Měly jste po ET bolesti a špinily jste?

petral
7. pro 2011

Ahojky,
chtěla jsem se Vás, která máte zkušenost s ET zeptat, zda jste měla bolesti (v bedrech a tlak v břichu) a špinění.
Jedná se o to, že jsem 3. den po ET a mám bolesti jako na mrchu a dnes ráno jsem dokonce špiníla.
Mám 2 blastičky po 5 denní kultivaci, utrogestan a estrofem (+zibor a prednison). Nebyla jsem na OPU, takže se nemůže jednat o hyperstimul. syndrom a neměla jsem tedy ani pregnyl. Je to takové divné, nevím co si myslet.

díky všem za pomoc

princezna22
24. bře 2017

@klokanka73 a máš bolesti ? To špinění ještě nemusí nic znamenat 🙂

klokanka73
24. bře 2017

@princezna22 někdy mám, někdy ne. Já už ale vím, že je to špatně. Bohužel kvůli spineni a bolestem jsem byla u doktora, nízké hCG, pak hezky narostlo a ve středu kleslo. Takže čekám do pondělí jestli se potrat rozjede sám nebo revize.

princezna22
24. bře 2017

@klokanka73 To je mi hrozně líto ☹ a máš nějaká embrya v mrazáku ?

klokanka73
24. bře 2017

No dvě. Ještě jednou to zkusime, ale pak už na to kasleme. Jako samoplatci by jsme už měli auto kolik nás to stálo.

princezna22
24. bře 2017

@klokanka73 nápodobně ... nás to ted stálo 115 tisíc garance 2 embryí .. a 4IVF s vlastními vajíčky zhruba 120 tisíc ... takže tak asi ☹

klokanka73
24. bře 2017

@princezna22 no to jsou ceny, koukam, že na nás smolarkach tedy ty centra vydělávají

princezna22
24. bře 2017

@klokanka73 ... a to dost ... bohužel

catchulinecka
25. bře 2017

Holky ahojte, máte někdo zkušenost přímo? Dnes jsem 4 den po KET a ráno špinavý lehce papír, opravdu jen malilinko. Vím, že se říká, že by to mohlo být zahnízdění, ale nevím nevímm, jestli to neznačí spíš špatný signál...

princezna22
25. bře 2017

@catchulinecka Ahoj .. takhle brzy po ET by to mělo být buď zahízdění nebo ještě následek ET .. přeci jen jsou přes čípek 🙂 aspoň tak mi to říkala doktorka. Pokud se to nebude zhoršovat můžeš být klidu.

raelyn
3. dub 2017

Ahoj holky, založila jsem novou diskuzi na téma: Rady a zkušenosti - co vše mohlo pomoci, před ET/KET a následně po ET/KET, k úpěchu
Prosím Vás, pokud máte nějakou radu, přispějte tam. Děkuji ❤

sandra2004
5. lis 2020

Děvčata já 8 den ano a dnes 9 den nic vložení e denních morulky 2 je ještě brzi