Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

klara.k
14. bře 2011

@kalop - já bych se teda řídila, tím, že máš od CARu testovat až 18.3. - do té doby bych doufála a věřila.

jak vás tak čtu, tak na mě jde takový ta těšící se nervozita, když už to budu já, co se bude těšit a stresovat a bát ... a doufám, že i radovat 🙂

kalop
14. bře 2011

@klara.k díky🙂

andrik79
14. bře 2011

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jsem dnes 10 den po Ket, zavedeny 2 6ti buňky, ale dnes test negativní a chtěla bych jít už do cvičení večer 🙂 myslíte, že je to risk, že test může být ještě pozitivní později? Je to už dost pozdě si myslím. Děkuju A.

kenya83
14. bře 2011

Ahojte🙂 tak sme boli dnes na KO, chvalabohu vsetko v poriadku, drobacik krasne podrastol mame 14,5mm a krasne sme poculi a videli bit srdiecko. Presne zodpovedame 7tt+5 🙂 dostala som este aj duphaston 3x1🙂@mindinka ahoj tak ako ste dnes dopadli?

vered
14. bře 2011

😵 Ahoj holcinky, byla jsem dnes na krvi a vse ok, tak jsem moc rada a doufam ze se to bude i nadale vyvijet pozitivne! TfuTfuTFuj!
@kenya83 Ahoj zlaticko, to je moc dobre je jsi v poradku a bobanek take, opatrujte se!! 😵
@mindinka Ahoj MIndinko, tak Ty jsi dnes byla na ultrazvuku? Na srdicku? 🙂 Verim ze je vse v poradku a srdicko uz krasne bije! 😵
@kalop Ahoj Kalopko, sance jeste je proc by ne, moc Ti preju aby se tam jeste objevily!!! 😵
@klara.k Ahoj KLarko a kdy jdes na Ket TY?? Hodne stesticka!!! 😵
@andrik79 Ahoj Andriku, ja si myslim ze testovat 10.den kdyz Ti zavadeli jen 6 ti bunecna, je jeste moc brzo. S osmibunecnyma jsem mela 2 carky az 12.den po Ket..tak jeste vyckej! A hodne stesti! 😵

mindinka
14. bře 2011

@vered Ahoj Veredko, to je dobře, že máš krev v pořádku. Já jsem dneska byla v Brně na tom ultrazvuku, cesta byla strašná, bylo mi strasne spatne. ☹ Ale jinak máme srdíčko, měříme 9mm a podle MS to odpovídá 7+1 a podle ultr.6+6, dali mi poslechnout srdíčko a bylo to nádherný. 🙂

kalop
14. bře 2011

@mindinka jůů to je krásná zpráva,jen tak dál 🙂

mindinka
14. bře 2011

@kalop Moc moc děkuji, jsem štastná a doufám, že to bude i nadále v pořádku a jak se daří tobě? 🙂

kalop
14. bře 2011

@mindinka mě se daří smutně,test ukázal stále jen jednu /,a tak snad se zadaří brzy...propadám stále pláči,chvíli je lépe a pak zase...

mindinka
14. bře 2011

@kalop Uvidíš že to jednou vyjde, nám to vyšlo napotřetí. Moc ti to přeju, taky jsem pořád brečela, když nám to nevyšlo.

sandol
autor
14. bře 2011

@vered parádička rybičko,jen tak dál,taky na tě třikrát flušu 😀 Kolik bylo Hcg?A cítíš se těhotně?

sandol
autor
14. bře 2011

@kenya83 ahoj kotě,tak vidíš,vše v pořádku,opatruj se i nadále 😵 😵 😵 Teď už bude vše jen dobré 🙂
Dali ti prosím po tom MA před KETem Prednison?Přemýšlím,zda si ho nechat dát,je prý proti všem alergiím,které jsou časté právě u brzkých MA.Díky.

sandol
autor
14. bře 2011

@stazina ahoj stázi 😉 ,co ty,testíkuješ nebo poslušně čekáš na UZV?

sandol
autor
14. bře 2011

@mindinka také gratulace 🙂 ,je to asi krása i poslechnout srdíčko,já ho vždy jen viděla 😎

sandol
autor
14. bře 2011

@kalop naděje umírá poslední 😉

vered
14. bře 2011

@sandol ahoj sandoliku,dekuju rybicko moje 😵 Hcg bylo 504 🙂 , tak vysoke jsem jeste nikdy nemela. Tehotne se citim...kolisaj mi nalady, poboliva bricho i prsa! Jinak v pohode! A co Ty..nic o sobe nepises...Co MS, jeste nedorazila???Letim se koupat juknu se m pak, papapa 🙂 😵 😵 pusu

sandol
autor
14. bře 2011

@pikusa paráda 🙂 ,krásné // 😉,ať sílí a sílí 😎 .Tobě vyšel hned 1.KET?Nějak se tu už ztrácím 😕

vered
14. bře 2011

@mindinka Ahoj Mindinko, tak to je krasny ze Ti dali srdecko i poslechnout, ja slysela jen jednou srdecko, je to nadherny!!!!! Tak at te uz netrapi nevolnisti, papa a dobrou noc. 😵 😵

sandol
autor
14. bře 2011

@vered hmm,tak je to je asi vysoké 😵 ,že by byly dvojčátka?Vzpomeň,jak sis ty ze mně utahovala 😅 MS furt nikde,už mi to pěkně s...,dnes 33 dní.Pravda,ještě nemám po šestinedělí,ale prý se to má dostat po 4-6 týdnech,tak snad to nebude až těch 6 😠 nebo i déle 🙄 ,ať už se aspoň trochu přiblížím nový naději.

mindinka
14. bře 2011

@sandol Děkuji moc, je to něco nádhrnýho takovýho malinkýho drobečka slyšet, taky jsem srdíčko vždycky jen viděla, ale slyšet to je nádhera. 🙂

mindinka
14. bře 2011

@vered Veredko tak to máš krásný HCG kolikátý den dneska jsi? Ty nevolnosti jsou čím dál horší, hlavně ráno a večer, včera mně to dohnalo až k pláči jak mi bylo strašně zle a ted je to nanovo. ☹

kalop
14. bře 2011

@sandol já vím,ale já jsem spíše realista,no asi pesimista 😵 ,i kdyžžž malinká naděje ještě je-každé ráno 🙂

sandol
autor
14. bře 2011

@kalop já vím,znám ty pocity 😔 ,a ono je i lepší se bát než se leknout 😉

vered
14. bře 2011

@mindinka Dnes 14.den po Ket..me je trosku spatne od zaludku, ale nic strasnyho. DOufam ze te to brzo prejde.

vered
14. bře 2011

@sandol Dvojcatka asi neee.tak vysoke to zase neni..a hlavne vzdy to byly osmibunky a tohle morulky tak to bude asi tim..

mindinka
14. bře 2011

@vered Tak to je krásný já jsem ho měla 14 den 328, tak jen tak dál, moc ti to přeji, já se ted chystám do sprchy, je mi tak strašně zle, ani nevím jestli budu moc spát. Kdybych se aspon vyzvracela, aby mi bylo líp, ale to nee. ☹ Tak se tu mějte krásně, dobrou noc.

mindinka
14. bře 2011

@vered Tady ještě přidávám foto, jak jsem si byla v sobotu pomuchlovat malinkýho synovečka 🙂

pampeliska36
14. bře 2011

@vered je zlato... to jsou super zpravicky!!! dodava mi to strasne pozitivni naladu 😀 😉

pampeliska36
14. bře 2011

@kenya83 jsem rada, ze je vse OK... tak to ma byt 🙂 a uz zadne komplikace!!! 😉

pampeliska36
14. bře 2011

@sandol v nasem CARu se vzdycky pri priprave na KET i pri IVF nasazuje prednison... jedna tableta denne