Krvácení 5. den po KET, vaše zkušenosti prosím

pajaip
28. říj 2017

Ahojky holky, prosim o radu. Dnes ráno na záchodě jsem na papíru měla krev a v záchodě dvě takové krvavé nitky. Úplně mě to vyděsilo 😑 jsem 5dni po KET. Volala jsem hned kliniku, ale zrovna tam byl jeden nesympatický doktor. Řekl ať si dám ještě gynprodyl že by to mělo přejít. To je vše. S co jako dál?? Je konec? Nebo je to uhnízdění? Nebo začátek ms? Stalo se to nějaké? Děkuji za váš názor.

PS: teď aktuálně na intimce je jen zašpinění a při utírání je růžová.

luciebx
28. říj 2017

Na závěry je ještě brzy. Nestresuj. Musíš být v klidu. Mohla prasknout Žilka cokoliv. 5 den po ket ti nikdo neřekne co to bylo.

pajaip
autor
28. říj 2017

@luciebx já vím ☹ gratuluji k miminku vidím že už se blíží kdy přijde na svět 👍

luciebx
28. říj 2017

@pajaip děkuji. Ještě není nic vyhráno ale doufám ze teď už to bude utíkat. Taky se zadarilo až z ket.

pajaip
autor
28. říj 2017

@luciebx to je krásné ❤ kolikátý ket vyšel? U mé to vypadá že to je asi rozjíždějící se ms bohužel. Ještě neměla být tak brzy po KET ale bohužel 😒

luciebx
28. říj 2017

@pajaip vyšel první ket.

evulilinecka
28. říj 2017

Ja mam taky po Ket s PGD vysetreni a neuspech jako uz nevim co vic mame proto delat tvrdili ze uspesnost byva 70% kdyz je to vysetrene ale popravde jsem asi nazoru ze neni nad to kdyz je to cerstve protoze asi jakmile to prejde mrazem mam pocit ze pak jde vse do haje

eva118
28. říj 2017

@pajaip Pátý den je ještě brzo na ms. Všechno je teď díky hormonům překrvené, tak spíše praskla žilka, nebo je to hnízdění. Já taky špinila i krvácela a byla jsem těhotná. Držím palce.

pajaip
autor
28. říj 2017

Holky nevím. Už jsem to obrecela lehce. Vnitřní pocit mám zvláštní. Nechápu to. No osud. Minulé přišla MS až někde 16dni po KET a teď taková studená sprcha.

@eva118 děkuji za podporu uvidíme. I jsi normálně krvácela to jsi měla veliké štěstí ❤

@evulilinecka také mame po genetice embryjka, ale my musíme kvůli vaše srdce. Takže u nás vždy jen mrazácci. Bohužel asi ta cesta bude delší někdo štěstí na a nekdo ne. Nezbývá než vytrvat. Nicméně mrazacka už nemáme. A ty?

pajaip
autor
28. říj 2017

@luciebx takové štěstíčko 👍

hanulkasa
28. říj 2017

Já zakrvacela 9.den po KET. A máme 9ti měsíčního chlapecka.. ❤😍

pajaip
autor
28. říj 2017

@hanulkasa krása ❤😀

pajaip
autor
28. říj 2017

No uvidíme co zítra. Naštěstí u teď druhého KET už jsem v klidu ( kromě šoku ráno v záchodě) 😀. První byl děs věřila jsem a to mě srazilo. Teď jsem věděla do čeho jdu a vím, tě to vyjít nemusí.

evulilinecka
29. říj 2017

@pajaip
Jo jeste mame v mrazaku 4 snehulacky ale uz je to moje 3 IVF stim ze ted me stimulivali hodne protoze jsme vymenili CAR z duvodu ze mam PCO a vsude meli strach me hodne stimulovat tim padem jsem vzdy mela malo vajicek maxm vzdy na zavedeni nikdy nezbylo nic na zamrazeni a i kdyz uz jsem byla na tom tolikrat porad jsem zklamana a srazi me to k zemi ze to nejde

pajaip
autor
29. říj 2017

@evulilinecka je to máš super! No ani nemluv je to těžké. Kolik to je?

evulilinecka
29. říj 2017

A jeste jsem se chtela zeptat jake leky vam dali pri ketu jestli neco jite me je 26

luciebx
29. říj 2017

@evulilinecka prednison utrogestan a estrofem

luciebx
29. říj 2017

A aspirin

pajaip
autor
29. říj 2017

@luciebx z kliniky mám gynprodyl, Ascorutin a medrol. Teď mám až teď u druhého. A beru navíc bromelain a listovku.

evulilinecka
29. říj 2017

Ja jedla estrimax a utrofestan

pajaip
autor
29. říj 2017

@evulilinecka to první neznám. Jak dlouho jsi po KET?

pajaip
autor
29. říj 2017

Jinak zatím hlásím že ms se nerozjela, ale přidal mi doktor dávku gynprodylu tak je možné, že on to drží. Trošičku krve je, ale má to zatím není. Ráno volám hned doktorce, ale stejně si myslím ležet a počkat do pátku a udělat test.

evulilinecka
29. říj 2017

Dnes 14 den ale v patek jsem si nechala brat krev a negativni ja zase neznam ten gynprodyl a medrol zitra si volam do CAR jak pokracovat dal jestli se chodi hned na dalsi KET nebo jestli se ceka nevim mam neschopenku k vuli praci tak aspon bych to mela pri jedne neschopence

pajaip
autor
29. říj 2017

@evulilinecka gynprodyl mám radši, utrogestan mě total zabíjel. A gynprodyl pohoda. Pokud máš ty mrazácky můžeš hned na další. Medrol jsem měla poprvé také super místo prednison co jsem vyčetla na diskuzích. Celkově u nás dávají modernější léky. Co dál? máš mrazácky tak šup do toho znovu. Nezoufej. Pokud si potíže neměla žádné. Ms už jsi dostala? Já mám problém, že potracim chytne se a záhy se neudrží. Teda kromě x dalších problémů jako gen vady srdce.

pajaip
autor
29. říj 2017

@evulilinecka neboj máš ještě plno mrazacku brzy to určitě vyjde ❤

evulilinecka
29. říj 2017

Jako taky si rikam ja mela jednou zamlkle tehu ve 12 tydnu ale nebylo to z ketu porad si rikam jestli neni lepsi primo cerstve nez ket a ten medrol nebo prednison je dobry na co nebo to napomaha nejak tomu ketu?

pajaip
autor
29. říj 2017

@evulilinecka to se musíš poradit s nima. Cece ani nevím k čemu přesně neptala jsem se. Jen jsem kukla na diskuze. Znám spoustu holek co po KET hned otěhotněli - po prvním. Je to opravdu jen ó štěstí jednotlivých párů.

pajaip
autor
29. říj 2017

Minule na klinice take paní snad ke 40ti a šla si na druhý KET a z prvního tam měla sebou holčičku tak rok a půl. Prostě jen někteří máme smůlu 😔