Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
10. lis 2010

tak jo ,letím spát....manža se zdrží v práci,( že by s milenkou?, tak se to přece ze začátku řká, né? zdržím se v párcí...😀 😀 😀 t ak na něj čekat nebudu...a ráno k zubaři...achjo, ta si na mě zase smlsne.... 😒 😠
Opatrujte se, kočky...a musíme vymselt něcos tím tématem... 😕

bublenudle
11. lis 2010

Ahoj kočky....takže krev samozřejmě negat.ale to jsem věděla...takže žadná novinka...ted si dám oraz,a jak dojedu od kamošky tak nějaké testíky 😉

stazina
11. lis 2010

@bublenudle ahoj kočko 😉 je mi to moc líto...ta krev už je jen formalita a i když mě taky sestřička říkala, že se to může stát, že je to znát až z krve, my víme svý, vid? Tak se drž a určitě budelíp...u kámošk ysi to užij a pak se honem vrat...beztak , ež se tady budou slavit dvě čárky lucky 😉 a kdepak že ste všechny?

sandol
autor
11. lis 2010

Ahoj vespolek 🙂,
@bublenudle hmmm,tak zázraky se fakt nedějí ☹ ,škoda 😒 ,tak načerpej sílu,u kámošky to pořádně zapijte,nech tělo odpočnout a poté zase vzhůru do dalšího boje 😉 .A co CAR,jak se chovali,uvažuješ o té změně nebo jsi byla jen na krvi bez dalšího vyšetření či konzultace???

sandol
autor
11. lis 2010

@stazina co u zubaře tetouš Stázouš 😉 ?A co manža,dokopalas ho nebo to nechává na neurčito?

sandol
autor
11. lis 2010

@vered ahojky 🙂 ,jo jasně,já to blbě přečetla,ne že budeš mít rychlejší protokol,ale že já budu rychlejší 😅 Tak ale hlavně že to bude ne?!Zítra je to měsíc co jsem šla na KET,takže ty to máš dnes měsíc viď?

stazina
11. lis 2010

tady je zasemrtvo, měli bychom to nějak rozjet, holčiny? 😉
@sandol u zubaře na prd...musela jsem si i sundat brýle, říkala, že by je mohal rozbít, tak sem měla docela strach, ankonec jsem to teda přežila...a když mi koukala na dásně, tak se mě ptala, jestli nejsem náhodou gravidní, že ty dásně by tomu odpovídaly 😕 😀 tak jsem na to koukala....no, jasně že vím, že nejsem....
A smanžlekm, jsem o tom chtěla mluvit , ale je vidět, ež on se o tom nějak bvit neche a neche mi odpovídat, takže já nevím...na jednu stranu to chci mít už vyřešený a na druhou stranu vím, že to bude asi dost nepřjemný vyšetření...a kor pro chlapa...víte jaký jsou citlivky...já doufám, že se rozhoupe brzo... 😒
Tak jo , jdu na kutě...upekla jsem štrudl, slané pečivo a uvařila manžílkovi oběd na zítra...taková sjem byl adnes večer aktivní....( tchýně šla na odpolední -brigádně), tak jsem se holt musela vyřádit v kuchyni🙂))ak pa , kočky...a zítra dobrovolně povinně hlášení, jak se máte🙂Pa

vered
12. lis 2010

@sandol ahoj, no presne vcera to byl mesic...uz to ani nesleduju. Mam tolik prace ze nic nestiham, bohuzel se vse toci jen kolem domacnosti, vareni, uklizeni prani zehleni...uf...uz me to fakt neba!!!!!!!!!!A Ty zacinas pichat kdy???

vered
12. lis 2010

@stazina Teda Stazi, ty si ale ciperka!! Vsechna cest!! Ja vcera pripalila zeleninu s tofu a dnes zase ryzi. Od rana tu uklizim a nikde to neni videt. Mam tech domacich praci uz dost!! Psala si, ze jsi byla kalit tak to bych taky potrebovala. Poradne zajet nekam zakalit, s kamoskou, napit se a i si zakourit!!(Slavnostne!!) A zapomenout na vse!! Cas od casu to chce...dokonce bych sla nekam i trsnout...ale ta muzika tady nic moc, to bych asi musela vyrazit do Londyna na nejakou party...tam maji nejlepsi music!!! Kazdopadne Ti preju krasny vikend a vsem holcinam tady!!Ty jsi rodila prirozene????/Nevim jestli jsem se Te na to uz ptala, ale napamattuju se. Papa

bublenudle
12. lis 2010

Ahoj kočky,přeji vám pěkný den.. 🙂

vered
12. lis 2010

@bublenudle Ahoooooj Tobe taky, jsem rada ze uz se usmivas!!! 🙂 To je dobre a jak je u kamosky?????? Hezky vikend!

stazina
12. lis 2010

Ahoj Holčiny, jdu vás jen pozdravit, rozbila s enám chůvička a kuci začali kašlat, ak ej pořád poslouhám alítám sem a tam...mám strach...matýsek měl takovej dost divnej kašel...štěkací... 😒
@vered jojo , taky si myslím, že občas je potřeba si trochu vyhodit z kopýtka🙂a ty tam máš nějaké kamarádky?
A s tím porodem..rodila jsem císařem, ˇačko bylo halvou dolů, B bylo koncem pánevním..takže sem nakonec byla ráda, ež to byl císař..oni v některých enmocnicích rodí dvojčta, i když jsou takhle,a le přec ejn císař je u tohle rychlejší a já se halvně bála , že budu rodit přirozeně a v půlce mě stejěn šmiknou,třeba kvůli tomu, ež se budou dusit..takhle jsem už měscí dopředu věděla , kd ybudu rodit🙂A první stah jsem měla hodinu před císařem. bylo to 37+5 .t.akže by to asi stjeně ten den přišlo...takže tak..na pord si nestěžuju, ale horší bylo to, že kluci po porodu jen řvali, enchtěli se přisávat a nepříbrali skoro nic, jen padali dolů...osmý den se sestřička smilovala a připsala každýmu nějaký to deko...a doma jsem to s amnželem pytlíkovali..dávali jim stříkačkou odsátý mlíko a manžel mi je i v noci přikládal a fakt byl uplně zlatej..myslím, že bez něj bych to kojení asi nezvládla...a kojila jsem nakonec do roka...

@bublenudle to je dobře, že už nám přeješ pěkný víkend...my Tobě taky,kočko🙂

tak holčiny, opatrujte se, jdu , pa

stazina
12. lis 2010

@luxcka Tak jak? už si tu tady s náma dlouho nebyla! Nějaké nové zprávy? 😉

stazina
12. lis 2010

@luucia Haloooooo, Lucí...tak jak se máš 2v1? 😉

stazina
12. lis 2010

@aja8 a ještě Ája.....jak je to u Tebe?

stazina
12. lis 2010

Tak nakohopak jsem zapomněla? 😕

bublenudle
12. lis 2010

@vered Ahojky zlati,jj už jsem s tím nějak srovnaná..no jo,nic nenadělám..ke kamošce jedu ve středu... 😉 se těšíííím..
a co ty???

bublenudle
12. lis 2010

@stazina Taky si užij víkend..a at jsou děti brzo zdravoučkééééé 🙂 🙂 🙂

vered
13. lis 2010

@stazina Cau Stazi, moje ditko je take nemocne, kasel a desna ryma, jen mi neni jasny kde to zase sebral?Dnes tu bylo 30 stupnu. Pres den to kaslani jeste ujde, ale jakmile je noc a lehne si tak ho to dost drazdi!
Snad se nam deticky brzy uzdravi vid? Joshik ma pristi patek 2 roky, tak aby to nepromarodil.
Ja jsem rodila prirozene. Dvojcata nechci hlavne z toho duvodu ze se strasne bojim cisare, ze me rozrezou...mam z toho panickou hruzu. Musi to pak prece strasne bolet ta jizva!!! Taky mam hrozne spatny zazitek s epiduralem z prvniho porodu, napichovala mi ho 3x a byla to hrozna bolest. Ja nechtela epidural, ale vzhledem k tomu ze mi porod vyvolavali a tvdrili ze to muze trvat i 2 dny ,tak sem se nechala ukecat. Ted pri druhem porodu mi doktor rekl jestli chci epidural a ja ze urcite!!!!! ne...a on, no tak to si povime az zacnes rodit. No bolelo to strasne, ale epidural sem si pichnout nedala. Tady maji skoro vsechny zensky epidural...takze jsem byla za hrdinu chichi. Rodilo se mi tu hezky( ten 2.porod) dostanes porodni pokoj a tam jsi celou dobu az do porodu. Mas u sebe asistentku a dovoleno je vse co chces. Fakt dobry, rodila jsem v poloze jako kdyz pejsek cura. Asistenka byla super!

A kolik Ti tvoji mrnouskove vazili kdyz se narodili??To museli byt mali bobanci!!!
To Ti dali zabrat co?? S dvojcatkama to je poradna prace. Ja se o dvojcatka starala od 4 dnu az do 2 let a byl to pekny zahul!!!Byla to moje prvni prace tady, kdyz jsem jeste neumela hebrejsky.

Jinak kamaradky tu mam, ale nebydli zadna z nich v Jeruzaleme....takze se jezdime navstevovat anebo si dame nekde spicha. Je to prima. Na Vanoce budeme take spolecne.

No asi se vydam do postele. 😉 Tak si uzij nedeli, my uz zitra zaciname novy tyden.Tak dobrou noc, papa 🙂

stazina
14. lis 2010

Ahoj Holky, zdravím vás...tady je ale mrtvo..ani Lucky se neozvaly 😠 😉

@vered Tak at se Joshík brzo vykurýruje...!!já dávám annoc klukům na postýlku mokrý ručníky, ono je to pak mín dráždí a máme taky zvlhčovač vzduch...ale u vás už to podnebí ....to nemůžeš ani pořádně vyvětrat, vid?Tak snda ho to nebude trápit dlouho...
Tak kluci jsou taky marod...spíš teda zatím Matýsek, včera jsem byli na pohotovosti - má laryngitidu, začínající zánět středního ucha a ještě to má na průduškách. hrůza , hrůza, chtěli ho tam nehct,a el nakonec říkali, že když by se dusil, at dáme první pomoc a přijedeme...my tomáme do nemocnice asi 14 km, což tak daleko ení...myslím,že kapky zabrali, tkaže už je trochu lepší..jen čekám, kdy začne Románek, doufám, že jestli to má dostat, tak to bue co nejdřív , abychom to odbuli při jednom a né po týdnu...
Takže je to u nás veselý☹Hočši jsou protivný...a nemůžem vn..takže mám hlavu jak škopek...a v noci spíme jen na půl oka, abychom ho slyšeli, kdyby se dusil... ☹
A k tomu porodu..ty sisi teda zažila....já sem se taky bála císaře, aale nakonec pro mě bylo nejhorší cévkování, to sem trpěl asnd nejvíc...jizva v pohodě a bolest první tři dny, ale kdžy rodíš normálně, tak to asi taky bolí...no, každý prood má něco, ale halvně, když to dopadne dobře a děti jsou zdravý...
Jo a kluci moc malí bobánci nebyli 😀Měli 3100g a 2970g...takže pěkný macíci na dovjčata🙂
Takže já jdu, dovařím jim polívku a asi budou vzhůru...Matej mi ale ted vůbc nehce pít mlíko, tak se asi odstaví od Sunaru a mlíka, a bude jogurty asýry...prý to některý deti tak mají..
Tak se oaptrujte a večer až usnout mrku a odufám, že tu budou napsaný romány🙂)tak pa, kočky, hezkou neděli

vered
14. lis 2010

@stazina Ahoj Stazi, tak uz si tu piseme jen my dve, vsimas si jo??? No docela vtipny!!
My mame taky zvlhcovac vzduchu, ale nevim jestli to pomaha.....prej jo.
Tak ti tvoji bobanci jsou takhle nemocni, chudinky....snad se z toho brzy dostanou. Pisu v pluralu, neb predpokladam, ze druhej to chytne taky. To je hrozne neprijemny kdyz jsou deti nemocny, to znam a jeste kdyz je to double.
A fakt nebyli vubec malinci, Josik mel pri narozeni podobne... 2950g 🙂 V nemocnici rikali, ze to je nejlepsi vaha, ani velkej ani malej, tak akorat!! 😉 Musela jsi mit asi velikansky brisko!!
To s tim cevkovanim mi povidej, tak to bylo taky strasny....nemohla to vubec najit, trvalo to asi 20 minut hruuuuza. A taky potom jak to vyndavali, to taky bolelo. Ale s bolesti pri porodu se to asi neda srovnavat, to je nejsilenejsi bolest na svete...jen si to uz nepamatuju. A tak bych do toho sla klidne znova. 🙂 Nastesti to bylo rychle!!! Rodim rychle po mamce, ja jsem se narodila dokonce doma, neb sanita nestacila prijet, nasi bydleli na vesnici. 🙂
No jo, ja pobezim, za chvili se mi probudi Josik. Ja mu take jeste davam UM, protoze nevim jestli by mel pit kravsky mliko, porad ctu jak to neni zdravy a ze do 3 let by se nemelo davat...nevim jsem z toho zmatena. To Um taky asi nebude nejzdravejsi?! Davam mu ted vecer i ryzovy mliko, taky mu jede!! Stazi tak pa, at se robatka brzicko uzdravi!!!!!

vered
14. lis 2010

@bublenudle Tes se tes, Bubliku, ja myslela ze uz jsi odjela. To je prima ze uz jsi v poho, no nemame to lehky, ale vydrzime ledacos, vid?
Ja v poho, chystam se na Joshikovy narozeniny, bude je mit v patek.
No a jinak vecne uklizim peru varim znas to.....clovek se nezastavi!! taky bych jela ke kamosce!!! Tak si to uzij, papapa a hezkou nedeli. 🙂

bublenudle
14. lis 2010

@vered Ahoj zlati,já dnes taky celej den gruntovala 😒 ale vše čisto a uklizeno..jedu ve středu,těšim se...ano,už jsem ok,no jo..nedá se nic dělat..po Novém roce opět do boje..a jednou to musí přece vyjít 😉 a budu mit taky mimi 😵

stazina
15. lis 2010

ahooooj
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
ted atdy je to fakt už mrtvý....tak já se na to tayk už vyprdnu, či co... 😠
Tak se všechny moc optrujte,,,, 😉

bublenudle
15. lis 2010

@stazina Achoooj,jj mrtvo....snad se to zase pak tady rozjede 😉

vered
15. lis 2010

Cau devcatka, taky sem porad nahlizim a nikdo nepise jenom my tri!!!! No toto. Kdepak se toulate???? 😉
Preju krasny tyden...VSEM!!!!!! 🙂 paaaacko

vered
15. lis 2010

@stazina To vis ze bude mimi!!!!!
Uz ve stredu jedes jo??Parada, ja chystam pristi tyden spich s kamoskou, potrebuju to jako sul!!!!!!!!!
Paaaaaaaaaaaaaaaaa

sandol
autor
15. lis 2010

Ahoj holky 🙂 ,vím vím absence jako blázen 😔 ,ale ono teď nějak nejde psát k tématu 😉
U nás se nic neděje,vyčkáváme na MS,což bude ještě minimálně 14 dní.
Jinak jsem ráda,že jste všechny OK 🙂 Teda děti marodí,u nás též,nějaký nachlazení s rýmou,teploty.
@bublenudle je dobře,že si vyhodíš z kopejtka 😉 a tento rok hodíš za hlavu..

........a my všechny budeme vzhlížet k novým zítřkům,neb rok 2012 bude fakt plodný 😉
Tak se opatrujte,ty na konci světa i my všichni v této zemi 😀

luucia
16. lis 2010

Ahoj holky,

jste moc hodné, že jste ně ma myslely..když já nevěděla, co psát..samy to po KET znáte, že vás sem tam něco zabolí, píchne, .... a psát tady pořád, jestli to není těhu, že mě píchlo tady a tam a že mě bolí tohle a tamhleto...to já nemám ráda 😝 😝 😝 snad to pochopíte 😉
Každopádně dnes jsem 9.den po KET a slabá šmouha an testu je 😉 tak uvidíme, co bude dál..od včerejška lehce zesílila..včera byla vidět jen v určitém světle 😀 v pondělí jdu na krev, tak uvidíme...zatím tomu nechci radši moc věřit

stazina
16. lis 2010

@luucia ahoj ,je dobře, že ses ozvala asmaozřejmě chápeme, co si psala...on ten koník někdy tak dost deprimuje...člověk na to hodně myslí a pak z toho má halvu jak škopek...ale zprávičky co píšeš jsou moc pozitivní a já držím palce, aby čárka sílila a sílila a nakonec z toho bylo krásný zdravý miminko...byla by dobře, že už by to tady někomu vyšlo.....takd ržím palce... 😉
@sandol a sandolka na to teda taky pěkně prdí, ale chápu, už se tady nedržíme moc tématu, že....
tak at jste zdravý , a já doufám, že tedy myslíš rok 2011, že bude plodný, né??

@bublenudle tak zítra odjezd, vid? Tak si to moc užij, kočko! 😉

achjo..někdy to teda bna mě padá ...a je mi to tak líto...že to nevyšlo..zrovna ted bych brečela jak želva....
ale hlavu vzhůru....třeb se zázrak stane...
tak pa...