Máte zkušenost s intrauterinní inseminací (IUI)?

sarinka_nevesta
9. dub 2012

Byla jsem na prvním pokusu IUI v CARu v Praze. Teď si aplikuju utrogestan a čekám a čekám a čekám...máte někdo zkušenost s inseminací?? Po kolikátém pokusu jste slavili úspěch? Děkuju za odpovědi ;)

crime
13. dub 2012

Ahojky, jasně, já jsem teď přesně týden po IUI. Chodíme do Gennetu. Taky do sebe cpu Utrogestan a doufám a doufám, že spermíci dorazily tam kam měly. 🙂

kathon
25. dub 2012

Ahojky, taky jsem byla poprvé a čekám....A co ty?

micka1
25. dub 2012

ahojky já jsem IUI podstoupila před 5 lety ve Zlíně. První pokus nevyšel. Hned jsem šli na další a ten byl úspěšný. Teď mám doma 4,5 letého kluka. Byli s bývalím manžel zařezeni do škatulky příčina neznámá. Teď mám s přítelem 10 měsíční dceru přirozenou cestou. Holky přeji vám brzký úspěch. 🙂 🙂 🙂

clloi
25. dub 2012

Ahoj, my podstoupili IUI 2x za sebou ve Zlíně a vyšli obě, akorát 1. bylo ukončeno zamlklým těhu. Chce to doma pořádně pojistit a hlavně se nestresovat, jednou to prostě vyjde, aspoň tak sem si to říkala já 🙂 😉

kamino
25. dub 2012

Nám se to podařilo napoprvé😉

vlckulka
25. dub 2012

Byla jsem na dvou pokusech a oba neúspěšné, u nás bylo úspěšné až IVF a z něho hned dvojnásobná nadílka 😀

pavlinka3
27. dub 2012

Podařilo se třetí a to jsem ho považovala za absolutně pokažené (s ohledem na ta dvě předchozí). Druhé dítě bylo nečekaně a přirozeně (i gynekoložka se divila, když jsem přišla, že jsem asi těhu 😀 )
Hodně štěstí 🙂

jitulik24
27. dub 2012

Ahoj, já otěhotněla po IUI 3x. Hned na první pokus, bohužel jsem o miminko ve 21tt přišla. Po tom potratu jsem šla za 5 měsíců do další IUI a opět úspěch, bohužel jsem měla zamlklé těhu. Pak následovaly tři IUI bez úspěchu, 2 minimálky také bez úspěchu a pak jsem šla ještě na jednu IUI a z té máme 11měsíční holčičku. Držím palce, ať tahle IUI vyjde.

laola
27. dub 2012

Poprvé napoprvé a podruhé napodruhé 😀

janulas84
27. dub 2012

Ahojky, moc držím palce. Já byla na IUI 4x a bohužel se ani jednou nepovedlo, vyšlo až první IVF. U nás bylo vše v pořádku, jen mi při laparoskopii zjistili první stupeň endometriozy, tak to asi byla ta příčina. Hodně štěstí a hlavně nevzdávat to!!!

pajiik89
27. led 2015

Ahojky v rijnu jsem byla na laparoskopii s endiometriozou,dnes mi nasli opet 3cm nalez na vajecniku.Dostala jsem zadanku k apolinari na konzultaciChtela bych vedet jestli muzu podstoupit insceminaci i s nalezem cysty.A jak dlouho trva nez mi insceminaci udelaji?

gasha
27. led 2015

Ahoj, já byla 6x na IUI, ale nepodařilo se ani jednou a to máme první dceru přirozeně. Následně ale vyšlo první IVF. Držím palce.

lucinecka28
28. led 2015

Hahojte holky za jak dlouho vas poslali doktori na prvni IUI ?