• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

13. února 2017 
@luksi a kdy by měla mrška dorazit?To vypadá tedy nadějně né?Mně připadá,že už je to strašně dlouho,co jsi byla :confused:
No jo no,včera byly ty roštěnky,jenže ty se spapkaly,takže musím dneska vařit,ale už se těším na gulášek s těstovinama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evik73 měla dorazit v pondělí :zipper_mouth: :confused: no byla jsem v půlce dubna :grinning: tak to jsi je uvařila dobře :wink: :slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi no páni,to je na dobré cestě :wink: A co třeba testík,nezkoušela jsi,nemáš chuť? :sunglasses:
4. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 testík zatím jsem nedělala :grinning: si pomatuji že dřív pokaždé když jsem koupila test tak jsem to potom dostala :frowning2:
4. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi tak to chápu,že se do toho neženeš :grinning: Co se má stát se stane a už je rozhodnuto,ale je příjemné žít zatím ve sladké nevědomosti :wink:
Tak gulášek hotov,sláva panu Papinovi za jeho vynález,masíčko jako dortík,jen se rozplývá :grinning: Ještě těstoviny a taťkovi knedlíček a je to :sweat_smile:
4. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 jojo sladká nevědomost a stejně se to potom dovím,když dorazím na krev :slight_smile: :wink: si říkám,že to může tkaé ovlivnovat ten utrogestan co beru,ale cooo počkám a uvidím :grinning:
to je pravda v papináku je maso za chvíli vařeno a měkké ,budete se mít dobře a pochutnáte si :slight_smile: a co nějaká buchta třeba k tomu ?
4. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi hele,nepoňoukej z buchtou když víš,že cvičím :grinning: :grinning: Máme tady tu roládu s banánem a už jsem se zařekla,že si nedám,ale když ona je tak báječná....nechceš dorazit na kávu a kousek roládky? :grinning:
4. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 Tedy ta roláda vypadá famozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: té se určitě těžko odolává :sunglasses: bych neodolala a dala si kousek,když si dáš jen kousek tak to nevadí :grinning: kdybych nebyla v práci tak bych dorazila
4. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi jenže on byl včera kousek a když bude dneska kousek,tak je mi cvičení k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak je opravdu dobrá a přitom docela rychlovka a nic složitého :slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 takové věci jsou nejlepší na pečení ... tka si budeš muset přidat při cvičení větší zátěž :grinning: a pak si budeš moc dát kousek :wink:
4. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi jasnačka,nějak to vykompenzuju :grinning: Teď ještě to cvičení neberu uplně vážně,když za nějakých 20 dní bych měla mít ET :wink: Uvidíme...buď budu tloustnout nebo hubnout :grinning:
4. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 jasně se uvidí :grinning: aledoufám,že budeš tloustnout :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ismet
Ahoj, No chtěla jsem LUMAG. Já jsem chtěla vždycky mít jenou holčičku Lucinku (proto Lu) a Manžel Martínka (proto to Ma)
no a na G začíná naše příjmení. Ale nějak jsem se překlepla mezi M a A jsem nějak klikla na C :grinning:
Všimla jsem si toho až když jsem to uložila :grinning:. A tak jsem to tak nechala. :grinning:
A co se týče druhého mimča :stuck_out_tongue_closed_eyes: 30.5.2011 jedu do Iscare se nechat zkontrolovat k fyzioterapeutce Babičkové, zda je po porodu vše v pořádku no a od toho dne zase začnu cvičit Mojžíšku a pak to zkusím. Ona pokud se ta Mojžíška cvičí, tak je lepší aspoň 1/2rok nic nezkoušet, protože po krátké době cvičení to vždy prý končí potratem. :unamused:
A tak jak to počítám, tak mi to zase to snaženíčko výjde cca na stejné období, jak u Martínka :grinning:.
No a když se zadaří, třeba budu mít obě ve stejný měsíc. :grinning:
@evik73
Tak Manžel právě nechtěl pojmenovat dítě po sobě, proto chtěl toho Martínka. Já chtěla, když už jse věděla, že to bude kluk- Lukáška nebo Dominika. Ale nakonec jsem svolila :dizzy_face:
@luca77 Tak to máme stejný pocit. Jen, aby měl pořádek ještě v tom PC :grinning: Ale jinak jak říkáš. Sranda s ním je.
Já po 3týdnech co přišly výsledky, dostala prednison 5mg a po 3měsících jsem musela k němu opět na KO. jak jsem již psala, vytvářela jsem protilátky. Přeléčení trvalo 1/2roku :pensive:
@luksi drží palce i u nohou :wink: moc ti přeji //
4. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumcag děkuji za držení palců :slight_smile: :wink: uvidíme necháme se překvapit :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mám hotovo,ještě jsem si musela po sobě uklidit,ale teď už si dám v klidu kávu(bez rolády :grinning: )
@lumcag u nás to taky ještě není 100%,že by to byl Martínek,ale s největší pravděpodobností :slight_smile: Nejdříve se nám vůbec musí podařit nějaké to mimi udělat :wink:
4. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 neee dej si i roláduuuuuuuuuu,přece se nezkazí :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi nedáááááááááám,budu na sebe pes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Myslím,že se nezkazí......jsou tady na to ještě dva krky(vlastně 4 když budu počítat pejsky a že ty by si teda daly) :grinning: :grinning:
Kde jsou všichni ostatní,máme to tady jako soukromou skupinu pro nás dvě :slight_smile: :grinning:
4. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 je mi to jasné,že na s ebe budeš tvrdá,jsem třeba myslela že pidimidi kousek by sis mohla dát :sunglasses: :slight_smile:
no asi pracujou a nebo jsou na někde mimo :fearful:
4. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi no jo,já domácí povaleč zapoměla,že lidi taky pracují :grinning: :grinning: Tak snad brzy zase nakouknou....aaaa už se mi vrací dcerka ze školy,tak zase budu mít prd a ne notebook :frowning2:
4. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 ty pracuješ doma a to je také záslužná práce :slight_smile: :wink: a stará se hezky o rodinku i psíky.... to víš dcerka se potřebuje určitě učit na maturitu :slight_smile: :wink:
4. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi to je určitě záslužná práce,jen by mi za to někdo mohl platit :grinning: Tak já pro ní frčím.....
4. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumcag Ahoj lumcag, to je zajímavé vytvoření nicku. My jsme při přezdívce pro miminko v bříšku postupovali podobně. Holčička měla být Sofie a chlapeček Martin. Tak jsme mu říkali MA+FIE=Mafiánek :slight_smile:. O tom, že by cvičení podle Mojžíšové mohlo způsobit potrat, slyším tedy poprvé. Já jsem tak cvičila asi dva měsíce před svým prvním a zatím jediným úspěšným IVF před třemi lety a skončila jsem den před ET. Fyzioterapeutka mi pak doporučila klid a varovala mě před rotačními pohyby v těhotenství. Opět cvičit jsem začala až ve čtvrtém měsíci, ale chodila jsem na speciální cvičení pro těhotné.
5. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Ahoj,ale prosím tě ,proč bych se měla leknout,co blbneš :wink:
6. kvě 2011 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 roládka vypadá lákavě :wink:
6. kvě 2011 ve 02:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vás mám dočtené.Teď v rychlosti jen pár slov a jdu si zhasnout,už je moooc hodin,dneska nějak přetahuju :wink: Mám noční,tak se nedivte zase mému času u příspěvku.Večer se mi v práci rozjela MS,tak jsem ráda,že už :slight_smile: ,to znamená,že bych si měla zítra zavolat do Motola a objednat se na UTZ po menstruaci,..tak až se probudím.Ve středu jsme byli s mamkou v Motole a pak jsme zajeli na Zličín do Ikei,pořád si chce koupit koženou sedačku,tak si tam vybrala,ještě si chtěla doma poměřit,jak tam bude vycházet křeslo,aby se dalo projít a prý je o něco širší,ale vejde se tam.Takže až pojedu na UTZ,tak se se mnou sveze a objedná si jí.Tak jsem zvědavá na kdy mě objednají.Dnes jsem si vyzvedla autíčko ze servisu a stálo mě to 3.000,- :frowning2: ,nechtělo mi jet a dusilo se to,tak mi vyměnili lambda sondu - dávkuje palivo a už to krásně jezdí. Tak to je pro dnešek asi vše a zase se sem podívám v sobotu určitě,protože mám denní od 6 - 18h... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evik73 Evi,ta májová slavnost byla přímo ve Vlašimi,jestli znáš? :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 02:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ismet
Tak váš postup přezdívky byl opravdu k zasmání. Mafie :wink: No a tak proč ismet?
Co se týče MOJŽISOVÉ, tak cviky nezpůsobují potrat, jen se nemám snažit otěhodnět v době cvičení min 5měsíců.To mi zakazovala BAbičková. A hlavně jsem měla ákaz spávat na bříše. A pokud jsem spávala na boku tak jsem musela mezi kolenama mít smotaný ručník, abych nohy čí boky držela v pravém úhlu. :confused:
No já měla totiž rotaci celé pánevní oblasti ještě před mobilizací, tak možná proto. Ale vím, že kámoška na testě zjistila, že je těhu, hned přestala cvičit a nevydrželo to. No nevím možná je to u každého jinak.
6. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,tak jak se tady máte? :slight_smile: Včera jsem vůbec nějak nestihla ani zajít na koníka :unamused: Začínají jezdit lidi na dovolenou,tak pendluju na letiště a zpět :sweat_smile:
@luca77 to neznám,ale hlavně,že jste si to užili :slight_smile:
@luksi kde se touláš?Už jsi si udělala ten test?Jestli někde slavíš a nám se nic neřekne,tak počkej teda!!!!!!!!!!!!
6. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 Ahoj Evíku, jéé ty vozíš lidi na letiště jo :slight_smile: :wink: neee ještě jsem si test nedělala :sunglasses: :grinning: možná příští týden i když to mám 12. naklusat k dr na krev a ultrazvuk,tak bych se tma měla objednat :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi jojo,mám pár klientů,kteří když odlétají pryč tak u nás na zahradě parkují auto :slight_smile: Někdy je to dost náročné,hlavně když je sezona v plném proudu a jedu třeba i několikrát za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale loni jsem to zvládala i jako těhule,tak se to dá.
Na krev a UTZ stačí zavolat den předem,aby si našli tvojí kartu :slight_smile:
6. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik73 Ahoj Evíku, jak se Ti daří? Manžílek dělá tento týden dlouhé směny,tak jsem celé dny na malého sama. Je to fuška, ale moc si užívám, jak povídá a většinou k tomu i myslí. Občas se zasekne,když chce vyjádřit něco,k čemu ještě nezná slova. Dneska usnul brzy, tak mám konečně volný večer, dívám se na film Čokoláda a nějakou bych si dala, kdybych ji tu měla :slight_smile:. Přijedeš v pondělí na zumbu?
6. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek