Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Měla jsem taky po druhém IVF hyperstimulák. Břicho jako před porodem. Odsávali mi 5 l tekutiny. Pořád jsem čekala a doufala, že bude líp, ale tlaky, bolesti se stupňovaly, že jsem pak nemohla skoro ani dýchat. Ve Zlíně mi doktor řekl, že jsme přijeli za pět minut dvanáct.

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek je to hnus co ženská musí vytrpět 😔

ronecek
2. dub 2011

@pikusa To jsi udělala dobře 😢 Teď chvíli oddychu a pak se vrhnete do dalšího pokusu 😉 Moc myslím na veredíka. Včera už se neozvala, dneska zatím taky ne ☹

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Ani mi nemluv. Ještě když mi při třetím odsávání tekutiny dali nějakou doktorku studentku☹Větší bolest jsem ještě nezažila ☹ Tekutiny jsem tam už moc neměla, tak se jí to přisálo někam na stěnu a ona držela a nevěděla, co dělat 🙄

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek já přišla včas a stačily jen kapačky ..už aby to vered měla za sebou ,to je asi největší nepříjemnost mít to v sobě a mrtvé,já se s tim setkala poprvé ,že ženská může potratit ,aniž by o tom vůbec nevěděla ,nic mi nebylo vůbec

lenkacar
2. dub 2011

ale zas je lepší že to odejde samo ,když to není v pořádku ,než když je to živé a ty to musíš dát pryč kvůli vrozené vadě neslučitelné se životem ☹

mindinka
2. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, no uvidíme co to bude, každý mi říká, že to bude kluk, tak se necháme překvapit, no je mi mnohem líp, než mi bylo. Jak se cítíš ty? Určitě moc dobře ne, už aby si to měla zasebou, pořád na tebe musím myslet. Opatruj se. 😉

stazina
2. dub 2011

AHoj Holky..jen jsem mrkla, co Veredka...
drž se,kočko, bylo by dobřé, dkyby to vyšlo co nejdřív , vid? tak snad ti ta tvá kamarádka dr.. pomůže...myslím na tebe 😉
@ronecek gratuluju!!potichoučku a, el čárečky jsou krásný!!moc ti to přejua držím palce, at to dotáhneš do zdárného konce... 😉
Ted tu budou brzo další testíky, né? Držím palce vám všem....

lenkacar
2. dub 2011

@ronecek kolikátý den máte kontrolu v car? my až 21den ,bere se krev a utz

lenkacar
2. dub 2011

já mám všechny ty testy schované a nalepené v notýsku a i fotky 2 😉 ,asi to neni hygienické ,ale je to památka

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar A mě to trápilo od samého začátku. Do CARu jsem jela až 11den. To už se nedalo vydržet ☹ Veredíčka je mi hrozně moc líto. Proto se raději ještě moc neraduju, protože opravdu člověk neví, co bude zítra. Musí to být opravdu hrozné, nosit v sobě mrtvého bobečka. A ještě tak dlouho ji trápí. Snad bude v pořádku a mimíska se taky brzo dočkají.

ronecek
2. dub 2011

@lenkacar Na kontrolu jedeme v pátek. Bude to 15 den. Na krev i utz 🙂

ronecek
2. dub 2011

@stazina Stazíku, moc Ti děkuju. Raduju se raději jen tak potichoučku 🙂 Čárečka sice sílí, ale nejvíc klidná budu až po kontrole v CARu 😉

mindinka
2. dub 2011

@ronecek Ahoj Ronečku testík krásně sílí, jen tak dál...jak se cítíš? 🙂

pikusa
2. dub 2011

@lenkacar Matesovo testíky mám taky 😀
ale tyto jsem vyhodila....

vered
2. dub 2011

Ahoj holcinky,tak jsem vas docetla...zase tolik stranek. 🙂Moc dekuju ze na mne myslite, uz to chci mit tolik za sebou....
Jeste jsem nemluvila s kamaradkou, ale vecer ji budu volat...uvidime jak to bude, protoze pokud by to vyslo zitra odpo musim uz od rana mit pust..tak abych neco neprosvihla. Je mi zatim dost desne....zadny samovolny potrat se nekona, ani kapka krve ani spineni no proste vubec nic. Jen ten divnej prazdnej pocit. ☹ Kazdou noc se mi zda ze uz sem na tom zakroku byla...dnes v noci dokonce v nejakym plechovym letadle..a kolem sedeli moji spoluzaci z gymplu...no uz z toho blbnu 😖
Jeste k tomu vsemu resime jiny problem, muj muz chtel pristi rok jet na 2 roky do USA na pozici post doktoranta,zadal o stipendium na nektere univerzity. Jedna z nejlepsich je v N.Y. a prave tam se chtel dostat. Jenze se mu nikdo neozyval a tak uz sme to vzdavali,dostane se tam malokdo .. a pak stejne jsme si rekli ze pokud nemame dalsi mimi nikam nepojedeme. A ejhle najednou muz dostal email, ze ho prijali, ze o nej maji zajem a ze cekaji na odpoved jestli do prosince prileti. 😨
Ted mame pred sebou velike dilema.....muz rezolutne rekl, ze misto studia v N.Y.da prednost radsi dalsimu miminku,ze tady zustaneme a budeme se pokouset dal....protoze tady mame IVF hrazene pojistovnou, kdezto v USA asi ne. Ale ted jsme zjistili ze by bylo mozne podstoupit IVF i tam..protoze budeme mit cela rodina pojisteni...neco by to teda asi stalo ale netusim kolik, to by se muselo zjistit. Jsem z toho cela pryc, najednou ze bych mela letet na 2 roky do USA ..mam hlavu v pejru!Vubec nevim co bude....

@ronecek Ronecku ahoj zlaticko, teda carecka je mnohem silnejsi!! To je moc dobre!! Jen tak dal kocicko!!! 😵 Mas ty carecky fakt brzo...jinak jak ses ptala, tak ja pocitala dni po Ketu take az den po Ketu jako prvni..den Ket byl nulovy! A tedy ten 10.den jsem mela uz carecku. Predtim jsem nemela odvahu...Taky dekuju z IP,promin jeste jsem ani neodepsala. Joshinkovi se kyve ten jeden predni zcernaly zub....chci jit vyfotit to misto(kdyby tam nebyla ta ohromne dira tak by se to nestalo) a mozna zazalovat mesto,vsichni mi tvrdi ze to musim udelat!!!!! JInak ma J.peknou rymu a hlavne kasel, je to hrozny..nevim kde tolik nastydl...a Domicek je taky marod vid...ach jo ti nasi bobanci, snad se brzy uzdravi.
@pikusa Ahoj Pikush, testiky jsem si taky schovavala, ale vyhodila pozdeji...kazdopadne ty co jsem delala ted, ty mam jeste porad v obalce ...ale taky je pujdu hned vyhodit. ☹
Pikush netizi Te vek??Ja myslim ze nejvic jsem na nervy z toho ze mi ted bylo 37..ale ty jses taky rocnik 74...tak vis jak mi je..bojim se...ze uz moc casu nemam. Jediny co mne muze tesit ze problem neni na moji strane, ze jsem jeste plodna.Muj muz je mladsi nez ja....je 77 rocnik...tak mi prijde ze je jeste mladej. No dost me ten cas tlaci.....taky to tak citis???A ted tim spis kdyz musim jeste dlouho cekat..... ty 3 cykly urcite. Moje kamaradka rikala ze uz po 1 cyklu muzu, ale ja tomu moc neverim, doktor rikal ze po 2 cyklech....nevim nevim....

lenkacar
2. dub 2011

@vered mě bylo 39let ,nejsi tudíž nejstarší 😉 u mě chtěli 3 cykly kvůli děloze ,aby se neopakoval potrat a co tam odjet už těhu? že byste to stihli ještě tady?

pikusa
2. dub 2011

@vered ahojík...
No věk.....trošku na to myslím....37 mi bude v říjnu......ale nějak si to nechci připouštět....I když jsem si řekla,že dýl jak ve 38 rodit nechci.....
Ale asi to změním 😀
No pracovní nabídka asi super.....ale do prosince už budeš těhotná 😀 takže poletíte tam už 4 😀
to by nešlo????

vered
2. dub 2011

@lenkacar my zijeme v Izraeli vis..teda nevim jestli to vis, ale asi nee...kazdopadne kdybych ted 3 cykly cekala bude pak uz cervenec a ja chci letet s J.domu do Cech aspo na mesic za rodinou, babi a dedou za braskou a kamaradama. Tady je strasny vedro...neda se tu v lete zit, tim spis ze nemame ani zahradu...
Tobe je uz 39? Ten cas tak leti vid.... Musi Vam to ted vyjit!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Letet do USA tehu, no nevim...mozna by to slo kdovi..ja mam tu leidenskou mutaci, nemela bych letet dlouho v letadle a jeste k tomu tehule, asi bych se bala...uvidime...zatim je to daleko

vered
2. dub 2011

@pikusa ja jsem si take rikala ze musim porodit do 37 a ted mi uz je jasny ze to nestihnu...ty to stihnes urco, neb jsi az v rijnu!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 ale ja hned na zacatku roku 😝
Jinak muz tam musi dorazit nejpozdeji do konce prosince 2011, to nestihneme...byvali bysme to stihli kdyby nam to ted vyslo.....to bych presne rodila koncem listopadu...
Jo testy uz letely do kose....

pikusa
2. dub 2011

@vered hele,je to určo pro muže super příležitost,musíte to zvážit...do kdy se musí rozhodnout??
vím,kdy má dorazit.....ale rozhodnout se musí dřív ne??

lenkacar
2. dub 2011

@vered jen jsem něco tady malinko pochytila, že máš klučíčka s cizím jménem ,ale odkud přesně píšeš ,to nevím..ted už jo teda ..ježiš jak tam můžeš vydržet já tady na noc vypínam topení a chcípu ,kor včera jsem měla návaly jak prase.. 😀 určo by to šlo nějak udělat ,tak ho budeš následovat později 😉

lenkacar
2. dub 2011

jen koukám jak ti taky osud zamíchal karty ,já už před 3lety měla tak nádhernej plán ,jak to klapne.. a ono prd ..ale musim teda přiznat a to i sama sobě ,že teprve ted jsem smířená i s dvojčatama a prostě to řešit nebudu a jsem v klidu ..minule jsem byla toptálně v šoku ,že to budou dvojčata řešila jsem kraviny jako je šířka dveří ,jak to udělam a co jim obleču atd..a nakonec z toho nic nebylo a já tady bulela jak želva jak jsem byla nemožně pitomá a že to byl trest za moji nepřipravenost 😉

ronecek
2. dub 2011

@mindinka Ahojky děkuju🙂Je mi dobře, akorát jsem hrozně unavená. Musela jsem si odpoledne lehnout, protože jsem nemohla udržet oči. Trošku mě občas píchne u vaječníku. A Tobě je dneska už taky dobře? 🙂

mindinka
2. dub 2011

@ronecek Mně je dneska taky dobře, pořád se něčím cpu. 🙂

pikusa
2. dub 2011

@ronecek to jsem měla u Matese......snad ještě před testem.....musela jsem pořád spát

ronecek
2. dub 2011

@vered Ahoj Veredíčku můj zlatý 😉 Zítra nebo pozítří už vše budeš mít za sebou. Snad to ta kamarádka domluví a udělá Ti zákrok sama zítra ☹ Ten prázdný pocit v Tobě ještě chvilku asi zůstane. Než se zase vše vrátí do normálu.
Ty brďo, tak s tím USA je to teda pecka 😉 Musí to být pro vás opravdu velké dilema. Muž je moc hodný, že chce raděj zůstat doma a dát přednost dalšímu miminku, ale taková příležitost se mu teda určitě naskytne jednou za život. Třeba se vám mimčo do té doby zadaří a odletíte do N.Y. už i s miminkem v bříšku. Já myslím, že by to určitě šlo. Pokud by Ti to doktor dovolil, tak si myslím, že by v tom neměl být nějaký problém.
Nebo vyzkoušet IVF jak píšeš v USA. Určitě by jste to neměli s takovýma výhodama jako u vás v Izraeli. Něco by jste zaplatit určitě museli, ale myslím si, že víc než tady v ČR by to být nemělo, ne? Držím moc palečky, ať se rozhodnete správně.
Čárečka sílí. Je mi zatím dobře, akorát trošku občas píchne u vaječníku a dneska ta šílená únava. Ale záda už přestaly bolet úplně.
Jsem zvědavá na příští pátek.
Joshika je mi moc líto bobánka. Co s tím zoubkem? Bude ho muset dát pryč? ☹ Určitě místo vyfoť a buď zažaluj nebo zkus informovat starostu nebo co v Izraeli máte.
My bychom tady u nás museli obec žalovat asi pořád. Hlavní cesty jsou příšerné, cesty popraskané. Taky je to hrůza.
Domík už je dneska zase v pohodě. Na hlavičku si stěžoval už jen ráno, takže snad má po bolesti. Ale teď jsem se dočetla na internetu, že tady na Novojičínsku řádí spála a zrovna u dětí 1-4 roky. Snad ji nechytnem 😲
Tak se zatím opatruj. Určitě ještě písni, kdy Tě zákrok čeká. Moc na Tebe budu myslet.
Papa a pěkný večer 😉 Posíláme pusinky

ronecek
2. dub 2011

@mindinka Taky bych se něčím cpala, ale na nákup jedeme až zítra a s dvěma chlapama v chalupě nám toho doma moc nevydrží🙂Asi si udělám svou skrýšku 😀

ronecek
2. dub 2011

@pikusa Mě to tak chytlo dneska poprvní 🙂 Seděla jsem v křesle a nemohla oči udržet.

spunda
2. dub 2011

@ronecek Ahojky ted koukám,že se i po ketu něco platí??? ☹ Gratulace k tvým // Pěkný večer všem 🙂