Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
23. bře 2011

ahoj holcinky, zdravim Vas...i mne vcera blbnul konik....takze asi vsem.
Jinak mi prave volal muz,( je na jihu Izraele na 3 dny )a rikal mi ze v Jeruzaleme, u hlavniho autobusovyho nadrazi vybuchla bomba v autobuse...a jestli jsme doma a v poradku. Tak sem docela koukala ☹ autobusem ted jezdim hodne, zrovna minuly patek jsem jela na autobusak..
A hlavne jezdim s Joshikem taky dost busama, ma je rad. Mame sice auto ale ja neridim, teda ridicak mam, ale leta jsem nejezdila, tak uz nemam moc odvahu. Tato zprava me celkem dostala. uz dlouho tu nic nebylo. Ted zase budu mit strach ☹
@pikusa ahoj pikush, krasne Hcg, jen tak dal, hlavne doufam ze ti brzy prestane to spineni. Beres nejaky hormony??
@mindinka ahoj mindinko,to je super ze je ti lepe, me je dnes take celkem ok
@pampeliska36 ahoj lisko 🙂 tak ty uz mas u sebe bobanky??To je krasny, tak hodne stesticka!!! 😵
@ronecek ahoj ronecku,diky za psanicko. Vcera mi konik pekne blbnul.Tak nejsi sama.Toho utrouse beres hrozne moc, to jsou megadavky. Treba po transferu Ti reknou ze muzes zavadet 🙂 kezby, je to i mnohem lepsi nez polykani.Tak vy uz mate zapsanyho bobanka, to je krasny. A uz od zari pujde vid? Mate to fakt za babku....zavidim. Nas to bude stat 8000KC na mesic do 13.30h bez jakehokoliv jidla...to je vid??? Jeste netusim kde na to vezmeme...
Do prace uz asi nepujdu,termin by mel byt 19.11.2011,presne v den co se narodil Joshik. Materskou ja tady nepobirala, stejne je tu jen 3 mesice. Beru RP z CR. Za to jsem strasne rada...sice jsem si nemohla moc vybirat ale i tak je to super. 🙂
JInak je mi celkem OK, byli jsme dnes u babicky, bydli kousek odtud, s muzem si volame..Joshik ho rano hledal a tatinku kde jsi???Tatinku mlicko!! 😀 Rano mu ho pripravuje muz...ja se valim v posteli dokud to jde 😀 no ted ale musim vstavat...
Vcera jsem take zehlila a prala, taky porad peru....des bes, Joshik je furt jako prasatko.
Zitra na Tebe budu moc myslet...uvidis vsechno bude v poradku!! KOlik bobanku jeste mate?? 3?? A vsichni jdou k mamince jo???? 🙂 😵 Mas odvahu holka....ale kdyz chces dvojcatka.... 🙂 😉
Ja jak ted byla na ultrazvuku ,tak kdyz zkontrolovala jednoho bobana...zacala hledat dalsiho...ale nenasla. Rekla jsem to nevadi,jeden staci! 🙂
Vcera jsem konecne zacala pichat do pravy strany, tu levou uz mam pekne zhuntovanou, pak bych to chtela stridat, jednou sem jednou tam, to je nejlepsi!!
No ja se jdu podivat nekam na zpravy abych videla co se vlastne tady stalo....tak se ronecku opatruj, zitra na Tebe budu myslet!!! Jo tady se nocni kosile nemusi brat...protoze IVF je v nemocnici a daji mi pred trasferem toho andela.....nevim jak to je v CR. Mela jsem s sebou casopis....na cteni.A neco k jidlu a piti... 🙂 😵 Tak papa zlaticko a taky posilame pusinky 😵 😵 i pro ty vase male bobanky 😵 😵 😵

mindinka
23. bře 2011

@vered Ahoj Veredko no to je strašný, taky bych se bála jezdit busem....Dneska mi je docela fajn, jen kdyby to tak zustalo, zatím se můžu i najíst. 🙂

vered
23. bře 2011

@mindinka je to des...nebyl to sebevrazedny atentat ale naloz s vybuchem ☹ ,....zatim 25 zranenych...snad to vsichni preziji.
At je Ti porad dobre,papa 😵

mindinka
23. bře 2011

@vered Tobě taky Veredko, a opatrujte se papa. 😉

pampeliska36
23. bře 2011

@vered ahoj kocko... zrovna jsem na tebe myslela! cetla jsem to ve zpravach, ze v jeruzaleme bouchla bomba... bohuzel 20 zranenych... co tak hlasi u nas v cesku ☹ ☹ ☹

pampeliska36
23. bře 2011

@pikusa to je teda kraaaaaaaaaaaaaaasne HCG 😉

vered
23. bře 2011

@ronecek...je ronecku hele na co jsem natrefila 🙂 http://www.stream.cz/czechtourism/569486-zima-v...
je to tam krasny...nadherne si zijes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vered
24. bře 2011

@ronecek...ahoj zlaticko, tak uz se pripravujete na cestu????? Hodne stesti, myslim na Tebe od rana! papapa 😵 😵 😵

pampeliska36
24. bře 2011

@ronecek zlato! moc na tebe myslim!!! uz mas urcite ty svoje miminka u sebe 😀 😉 tak at se pekne zavrtavaji!!!

mindinka
24. bře 2011

@ronecek Ronečku hodně štěstíčka a at se mimi krásně drží 🙂 🙂 🙂

pikusa
24. bře 2011

Roneček..tak co,už máš prcky u sebe vid 😵

ronecek
24. bře 2011

@vered
@pampeliska36
@mindinka
@pikusa

Ahoj holky 🙂 Tak jsme doma s třema bobánkama. Jeli jsme už brzo ráno a udělali jsme si ještě nákupní výlet 😉 Měli jsme čtyři zamražené embryjka. Všechny čtyři osmibuněčné. Jedno to vzdalo. Tři zůstaly. Jedno se rozmrazilo a bylo 100% kvality a ty druhé dvě 75% kvality 😉 Je mi trošku divně. Mám takového motáčka, jsem dost unavená a bříško takové napnuté. Asi si půjdu na chvíli lehnout. Prcka vzala babí na procházku, tak mám trošku klidu 😉 Na krev jedeme 8.4..Mějte se krásně a držte palečky.

@pampeliska36 My si palečky budeme držet navzájem. Kdy jedeš na krev? 🙂

pikusa
24. bře 2011

@ronecek tak moc moc držím palečky...

vered
24. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, diky ze se ozvala, tak uz mas bobanky u sebe, uteklo to rychle a dockala ses 🙂 . Moc jsem na Tebe myslela, hezky odpocivej!
Taky jsem si byla odpo lehnout, muz se jeste porad nevratil..asi az pozde, uz me to tu samotnou moc neba...
Tak papa, Joshik me nenecha psat... 😵 😵 😵

ronecek
24. bře 2011

@vered Ahojky, moc díky 🙂 Ještě jsem Ti chtěla napsat, že k Estrimaxu a Utrogestanu mi ještě přibyl Prednison a Anopyrin 😀 😀 😀 Tak asi nebudu stíhat polykat.
Ještě u těch transferovaných embryjek je psáno 3D3, ale nevím co to znamená. Zdá se mi, že už jste se tady o tom dřív bavily.
Tak papa a ať vám taťka v pohodě přijede domů. O tom autobusu to bylo psáno i tady v ČR. Je to hrůza ☹

ronecek
24. bře 2011

@pikusa Moc Ti děkuju 🙂 🙂 🙂

pikusa
24. bře 2011

@ronecek není zač.....a opatruj je 🙂
hele,takže jsi i připravená na trojčata???

ronecek
24. bře 2011

@pikusa No na trojčata ani ne. Na dvojčata trošku, ale myslím, že budem rádi, že se podaří aspoň jedno 🙂

pikusa
24. bře 2011

@ronecek no jasan....ale pravděpodobnost je 😀

mindinka
24. bře 2011

@ronecek Tak hezky odpočívej at se miminka krásně zavrtají... 🙂

pampeliska36
24. bře 2011

@ronecek jeeeeeeeeeee ahoj 🙂 to jsou krasne zpravicky!!! moc drzim pesticky, at se krasne uhnizduji 😀 no u nas je to tak, ze mam prvne testovat a podle vysledku testu volat... takze ja mam den testovani na 6.4. 🙂

pikusa
24. bře 2011

@ronecek
@pampeliska36
holky máte testíky den před a po matyáškových narozeninách 🙂
tak to musí klapnout 😵

vered
24. bře 2011

@ronecek Ty jo tak to mas teda hodne leku a co ten utrous, neptala jsi se jestli muzes zavadet???
S tema embryjkama to opravdu nevim co znamena, psala tu jedna holcina a ta mela 5tibnecny a6bunecny a 1jednickovy kvality, to jsem pchopila, ale ty mas 8 bunecna tak nevim proc tam je 3D3. Netusim. Zavolej si do Caru a zeptej se. Treba Ti to vysvetli 🙂,a le je to asi fuk protoze stejne vis ze kolika bunecna byla a jake kvality... 🙂
Ja mela ted stesti ze sem mela prijemnyho embryologa, a ten mi prisel vse vysvetlit, to bylo poprve co za mnou takhle prisel sam.Tady se ale znamkuje A,B,C .
Stejne ses odvaha, zavest 3 embryjuska 🙂 🙂 Sance na 2 je hoooodne vysoka! 🙂 Tak at se podari. 😵 Papa dobrou noc a hezky se vyspete..ctyrko 🙂 😉 😵
Jo nam uz se vratil muz a tata! Hura jupi 🙂 😵

ronecek
25. bře 2011

Ahoj holky, jak se máte? 🙂 Mě je trošku zle od žaludku, ale jinak celkem OK. Semtam něco cítím v podbříšku, ale jinak je mi fajn. Nedá se to srovnat se stavama po IVF, kdy jsem měla břicho celé rozbolavělé po odběrech vajíček 😉 Včera jsem toho moc nenaležela, tak doufám, že bude vše OK a že mi to nemohlo nijak uškodit.

@mindinka Moc Ti děkuju. Snad se nám aspoň jeden mimísek krásně zavrtá 😉 Byla bych ten nejšťastnější člověk na světě.

@pikusa Jj, tak to by bylo super, kdyby nám testíky vyšly 😉 Pak by jsme Matyáškovi poslaly balík sladkostí 😀 😀 😀

@pampeliska36 Moc Ti děkuju🙂Tobě taky držím všechny pěstičky. Odpočíváš hodně nebo jen tak přiměřeně? Mě se zrovna moc ležet nechce ☹

pikusa
25. bře 2011

@ronecek hele,pro balík sladkostí jsem to nepsala,to neeeeeeeee 😀
Já nevím,jak u mě......jako pořád malinko krvácím....
ale pro klid duše jsem dnes testla a // ukázkový

ronecek
25. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 🙂 S tím koníkem je to síla. Nevím, proč jim to tak blbne 😉
O tom Utrouši jsem se s doktorem nebavila. Ale holčina, která se mnou ležela na pokoji říkala, že má taky pěkného motáčka. Embryjka mi zaváděl jiný doktor než ke kterému chodíme, tak jsem to neřešila. Zase tak hrozné to není.
Jinak je mi fajn, ale dnešní noc stála za prd. Místo abych v klídku spala, tak náš chachárek od dvou hodin vkuse brečel, pomrčkával. Hrůza. Ale chytal se za pusu a říkal bolí. Myslela jsem, že zoubky, ale včera trošku i pčikal a dneska semtam zakašlal. Koukala jsem mu do krku a má tam trošku červeno. Tak to musím rychle zachytit, aby se mu chřipajzna nevrátila zpátky 😉 No tak jsem skoro celou noc nespala.
Domík by měl do školky nastoupit od září, ale to jen na pět dní v měsíci a až od listopadu normálně. Ale už i za těch pět dní musíme částku za školku platit celou. No ale s tou vaší se to teda nedá srovnat. Jaktože je to u vás tak šíleně drahé ☹ My vlastně tu částku platíme na celý den. Je jedno jestli ho vyzvedneš už po obědě nebo až ve čtyři hodiny.
U druhého mimča budeš brát určitě RP taky z ČR, že?
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli mám brát i všechny vitamíny nebo je raději vypustit. Beru teď za den 11 tablet a dvě ještě večer zavádím. Asi si budu brát už jen listovku, abych nebyla předávkovaná. Beru jinak ještě Ečko, hořčík, Cčko.
Jj, ultrazvuk super, aby tam na vás ještě druhá bublinka nevykoukla. Kamarádce první taky řekli, že čeká jen jedno a nakonec měla dvojčátka 🙂
Jéžiš Ty jsi chudáček s tím pícháním. Vůbec Ti to nezávidím. Bolí Tě to?
Jak jsem Ti ještě včera psala o tom 3D3 (transferováno). Tak si myslím, že to jsou jak 3denní 3 embryjka. Tak mě to napadlo. Protože embryoložka říkala, že jsou třídenní. Já se v tom nějak nevyznám. Ale asi to tak bude. No to už je jedno 😉
Jinak doktor byl super a ptala jsem se proč mi embryjka nazavádí ten můj a on říkal, že jsou tak domluvení, že jde prostě ten, který v tu dobu nemá žádnou pacientku 😠
Já si stejně myslím, že trojčátka nehrozí 😲Ale byla by to sranda, co 😀 😀 😀Jinak můj už teď plánuje, že budeme muset pořídit větší auto 😅
Je mi dneska i nějaká hrozná zima. Přitom tady máme doma 21 stupňů, jsem v hrubém svetře a ručky mám jako led.
Valím si trošku asi zase odpočinout. Prcek kouká na pohádku. Dneska tady už počasí teda za moc nestojí. Je tam chladněji jako včera a zatáhlé.
Taťku máte v pořádku doma. Rychle to uběhlo, co? Já jsem na manžu taky zvyklá pořád, takže jak jel na laparku do nemocnice, kde byl pouhé tři dny, tak nám bylo taky dost smutno 🙂
Mějte se krásně a užívejte teploučka. Papapa 🙂Joshikovi posíláme pusinku

ronecek
25. bře 2011

@pikusa Jj, volala jsi už doktorovi? Raději zavolej, ať si si jistá, že je vše v pořádku 🙂 Šetři se a opatruj se 😉

mindinka
25. bře 2011

@ronecek Ahojky Ronečku určitě se mimi zavrtá, věřím tomu, kor když máš u sebe 3 bobánky 😉 Mně je opět špatně, zase se mi to horší, chvilku bylo líp a zase to začíná. ☹

mindinka
25. bře 2011

@pikusa Ahojky jak píše Roneček, taky bych radši zavolala do CAR

ronecek
25. bře 2011

@mindinka Mě je čím dál hůř. Cítím takové tlaky v podbříšku, je mi docela zle od žaludku a celá se tak trošku motám🙂Určitě i těma všema lékama. Ležela jsi hodně první dva dny? 🙂