Pronatal Praha. Jaké máte zkušenosti? Jaký je tam přístup?

michaeeela24
14. říj 2020

Ahoj,
Holky jaké mate zkušenosti s kliniku pronatal. V listopadu nás tam čeká první návštěva. Zajímá mě hlavně přístup atd.
Díky moc

fandysek_1
14. říj 2020

@michaeeela24 myslíš ten Prontal v Modřanech?

michaeeela24
autor
14. říj 2020

@fandysek_1 je to Praha 4 kam jedeme

fandysek_1
14. říj 2020

@michaeeela24 to bude ten v Modřanech. Ze začátku jsem byla spokojená, že nám udělali veškerá vyšetření + něco víc manželovi kvůli práci. Nechali nás přeléčit na mycoplazma, která byla pozitivní, ale bohužel nás pak nepřetestovali a další snaha byla marná. To jsem pochopila zpětně. Byli jsme několikrát na iui a otehotnela jsem, ale vždy to odešlo. To pak nikdo neřešil a hnali nás do IVF. Měli jsme pak partnerské problémy a nechali to být. Takže za mě přístup na začátku docela ok, ale pak nás stejně do toho IVF tlačili.

michaeeela24
autor
14. říj 2020

@fandysek_1 aha.. no tak uvidíme..

fandysek_1
14. říj 2020

@michaeeela24 když si tady prečteš zkušenosti z jiných center je to dost podobné. Taky bude záležet jaká diagnóza vás bude provázet. My měli nezjištěná neplodnost.

worena
15. říj 2020

@michaeeela24 My máme velmi špatné zkušenosti...Pronatal nikdy víc...Udělali fatální chybu a to chování...Došlo i na právní jednání.I to je z jejich strany o ničem...A bohužel nejsem sama..Jen chtěli peníze,lži...Odepsali mě že bez stimulace

worena
15. říj 2020

@michaeeela24 Že bez stimulace atd nemáme šanci....Co nás to stálo peněz a nervů...Pak jsme přešli jinam na doporučení mé kamarádky...Mimochodem i ta byla v Pronatalu....Kamarádka je nyní už šťastnou maminkou i když Pronatal měl na to jiný názor a já pouze z nativu 6 vajíček....Co dodat...Pokud opravdu chceš dítě do Pronatalu nechodit...