Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

drndapetka
15. dub 2011

@kalop to je jasný, to člověk vycítí....já to vždy taky poznala 🙂 a jaktože jste zaváděli tři? 😕

kalop
15. dub 2011

@klara.k díííky

kalop
15. dub 2011

@drndapetka doporučil nám to embryolog,nebot 3 nám nepřežili rozmrazení a máme jich ještě 8,ale taky se neví kolik jich přežije a pak už nemáme žádné spermie,tak aby byla šance co největší.přítel je po tese

kalop
15. dub 2011

holky beru utrogestan 2-0-2 a prednison půlku,brzdí to ms? jinak nic,měla jsem ted ket ve svým cyklu jen mi píchli pregnyl 29.3.

drndapetka
15. dub 2011

@kalop jj, utroš brzdí ms....prednison je jen na snížení imuna, aby tělo přijalo embryjka, ptregnyl se všude v centrech píchá okolo ovulky (tj.12-14DC), já teda ještě píchám te´dka po KETu Pregnyl 2x, ale to většina center nedělá, prý to trochu podpoří uhnízdění, že Pregnyl tělu nabudí stav jako těhotný a tím pádem embryjko se v klidu zavrtá....prostě je to na oblbnutí těla 😀 Prednison beru celou tabletku o síle 5mg každý den ráno

drndapetka
15. dub 2011

@kalop akorát teda bys měli mít ještě nějaký estrogen, holky tady berou většinou estrofen, ten je na krásnou děložní sliznici, ale asi nemáš problémy s hormonama a s výškou sliznice, když Ti dělali KET ve vlastním cyklu, takže to asi nepotřebuješ a doktoři určitě rozhodli dobře 😉

kalop
15. dub 2011

@drndapetka no při prvním jsem měla estrofem,ted prý nebyl potřeba.aha,takže když bude něco špatně,tak to stejně nedostanu kvůli tomu utrouši,to je blbý,aspon bych věděla na čem jsem

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka mě taky po IVF zaváděli 3 blastocysty a chytla se jen jedna a z toho je prcek 😉 a 3 na moje přání 😝

pikusa
15. dub 2011

@kalop já začala krvácet i přes utroš....
byla jsem na gyndě a dr.říkala,že klidně po šestinedělí můžeme začít zase 😀

kalop
15. dub 2011

@pikusa tak za chvíli tady budeš fotit testíky i ty😀

drndapetka
15. dub 2011

@pikusa ty brďo, tak to já teda nekrvácela přes Utroš, jako že mi mensky nedošly, jen jsem špinila, ale to bylo tím potratem, tak to teda koukám, Utroš by to měl držet...já ho brala 2-2-2. Te´d teda píchám každej den Agolutin, přes něj se nedá vůbec rozkrvácet.

pikusa
15. dub 2011

@kalop no uvidíme....zavolám do podolí pak,co a jak a uvidíme..... 🙂
no testíky jsem fotila nedávno a k prdu......takže se budu radovat až to bude vše jak má být a já min.na cestě do porodnice 😀

drndapetka
15. dub 2011

@pepek007 no já chtěla taky tři, to mi zamítli, že jsem mladá a těhotním, tak tři embrya je na mě moc, a stejně jsme měli mražáčky jen tři a zůstal mi jeden po rozmražení, takže by to moje přání nakonec nevyšlo

pikusa
15. dub 2011

@drndapetka já i kdysi když jsem ho měla na srovnání cyklu jednou MS dostala a urtoš jsem ještě měla...
ted jsem špinila 2 dny a třetí jsem na fest začala krvácet......a až ten den jsem s ním přestala.....ráno jsem ještě vzala a pak už ne

drndapetka
15. dub 2011

@pikusa aha, tak já měla na srovnání cyklu teda snad už všechno.....duphaston, utroš, norethisteron,....ale mrcha mi vždycky došla až po vysazení tebletek na 3.-5.tý den

pikusa
15. dub 2011

@drndapetka no vidíš.....opravdu u každé jinak

drndapetka
15. dub 2011

@pikusa tak já mám po prvním mimoděložním těhu hrozný problémy s cyklem a aby mi došla mrška tak do sebe musím naházet strašně moc prášků, takže jsem zvyklá, že mi jen tak nedojde 🙂 sama by mi došla, ale až po 70dnech 😝

pikusa
15. dub 2011

@drndapetka no vidíš....to znám....¨mě takhle chodila dřív...50-70 dní cyklus 😝
a pak jsem zkusila i Femigard a ten pomohl....33-35 dní,tak jsem zvědavá jak to bude ted

drndapetka
15. dub 2011

@pikusa já nejdřív na to šla taky bylinkama-kontrynhel, drmek, femigard, gynex,.....nic nepomohlo....tak pak přišel duphaston, po tom mi to chodilo po 42 dnech, utroš to stejný, jediný Norethisteron(ale to je fakt boží sviňstvo) mi cyklus upravil na 28 dní....No a pak samozřejmě na mě funguje antikoncepce, ale tu už nebudu moc brát dlouhodobě, protože mám zvyšenou srážlivost krve, jedině že bych si nechala nitroděložní tělísko, které neobsahuje tolik hormonů,což je teď blbost když chci aspoň tři dětičky po sobě 😀

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka jasný mno ...no já jsem za ně byla ráda pač jedno se chytlo a mohlo to být zrovna to třetí ale taky nemuselo 😉 takže díky bohu za to ... 🙂

drndapetka
15. dub 2011

@pepek007 tiše závidím, já tu bojuji jen s jedním bobanem v bříšku 😉

pikusa
15. dub 2011

@drndapetka kontryhel piju ted,,,,,,ségře zbyl,tak ho dojedu 😀

klara.k
15. dub 2011

jojo, taky piju od minulého cyklu kontryhel, prvních 14 dní. A tento měsíc jsem to nakonec sama dostala, sice 42 dní, už jsem šla na injekci a než jsem vyrazila tak došla mrška a bylo. Byla jsem na sebe náležitě pyšná 😉 . Nevím jestli je to vliv kontryhelu, ale piju ho teď zase. Ještě mám taky nějakou kuličku od homeopatky na pěknou ovulaci, tak uvidíme.

kalop
15. dub 2011

dnes odpoledne,zdá se vám silnější?

pikusa
15. dub 2011

@kalop joooooooooo zdaaaaaaaaaaa 😀

kalop
15. dub 2011

@pikusa děkuju...🙂

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka kočko neni co závidět 😲 mě čeká za měsíc Ketík a pořád nejsem tak nějak orzhodlá kolik bobánků si nechám zavést a pořád přemýšlim zda 2 co rozmrazí - blastocysty abych zvýšila šanci uchycení nebo aby dali jen jednoho a druhýho vyhodili do odpadu ☹ jenže aby se nechytlo to druhý a já jsem si vyčítala, že se mohlo chytnout to druhý a že nemám nic ☹ si nemysli je to děsný dylema co pořád v sobě řešim 2 versus jedno a to hlavně z důvodu, že dvojčátka prostě nechceme já vím zní to hodně blbě napsaný ale píšu jak to citíme -1 2 letý mimčo máme takže chceme jen jedno embrijko aby se chytlo 😠 a vzhledem k tomu, že mám vyšší srážlivost krve tak budu na zaase na fraxiparinu díky leydenskej mutaci + ultoši ..listovku s železem mg ca a řadou B už zobu mno takže si připadám jak apatyka 😖 jo a Prednison mg x denně 😝 a to je horší rozhodování než při IVF, že jsem chtěla rovnou 3 to bylo jasný hnedka no ale teď? ☹

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka jinak Ti moc držim palečky aby se bobánek chytnul!! Zadařilo se konečně 😵 já testovala 5 den a už byla hezky viditělná čárka já to nevydržela dýl netestovat 😀

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka takže máme celkem jen 4 mrazáčky tzn 2 kety mno ale přikláním se k zavedení jednoho zatím jen úplně vidim jak tam ležim rozcapená a embrioložka se zeptá tak kolich jich zavedeme pani .......? Mno a já budu úplně s řečí víš kde pač v hlavě se mi bude honit když jen jedno co s druhým bude 😒 no to samozřejmě v prípadě, že se obě hezky rozmrazí a budou ok stát se může cokoliv že jo no tak se budu modlit za jedno 😖 😎

drndapetka
15. dub 2011

@pepek007 taky mám zvýšenou srážlivost, píchám Clexane. Já chtěla zavést 2 embryjka, měla jsem k dispozici tři. jenže to jsem ještě netušila, co nám osud připraví a že nám po rozmražení zbyde jen jedno. takže být Tebou nechám to na osudu, nikdy nevíš jak to dopadne 😒 Já jsem byla připravená na to, že se rozmraží všechny v pohodě, málokomu se stane, že by se rozmrazily špatně ( holkám u nás v CARu), takže já měla opravdu smolíka, jenže víš co? Asi to tak mělo být 🙂 Dvojčátkům taky moc neholduju, když se mi po IVF podařilo otěhu a doky mi řekl, že je tam jen jedno, tak mi spadl kámen ze srdce, ale vím, že bych byla nakonec ráda i za dvě, jen by to byl trochu větší kolotoč a co si budmee povídat-v dnešní době dvě děti naráz, žádná sláva 😒