• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

13. února 2017 
@barce na uz je lepší přijít na 7h...čekáš tam teda do těch 7.45 nebo 8h,ale jsi dřív na řadě..
14. led 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...taky jsem viděla ten ceník...no síla...to bude darda i za tu minimalku...máme ICSI a taky PK jestli to pujde...to bude ranec...
Kive chřipku říkáš, tak to je síla...tak se opatruj a nezůstaneš doma, abys to vyležela?
Já dneska chrněla odpo po OPU asi 2,5 hodiny...jsem byla vyřízená...
14. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je samozrejme kazdeho volba jestli tam bude dal dochazet za takovych podminek :unamused: , ale rikam si co je k tomu vedlo a jestli vi treba jake je prostredi v soukr. CAR atd.... moc by me zajimalo kolik pacientek jim utece neb co si budem nalhavat, to ze to bylo v Motole levne namotivovalo myslim valnou cast pacientek zvolit zrovna Motol :wink: . ja to mam zatim tak 50 na 50......... okoukla sem par ceniku a opravdu se ten rozdil nekde dost stira a nekde je dokonce v nejakych ukonech ten soukr. CAR i levnejsi. to je fakt smutny teda........
15. led 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet jojo mám marodní , byla jsem u svý praktický lékaři...i když jsem jí říkala, že mám v sobě dvě embryjka tak říkala, že mám jí st ospen - nějaký antibiotika s penicilin ...holky mám to brát? co když jsem opravdu těhotná? nemůže to těm 2 embryiím ublížit?
15. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet já taky minule po Opu, když jsem přijela domů jsem spala taky tak zrhuba 2 hodiny...
15. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 no tak to je neprijemny...ale myslim,ze je lepsi si vzit nejaky prasky vcas,nez aby se ti to rozjelo a pak si mela treba horecky,to by bobiskum uskodilo asi vic si myslim...a co takhle zavolat Uhrovy...mobil bere porad...
Jinak me dneska volali,ze se nam oplodnilo pomoci ICSI vsech pet vajuch a budou mi volat zase ve ctvrtek,jak to bude s tou prodlouzenou kultivaci...jestli bude nebo ne nebo co:wink: tak jsem jim jeste rekla,at mi bobanky ochranujou a ten doktor se smal...byl moc milej po telefonu:wink:
15. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 jo a co ti teda je...jako chripka,nebo?
15. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet no mám takovej ten dáv ivej kašel, nemůžu se pořádně vykašlat, a předevčírem to ještě byla rýma, ale tu u ž nemám....
15. led 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet no tak to je super 5 vajíček..
15. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 a beres ty prasky nebo na to prdis?Jo s vysledkem jsem spokojena,hlavne,aby vydrzeli...:wink:
15. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet radši neberu, se bojím....ten jitrocelový sirup si dávám, piju čaj s citronem...zítra mi ještě med koupí manžel...chudák už to na něj taky přeskočilo..ale on navíc k tomu má vždycky zimnici.....
15. led 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 tak se drz...a neboj,urcite to dpbre dopadne:wink:
15. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 tak dneska si jdu pro dve embryjka...sedmibunecna, bez PK...tak doufam,ze se uhnizdej:wink:
Kive,jak se citis?Uz je ti lip,lecis se?
17. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet no čajem s medem...včera bylo líp, dneska zas mám rýmu....ale tu a tam mě pobolívaj prsa...ale test si zkusím asi až v úterý
17. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet uvidíš, uhnízděj se :slight_smile:
17. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 to doufam...jen skoda,ze nebyla ta PK...na tu tam mame dalsi dve embrya,ktery se jim nezdali,ze jdou pomalej,tak uvidime v pondeli,maj se ozvat:wink:
Tak se pekne kuryruj a opatruj prdoly:wink:
17. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem včera byla na UZ, přišla jsem tam cca v 7:15h a byla jsem pátá. Co jsem to tak počítala, tak nás bylo celkem asi 15 holek. Nikdy se mi ještě nestalo, aby dr. začala s UZ přesně v 8h. Dr. Stránská si přišla v klidu v 8:10h. V 8:30h už jsem byla pryč. V pondělí mě to čeká opět. Musím vstávat už v 5h. :unamused: Jo a ceník mají téměř cenově podobný jako třeba v Pronatalu, co jsem koukala. Taky jsem si Motol vybrala z důvodu, že mají lepší ceny. A teď jsou to tedy rakety!
19. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 a stimulujes na ivf nebo nativ nebo co mas?
Tak to byl fofr teda:wink: Ja jezdim z Mlady Boleslavi a taky musim vstavat v pet...to je krize..
19. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 ahojky,to já jednou zírala dr. přišla v 7.45h....a začla pracovat :slight_smile: taky tam chodím na brzo ráno...hned na těch 7h, nebo o chvilku pozdějc abych si na 7h mohla koupit svačinku dole v potravinách. :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet Mám za sebou neúspěšný ET s darovanými vajíčky a před sebou KET s DV. Dr. Uhrová mi tentokrát řekla, že to zkusíme v naturálním cyklu, bez hormonů, že je to tak i lepší. Tak jsem zvědavá. Včera jsem měla sliznici 7mm a žádnou cystu. To je docela u mě pokrok mít takovouhle sliznici bez léků. Říkala mi, že po hormonální stránce jsem jak 20letá, no to je mi platný :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 no tak to je krasny...tak se to dobre vyviji...ja mela na 1.utz sliznici 7,5 a za dalsi dva dny uz 8,6...tak neboj,urcite tiporoste i bez leku...
Ja jsem taky po nativu,ale s minimalni stimulaci...a dobry...od ctvrtka jsem po et...tak se valim:wink:
19. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet já jsem byla z toho neúspěchu celkem špatná,ale tak to je asi normální, oplakala jsem to! A teď to zkusíme dál. Po ET jsem byla 14dní doma, teď plánuju být doma tak 3dny a pak budu normálně chodit do práce. Nemám náročnou práci, jen nevím, zda zkusím i noční směny. Říkala jsem, že teď se tak šetřit nebudu.
19. led 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 taky jsem z toho byla spatna...to je jasny...boli to...
Ja jsem od ctvrtka doma,ale v utery jdu do prace:wink:
19. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kdo dělá zítra UZ? Byla bych ráda, kdyby dr.Uhrová. Já jsem to v pátek četla, ale nějak mi to vypadlo z paměti? :slight_smile:
20. led 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 mám dojem, že tam bejvá pondělí a pátek, ale nevím to jistě...
20. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 V pátek určitě né UZ, ted v pátek tam byla dr.Stránská. V pátek má až ambulanci od 9:30h. A zítra má taky ambulanci, ale jde mi o UZ! Dokud mi neřekne, kdy půjdu na KET, tak neodjedu :slight_smile:
20. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 aha... :slight_smile:
20. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo myslím že v pondělí je tam jako jedinej den na UTZ Uhrová...
20. led 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet tak to by bylo fajn! :wink:
20. led 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 kdy budeš testit??? Nezkoušela si to už?
20. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek