Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

evik73
2. čer 2011

@luca77 Prednison budeš brát 1 tabletu denně a pokud otěhotníš,tak se dávka snižuje na 1/2 tablety a bere se přibližně do konce 1 trimestru,já jsem ho brala asi do 15tt.
S tím trofoblastem ti neřeknu,já jsem to odevzdala v Motole,ale musíš to tam mít v těch výsledcích.Od kolika do kolika procent je to v normálu.
Bývá imuno na sperma partnera,pak na cizí sperma a na trofoblast.Nechápu,co tím ten tvůj doktor myslel,co by jako s tebou rok dělali?Neboj,půjde to rychleji 🙂

luksi
3. čer 2011

@luca77 ahoj Lucí, já beru prednison ještě pořád jednu tabletu denněa mám ji brát do 12 týdne,podle dr.Hynka z Motola 🙂 prý je to malá dávka a je to neškodné....Já na Menopur nedoplácela ani korunu a to jsem dostala ještě pokaždé dvě ampulky navíc než bylo v balení 🙂

luksi
3. čer 2011

@luca77 Lucí já užívala od začátku ledna prednison a beru ho ještě pořád,ale někde jsem četla že se má brát maximálně 6 měsíců v celku a pak udělat pauza...

luca77
4. čer 2011

@evik73 Ahoj Evi,jj v těch výsledcích je imuno na sperma partnera,cizí a trofoblast,..mám pocit,že na cizí to mám o něco lepší,než u partnera 😉 Můj OG myslel,že to půjde asi rychleji,asi nepočátal,že by jsme mohli mít nějaký problém 😉

luca77
4. čer 2011

@luksi Ahoj,tady je vidět,jak ty soukromé centra vydělávají,..když jsem za Menopur platila 1.200,-Kč a v Motole to bude 0,-Kč 🙂

luca77
4. čer 2011

Ahoj holky,tak jsem včera volala opět do Motola dr.Uhrové,přečetla jí závěr z vyšetření imuna,řekla mi,ať si v lékárně koupím Vagilact,že je to na ty záněty a dnes jsem začala brát Prednison.Jinak mi řekla,že se to tímhle zase vše odsouvá a že se mám k nim objednat za 3měsíce ☹ No,panejo 😒 Mám jí poslat kopie toho imuna.Pak jsem volala ještě do Podolí a objednala jsem nás na kontrolní vyšetření imuna,jedeme tam 17.srpna,takže to musím spočítat tak,abych se objednala a jela i s výsledkama pak do Motola a to by vycházelo někdy na půli září 😒 V pondělí tam hned zavolám a musím jim říct,aby mi poslali žádanku na imuno.Bez výsledků to nemá cenu,abych do Motola jezdila.No,asi jsem si takovouhle složitou cestu za miminkem nepředstavovala 😨 ,ale hroutit se z toho nebudu.

luksi
6. čer 2011

@luca77 Ahoj Lucí, tak to je pravda ,snaží se vydělávat, mám své zkušenosti s jedním soukromým centrem. 😒
Tím čekáním se netrap, uvidíš že to uteče rychle to čekání na mimíska 🙂 😉

evik73
6. čer 2011

Zdraví kočky 🙂
Jak se máte?

@luca77 taky to nemáš jednoduché koukám,pořád něco,co vám to zase odloží,ale čas opravdu letí a uteče to 😉 A možná vám ten Prednison pomůže k domácí výrobě mimíska a ani nebudeš potřebovat hormony z Motola 😀 To by bylo uplně nejlepší viď?

@luksi tak kdy přijedeš na tu kávu?Já jsem to myslela vážně.....

V sobotu jsme měli tu garden party,bylo to fajn,jen jsem si vínko dala až dost večer,pže jsem ještě ve 21.30 valila na letiště,ale počasí vyšlo,sice jsem trochu zhřešila a dala si něco dobrého i když jsem v treninku a neměla bych,ale to už bych z toho života měla fakt h...o 😀 Už se strašně těším na dovču,vyrážíme 9.7.,tak vlastně za pár i když jen do Českého ráje,ale už aby to bylo.
A co vy holky,jak to máte s dovolenou?Chystáte se někam?

