Manželé v pořádku. Kdy mi udělají umělé oplodnění?

petulibiii
14. bře 2016

Chci se zeptat holky,po jake dlouhe dobe zkoušení atd je možnost když jsme oba v pořádku a nejde to aby mi udelali uměle oplodnění????

anetka_p
14. bře 2016

To těžko říct. Mně řekl gynekolog, že pokud nám to nepůjde po cca roce, začne se to pak nějak řešit .. Zkoušíme upravit stravu, omezit alkohol a všechno hlídat. Tak snad to klapne 🙂

anina32
14. bře 2016

@petulibiii Jak víš že jste oba v pořádku? Byli jste na nějakém vyšetření/jakém? Můžete se obrátit na CAR, tam vám poradí, doporučí zatím třeba i jen vyšetření, které mohou něco odhalit...

fififjonka
14. bře 2016

Ja bych po nasich zkusenostech byla trpeliva..vim, jak je to tezke, ale nejdriv bych zkusila vsechny vysetreni a umele oplodneni az jako posledni vec. A modlitba! ;) My cekali 3 roky, pak 4 roky v CARu jsme prosli vsim moznym (a na zadny problem se neprislo, snad mensi imunologicky, ale to az 4. rok) a nakonec zazrak a cekame prirozene mimi. IVF je velky zasah do organismu, tak za mne neuspechat.

petulibiii
autor
14. bře 2016

@fififjonka gratuluju je super,ze po tak dlouhe dobe vam to vyšlo🙂)..ale pro ženskou to musí byt neskutecne nervy..a pak přijde to krasne🙂

@anina32 to vyšetření myslím počáteční..samozřejmě jsme nepřišli ničím do detailu..ale spermiogram u manžela..odběr krve,hormony a kontroly každý měsíc zda dozrávají vajíčka atd ..chce to čas..mate pravdu..jen ne to zajímalo kdy se to nejdřív da resit🙂)