Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evik73
15. dub 2011

@luca77 to je správný přístup,prostě poprvé se to povede a hotovo!!!!Teď si nejsem jistá,ale ty taky půjdeš nejdřív na IUI?Už se mi to nějak začíná motat v hlavě 😝

evik73
15. dub 2011

@luca77 plně s tebou souhlasím,budeme rády za každou motolskou duši,která se k nám přidá 😀 Aspoň nám tady bude veseleji a případné neúspěchy lépe zvládneme.
@pajinkaa28 koukala jsem na ten ceník v Iscare a už chápu,proč chcete přejít 😉

luca77
15. dub 2011

No a jinak mě je taky jedno, jestli je pátek nebo pondělí,já chodím do práce i o víkendech,ted mě zrovna čeká SO+NE noční,ale o víkendech je tam klídek,je to takový relax 😉

evik73
15. dub 2011

@pajinkaa28 už jste se objednali do Motola?Pokud ještě ne,tak neváhejte,protože je to tam teď trochu krizovka,je málo doktorů a čekačky asi budou delší.....dneska jsem zkoušela dřívější termín než v květnu a bez šance 😒

luca77
15. dub 2011

@evik73 já vůbec netuším,co s námi dr.Uhrová vymyslí,ale pokud je spermiogram v pořádku,tak nám třeba doporučí IUI,copak já vím 🙂 ,My máme za sebou 1x IUI loni v Pronatalu.

luca77
15. dub 2011

@pajinkaa28 jj,nečekat a objednat se,..my jsme byli 22.3. na spermiogramu a dále nás objednali až téměř za měsíc,jedeme tam 26.4.

luca77
15. dub 2011

holky,nechcete mi někdo umýt a vyfoukat vlasy??? 😠 Nehlašte se všechny !!! S krátkými vlasy je větší práce,než s dlouhými a já jsem tak línááá 😒 ,ale dopiju kávu a jdu na to 😖

luca77
15. dub 2011

jinak jste tady psali i o cvičení,já chodím už třetím rokem na fitness,power jógu+posilování každé pondělí a v úterý na zumbu,..já jsem také kulatějších tvarů,ale nebojím se říct,že mám tělo jakžtakž zpevněné 😨 ,ale jelikož dělám směný provoz,tak hold někdy mi to nevyjde(když mám noční) a cvičit nejdu ☹ ,což mě mrzí,protože toto cvičení je pouze 1x týdně.

evik73
15. dub 2011

@luca77 páni teda ty máš ale aktivit,jsem proti tobě vyloženě břídil se svými pár stroji v podkroví 😀 Ale spařená jsem z nich taky pěkně po hodince cvičení.....jen se k tomu dokopat 😀 A o úpravě krátkých vlasů ani nemluv 😝 jsem na tom stejně,každé ráno když se kouknu do zrcadla,tak se sama sebe leknu 😀 pankáč hadr 😅

ismet
15. dub 2011

@pajinkaa28 Ahoj pájinko, vítej mezi námi. Už je nás tady dost a hezky se to tu rozjíždí. Motol Ti můžu vřele doporučit, já do něj přešla z Pronatalu, protože ho mám blíž. Mají tam sice teď personální problémy, odešli jim všichni lékaři až na dva, ale ti se činí. Já chodím k Dr. Uhrové, dneska jsem si u ní byla pro léky na 3. IVF. Z 1. mám dvouletého chlapečka, 2. se nepovedl a pak mám za sebou ještě neúspěšný KET a nativ. Měla jsem s sebou i synáčka, hodinu jsme tam čekali, protože měli veliký skluz, ale dr. byla stále milá, povídala si i s ním, dala mu obrázek a razítko. Musí ji to asi hodně bavit a naplňovat.

evik73
15. dub 2011

Tak mám za sebou první 45 minutovku cvičení 😀 A teď už to snad pofrčí...
@ismet ahojky,tak už máš léky na stimulku,paráda,kdy začneš?

ismet
15. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, dneska jsem si byla pro Puregon, který jsem brala i při svém úspěšném IVF. Na památku mám zelenou taštičku, dneska jsem dostala žlutou 🙂 . Obě hlídací babičky jsou nemocné, tak jsem s sebou měla i dráčka, dostali jsme se na řadu s hodinovým zpožděním, no byla to síla. Většinu času jsem ho držela na okně a pozorovali jsme "šanitky" a bagry na stavbě. Když jsem ho nesla do ordinace a uviděl dr. v bílém plášti, začal křičet: "Neci, neci!", protože se bál injekce, ale dr. byla i na něj milá, vysvětlila mu, že se jenom podívá mamince na bříško, a půjčila mu razítko. Říkala, že je tam sama a že ráno dělala 35 utz. Takže ode dneška si píchám, v úterý půjdu na kontrolu a ke konci příštího týdne bude OPU. Dohodla jsem si také genetické vyšetření, i když dr. říkala, že si myslí, že ty neúspěchy jsou náhody a není za tím nic víc.

evik73
16. dub 2011

@ismet ahoj,tak tomu říkám fofr 😀 😀 Hlavně,aby stimulka proběhla v pohodě a bylo hooooodně kvalitních vajušek 🙂 To genetické vyšetření budeš mít v Motole,v té budově 22 vzadu,kde jsme byli i my?Je dobré pro jistotu to mít,ale myslím si to stejné,co říkala dr.,že jsou to prostě špatné náhody,proč se embryjko neuchytí.A Imuno vyšetření už máte?Ale v tom to taky nebude,pokud se vám to povedlo jednou,povede se zase,uvidíš 😉

Děvčata všem přeji krásný víkend,snad už konečně slunečný 🙂

ismet
16. dub 2011

@evik73 Ahoj Evíku, vám tedy už dělali genetické vyšetření? Jak to probíhá? Máme přijít v úterý v 11 hod. na krev a Dr. Diblík mi dal jetě k vyplnění "rodokmen", kam mám zapsat nemoci v rodině a také potraty a narození postižených dětí. Co já vím, tak se u nás nikdy nic takového nestalo, jenže je také možné, že se o tom prostě nemluvilo a já už to teď nezjistím. Také Ti přeji krásný slunečný víkend 🙂 .

evik73
16. dub 2011

@ismet jojo,nám po tom ukončení těhu, někdy v říjnu myslím,dělali celkové genetické vyšetření,jestli se něco neobjeví,ale všechno vyšlo naprosto v pořádku.Taky jsme museli vyplňovat ten šílený dotazník nemocí a ostatních bejkáren až do kolikátého kolena zpět a byla to docela fuška.Ale pokud už máte dítko,tak by to mělo být v pohodě,to samé řekli nám.Ale znáš to,jistota je jistota 🙂 A musíte přímo na tu genetiku do té budovy 22?

evik73
16. dub 2011

Jinak vám vezmou krev a pak jsme povídali s doktorkou o těch všech nemocech,bude s vámi projíždět ten rodokmen 😕

mikky
16. dub 2011

ahoj hoky včera jsem se nedostala k pc tak až dneska nakukuju. 🙂
@luca77 eva už to o té genetice napsala tak je to přesně tak.Na výsledky jsme čekali dva měsíce.Ale naštěstí to máme taky v pořádku.Ted ještě čekám na imunologii,už by to taky mohlo přijít.Je to tři neděle.

mikky
16. dub 2011

@ismet a ty budeš podstupovat klasické ivf nebo jdeš na minimálku?Tak at se daří píchání a máš kvalitní vajuška 😵

mikky
16. dub 2011

@pajinkaa28 jsem tady taky chvilinku,ale taky tě vítám.Kdy máte v plánu jít na minimálku?

ismet
16. dub 2011

@mikky Ahoj Mikky, já teď jdu na klasické IVF-3. pokus, píchám si Puregon, protože jsem po něm už jednou otěhotněla. Minulý měsíc jsem byla na nativním cyklu úplně bez stimulace a výsledekm bylo jen biochemické těhotenství.

pajinkaa28
16. dub 2011

Ahojky holky 🙂
Moc Vám všem děkuji za milé přivítání. 😉
S tím objednáním ještě chvíli počkáme,musíme našetřit korunky a pak se do toho s chutí vrhnout.
Chtěla bych to rozjet cca v říjnu nebo listopadu,aby to byl malý lvíček,hrozně si ho přeji.
Tohle se mi stalo teď v posledním cyklu,máme jen špatný spermiogram,já jsem ok.
Holky,v úterý (5.4.)mi umřela nadějě V pondělí jsem měla 9 dní zpoždění,tak mi to nedalo a testla jsem,byly na testíku //,sice jen duch,ale byly,nechtěla jsem tomu věřit,že by se zadařilo přirozeně,tak mi to nedalo a šla jsem k dr.na krev,udělal mi i utz a říkala že sliznice dostatečně vysoká a že na menstruaci se to nepřipravuje,napsala mi Utrogestan a listovku,prostě neuvěřitelné zprávy.A v úterý to přišlo,dopoledne se dostavila menstruace a když jsem si volala na výsledky z krve,tak taky negativní,ani nevím jestli tam byla nějaká hodnota hcg,tak jsem jí řekla že po menzesu příjdu ať mi srovná cyklus.Možná jsem těhu byla a neudrželo se,to nevím.Už jsem si opravdu myslela že se stal zázrak,ach jo,tak se snad brzy zadaří.
Psala jsem to do diskuze Iscare,jen jsem Vám to zkopírovala a dopsala datum.
Ještě jsem Vás ani nestihla pročíst,napravím to.
Pa pa

luca77
16. dub 2011

@evik73 Ahoj,tak už jsi hupla na stroje? To je dobře,jen tak dál 😉

luca77
16. dub 2011

@ismet Ahoj,no,koukám,že v Motole se s tím tedy nepářou,to je rychlost a ty jsi tedy taky akční,fíha 🙂 ,ty se toho nebojíš,ale je to v pořádku,tak by to mělo být, pořád zkoušet,dokud se nepovede,..tak hodně štěstí! 😉

ismet
17. dub 2011

@luca77 Ahoj Luco, díky za podporu. Já vím, že jsem hodně hrr a spousta lidí volí spíš vyčkávací přístup, ale mně to takhle v našem případě připadá nejlepší. Jsme oba zdraví, máme za sebou spousty vyšetření, 3 roky přirozeného snažení i několik neúspěšných pokusů, tak není na co čekat a proč to protahovat. Doufám, že to letos do třetice všeho dobrého i zlého vyjde a kdyby ne, tak snad bude pak možné dělat jeden nativ za druhým. Sousedka teď byla na druhém nativu během dvou měsíců, tak vidím, že to jde.

Už se Ti to také blíží, viď? To jsem zvědavá, co Ti dr. doporučí.

evik73
17. dub 2011

Ahojte kočky,všem pěknou neděličku 🙂
Dneska to vypadá zase na celkem pěkný den,už jsem si vyprala povlečení,tak se pěkně houpe venku na vzdoušku.....oproti zimě je to super,když už se dá prádlo věšet pěkně ven a luftovat 😀 Ani nemusím vařit,včera jsem pekla masíčko a zelí a bramborový knedlíček,tak to dnes dodlábneme 😀 😀 Jo a pekly jsme včera s mladou koláčky,malé,jakoby svatební,s povidlama,mákem a tvarohem a jsou naprosto úžasnýýýýý.To cvičeníbudu muset protáhnout 😀 😀
Používáte některá dom.pekárnu?Já jsem ji dostala k vánocům a jsem z ní naprosto unešená.....

mikky
17. dub 2011

Hezkou neděli všem.
@ismet jj jen tak dál,zkoušet vše co jde.Když jste oba zdraví tak taky si myslím,že neni na co čekat.A když si měla biochemické těhu tak aspon víš,že telo těhotnět chce.Mě to samí řekli u mimoděložního.Akorád to musí bejt v ten správný čas.Tak pržím palečky. 🙂

mikky
17. dub 2011

@pajinkaa28 tak to možná budem bojovat spolu taky to vidím na říjen.My máme taky špatný spermio,ale zázraky se taky občas stávají.Tak proč ne třeba nám,že 🙂 .I tady na koníkovi to pár holčinám vyšlo.A když ne tak víme co nás čeká.Určitě to jednou výjde.nepřipouštím si ,že ne.My máme kluka po pěti letech snažení,a ted se snažíme něco přes tři roky.

mikky
17. dub 2011

@evik73a ty v Motole znáš lékaře.Já nevím ke komu se objednat.Kdo tam teda zůstal?

evik73
17. dub 2011

@mikky ahojky,co já vím,tak tam zůstala dr.Uhrová a dr.Hynek a co jsem koukala na rozpisy v Caru,tak UTZ ještě dělá dr.Minajev a dr.Hanulíková(ta byla na gynekologii a dělala ultrazvuky nahoře v 5.patře).Nejlepší bude si tam zavolat a sestry ti řeknou co a jak.Já jsem začala chodit k dr.,který za chvíli odešel,pak mně přeřadili k dr.Šuchové a ta taky odešla,takže si pořád zvykám na jiné 😒

mikky
17. dub 2011

@evik73 jj asi to udělám jak píšeš zavotám tam a k někomu mě dají.Láká mě dr Uhrová,že jste tady psali ,že je akční.ale oni asi všichni vědí co dělají a třeba tam i někdo nový přibude do té doby.Spíš bych radši lékaře.Tak dík.