Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

klara.k
10. bře 2011

@stazina - tak to je bomba, moc gratuluju a přeju, aby to bylo jenom a jenom v pořádku, mám z toho radost, zázraky se dějí a to je naděje i pro mě.

@vered - tož všechno nejlepší k narozeninám, přeju ti to co si asi sama nejvíc přeješ a všichni tady. Tak ať to dobře dopadne a potom taky ať jste zdravá a spokojená rodina dlouho dlouho dlouho ...

@kinguse - nezlob se, že se ptám, ale jak ti to začalo? Byla jsi předtím asi na IVF že, myslíš, že je to třeba vedlejší účinek hormonů?

ronecek
10. bře 2011

@vered Všechno nejlepší k narozeninám 🙂 Hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, rodinné pohody a hlavně toho sourozenečka pro Joshika 😉 Dominiček posílá pusinku

ronecek
10. bře 2011

@kalop Já si taky myslím, že máš ještě čas🙂U každého je to jiné. Jedné se ukážou // pátý den, další třeba až desátý den. Já je neměla ani 14 den. Pěkný den 😉

pikusa
10. bře 2011

Vered slaví?????
taky přeju vše nej nej a je zdravíčko a štastí a toho sourozenečka 🙂

klara.k
10. bře 2011

kalop - při prvním těhotenství jsem si dělala těhotenský test až v nějakém 8-9 týdnu (ležela jsem předtím v nemocnici), doma jsem měla fotky z utz a test byl negativní, já přitom měla potvrzené těhotenství z krve, utz. Možná špatný test nebo nevím, ale smála jsem se, že já se prostě těch // nedočkám i když jsem jasně těhotná. Doufám, že to teď bude všechno jiné. Tak neztrácej naději, držím palce

vered
10. bře 2011

Ahojky holcinky, mockrat dekuju za zpravicky a prani k narozeninam.. 🙂 Jste moc hodne!!!
Rano jsem se probudila uz v5h a byla tak nervozni,nedalo mi to, vstala jsem a rovnou na wc pro test a nadobku....no co Vam mam rikat, odhodlala sem se k tomu sama a bez muze....proste sem to nevydrzela....strasne me prekvapilo jak je ten ceskej testicek malinkatej...no holky, byly to strasny nervy, srdce mi busilo vic nez pred maturou! A do pul minuty tam byla druha carka!!! Jsem dnes 10.den po KET. Jsem rada, uklidnila jsem se ale stejne se hrozne bojim, predminulej mesic byly taky dve a pak z toho nic, doufam ze tentokrat bude vsecko OK. 😉 No a tak jsem ten minitest taky vyfotila...jezis vubec to neslo a to mam docela dobrej fotak..je to vyfoceny na vejsku!to tady jeste nebylo! 😀 Ozvu se pak, jdeme s muzikem na kaficko a snidani, hlida nam babi. Jo a jinak o tom ze sme byli na KET vite jenom VY a my s muzem..jinak nikdo 😉 Tak papa a hezky den!!!! 😵 😵 😵

ronecek
10. bře 2011

@mindinka Mě se zdá, že to hrozně utíká 🙂Nedávno jsem čekala prcka a ten už má skoro dva a půl roku. To Ti věřím, že už se těšíš na bobíška. Já se taky vždycky na každý ultrazvuk moc těšila. Ze začátku jsem kvůli hyperstimuláku jezdila na kontroly každý týden, pak dva. Vždycky mi dělal ultrazvuk a já z každého měla fotečku. Máme jich snad deset, jak ten náš bobek rostl 😉 Ty jsi mě s tím pečením nakazila, že se asi na nějakou tu buchtičku vrhnu. Honí mě mlsná🙂Pěkný den

ronecek
10. bře 2011

@vered Pane jóóóó 😀 😀 😀 😀 😀 To je nádhera. Myslím, že ten nejkrásnější narozeninový dáreček pod sluncem. Moc moc moc blahopřeju. Jej já mám takovou radost, že mám v očích slzičky 😉

ronecek
10. bře 2011

@klara.k Klári, já měla to samé 🙂 Jedenáctý den potvrzené těhu z ultrazvuku. Čtrnáctý den jsem si dělala jen tak testík a nikde nic 🙂 Takže taky jsem se ho nedočkala. Snad se ho teď obě dočkáme 🙂

kalop
10. bře 2011

@vered MOOOOC gratuluji ke dvěma//🙂

pikusa
10. bře 2011

@vered 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀
super dárek k narozeninám 🙂 🙂

klara.k
10. bře 2011

@vered - no to je paráda, prej nebudu testi a nebudu a šup už je to tady, mám radost.

Všem přeju pěkný den

kalop
10. bře 2011

holky díky 🙂

mindinka
10. bře 2011

@vered Veredko taky moc gratuluji, jak k narozeninám tak ke // čárkám. 🙂

kenya83
10. bře 2011

Ahoje 🙂 tak som konecne doma a poctivo oddychujem. @vered veredko moja mila tak velmi som ti drzala palce a vyslo to 🙂 blahozelam ku // tesim sa s tebou.@stazina a tebe samozrejme tiez blahozelam,aby ten zazrak bol aj nadalej zazrakom🙂

kenya83
10. bře 2011

@mindinka ahojky🙂 tak uz viem TP 26.10. 🙂 tak snad sa toho krasneho dna dockam. 🙂

klara.k
10. bře 2011

@kenya83 jsem ráda, že je všechno v pořádku 🙂

andrik79
10. bře 2011

@vered ahojky můžu se zeptat, kolikabuněčné embryjka jsi měla, já jsem dnes 7 den po Ket a ruka už mi cuká 🙂 A.

kenya83
10. bře 2011

@klara.k dakujem moja zlata 🙂 ale ten strach tam stale je, vlastne v skutocnosti nemame este vyhrate ☹ prave som volala s dr. tak musim teraz chodit na kontrolu 1x do tyzdna 🙂

andrik79
10. bře 2011

@vered a hrozně moc gratuluju, musí ti být krásný pocit A.

klara.k
10. bře 2011

@kenya83 i já chodila zezačátku každý týden k doktorovi, taky jsem chvíli krvácela a špinila jsem asi do 20tt. Vždy mě to vystrašilo, když jsem to zase uviděla, ale zvykla jsem si a postupně, ubývalo. Musíš věřit, neboj.

kalop
10. bře 2011

@andrik79 ahoj,já měla dvě blastocysty,jsem dnes 8.den a test ukazuje jen /

kalop
10. bře 2011

@kenya83 vše už bude dobré,věř tomu 😉

pikusa
10. bře 2011

@kenya83 super....to je den před mýma narozeninama 😵

kenya83
10. bře 2011

@klara.k dakujem 🙂 ja verim,dufam ze to vsetko dobre dopadne 🙂

kenya83
10. bře 2011

@kalop @pikusa dakujem Vam kocky 🙂

mindinka
10. bře 2011

@kenya83 No tak to gratuluji, já ho mám 30.10. 😀 Jak se jinak cítíš? Mně strašně bolí hlava od rána. ☹

vered
10. bře 2011

@andrik79 Ahoj. Zavadeli mi 2 kompaktni morulky. Byl to KET v nativu, bez zadnych leku. 🙂
Moc Ti preju vytouzene // 🙂 😵

vered
10. bře 2011

Ahoj holcinky, jeste jednou mockrat dekuju za prani k narozkam a za to jak mi drzite palce!!! Je super ze mame tohle forum... 🙂 😵

kalop
10. bře 2011

@vered užívej si dnešní den🙂