Kterou kliniku asistované reprodukce doporučíte v Brně?

angelika2512
25. pro 2015

Těžko se rozhoduje podle fora, protože některé příspěvky jsou ješte z roku 2007.. Moc bychom jsem si ocenila názory a odpověde. Děkuju a hezké Vánoce.

sofie333
26. pro 2015

REROFIT!!!!! 🙂

evcann
26. pro 2015

Iscare, mam od nich dva syny v ramci hrazených IVF. MUDr. Jaržembovská.

ninanela
26. pro 2015

Jsem taky za Reprofit,ale těžko radit.Objednej si nezávaznou konzultaci a vyber si podle sebe.V reprofitu se domluvíš,do ničeho tě nebudou tlačit.A rozhodneš zda jim budeš důvěřovat.Držím palce a dobrý výběr! 🙂

evulatko
27. pro 2015

Repriofit. Ale nejvic mi tam vyhovoval dr. Stelcl a ten je ted v Reprogenesis, tak mozna to🙂 A naprosto mi nevyhovoval Helios.

78marcela
21. led 2016

Reprofit.

lenusaak
21. led 2016

za mě Helios 🙂 o tisícovku levnejší vykony , skvělý přístup 🙂 zatím teda procházím IVF stimulací, ale celkově maji uspěšnost dobrou, dojíždi tam i pražáci 🙂

77hanivi
25. led 2016

Ahojky,za mě taky Reprofit. Skvělý přístup sestřiček i doktorů. A hlavně cena je o polovinu menší. Určitě už bych nešla na Obilnák 🙂

mummy88
1. únor 2016

jsem taky spokojená v reprofitu a to hlavně díky panu doktoru Vránovi. Čiší z něj velmi pozitivní energie a mám z něj pocit, že mu na pacientech a otěhotnění opravdu záleží, jako bychom byli tým 😉 . Jinak nikdy mě nikdo do ničeho netlačil.. na to že máme velmi bídný spermiogram, tak nám dávali šance i skrze iui a říkali, že není kam spěchat. A udělali nám většinu vyšetření, co nebývá uplně zvykem- imunologii, genetiku. S panem doktorem se dá na všem domluvit.

misha83
5. únor 2016

Dříve bych jednoznačně doporučila Reprofit, ale teď už úplně ne. I když stále je to TOP ve srovnání s ostatními. Nicméně za mě je nejlepší MUDr. Štelcl a ten odtud odešel, stejně jako další personál a to do Reprogenesis. Takže teď doporučuji tuto kliniku, i když s Reprofitem taky špatný krok neuděláte. Jen tam toho mají prostě hodně ☹. Určitě nedoporučuji Unicu.

aveeva72
1. dub 2016

Urcite Reprogenesis!

delfi75
1. dub 2016

Reprofit ANO, za mě Dr. Štelcl NE