Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

luksi
20. dub 2011

@evik73 já mám nehty také decentní , obzvlášt ted když se dělá něco na zahraděp ořád 🙂 Tobě také hezký den 😉 🙂

luca77
20. dub 2011

Ahoj holky,tak vám v tom udělám zase trochu nepořádek,hlásím se už teď 😉 Jo,jo spíše jsem noční pták,ale když píšu okolo 1h a později,tak to jsem na noční,ale když jsem doma,tak nechodím spát dřív,jak po 23h.Včera jsem si ještě ve 23:30h žehlila košily do práce 🙂 ,prostě to jsem celá já "POHODÁŘ",žádný spěch! 😝 A ráno jsem vstávala v 5h do práce,..jo jo,teď odpočívám v práci do 18h a zítra si to zopakuju 😉

luca77
20. dub 2011

@evik73 Já mám na Velikonoce volno,tak aspoň,že tak,..u nás taky koledníci moc nechodí,zatím jsme v paneláku a většinou se mi stávalo,že jsem byla na hodování po noční a to mě nikdo z postele nevytáhne nebo otevíral přítel.Joo,ale u maminky to budou hody,to si ty břicha zase pěkně vycpeme 😉 a my hned 26.4. jedem do Motola 😒

luca77
20. dub 2011

@evik73 Jéé,co my jsme se nachodili koledovat s holkama a to jsme chodili i několikrát domů vysypat košík,protože už jsme to neměli kam dávat,..pak nám máma z toho dělala vajíčkovou pomazánku 🙂,teď už to koledování hodně opadlo..

luca77
20. dub 2011

@evik73 dcerka je pěkná holka a měla krásné šaty,...takhle že vypadají plnoštíhlé ženy ? 😒

evik73
20. dub 2011

Tak jsem zpátky,nehtíky hotové,zase na pár dní klídek.
@luca77 to mi povídej,my jsme si taky vždycky užili velikonoce a já jsem měla pravidelně ráno koupel ve studené vodě.Můj strejček byl na to úchylný a kolem 7 ráno objížděl všechny příbuzné a ženský strkal do vany s ledovou vodou 😝 Pak v té tradici chvíli pokračoval i můj manžílek,ale už ho to naštěstí přešlo a asi by mně už neunes,nebo se se mnou nechce tahat 😀 😀 I ta chudák naše holka to slízla 😀 Ale pak mi bylo vždycky tak dobře....ono na těch studených sprchách asi něco bude.
Taky si budeme dopřávat a má být krásně,tak to vidím i na nějakou grilovačku....
Já počítám,že když zítra na UTZ bude vše OK a odběr by vyšel na sobotu,tak pak transfer asi na úterý,pže si myslím,že tam v pondělí velikonoční nebudou 🙂

evik73
20. dub 2011

@luca77 my máme hořejšek celkem OK,ale prdélky a kejtičky 😀 A to právě ty šatičky krásně schovaly 😀 😀

luca77
20. dub 2011

@evik73 nejsi mimo,píšeš tak jak slyšíš "nechtíky" 🙂

evik73
20. dub 2011

@luca77 myslíš jo?Teď fakt nevím,už je to nějaký pátek,co jsem ze školy 😀 Hlavně že víte o čem je řeč 😅

luca77
20. dub 2011

@evik73 Evičko,krásnou zahradu máte,..já nejsem znalec,to možná,až postavíme dům a budu se o to zajímat,co si dáme na zahradu,ale poznala jsem japonskou vrbu,to mají naši a zastřihávají jí do koule 😉

luca77
20. dub 2011

Já byla na nehtíkách minulý týden,jsem také na ty decentní,žádné přeplácané,ale teď mám špičky barva Cardinal(vínové) a na třech prstech ozdobené kytičkama,...to je jen takové odbočení od tématu 😝

evik73
20. dub 2011

@luca77 děkuji za pochvalu 🙂 jj je to japonská vrba,mám tady 2.....ty vrbičky jsou držáci a přežijí i to psí hnojení 😀
Tak a teď jdu udělat lazebníka a přistřihnout ten trávníček,ať to tady máme na velikonoce krásné 😀 😀 Prozatí pa pa.

luca77
20. dub 2011

ted jste se tady holky nějak rozepsaly,nebyla jsem tady 1den a byla fúra čtení ..tak já se zase odpojím a jdu něco dělat...Páááá

luca77
20. dub 2011

@ismet Ahoj,neboj,teď je krásné počasí,sluníčko tě dobije 😉

face
20. dub 2011

@ismet Ahoj, ano, mám ji jako gynekoložku už asi osm let, pracuje tři dny v týdnu odpoledne v soukromém středisku Mediconet, ale myslím, že už nové pacientky nepřijímá, už teď má hrozně dlouhé objednací lhůty. Držím Vám všem palce a přeji zdravá miminka 😲 🙂

luksi
21. dub 2011

Dobré ráno 😀 😀

evik73
21. dub 2011

Děvčata,copak copak,kde jste všechny? 😀 Připravujete se na velikonoce?
Hlásím,že dnešní UTZ nic konkrétního neukázal,dva folíci tam jsou,ale ještě malí,takže zítra si volám a o víkendu pojedu znova na UTZ,jak to vypadá 🙂
Potkaly jsme se s Ismet,tak nám to čekání pěkně uteklo 😉
Já tady taky moc nebudu,Bára bude potřebovat net na učení a hlavně budu vařit,péct a smažit,až se ze mně bude kouřit a jestli bude drahouš doma,tak si ho musím užít,normálně se moc nevidíme,pořád někde jezdí....
Už mám zaděláno na mazance,zítra ještě beránky a jiné a jiné 😅 Tak zatím 🙂

luksi
21. dub 2011

@evik73 🙂 tak to potom řekni co bylo v centru nového o víkendu 🙂 jééééééééééééééééééé ty jsi pilná jak včelička 🙂 😉

luksi
21. dub 2011

@evik73 jé a máš nějaké osvědčené recepty ? 😀 😝

evik73
21. dub 2011

@luksi jaké recepty máš na mysli?Na mazanec klasika kynuté jako na vánočku,všechno normoš,nic extra.Spoustu receptů hledám na netu, na stránkách mimibazaru jsou zajímavé receptíky a hlavně jsou k nim i reference od ženských,které je vyzkoušely,což je dobré 🙂 Určitě dám vědět,jak jsem dopadla neboooooj 😀 😀

luksi
21. dub 2011

@evik73 já jen sondovala jestli nemáš nějakou specialitku 😀 😎 To budeš hodná že dáš vědět 😉 určitě tam bylo plno lidí v Motole 😕

evik73
21. dub 2011

@luksi ani to nebylo tak hrozné,zažila jsem tam daleko víc lidí...ale já jezdím už na 7 hodinu,takže dneska jsem sice byla první,ale nějaká pipka v nemocničním munduru mně předběhla 😀 a pan doktor přišel až asi v 8.30.Ty UTZ jdou naštěstí rychle,tak to pak frčí 🙂

luksi
21. dub 2011

@evik73 to já když tam jedu na ultrazvuk tak většinou dorazím po sedmé hodině a někdy už je tam dost ženských... Jojo pan dr chodí později 🙂 ale pak to běží jak na běžícím pásu 😀

luca77
21. dub 2011

Ahoj devčata,tak vás jdu pozdravit,koukám,že ted řešíte přípravy dobrot na Velikonoce a UTZ,..tak k tomu zatím nemám nic moc co říct,..nepeču nic,..vždy vezmem něco u tchyně nebo u našich a je pečeno 😉

luksi
21. dub 2011

@luca77 Ahoj, jéé tak to máš dobré, já u budoucí tchýně nic nedostanu 😠 takže mi nezbývá než doma napéct 😀 ale ještě nemám nic hotového budu vše dělat až zítra 😀

luca77
21. dub 2011

@luksi a co to,tchyně je lakomá? 🙂 Jinak se zeptám,co jsi si píchala,než jsi šla na IUI a kolik jsi si doplácela? To mě docela udivilo,že to dělají sestřičky,to by měl dělat doktor zavádět ty spermie do dělohy,ne? Nebo to byl žert? 😲

luksi
21. dub 2011

@luca77 my se s budoucí tchýní moc nemusím, ona stejně nepeče 😨 😕 no já si píchala před IUI menopur a nedoplácela jsem nic, píchala jsem si jednu ampulku denně a 13dní. Ne nedělala jsem si srandu, vážně to dělají sestřičky co jsou u transféru a nebo na tom zákrokovém sálku 🙂

luca77
21. dub 2011

@luca77 taky mám za sebou jednu IUI loni v Pronatale.My jsme zkoušeli v pátek a v pondělí IUI po domácku 🙂 ,aby byla nějaká snaha 😉

luca77
21. dub 2011

@luksi tak to já v Pronatalu jsem doplácela cca 1200,- a měla jsem asi 10ampulek a taky Menopur.Sama jsi si to píchala do bříška? Mě to píchala máma zdravotnice,já bych to snad do sebe nepíchla a to se injekcí nebojím.Kolik ti je let?

luksi
21. dub 2011

@luca77 No já měla předtím dvě IUI v Gestu ale ty jsem měla s clotybegit a potom se mi udělala cysta .... pak jsem přešla do Motola a tam mi dali injekce. Jojo sama jsem si je píchala 🙂 tak uvidíme jestli bude ještě třetí IUI v Motole a nebo jestli nám pani dr. doporučí rovnou IVF. Je mi 32
U nás je snažení povoleno jen v době ovulace, protože já mám problémy s imunitou ,na to také přišli až v Motole ,když mě poslali do Podolí