• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lze jít na umělé oplodnění s ženatým mužem?

15. června 2012 
Já jsem svobodná, ale přítel je ještě ženatý v rozvodovém řízení. Není to problém?
11. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri umelem oplodneni par nemusi byt sezdan staci ze je to druh takze urcite to problem neni drzim palecky aby vse dobre dopalo :wink:
11. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take si myslim, ze by to nemel byt problem.... nic mene radeji bych do centra zavolala a zeptala se.....
11. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Informovala bych se - v Nemecku to mozne neni. Zrovna nedavno jsem o tom videla dokument v televizi.
11. čer 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelze, musíte být bud svobodní partneři nebo manželé
dělá se kontrola OP, jestli jste svobodní nebo sezdaní se sebou.... bohužel
11. čer 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No kontrola sice OP je,ale přece i ženatý chlap si může šoustnout někde jinde a založit 2 rodinu :grinning: .Já myslím,že to jde,akorát musí podepsat protokol o tom,že je otcem dítěte(které by se třeba podařilo)....je to kv.výživnému atd.Takže já myslím,že to jde,sice se na něj budou asi divně dívat,ale.....Já bych asi počkala až po rozvodu..... :wink:
11. čer 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na IVF s ženatým mužem jít nemůžeš, s partnerem nemusíš být sezdaná,ale pokud je on ženatý, IVF ti neudělají
11. čer 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Asi záleží, jak v kterém centru... Dneska je to hlavně byznys o penězích, takže leckde by určitě přivřeli oči, i když by umělko správně provést neměli... Možná by hodně pomohl nějaký doklad o tom, že rozvodové řízení už běží...
15. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle zákona je možné jít na IVF s ženatým mužem. U vdané ženy to možné není. Vím to na 100%, zjišťovala jsem to osobně v Iscare. Držím palce.
15. čer 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek