Můžu si nechat "nacenit" IVF ve více centrech?

zdenallicka
8. dub 2012

Zaplatí to ZP? Nevím, pro jaké CAR se rozhodnout. Rozmýšlím se mezi čtyřmi brněnskými a jedním zlínským. Jedním z mnoha otazníků (a faktorů) je cena.. Proto tahle otázka. Díky za odpovědi..🙂

evikj33
8. dub 2012

@zdenallicka Myslím že to nejde,mužeš si udělat představu dle ceníku zveřejněných na web.stránkách,ale je to jen orientační.Nikdo ti dopředu bez vyšetření neřekne co vše budete potřebovat,navíc nikdo napoprvé neodhadne jak bude reagovat tvé tělo na hormony.Velký podíl na celém IVF dělají doplatky na léky.Určitou dávku hradí pojištovna a doplatek je v řádu 1000kč.Jako příklad uvedu své první IVF dle ceníku Caru 8000kč ICSI(spermio je dobré,ale mám méně vajček ,taj je to na jistotu)PK 6000kč(pokud bude méně vajček,PK nebude)+3450 doplatky na léky Menopur(dávka hrazená pojištovnou) nějaka 100kčdoplatek na Pregnyl5000 dle lékarny,nakonec Mražení 6000kč(pokud je co zamražovat,je to na určitý počet,pokud je mrazáčku více něco se připláci) Já chodím do Reprofitu.Na stránkach je ceník k nahlédnutí.Některé Centr to nemají,tam bych asi zvažovala.Jinak IVF se většinou pohybuje od 18000kč -30000kč Snad jsem ti alespon trochu pomohla.Hodně štěstí

kaculka46
8. dub 2012

Mimo téma je to strašné takto vydělávat na touze po dítěti.Člověk toužící po dítěti je ochoten udělat cokoliv.Tohle mě zvedá ze židle.Narkomany,alkoholiky léčíme zdarma a rodičovská touha je takhle zpoplatněná.Moc a moc štestí ať co nejdřív držíte své uzlíčky radosti.

bogana
14. dub 2012

Ahoj ženy-my se snažíme 4,5 roku a stále bohužel nic. Ted máme jít na 4 IVF a cenu nám řekli 75 tisíc takže zatím zkusíme insem.-kterých už sme měli asi 11. Nevíte jak jeto stím 4 pokusem zdarma-říkaly,že jen v případě,že při prvních dvou bylo zavedeno 1 embryo amy měli bohužel při druhém pokusu 2. Ale ted v reportáži v TV zase říkaly,že 4 bude zdarma,ale zavedou pouze 1--takže se v tom nevyznám ??? Nevíte někdo více info ?🙂 😉 😅 Moc dík a všem MOOOC DRŽÍM PALEČKY A PŘEJU MNOHO ŠTĚSTÍ A ODVAHY 🙂

anina32
14. dub 2012

My jsme jezdili do Hradeckého Sanusu. Doplácela jsem za léky Purogen, ICSI, prodlouženou kultivaci a mrazení. Dohromady nás to vyšlo na 25 tisíc. Což nám tak nějak řekli už na začátku. Naštěstí se povedlo hned na poprvé a ještě máme 4 v mrazáčku😉