Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
6. dub 2011

Ahoj holky, tak ještě tady posílám dnešní fotečku testíku 🙂 Koukám, že to tady nebude testománie, ale pomalu začíná bříškománie 😀

@kenya83 Krááásné bříško 😉 A máte moc hezkou tapetu 😵
@mindinka No taky krááásné bříšenko 😉
Jak se obě cítíte? Já nějak nemůžu teplé jídlo a včera jsem si dala rybí salát, se kterým jsem málem letěla na záchod ☹ Dneska v obchodě mi taky nebylo zrovna nejlíp. U Dominička jsem neměla vůbec žádné nevolnosti, snad jen jednou mi bylo zle, tak jsou to pro mě novinky 🙂

ronecek
6. dub 2011

Jj a tady je ten testík 😉

lenkacar
6. dub 2011

@ronecek bolelo tě na mrchu?test je nádherně vybarvený takový jsem měla asi až ten 14den

mindinka
6. dub 2011

@stazina No pocházím z Keřkova je to 2km od Přibyslavi jestli ti to něco říká. 🙂 Mně říkala sestřička, že budu platit 300kč. 🙂

mindinka
6. dub 2011

@ronecek Já se ted cítím docela dobře, akorát ráno jsem zase zvracela, jinak mi je fajn. Ale to bylo tím, že mi nedělá dobře pasta na zuby, tak jsem hned letěla na záchod. 😀

pikusa
6. dub 2011

@ronecek nádhera 😵 😵

ronecek
6. dub 2011

@vered Ahoj Gabi 😀 Tak já Tě budu oslovovat, jednou tak, podruhé tak. Vered je opravdu pěkné jméno 😉
Jj, tak to ani nevím, že existují umělé drápky pro kocoury, ale je to super, protož brácha jak měli kočku, tak ona se tě skoro ani nedotkla a už jsi byla poškrábaná. Navíc babičce kolikrát vlezla na záda, že byla doškrábaná celá. Vždycky říkala, ona mi vleze na záda, hlavu opře o ramena a dívá se se mnou na TV. Nevím jestli jsem Ti to psala, ale brácha měli taky kočku. Měla snad jen půl roku. Jednou se jim zatoulala, tak si mysleli, že se vrátí, ale nakonec ji našli přejetou ☹ Náš pes do Domíka nijak moc nerýpe, ale spíš když žárlí hopsne na něj, zaštěká nebo letí za ním a chytne ho za nohavičku. Ale je to spíš takové hraní. Hrozně rádi se spolu honí. Hlavně když Domík před Roníkem utíká s piškotem. Roník piškoty miluje.
No s tím IVF uvidíte. Ale myslím si, že jak bolest ustoupí, tak se do toho pustíte ještě jednou 😉
Jj, tak Joshik si dělá s hadříku na brýle kapesník? Domík se nejraději utíral do rukávu nebo si to olizoval. Však to jsem Ti už psala 😀
Jinak je mi celkem fajn až semtam na nějakou tu nevolnost. Tlak mi trošku hapruje. Jednou je dobrý, pak zase vysoký. Ach jo. Mám z toho strach.
A jak se cítíš Ty s Joshikem? 😉
Mějte se krásně a užívejte odpoledne. Papa 🙂

lenkacar
6. dub 2011

mě se taky líbí i jméno Gábi ..a cizokrajný taky neni špatný,pokud nemá typicky český příjmení a kluka ,třeba jako Pumpička

ronecek
6. dub 2011

@lenkacar Ahoj, jojo bolelo mě jako na mrchu. Úplně stejně jako každý měsíc 😉 I v noci mě pobolíval vaječník, tak jsem si myslela, že je to ztraceno a ráno ji dostanu. A čekala jsem jedno ráno, druhé a nic 😉 Pak najednou jsem se jeden den probudila a měla takový nějaký vnitřní klid a pocit jakokdybych už byla těhu. A fakt. Dneska mám 13.den. Proti včeru se mi zdá, že zesílila dost 😉

ronecek
6. dub 2011

@mindinka Jj, tak nakonec budeš muset kupovat pasty na zuby bez příchutě 😀 Existují takové vůbec?

ronecek
6. dub 2011

@pikusa Děkujíííí 😉

lenkacar
6. dub 2011

@ronecek je krásně silná

klara.k
6. dub 2011

krásný bříška i testík, jak bych si přála k vám brzo patřit, snad se nám taky zadaří ...
pampeliško - co u doktora? myslím na tebe

přeji pěkný den

mindinka
6. dub 2011

@ronecek No o takových pastách nevím, ale já to nějak přežiju 😀

mindinka
6. dub 2011

@klara.k Určitě se vám zadaří 😉

ronecek
6. dub 2011

@lenkacar Děkuju 🙂 A jak se cítíš Ty?

ronecek
6. dub 2011

@mindinka Určitě, to zase přejde 😉 A začne být nevolno z něčeho jiného 😀 😀 😀 No musíme to prostě přetrpět

ronecek
6. dub 2011

@klara.k Určitě se taky mimíska dočkáš 😉 Jak jsem zjistila, že mám neprůchodné vejcovody, tak jsem z toho byla úplně pryč. O umělku jsme nijak neuvažovali, nikdy mě nenapadlo, že zrovna já budu patřit mezi ty, které nebudou mít mimi přirozeně ☹ Říkávala jsem si, proč zrovna "já" a myslela jsem si, že se dětí nikdy nedočkám. No a vidíš to. Jednou se prostě zadařit musí 😉 Držím palečky

lenkacar
6. dub 2011

@ronecek citim se jako když má dojít mrcha..

klara.k
6. dub 2011

@ronecek - to jo, ale já už mám teď velký strach, aby to nedopadlo špatně jako poprvé, ale jdu do toho a vím, že se nesmím tolik bát, je to spíš vnitřní neklid a odhodlání všechno přežít a dočkat se. No jsem trochu rozpolcená - strach i touha vše se mi to míchá.

lenkacar
6. dub 2011

a jsem hrozně vzteklá ..hned mě všechno nasere a mám divnej pocit celkově .. 😒

ronecek
6. dub 2011

@lenkacar Ty jsi vlastně dneska jako 5 den po KET, že 😉 Mě to dělalo v tu samou dobu. To může být klidně uhnízďování 😉

ronecek
6. dub 2011

@klara.k Já jsem po prvním IVF měla taky pocit, že se snad nikdy nezadaří. A už po ET jsem byla pořád taková nervózní, že jsem si to snad i přivolala. V hlavě jsem měla takové smíšené pocity. Pak když to nevyšlo, tak jsem si říkala, příště to určitě taky nevyjde. A při druhém jsem to brala tak nějak jinak. Měla jsem i hyperstimulák, bolesti atd. Tak jsem si dělala starosti spíš o sebe než o mimčo. A to nám vyšlo.

venicca
6. dub 2011

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Dnes jsem byla na KET, tož je přede mnou to čtrnáctidenní peklíčko 😅

kenya83
6. dub 2011

@mindinka tak skusala som angelsound a pocula som krasne srdiecko,niekde ho bolo pocut silnejsie a niekde slabsie asi podla toho ako sa pohybuje ten utrazvuk. Je to fakt skvela vec🙂

lenkacar
6. dub 2011

@ronecek jojo 5den ..neni to nic hroznýho ,ale něco se děje ,bud se chystá mrcha ,která se nebude moct rozjet a bude to taky peklo a nebo?!

lenkacar
6. dub 2011

@venicca ahoj vítej do psycho čekárny 😀

klara.k
6. dub 2011

@ronecek - i já jsem hned při prvním ivf, kdy jsem měla hyperstimulák (3 týdny v nemocnici na kapačkách) bála víc o sebe než o dítko, bylo mi tak zle, že jsem si chvílemi přála, aby to skončila, hlavně ať je mi zase dobře. Pak se vše spravilo, vyšetření i testy ok, a nakonec stejně nemám nic. Ale věřím a doufám, že se nám podaří, mé tělo mě nezklame a andílek z nebíčka nám bude pomáhat a posílat podporu a domluví bráchovi nebo sestře, aby s náma zůstal/a až do konce. Věřím a doufám ...

venicca
6. dub 2011

@lenkacar Díky za uvítání, snad mi nehrábne 😀 I když, dvakrát už jsem to přežila, tak to snad zvládnu i teď 😉

lenkacar
6. dub 2011

@venicca bydlíš na slovensku?