Na kolikátý pokus se vám zadařilo IVF?

maja1111111
29. kvě 2016

Ahojky zajímá mě kolikátý pokus se vám zadařil při IVF ?

petap76
4. čer 2016

@maja1111111 uvažuji o gennetu na letné.

maja1111111
autor
5. čer 2016

@petap76 o gennetu jsem také uvažovala ,ale byli tam čekací doby 3 měsíce a to mě odradilo

petap76
5. čer 2016

@maja1111111 to jsem uz take z hovoru na modrem koniku zjistila. Na jednu stranu je to stres cekat tri mesice ale zase to je asi aby udrzeli urcity pocet pacientek. Nehrnout to hako iscar. Tam se mi nelibilo ze berou a berou a berou a pak nestihaji. A kdyz se jim sejde v jeden den 4 nativy, 14 odběrů a 20 transferu tak to je děs. To pak nic nestihaji a jeste k tomu primar prijde jako vzdy pozde. Nevim. Jsem z toho ted trochu rozladena tak mi tam asi vse vadi. Kdyz to zase nevyslo. :( proto si to jeste musim rozmyslet az se "uklidnim".

tehulka1167
5. čer 2016

Holky, pokud mužů poradit Já jezdila do Pronajali v Praze. Byla jsem max spokojena se vším 🙂

lukza
5. čer 2016

Nám se nezadarilo nikdy 1 icsi a 2 kety a nic s toho nebylo nakonec všechny deti mam prirozene 😉

maja1111111
autor
5. čer 2016

@petap76 pokud to takto cítíš a toto zažila,asi bys měla jít jinam.Je duĺežite abys byla psychicky v pohodě.Mě se to nestalo,že bych nějak dlouho čekala a nebo měla pocit ,že nestíhají.To bysemi asi také nelíbilo

kecka28
5. čer 2016

@petap76 taky chodím do Iscare a nejsem spokojena. MSm ještě před sebou jeden Ket a když nevyjde, tak jdu jinam.

petap76
5. čer 2016

@kecka28 a uvazujes o jinem car a jakem?

kecka28
5. čer 2016

@petap76 uvažuji, ale zatím nevím kam. Pořád doufám ze ket vyjde. Trochu uvažuji o Gennetu v LBC. Mam to do Prahy stejně daleko jako do LBC a slyšela jsem na ně jen chválu.

petap76
5. čer 2016

@kecka28 tak to ja tim ze jsem z prahy tak koukam jen po prazskych car. Verim ze to opravdu nebudes potrebovat a ze ti ten ket vyjde. Moc ti to preji.

rebb
16. čer 2016

Důvod IVF - neprůchodné vejcovody. 1. IVF zisk 9 oocytů, 7 se oplodnilo, dvě embrya (moruly) zavedena (nechytla se) a 4 zamražena. Rozmražení přežila ze čtyřech dvě embrya, ta zavedena v KETu, zase ve stádiu moruly, nechytlo se nic. 2. IVF zisk 7 embryí, dvě blastocysty zavedeny, prosperující těhotenství, ze kterého zdravá holčička. Po pár letech spontánní otěhotnění, avšak bohužel mimoděložní (to ty neprůchodné vejcovody, jeden odstraněn). Dva KETy, jednou se dvěma embryi (nic), pak s jedním (taky nic). Následovalo třetí IVF. Zisk tři oocyty, oplodnily se dva. Nedošlo k transferu, protože následovalo odstranění druhého vejcovodu pro hydrosalpinx. Následně KET dvou blastocyst a nic se nechytlo. 4. IVF (minimálka), zisk 3 oocyty, dva oplodněné, transfer dvou blastocyst. A teď jsme ve stádiu čekání na výsledek...🙂

hanyas
16. čer 2016

@rebb tyyy jo, ty toho za sebou máš fakt už dost.. 😨 . Moc moc přeju, aby to tentokrát vyšlo! 😉

rebb
16. čer 2016

@hanyas Dik, Hanyas. No, nekdy si prijdu, ze uz jsem chodici kronika asistovane reprodukce...🙂

hanyas
16. čer 2016

@rebb aspon uz presne vis, do ceho jdes 🙂 kam chodis? 🙂

rebb
17. čer 2016

No, to vím.🙂 Akorát už je to dloouhý. A nějak mi to nejde nezkoumat se. Vždycky si říkám, jak to nechám u dalšího pokusu plynout a pak se zkoumám, hledám na netu kde co... Prostě si dělám peklíčko, hezky sama sobě. Chodím do Pronatalu Praha, jsem tam spokojená, ačkoliv dítko od nich ještě nemáme.

tehulka1167
17. čer 2016

@rebb Já jsem taky Pronatalova; )

rebb
17. čer 2016

@tehulka1167 🙂 holky pronatalky, A na kterej pokus se vám zadařilo tohleto těhotenství? Já jsem teď po čtvrtým (dva KETy v Motole, pak jeden KET v Pronatalu a teď jeden ET po minimálce tamtéž...).

tehulka1167
17. čer 2016

@rebb pátý pokus. První pokus bylo biochemicke

rebb
17. čer 2016

No to seš statečná, žes vytrvala, @tehulka1167! 🙂 Jsem samoplátce (věk), tak jsem trošku na vážkách, zda se na to každý další pokus už nevykašlat. Teď jsme měli minimálku (mám z ní paradoxně stejný zisk jako z plné stimulace...). Čekáme na výsledek, počtvrté. Ale z toho jen podruhé v Pronatalu.

tehulka1167
17. čer 2016

@rebb Já bych s Tim nedala pokoj dokud by se nezdařilo hihi 🙂

rebb
17. čer 2016

@tehulka1167 obavam se, ze budu podobny pripad... Jak zvladas ty narkozy porad dokola?

tehulka1167
17. čer 2016

@rebb všechno bylo v pohodě.

gs1530
28. srp 2016

Ahoj holky.Chtěla jsem se zeptat,zda-li je možné,když máme rozjednaný 1.cyklus IVF,jdu už na ultrazvuk před nasazením léků a potřebuji jestě počkat do konce roku z vážných rodinných důvodů.Budeme muset s partnerem projít znovu všechna vyšetření,nebo zkrátka budeme pokračovat v lednu.Moc Vám všem děkuji.Gabča.

renci83
1. zář 2016

@gs1530 je to normální😃. Já taky byla na ultrazvuku před nasazením léků.Oni potřebují kontrolovat velikost sliznice dělohy před nasazením léků a po.Kontroluje se jak děloha reaguje na léky.Chodila jsem na ultrazvuk často.Jeste se kontroluje jestli nemáš v děloze nějakou cystu nebo polypy- já jsem tak na léky reagovala.😟

console
14. únor 2019

@78marcela muzu se zeptat...to tedy pak uz bylo jen o et, ze? Kolik se plati jen za et? Dekuji

78marcela
14. únor 2019

@console já chodila pak na KET, ten stojí 7tisic v mým centru.

saraca
7. led 2022

Icrare. 1 Ivf- 2* transfer a nic, 2 ivf 2 embrya najednou a je to tam. Nyní 6+6 a srdíčko. Tak snad to půjde dobře. Myslím, že je úspěšnější rysknout 2 embya. To horší odejde ale vytvoří tam podle mě správné ph v děloze a tělo se míň brání. Je mi skoro 32 a měla jsem endiometriózu a jsem bez vejcovodů.