Konzultace ivf. Kdy jste dostaly léky v injekcích a kdy byl odběr vajíček?

19. srp 2020

Ahojky, prosím vás.. Po jak dlouhé době, po konzultaci jste dostali léky v injekcich a po jaké době byl odběr vajíček? Děkuji

danulka04
19. srp 2020

Ahoj, to je hodně individuální, záleží na tom jaký máte problém, jaký je váš zdravotní stav, jaké testy a vyšetření vám budou dělat. My byli na první konzultaci v září a stimulovat jsem začala v únoru.

autor
19. srp 2020

@danulka04 Ježíši, to je hrozně dlouhá doba, myslela jsem si že je to dříve... Ja musela porodit před 4 týdny v 19tt, takže co se týče genetiky, mám všechna vyšetření hotová, pokud to nebudou při ivf dělat znovu.. Já mám konzultaci 10.zari a v ten den budou rovnou brát krev mě i pritelovi akorát neřekli kvůli čemu, tak vůbec nevím, jaká všechna vyšetření se dělají.. U mě akorát vědí, jaký mám problém a že musím podstoupit ivf a vyšetřením embryí

squezy
19. srp 2020

Jses v soukromem, nebo statnim caru? Neboj, pul roku to trvat nebude 🙂 Udělají vyšetření, pak konzultace, co a jak dal a pak se muzou poslat papiry na pojistovnu, aby vam bylo proplaceno ivf. Samozřejmě leky si v soukromém caru platíte sami. No a pak můžete stimulovat a v tom cyklu dojde i k odběru vajicek.

autor
19. srp 2020

@squezy chodím do gennetu Praha Letná, tam mi dělali všechna genetická vyšetření u odběr plodovky a také mi tam doporucily ivf s pgt, kvůli špatným chromozomum a že jsem musela dát miminko pryč v 19tt, tak právě nevím, jaká vyšetření mi budou dělat, když genetiku bych měla mít celkově hotovou.

handulkak
19. srp 2020

Já měla konzultaci na konci cyklu, udělalo se gyn vyšetření. Počkalo se na MS a začala stimulace, odběr 14DC 😊

autor
19. srp 2020

@handulkak tak to je super.. Já právě ani nevím, jak teď budu mít MS. Po vysazení prášku, jsem měla MS nepravidelnou, někdy nepřišla i dva měsíce a teď po tom porodu v 19tt nevím, jak MS bude a jestli vůbec přijde.

handulkak
19. srp 2020

Nevím, jestli nebudou chtít chvilku pockat.
Uvidíte.

pecenacek
23. srp 2020

My měli jen překážku,ze jsem prisla o oba vejcovody. Červen první konzultace,konec července odběr, 1.8. ET a v září jdeme na 1.utz

misicka1988
23. srp 2020

Já byla na první konzultaci v dubnu, a 1 ivf bylo koncem září. Nakonec jsem otěhotněla začátkem ledna, po 3.vkladu.

autor
23. srp 2020

@pecenacek to je super, hodně štěstí 🍀
@misicka1988 jej, ro trvalo nejak dlouho 🤔

handulkak
23. srp 2020

U mas to třeba začalo rychle, ale na výsledek se čekalo dlouho. Museli jsme jít na celých 7cyklu. Ale stalo to za to.