• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@lenkacar já už jsem smířená,jen zmtená z toho,řekli mi včera v laborce,že dnes mi test nic neukáže a šup jak vymlovaná...no moc příjemný dr.co jsem četla
22. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar fotákem,mobilem můžu taky,mám to vyfocený a je to krásně vidět
22. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalop tohle je můj poslední test den předtím než jsme tam jeli
22. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mobilem
22. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to mi řekni...:(
22. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop já tomu už nerozumim ,ale když jsem to srovnávala s minule tak jsem viděla že v ten den co jsem to fotila už měli být silnější a tenhle 20den už byly posledně tmavě fialové a tady furt jen růžové ,,ikdyž pěkně vidět ..proto jsem věděla ,že to nesílí jak by mělo
22. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hm a já ji mám pořád pěkně tmavou,krásně se liší od těch 10testů,což je horší,než kdyby už bylo bílo
22. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si ty pocíkánky od minula nalepila do sešitu víš, tak jsem to mohla porovnávat ,do 13dne ok stejný a potom už to bylo znát ,že to jde do prdky ..
22. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop hele a co si skočit v úterý znova na krev. pro jistotu?
22. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to bych byla radši,kdyby to tak bylo,u mě je na stejný úrovni a ty 25 ještě lepší,to je mazec na psychiku
22. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar známá už by měla problém,takže budu dělat testy a když to bude pořád poz. pojedu ve čtrvtek do caru
22. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop to ti věřim ,hele jestli tomu věříš a máš utroš tak bych to brala do úterka a v úterý bych došla na krev ..znova jako samoplátce ..já jsem jasná a smířená ,ale ty seš zapeklitej případ
22. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop jako samoplátce jinam ..to nejde?no ale nevysazovala bych utroš a v car ti mrknou do bříška a bud tam bude bublinka a nebo prd ..jo a vem si sebou testy ,aby z tebe neudělali magora jak ze mě ..
22. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já už utrouš neberu,ale všude ho po transferu taky nedávají na tak dlouho,tak pokud by se to mělo udržet tak i bez utroše ne
22. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop u nás teda do 12tt
22. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop ježiš ještě že nemám takový dilema jak ty ,to by mě trefilo úplně
22. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no krev mi klesla,takže těhotenství prosperující není,mě jen nejdou do hlavy ty testy,nemám ráda utěšování sama sebe,vím,že je to pryč,ale at ukazují bílo a mám klid:grinning:
22. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no vážně to je na nervy tohle,krev klesá maximálně bych čekala ducha,ale ne tak krásný test,vidíš,že i z toho mobilu je to hezká čárka...no uvidím zítra,jestli bude ještě poz. tak jsem asi divná
22. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop když to stoupá ob 2dny tak asi i klesá já nevim.. :confused: vysrat se na to ..nech se pořádně doma zmlátit na velikonoce at jsi zdravá a šup do dalšího pokusu,máš ještě něco v dusíku?
22. dub 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já se na to už můžu leda tak vys....:grinning: nic jiného mi totiž nezbylo:slight_smile:
22. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop a kolikátý to byl pokus?ono z čerstvých to je taky jiná písnička no ..ty seš velkej adept na to ,aby se zadařilo z čerstváčků
22. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já dnes hlásím 9.den od KET, 3.den od Pregnylu a teď na dopoledním testu(mamatest10) úplně bílo, takže je to na prdlačky :rolling_eyes:
22. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar 2.ket..my jsme z čerstvých nemohli měla jsem ohss 3.stupen a ted tyhle mrazáčky co máme jsou ty poslední naše pokusy,pak už jenom dárce...
22. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ještě to nevzdávej,naděje umírá poslední
22. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby to stálo méně peněz tak by do toho šel člověk taky z vězší chutí že jo ..pokaždý 20tisíc a to vše kolem a kety a u nás už to dělá ojetý auto za 60tis. :angry: člověk by ty prychy oželil ,kdyby byl výsledek ,takhle je to vyhozený oknem a nic z toho nekouká
22. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop vím, že je to jiné, ale já měla po zamlkém těhu hcg v krvi ještě po 6ti týdnech, ono to holt neklesne ze dne na den,počítej tak do týdne max.
22. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to já měla prvně až 11den ,tak se uklidni ,nebud na sebe taková hrrrrrrrrrrrrrrrrrr
22. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no my platili i operaci m/t 20tis.takže to taky byla pálka,pak icsi,léky na vajíčka,2xKET,už jsme taky pěkně nahoře..
22. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop už tomu moc nevěřím....hlavně neznám nikoho kdo by měl na testech pregnylový čárky, pak chvilku bílo, a pak najednou těhu čárky, to je pěknej nesmysl,.....kdybych byla těhu tak testy by zůstali pozitivní aspoň trochu....no jo, co jsem taky měla čekat s jedním mražákem, i když byl teda dobré kvality, ale jeden, při čerstvejch dvou se mi uhnízdilo jen jedno a to jsem měla už hatchující blastocysty té nej kvality, tak jsem teď nemohla čekat, že z rozmraženýho jednoho bude jedno....
22. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalop no hezký ,takže mesa tese .. a už nemáte jiný spermijky?
22. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek