Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
14. led 2013

@barce na uz je lepší přijít na 7h...čekáš tam teda do těch 7.45 nebo 8h,ale jsi dřív na řadě..

ifet
14. led 2013

ahoj holky...taky jsem viděla ten ceník...no síla...to bude darda i za tu minimalku...máme ICSI a taky PK jestli to pujde...to bude ranec...
Kive chřipku říkáš, tak to je síla...tak se opatruj a nezůstaneš doma, abys to vyležela?
Já dneska chrněla odpo po OPU asi 2,5 hodiny...jsem byla vyřízená...

barce
15. led 2013

no je samozrejme kazdeho volba jestli tam bude dal dochazet za takovych podminek 😒 , ale rikam si co je k tomu vedlo a jestli vi treba jake je prostredi v soukr. CAR atd.... moc by me zajimalo kolik pacientek jim utece neb co si budem nalhavat, to ze to bylo v Motole levne namotivovalo myslim valnou cast pacientek zvolit zrovna Motol 😉 . ja to mam zatim tak 50 na 50......... okoukla sem par ceniku a opravdu se ten rozdil nekde dost stira a nekde je dokonce v nejakych ukonech ten soukr. CAR i levnejsi. to je fakt smutny teda........

kive76
15. led 2013

@ifet jojo mám marodní , byla jsem u svý praktický lékaři...i když jsem jí říkala, že mám v sobě dvě embryjka tak říkala, že mám jí st ospen - nějaký antibiotika s penicilin ...holky mám to brát? co když jsem opravdu těhotná? nemůže to těm 2 embryiím ublížit?

kive76
15. led 2013

@ifet já taky minule po Opu, když jsem přijela domů jsem spala taky tak zrhuba 2 hodiny...

ifet
15. led 2013

@kive76 no tak to je neprijemny...ale myslim,ze je lepsi si vzit nejaky prasky vcas,nez aby se ti to rozjelo a pak si mela treba horecky,to by bobiskum uskodilo asi vic si myslim...a co takhle zavolat Uhrovy...mobil bere porad...
Jinak me dneska volali,ze se nam oplodnilo pomoci ICSI vsech pet vajuch a budou mi volat zase ve ctvrtek,jak to bude s tou prodlouzenou kultivaci...jestli bude nebo ne nebo co😉 tak jsem jim jeste rekla,at mi bobanky ochranujou a ten doktor se smal...byl moc milej po telefonu😉

ifet
15. led 2013

@kive76 jo a co ti teda je...jako chripka,nebo?

kive76
15. led 2013

@ifet no mám takovej ten dáv ivej kašel, nemůžu se pořádně vykašlat, a předevčírem to ještě byla rýma, ale tu u ž nemám....

kive76
15. led 2013

@ifet no tak to je super 5 vajíček..

ifet
15. led 2013

@kive76 a beres ty prasky nebo na to prdis?Jo s vysledkem jsem spokojena,hlavne,aby vydrzeli...😉

kive76
15. led 2013

@ifet radši neberu, se bojím....ten jitrocelový sirup si dávám, piju čaj s citronem...zítra mi ještě med koupí manžel...chudák už to na něj taky přeskočilo..ale on navíc k tomu má vždycky zimnici.....

ifet
15. led 2013

@kive76 tak se drz...a neboj,urcite to dpbre dopadne😉

ifet
17. led 2013

@kive76 tak dneska si jdu pro dve embryjka...sedmibunecna, bez PK...tak doufam,ze se uhnizdej😉
Kive,jak se citis?Uz je ti lip,lecis se?

kive76
17. led 2013

@ifet no čajem s medem...včera bylo líp, dneska zas mám rýmu....ale tu a tam mě pobolívaj prsa...ale test si zkusím asi až v úterý

kive76
17. led 2013

@ifet uvidíš, uhnízděj se 🙂

ifet
17. led 2013

@kive76 to doufam...jen skoda,ze nebyla ta PK...na tu tam mame dalsi dve embrya,ktery se jim nezdali,ze jdou pomalej,tak uvidime v pondeli,maj se ozvat😉
Tak se pekne kuryruj a opatruj prdoly😉

luca77
19. led 2013

Ahoj, já jsem včera byla na UZ, přišla jsem tam cca v 7:15h a byla jsem pátá. Co jsem to tak počítala, tak nás bylo celkem asi 15 holek. Nikdy se mi ještě nestalo, aby dr. začala s UZ přesně v 8h. Dr. Stránská si přišla v klidu v 8:10h. V 8:30h už jsem byla pryč. V pondělí mě to čeká opět. Musím vstávat už v 5h. 😒 Jo a ceník mají téměř cenově podobný jako třeba v Pronatalu, co jsem koukala. Taky jsem si Motol vybrala z důvodu, že mají lepší ceny. A teď jsou to tedy rakety!

ifet
19. led 2013

@luca77 a stimulujes na ivf nebo nativ nebo co mas?
Tak to byl fofr teda😉 Ja jezdim z Mlady Boleslavi a taky musim vstavat v pet...to je krize..

kive76
19. led 2013

@luca77 ahojky,to já jednou zírala dr. přišla v 7.45h....a začla pracovat 🙂 taky tam chodím na brzo ráno...hned na těch 7h, nebo o chvilku pozdějc abych si na 7h mohla koupit svačinku dole v potravinách. 🙂

luca77
19. led 2013

@ifet Mám za sebou neúspěšný ET s darovanými vajíčky a před sebou KET s DV. Dr. Uhrová mi tentokrát řekla, že to zkusíme v naturálním cyklu, bez hormonů, že je to tak i lepší. Tak jsem zvědavá. Včera jsem měla sliznici 7mm a žádnou cystu. To je docela u mě pokrok mít takovouhle sliznici bez léků. Říkala mi, že po hormonální stránce jsem jak 20letá, no to je mi platný 🙂

ifet
19. led 2013

@luca77 no tak to je krasny...tak se to dobre vyviji...ja mela na 1.utz sliznici 7,5 a za dalsi dva dny uz 8,6...tak neboj,urcite tiporoste i bez leku...
Ja jsem taky po nativu,ale s minimalni stimulaci...a dobry...od ctvrtka jsem po et...tak se valim😉

luca77
19. led 2013

@ifet já jsem byla z toho neúspěchu celkem špatná,ale tak to je asi normální, oplakala jsem to! A teď to zkusíme dál. Po ET jsem byla 14dní doma, teď plánuju být doma tak 3dny a pak budu normálně chodit do práce. Nemám náročnou práci, jen nevím, zda zkusím i noční směny. Říkala jsem, že teď se tak šetřit nebudu.

ifet
19. led 2013

@luca77 taky jsem z toho byla spatna...to je jasny...boli to...
Ja jsem od ctvrtka doma,ale v utery jdu do prace😉

luca77
20. led 2013

Holky, nevíte, kdo dělá zítra UZ? Byla bych ráda, kdyby dr.Uhrová. Já jsem to v pátek četla, ale nějak mi to vypadlo z paměti? 🙂

kive76
20. led 2013

@luca77 mám dojem, že tam bejvá pondělí a pátek, ale nevím to jistě...

luca77
20. led 2013

@kive76 V pátek určitě né UZ, ted v pátek tam byla dr.Stránská. V pátek má až ambulanci od 9:30h. A zítra má taky ambulanci, ale jde mi o UZ! Dokud mi neřekne, kdy půjdu na KET, tak neodjedu 🙂

kive76
20. led 2013

@luca77 aha... 🙂

ifet
20. led 2013

jo myslím že v pondělí je tam jako jedinej den na UTZ Uhrová...

luca77
20. led 2013

@ifet tak to by bylo fajn! 😉

ifet
20. led 2013

@kive76 kdy budeš testit??? Nezkoušela si to už?