Copak je s Ismet,už tady strašně dlouho nebyla,tak jestli čteš,tak se ozvi,ať víme,že je vše OK.

luksi
6. čer 2011

@evik73 Ahoj Evi,

neboj určitě tu příležitost na kávu využiji 🙂 😉 Tak to nevadí, že jsi zhřešila, to doženeš ve cvičení a nebude to nikde vidět. Jé tak to jedete za chvíli na dovču i v Českém ráji je hezky 😉 My pojedeme asi až v září na dovču na týden do Jižních Čech, tam přítel chodí rybařit 😀 ale většinou nic nechytne 😀 😝

evik73
6. čer 2011

@luksi to doufám,že si někdy najdeš čas a přijedeš se podívat 😉 V Českém ráji je nádherně,ale Jižní Čechy taky nejsou špatné,máme známé přímo na Lipně a taky se tam chystáme,jen na víkend,ale vůbec nevím kdy,možná taky spíš až v září 🙂
Dneska šla Bára makat,tak jsem zvědavá,jak se jí to bude líbit 😀

luksi
6. čer 2011

@evik73 určitě si čas najdu a přijedu se podívat 🙂 Tak na Lipně je to moc pěkné 🙂 😉 Jéé tak to potom musíš říct ja kse ji v práci líbilo a kam šla pracovat ?

evik73
6. čer 2011

@luksi tady kousek od nás asi 2 km jsou sklady(Ferrero a Nestle),tak zatím jako dělník,ale pokud udělá tu maturitu,tak by možná dostala lepší místo v kanclu 😉 To čekání na výsledky je hrůza,ale počítá spíš s neúspěchem z češtiny,tak uvidíme....no co mi říkala,že tam měli za otázky,tak to s češtinou moc společného teda nemělo...třeba jestli rabí Low byl žid nebo muslim.....nechápu!Samo, že zaškrtla muslim a byl to žid 😀 😀 Copak tohle ty mladý zajímá?

luksi
6. čer 2011

@evik73 tak to m ádo práce kousek to by bylo dobré,nemusela by nikam daleko dojíždět.... 😉 Hele Honzi synovec také nemá nic moc pocit z češtiny ,prej ho to nemile překvapilo 😨 tak snad to udělají ,ale říkali i v televizi že snad každý pátý to neudělá... To víš, že je takové věci nezajímají mají jiné zájmy 😀

evik73
6. čer 2011

@luksi kousek to sice je,ale ráno jsem jí musela odvézt a zase pro ní pojedu...ráno autobus jede,sice musí ještě kousek pěšky,ale dneska jak šla první den,tak musela tam být dřív ,ale odpo skončí ve 14.00 a autobus k nám jede až před 15 hodinou 😒 Musíme si pospíšit a pořídit jí to auto,pořád otravuje,musíme bohužel čekat na prašule,až dojdou 😝
Musím jít poklidit,tak se prozatím loučím a přeji krásný den 🙂

luksi
6. čer 2011

@evik73 tak to je špatné spojení,ale až bude mít auto,tka bude moc jezdit sama a bude samostatná 😉
Jasně utíkej uklízet a hezký den i Tobě Lucí a moc ráda jsem s tebou chvíli psala 🙂

evik73
6. čer 2011

@luksi sice nejsem Lucí,ale díky 😀 To je to těhotenství....hormony pracují 😀 😀

luksi
6. čer 2011

@evik73 tedy já jsem pako 😀 😀 to bude asi tím horkem 😖

meddda
6. čer 2011

ahoj holky, kdo jste byl na minimální stimulaci, co jste brali a píchali? Jak dlouho a na kolik vás to vyšlo? a jaká byla úroda, moc děkuji. Popřípadě, dělají to i přes prázdniny???

janulka1980
6. čer 2011

ahoj holky, citavam vas tu uz asi od sameho zaciatku..ja chodim na ine forum, ale tu hodim ocko, pretoze aj ja chodievam na Motol 🙂
velmi Vas vsetky zdravim a nadalej drzim palce!!!
ja som dnes bola po vysledky z imuna:

