Slabé špinění 34.tt. Také jste špinily? Braly jste prášky?

lakomamichaela
20. zář 2020

Ahoj všem chci se zeptat .. před dvouma dnama jsem byla propuštěna z nemocnice (spinila jsem) a zjistila že malé mi volné naléhá hlavičkou na vchod. Placentu mám na zadní straně . Jde mi o to že jsem v nemocnici byla už třikrát jednou mě vypsal doktor protoze se malé tlačilo dolů tak na pozorování .. po propuštění jsem začala krvacet to jsem byla 8 dni v nemocnici a zase propuštěna .. a teď na posledy pro špinění (tmavě hnědé) vše se zlepšilo po 2 týdnech a pustili mě domů . Jen mám obavy ale nechci zase do nemocnice😏 Dnes jsem slabe zaspinila spíš taková capucinova barva. Zítra jdu na kontrolu k doktorovi a řeknu mu to ale chci se zeptat i vas jestli jste špinili počas těhotenství a jestli jste na to brali i nějaké prášky které vám doktor předepsal .. Vážně se mi do nemocnice už po 4ty nechce😏😏Navíc mám klidový režim nic nedělám jsem jen na posteli (tak jako i v nemocnici)

mintovka
22. zář 2020

@lakomamichaela Jak jsi dopadla? Jela jsi nakonec? Za mě lepší stokrát jet než nejet a stokrát si to vyčítat. Myslím, že jsou tam na to připraveni, že těhotné tam jezdí častěji 🙂😁

lakomamichaela
autor
23. zář 2020

@mintovka Ahoj,ne nejela jsem zlepšilo se to dva dny nic spíš takový průhledný výtok jen po utření na wc .. Jen někdy když jdu na WC tak mám takový hodně světle hnědé zašpinění případne mi to jako výtok ale je toho vážně málo a našla jsem si jakoby žilku nebo nevim jak to popsat vypadalo to jako vlas🤷..
Za týden mám jít k doktorovi tak když se to nezlepší pojedu a jestli bude dobře (ťuk,ťuk) tak budu jen ráda.
Vážně se mi po čtvrtý nechce ležet v nemocnici každý večer se jen modlím aby se nic nestalo a nemusela jsem jet zpátky.😌

koko123
23. zář 2020

Ahojky, také jsem ležela před týdnem v nemocnici, že mi malý naléhá na čipek a čipek byl zkrácený na 2mm. Před odjezdem do nemocnice, jsem byla v poradne, kde mi čipek kontrolovala a nic neřekla, jen že je vše v pořádku. Jenže jsem do nemocnice jela kvůli zvracení a tam mi prisli na tohle plus ještě podrážděná děloha a časté tvrdnuti břicha. Při příjezdu jsem také splnila (do teď nikdy) ale to mě v pořádně rekla, že budu chvilku špinit, jak mě kontrolovala. Jinak mi dávali kapacku magnezko a hodně se mi ulevilo co se bolestí a tvrdnuti břicha týče. Také doma jen ležím a nic nedělám, je to opruz

lakomamichaela
autor
23. zář 2020

@koko123 No to je.. ale zase na druhou stranu si říkám raději doma než v nemocnici..A v jakem jsi týdnů?
Mě teď spíš trápí že si cítím malé hrozně dole jakoby v pánvi nevím jak to popsat..Bolesti nemám ale je to zvláštní nevím jestli to je normální 😏

koko123
24. zář 2020

No to určitě radši budu ležet doma, než v nemocnici. Ale tam mi přišlo, že to rychleji utíká. Doma jsem úplně sama, přítel jezdí na 14 dní do Německa a 4 dny doma, takže už mi dima s prominutím samotné jebe. Je to něco jiného, kdyby byl přítel každý den doma, tak neřeknu ani půl slova, ale za celý týdny se skoro s nikým nevidíte, buď spíte nebo cumite na filmy a nic vás už nebaví. Teď jsem 32tt

lakomamichaela
autor
24. zář 2020

@koko123 Tak to je docela na prd.. můj sice taky pracuje chodí domů až večer okolo 7 ale i tak .. Doma aspoň ta telka v nemocnici jsem se dívala jen na čtyři stěny a okno , nastevi jen na chodbu na hoďku nejvíc na dvě .. Takže mi to tam zase pomalu utíkalo 😏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru