Mám naději na otěhotnění?

worena
21. dub 2019

Ahoj děvčata.Jsem tu nová.Ráda jsem pročítala vaše diskuse a dnes se chci přidat... Jsem po ivf ,5 denní kultivace embryí,zavedeno 1 embryo.Dnes jsem 7 den po et,no vlastně ani nevím jestli se to počítá už den vložení...No nevydržela jsem že.🤔..Dnes testovala, negativní ,oba dva testy Lady Max...Ani ten pomyslný duch tam není 😔. Jsem s toho smutná.Některé děvčata už třeba 5 den po et a alespoň duch... Já ani ň... Mám naději?

kkacca
25. dub 2019

@worena Ahoj, jsi 10.den od ET, ještě tam šance je..jinak přes utrogestan ms dostat ani nemusis, až po vysazeni..ja to měla jak kdy..

worena
autor
25. dub 2019

@kkacca Už tomu moc nevěřím....Nic mi není, jen cítím břicho, když mám více pohybu a nebo mě "něco-někdo' nadzvedne 😀. Což je třeba dcera když je hubatá 😁...Furt si říkám že ostatní mají alespoň ty duchy ....A já vůbec nic...Čisto, prázdno....MS mi většinou chodí dříve klidně i o 5 -6 dnů.... Tak tentokrát mi to brzdí třeba utrogestan si myslím....Zas na druhou stranu jsem ho měla i u dcery a normálně jsem krvácela a to jsem si fakt byla jistá že je konec....Ani jsem nechtěla volat jak dopadne HCG...Ale zavolala... Pozitivní .... Nechápu.

kkacca
25. dub 2019

@worena pockala bych do pondeli na hcg, tri dny s utrogestanem už mas jedno...většina ducha má, ale najdeš i holky, co neměly, tak bych to za úplně ztraceny nepovazovala, ale chapu, ze to nepřidá

worena
autor
25. dub 2019

@kkacca Já zvažuji že na tu krev ani nepůjdu.Ten utrogestan mi dělá jen peklo a falešné naděje.Už to to vzdávám.

kkacca
25. dub 2019

@worena tak ho vysad,ja to po iui taky udelala,když byl test negativni asi 11.den po...ale pokud bys byl tehotna má se vysazovat postupně, ne udelat šok...

worena
autor
25. dub 2019

@kkacca Volala jsem do Caru.Prý v žádném případě nevysazovat... Až po krvi.Že prý už to takhle bylo s jednou paní.Testy negativní a HCG krev pozitivní... Tak já nevím už.Je mi na nic.Furt je mi zima,bulim.. Mám před sebou dlouhé 4 dny.. Máme ještě 2 zmrzlinky... Mám obavu jít ještě do nich... Navíc je mi 40 pryč... Nevím jestli všechno nezrušim,vypláču si oči a navždy se rozloučim s vidinou miminka 😢

kkacca
25. dub 2019

@worena tohle ti teď nepomůže, zkus se dat dohromady, ikdyby ti nevyslo, mas ještě dvě embrya, to je hezk počet ;)

lennus
25. dub 2019

Ahoj, zkus lázně, píšu tu o nich články. My přišli o miminko ve 23.t., měla jsem dohromady dva předčasné porody (syn ve 33+1 a potrat v 11.t.) a přesně dnes má naše donošená slečna, která se narodila po tom všem, první rok. Klidně napiš, kdybys měla dotazy!

worena
autor
25. dub 2019

@lennus Já vlastně ani nic nevím ještě.Sice mě povolává břicho ale toť vše.Rozhodil mě test již 3 dnes a bílo..😔 Jsem 10 den po Et a nic ...

worena
autor
25. dub 2019

@kkacca To sice je hezký počet ale u toho rozmrazování to nemusí dobře dopadnout 😔Asi moc čtu....Já bych fakt chtěla poznat někoho,kdo na tom byl jako já a přesto těhotná byla.Únavu atd zatím stále přisuzují utrogetanu.Dnes mě hodně rozhodil ten 3 negativní test.

misicka1988
25. dub 2019

@worena Já bych fakt nezoufala, a pokud to tedy dnes nedopadne, šla bych na Ket. Tak jak jsem již psala, až Ket byl u nás úspěšný. A to jsme měli po 2 Ivf jen 1 mrazáčka. Hlavně až když jsem se na to přestala upínat, hodila se do klidu ( chce to fakt se něčím zaměstnat - i když vím jak je to těžké) tak to vyšlo 😉

kkacca
25. dub 2019

@worena nemusi to dopadnout ani v tehotenstvi, sama má za sebou zamlkle tehotenstvi a ivf je jenom začátek strachu, bohužel...

worena
autor
26. dub 2019

Ahoj holky....Tak dnes jsem začala trochu krvácet,i cítím břicho...Z miminka nic nebude😢😢😢Je mi s toho hrozně smutno.Fakt jsem věřila že to dopadne dobře..Ale drobeček mě opustil dříve než jsem to stačila zjistit pořádně.Všechno bylo ukázkové, nádherná blastocysta atd... Ještě do včera jsem doufala i po těch 3 negativních testech že by třeba byla naděje....Už ji nemám.A dorazí mě fakt,že toto kóma mi CAR ještě protahuje.Volala jsem co se děje,v pondělí stejně na krev a ten utrogestan ne 2 globule 3x za den nýbrž navýšení na 3x3!!!No fakt je to nepříjemný.Je to taková zvláštní barva čehosi,ty zbytky toho utrogestanu v tom.Omlouvám se jestli pohoršuji za popis vzorků z mých útrob.. Pokud prý budu krvácet jakože hodně, mám to polikat...To mi hlava nebere.Myslela jsem že mi řeknou vysadit a dál se uvidí....A nakonec si trpké zklamání mám ještě potvrdit odběrem krve 😔😔😔To je fakt úlet.Jako by nestačilo co už je..