*BI zlepsena, z imunologickeho hlediska koncepce mozna pri prubezne lecbe zeny Prednison 2,5 mg/den, mimo ovulaci nadale kondom.ochranu, v 7.-9. tydnu gravidity kontrola u nas.
*Normozoospermia, dnesni nalez svedci pro vcelku dobrou plodnost muze.

takze to uz vyzera lepsie...v Motole urobili chybu, kedze ma pocas liecby BI poslali 3x na IUI a teda samozrejme neuspesne 😒

no nic, zda sa, ze sa to zlepsuje, 28.6. idem do poradny, tak asi hupsneme este na nejake IUI, IVF si necham na neskor ak by ...

majte este krasny den, je fajny vzduch po dazdi 🙂

papa
JANA

luca77
6. čer 2011

Ahoj holky,tak jsem dnes poslala faxem kopii zprávy vyšetření imunologie do Motola,tak to mám z krku.Sestra Kočišková říkala,že mají s faxem problémy,ale ať to zkusím.Za chvíli jsem jí volala,říkala,že nic nepřišlo,že u toho sedí,doplnila tam papír a říkala,at to pošlu ještě jednou (ještě,že jsem v práci 😉 ) a mimo jiné jsem jí řekla,že bych potřebovala žádanku na imuno a jestli by mi jí mohli poslat.Říkala,že si jí mám vyzvednout osobně,ale že asi tedy nejsem z Prahy,říkám no to nejsem.Tak když jsem si pak ověřovala,jestli přišel fax pokus č.2,tak říkala,že má ty kopie nakonec 4 a že mi je založí do karty a žádanka,že už je v obálce 🙂 Pak jsem se ptala,že budu chtít objednat k dr.Uhrové tak v půlce září,tak mám ještě čas,teď objednávají na červenec.
No,jinak letos s dovolenou zatím nevím,ale doufám,že joo,polevila jsem na týden,jinak jezdíme na víc dní,..a říkám,klidně autem (Itálie,Chorvatsko),ale pak přítel říkal u známých,že už se snad vyplatí někam letět na ten týden.Takže to budu sledovat,jaké budou ceny a klidně Bulharsko,to my máme rádi.Loni jsme tam byli a vůbec by nám to nevadilo nebo aspon mě 😉 ,já už bych ted jela po šesté.Dovolenou mám od 18.července 14dní.Přítel říkal,no,když na to bude čas,tak jo,říkám,tak si ho hold uděláš a týden uteče,jako voda. Jinak baráček je od pátku vyzděný (už to začná být velký,pořád se mi to nezdálo 🙂 ) a garáž ještě jeden den a je to taky.Teď se bude čekat na dříví.Dnes mi kolega v práci říká,už kupujete nábytek 😀 ,že to rychle vyrostlo. Já to mám dnes do 18h a honem domů a cvičit.Taky čekám,že by měla dorazit MS 😒 Tak se mějte hezky.
@evik73 no,kéž by nám chtěl Prednison pomoct,ale já v to ani nedoufám 😀 ,to by muselo být joo štěstí.Jinak přeji hezkou odpočinkovou dovču.Jedete do chatičky nebo do hotelu?

luca77
6. čer 2011

@janulka1980 Ahoj Jani,no to asi bylo zbytečné,že tě hnali na 3 IUI,když si nebyla úplně OK.Tak hlavně,že se toto neplatí,horší by to bylo u IVF. 😉 Ale hodně holek třeba za sebou nemá vyšetření imunity a už má za sebou aspon 1x IVF,tohle třeba nechápu.Ke komu chodíš v Motole do poradny?Jsi spokojená? Hezký den..

meddda
6. čer 2011

Holky, když mají v motole prázdniny od 4. 7 do 18.7. to znamená, že mají úplně zavřeno?

evik73
7. čer 2011

Pěkný den všem 🙂
teda tady byla večer taková buřina 😝 takovou už jsem dlouho nezažila!
@luca77 jen si pěkně vyjeďte na dovču,chce to trochu vypnout při té honičce za mimčem,jinak by z toho člověku hráblo 😀 Já jsem byla v Bulharsku na Albeně před nějakým pátkem(bylo mi 17 😀 )a taky se mi tam líbilo,moře pěkně čisté a teplé,super...a teď tam dost lidi jezdí 😉 My jedeme ještě se švagrovcema a známýma do takové chaloupky na samotě u lesa 🙂Léta jsme jezdili taky do Českého ráje,ale na jiné místo,ale majitel už nám začal lézt na nervy,pořád nás chodil opruzovat,tak jsme našli něco jiného,jsem zvědavá,jak to tam bude vypadat.
@meddda ahoj,tak já jsem měla min.stimulaci dvakrát,od 2DC do 7DC jsem brala Clostilbegyt a 8a9 DC jsem si píchla Merional a 10 DC na UTZ.Vždy 2 vajíčka,bohužel se nezadařilo ☹ Poprvé to bylo i s ET za 7500,- a podruhé bez ET za 5000,-
@janulka1980 držím palce,teď už třeba to IUI bude úspěšné po léčbě Prednisonem 🙂

luksi
7. čer 2011

@evik73 ahoj Evi u nás také byla pěkná bouřka a jak pkně pršelo se hend hezky vyčistil vzduch 😀

evik73
7. čer 2011

@luksi jo to jo,ale mám pěkně oflákaná okna a parapety,jak to bušilo do truhlíků 😒 ale zase se mi pěkně naplnily sudy s dešťovkou,tu mají kytičky nejraději a zahrada potřebovala prolít,travička se taky zazelenala,takže pěkně vyjede a v brzké době mně čeká sekání 🙂 Tady už odpoledne pěkně sprchlo,pak se to vyčasilo a ještě jsme grilovali,pže ze soboty toho dost zbylo......já vždycky naložím masa jak pro celou vesnici 😀 Prvně jsem zkoušela kuřecí do jogurtové marinády a to masíčko je vážně lepší a hlavně křehčí než v oleji.
Chystám se udělat pořádek v lednici a vůbec se mi nechce 🙄

luksi
7. čer 2011

@evik73 tak to u nás to také pěkně bouchalo do parapetu ☹ to je pravda že tráva se zazelená a určitě poroste 😠to ji zase budu muset o víkendu posekat 😀 nechceš nám ji také posekat 😀 Jé tak to jste si určitě pochutnali ,také budu msuet na příští týden víkend naložit nějaké maso,dej mi typ na marinádu? 🙂 Budeš vyhazovat věci jako dělá pani dr.Cajthamlová jo 😀

evik73
7. čer 2011

@luksi přesně tak,jako paní doktorka,ale to nám pak v lednici nic nezbyde 😀 Já jsem prostě do jogurtu naházela nějaké koření a hotovo,žádná velká piplačka s tím 😠 A na netu se najde spousta receptů...já mám v oblíbených recepty na Mimibazaru a tam je toho fakt dost a hlavně i recenze na vyzkoušené recepty.

luksi
7. čer 2011

@evik73 ale určitě tam ještě něco zbyde v té ledničce 🙂 😉 to já také čerpám inspiraci z mimibazaru 😀 A co ja kse mladé včera líbilo v práci? 🙂

evik73
7. čer 2011

@luksi byla odrovnaná a celé odpoledne čučela jak puk 😀 My jsme totiž v neděli koukaly na Superstar až do 23.30 asi,takže byla i nevyspalá,ale jinak dobrý snad,.pořád skučí,že ji bolí záda,ale už docela dlouho,tak jsme včera začali svítit bioptronovou lampou,jestli jí to pomůže.Na to,že jí bude 20 a začíná skučet se zádama,docela síla!A nebo ji to povolí,až se trochu rozhýbe,pže teď jak se pořád učila,tak se jen u toho válela,cpala se,taky přibrala,takže to může být i s toho.
Tak lednice je vyházená,jdu ji vypulírovat a naskládat zpátky.Polovina věcí skončila v koši s prošlou lhůtou 😝 Takhle se šetří 🙄 🙄

luksi
7. čer 2011

@evik73 Tak hlavně že nenadávala 😀 😉 tak ty záda má Honzům synovec také si tuhle stěžoval, že se ohnul a pomalu se nemohl narovnat ☹ to je také z toho učení....
Tak to se občas stane, u nás také se občas vyhazují třeba jogurty ,protože se posunou dozadu a zapomene se na ně 😨 🤐