Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
6. dub 2011

tak holky až budu těhu tak toto je první věc co budu chtít 😵

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar Já jsem na to přišla taky náhodou, a nemeškala jsem a hned jsem to obědnala. 🙂

kenya83
6. dub 2011

@lenkacar ja som to objednala v nedeľu poobede a dnes mi to prišlo 😉

lenkacar
6. dub 2011

@kenya83 já totiž celou diobu řikam ,že mít doma utz tak by byl člověk klidnější

venicca
6. dub 2011

@lenkacar ano, už víc jak pět let jsem utečenec do Piešťan, jinak jsem z královéhradecka 🙂

kenya83
6. dub 2011

@venicca ahoj a vitaj medzi nami 🙂 konečne tu je niekto zo Slovenska 🙂 ja som z Liptovského Mikuláša 😉 držím palce nech je ketík úspešný 😉 pozerám, že máš v nebíčku dvoch anjelikov. To bolo u IVF? A čo sa stalo?

venicca
6. dub 2011

@lenkacar ano, šest let jsem uprchlík do Piešťan ale pocházím z královéhradecka

venicca
6. dub 2011

@klara.k Díky moc! Ano, v září se nám narodily holčičky, ale bohužel ve dvacátém týdnu ☹

venicca
6. dub 2011

@lenkacar ne Leni, to počítá automat na koníkovi 😒

kenya83
6. dub 2011

@venicca to mi je veľmi ľúto ☹ a čo sa vlastne stalo?

venicca
6. dub 2011

@kenya83 Ahoj, ďakujem! To je paráda, možem si tu s Vami písať československy 😀 len nemám na klávesnici prehlasované a a o zo strieškou 😀
Áno, mám za sebou dve IVF, prvé nedopadlo, z druhého sme mali dvojičky, o ktore sme prišli v 20tt a teraz to KETko

sedmitecka
6. dub 2011

@venicca tedy teď to čtu, ty jsi silná baba!!!! moc moc držím palce, ať to štěstí konečně dorazí!!!! 🙂 🙂 🙂

venicca
6. dub 2011

@kenya83 ťažko povedať......... dvojčetné tehu je samo o sebe veľké riziko a doktori v PN (aj v nemocke aj moj bývalý gynekológ) sú, jemno povedané, arogantní nevzdelanci 😢

venicca
6. dub 2011

@sedmitecka ahooooooooooooooooooooooj sedmitečko, to je milé překvapení, co ty tu???

sedmitecka
6. dub 2011

@venicca jéééé, jsem milé překvapení?? tak to je fajn, díííík 🙂 🙂 🙂
no já sem občas nakouknu, mám za sebou KET našeho jediného mrazáčka a nedopadlo to, tedy pokoušel se chytnout, byla slabounká čárečka, ale pak zmizela ☹ ☹
takže jsme byli minulý týden na genetice a zítra jdu na velké odběry na imunologii, muž byl dneska, a měsíc budem čekat na všechny výsledky 😒 😖 😝

venicca
6. dub 2011

@sedmitecka nemáš zač 😉
jojo, ve statistice v druhém tématu jsem to četla, taky už máš toho dost za sebou.... to je mi líto, že KET nevyšel.... a po výsledcích další IVF cyklus, nebo máš ještě mrazíky?

kenya83
6. dub 2011

@sedmitecka ahojky 🙂 takže Ketík nebol úspešný? je mi to moc ľúto, ale nevzdávaj sa a bojuj ďalej 😉

sedmitecka
6. dub 2011

@venicca nojo, a pořád se nepřišlo na to, proč se embrýsům u mě nelíbí, tak teď se uvidí, co vyleze z té genetiky a imuna, jsem celkem zvědavá 😉
nemáme už žádnýho mrazáčka, tak když budou výsledky ok, doufám, že stihnem 2.IVF v červnu 🙂
je mi moc líto, co vás potkalo, ten život je někdy strašlivě krutej 😠 😠

sedmitecka
6. dub 2011

@kenya83 ahojda ne, nebyl, bohužel, tak uvidíme, co ukáže genetika a imuno ☹
já se nevzdávám v žádném případě, jsme zdraví, tak proč by to někdy nevyšlo že jo? 😀 😀
nemůžu si dovolit skučet a litovat se, když mi nevyšlo 1.IVF, jsou tu baby, kterým vyšlo třeba až čtvrté, takže já zatím nemám nárok si stěžovat, nic strašného mě nepotkalo, všechny výzsledky mám ok, tak uvidíme .... 😉 😉 😉

venicca
6. dub 2011

@sedmitecka děkuju, ale co naděláš..... to víš, že jsem si prošla peklem, ale v zájmu dalšího mimi se člověk musí pozbírat

kenya83
6. dub 2011

@sedmitecka moc,moc,moc Ti drzim palce🙂 a velmi Ti to prajem 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@venicca ve 20tt to je hrůza

ronecek
6. dub 2011

@venicca Ahojky, vítám Tě tady 😉 Je mi hrozně líto, co sis prožila a vytrpěla. Držím moc palečky, ať se vám tentokrát vše zadaří, dotáhneš celé těhu krásně do konce a budeš si užívat krásného zdravého miminka🙂Hodně štěstíčka

ronecek
6. dub 2011

@klara.k Já jsem v nemocnici s hyperstimulákem ležela jen 10 dní. Odsávali mi 5 litrů ☹ A to samé prášky, kapačky a taky jsi musela hodně pít, každou sklínku zapisovat a čůrat do džbánu a taky zapisovat 😀 Já se teď tomu směju, ale předtím mi moc do smíchu nebylo.
Andílek vám určitě bude pomáhat a podporovat. Musí se to prostě podařit 😉

lenkacar
6. dub 2011

holky toho se nechci dožít to v sobě nosit takovou dobu a pak nemít nic .. ☹ to radši rovnou nic,obdivuju vás tady ..mě to vzali v 10tt dvojčata a byla jsem hotová

pikusa
6. dub 2011

Teda holky vy jedete 😀
@venicca mrzí mě,co se ti stalo......musí to být strašný......to si nedovedu představit......
ale život je kurva co 😖
Domácí UTZ mám taky.-----teda ted to má půjčené kamarádka

klara.k
7. dub 2011

@lenkacar já jsem si zapsala svoje dětátko a zbytek za mě dělá kůň, porodila jsem ho ve 27 tt.

lenkacar
7. dub 2011

@klara.k aha ..hlavně ,aby už bylo vše v pořádku ..

venicca
7. dub 2011

@ronecek Moc moc moc Ti děkuju!

venicca
7. dub 2011

@pikusa to teda je, ale jsou i horší věci.....