den MS jsi ve 4 týdnu a tak dále. :wink:
14. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko, skvělý, skvělý, skvělý!!!!Moc ti gratuluji a mám fakt ohromnou radost!!!
To ti věřím,že jsi byla hodně nervózní.Máš už nějaké další těhu příznaky? :slight_smile: A který den po KET sis vlastně dělala test? zkoušela jsi jich víc?
14. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, zítra napiš jak jsi dopadla,budu ti držet pěsti!!!! Tfuj,tfuj,tfuj. Určitě to vyjde, uvidíš!!!!
14. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sany, to víš, že zítra napíšu, co bylo na testu.
14. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem u PC. Testik je POZITIVNÍÍÍÍÍÍ:slight_smile:.
Máme ohromnou radost a doufáme, že ultrazvuk příští pátek potvrdí správné těhotenství. Jsme velmi zvědavi, kolik miminek je uvnitř. Všem přeji kráááásnýýýý den.
15. únor 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko tak moc blahopřeji. Třeba to budou dvojčátka. :grinning:
15. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko, Oskarko :slight_smile:) udělaly jste mi takovou radost :slight_smile:. Vrátily jste mi naději, že i při KETu se to může povést :slight_smile:). Moc držím palečky, aby se vše vyvíjelo tím správným směrem :slight_smile:
HuRÁ HURÁ HURÁ, JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :slight_smile:
A vy ostatní, co jste ještě ve fázi čekání, to koukejte OKOUKAT, ať jste taky těhulky :slight_smile:
15. únor 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za blahoprani, ale klidnejsi budu az po ultrazvuku... I kdyz dnes jsem stastna jak blecha...
15. únor 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, mám velkou radost!!!!Moc,moc,moc, gratuluji!!!! Doufám,že vás úspěšné budu následovat.Teď se začíná nějak víc dařit.
15. únor 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko, hurááááááááááááááá, to je krásná zpráva, povedlo se, juchuuuuuu :grinning: Tiše gratuluji. :wink:
15. únor 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mikulko! už se taky těším na ultrazvuk a doufám, že bude vše v pořádku... příští pátek v 9.15h tam mám být
15. únor 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :wink:
oskarko a mikulko mooooc gggrrrraaaatttuuullluuuujjjuuuuu :grinning:
holky chci se zeptat dneska jsem si zaváděla Utroš a zjistila jsem, že už mám změklý čípek :confounded: bolí mě záda, břicho a začala jsem dost špinit, tak jsem udělala test a byl negativní :frowning2: to už se asi blíží mrcha co?????
15. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smay, já to taky poznala podle čípku že se nepovedlo :frowning2: , ani ne na tom změknutí, žekla bych že byl měkkčí pořád, ale hlavně se začal zkracovat - a to jsem věděla, že je zle :angry:
15. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
hlásím se po delší odmlce.
Dneska jsem 3 týdny po KETu. Všechno je v pořádku a doufám, že to tak zůstane. Měla jsem totiž nejaké potíže, začala jsem špinit a bolelo mě břicho. Hrozně mě to vyděsilo tak jsem dneska raději navštívila svou lékařku. Teda jela sem tam skoro s pláčem, jako, že je po všem. No a udělala mi UTZ a já jsem poprvé uviděla ten náš zázrak. Podle PM jsem v 6tt, to je teda fofr. Příští pátek jedem na kontrolu do caru, tak snad bude všechno O.K. a budeme mít srdíčko.
Mám hrozný strach se z toho radovat, že to zase nevyjde, ale zase si říkám, že co se má stát se stane, tak proč se stresovat.
Mějte se hezky a dobrou noc.
15. únor 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimco, ahoj. To je super, ze jsi Ty i ten zazrak v poradku:slight_smile:. Preji Ti, aby vse pokracovalo tak jak ma. pa (dnes jsem mela pozitivni test, jsem 16tý den po KET, pristi tyden jdu do CAR na ultrazvuk - snad bude vse OK).
15. únor 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc gratuluji,Mimco to je super,dlouho jses neozvala,měla jsem strach.Tak to je supeeeeer,pak dej vědět kolik jich bude,2 nebo 1?držte se papa :slight_smile:
16. únor 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek