Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
23. dub 2011

@lenkacar To je pravda a co ty, půjdete do dalšího pokusu?

mindinka
23. dub 2011

@kalop Testík je krásnej, taky jsem s holkama, zajdi si na ultrazvuk a uvidíš na čem jsi. 😉

kalop
23. dub 2011

holky díky,utroš budu brát,a ve čtvrtek se na utz uvidí,budu testit v pondělí ráno a uvidíme 🙂 ,jste hodné..jsem fakt zmatená a to úplně ☹

lenkacar
23. dub 2011

@kalop to se ti nemůže nikdo divit

lenkacar
23. dub 2011

já bych bláznila zrovna tak .. 🙂 mít tak pěkné testy ..

kata1145
23. dub 2011

ahoj holky, já měla nejprve 75 jednotek, pak mi to zvýšili na 120 nebo tak nějak ... měla jsem to zapsáno v deníčku...nebo 150 ☹ ...a měla jsem přes 50 vajíček ☹ takže silný OHSS... když teď takhle o tom píšete, tak nechápu, proč mi to ten doktor zvedal, když mám papírech, že mám polycystické vaječníky...
a s OHSS a příznaky a pocity naprosto souhlasím... já jsem si myslela, že jsem sama ☹ , neměla jsem v okolí nikoho, kdo takhle reagovat a měl OHSS ☹...

kata1145
23. dub 2011

@kalop moc držím pěsti, posílám kupu síly, protože tohle je fakt o nervy.... hlavně ať to dobře dopadne 🙂

kalop
23. dub 2011

děkuju moc holky 🙂

kalop
24. dub 2011

dnešní test 😒 ..sakra od čtvrtka jsem myslela,že bude jenom duch maximálně

pikusa
24. dub 2011

@kalop teda já zírám...
Hele,co zajet na poh?????
prostě jim řekneš,že jsi těhu a že jsi v noci krvácela a je ti zle...
Udělají UTZ a uvidíš

kalop
24. dub 2011

@pikusa jenže oni si mě tam nechají,to už jsem zjištovala přes známou:(..já nevím nemůžu být mimoděložně?tohle přeci neni biochemko..

lenkacar
24. dub 2011

@kalop to neni biochemko ,to bys snad ani takhle krásný neměla a šlo by to během, pár dní do ducha jak u mě ..tohle je bud mimoděložní a nebo normální

lenkacar
24. dub 2011

@kalop to už vydržíš je neděle ,počítej to do středy to je za chvilku ,utroš dávej a vyčkej ,mě se to do ruda rozjíždí až dneska ,už jsem si musela vzít algifen ..

kalop
24. dub 2011

@lenkacar jo to asi jo,ale oni tady mají ty nejstarší ultrazvuky,takže myslím,že takhle by ani nic neviděli:((((,holky bojím bojím🙂

lenkacar
24. dub 2011

@kalop pokud by se ti udělalo špatně a bolelo tě v podbřišku tak mazej hnedka ..na nic nečekej

lenkacar
24. dub 2011

@kalop ale jo pipkou by to viděli ..ale pokud ti nic nebude ,tak vyčkej

lenkacar
24. dub 2011

my jsme včera po founu řešili co dál ..vladís byl v práci měl 24hod. službu a prý přemýšlel o praze ..ooo se divim ,že vůbec ...já přemýšlim o nativu ..tak až bude vhodnější chvíle ,dáme řeč ..po founu se nám mluví líp jak do očí ..achjo to je zase stav tohle ,to je pokaždý ..hnus ,vyblejt se ..

lenkacar
24. dub 2011

dnes do zítra jedem na chatu ,vyméct pavouky ..tak nebudu ,ale budu ti kalop držet vše co mám...

kalop
24. dub 2011

@lenkacar moc ti děkuju,jsi hodná🙂...my chodíme do phy do pronatalu a mě se tam docela přístup líbí🙂

lenkacar
24. dub 2011

v budějcích je pobočka iscare

lenkacar
24. dub 2011

tak pic holky a nastavte pěkně pozadí na šlupačku ..

kinguse
24. dub 2011

@lenkacar ..leni, v Budějcích je pobočka Pronatalu!!! Je to někde na Senovážným náměstí, MUDr.Majer,ale vůbec netuším,jak tam je,ale kdybys chtěla,mám na něj mobil.

holky všem přeju krááááásnýýý Velikonoce!!!!!!!!!!!!!!!!!! a brzo //

@kalop holka, pročítám to tu a moooc držím palečky,aby to vyšlo. Je to fakt divný,ale věřím,že to dobře dopadne!!

mindinka
24. dub 2011

Holky taky všem přeji krásné velikonoce, užijte si pomlázku 😵

pikusa
24. dub 2011

Taky přeju všem krásné velikonoce 🙂

ronecek
24. dub 2011

Všem přeju krásné prožití "Velikonočních svátků" a dny plné sluníčka 🙂

kalop
24. dub 2011

i ode mě krásné Velikonoce a těhulkám zdravá miminka a snažilkám brzy dvě// 🙂

vered
24. dub 2011

ahoj holciny,preju Vam krasne Velikonoce, my teprve jdeme plest pomlazku 🙂 , bohuzel nam nejde doma spustit pc,tak ted jen par radek od tchanovcu! 😉
@kalop videla jsem ty tvoje testiky...ziram.. 😨 takhle silne carky jsem mela ve 4.tt tehotenstvi! Moc Ti drzim palce!!!
ostatni zdravim a preju krasne dny! 😵

kalop
24. dub 2011

@vered no já vůbec nevím kolikátý bych měla být týden,ale jsem 20.den po ket a jsem teda rozčarovaná co to je,zítra zase testnu jestli bude světlejší,díky

vered
24. dub 2011

🙂 Hura spustili jsme pc, to je dobre, jinak bysme tu pomlazku neupletli, ale na utube je tech navodu dost!
@kalop 20.den po Ket uz bys musela byt neco pres 5.tt. Ty carky mas teda pekne silny, pri tom biochem.jsem je mela slabounky, proto mi prijde divny ze jsi mela krev je 30Hcg....a takovyhle testy!!! 😕 Opravdu zvlastni.....snad to dobre dopadne!!!! 😵 😵

kalop
24. dub 2011

@vered jsou to 10 testy...mohlo klesnout hcg a jsem třeba pořád těhotná? co si mám myslet? jsem zoufalá...