Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
29. dub 2011

@kalop no je to smutný ,jednou to vypadá že jo pak zase že ne ..doprkvančic

kalop
29. dub 2011

@lenkacar v neděli se uvidí...

lenkacar
29. dub 2011

@kalop čteš aspon něco hezkýho ?

stazina
29. dub 2011

@kalop kalopko, nevím co napsat, snda jen, jak psaly holky, myslíme na Tebe a přejeme , aby bylo vše dobré.tak se ještě stále drž, dva dny v nemocnici sjou jak dva roky, ale přece jen se neděle dočkáš..držím palce.

pikusa
29. dub 2011

@kalop to nevím,asi nepochází....spíš se tam její mamka pak odstěhovala

ronecek
29. dub 2011

@kalop Ach jo, to je trápeníčko☹Moc na Tebe myslím a držím palečky, ať je vše dobré. Opatruj se 😉

ronecek
29. dub 2011

@luciasek1982 Ahojky, Tobě přeju moc moc moc štěstíčka ať se na Tebe taky sluníčko usměje 😉 A ať Ti to čekáníčko tady s náma pěkně rychle uteče 🙂 Držím palce.

vered
29. dub 2011

@kalop ahoj kalopko, tak to tu ctu,ten tvuj pribeh.... mas to holka trapeni... 😢 doufam, ze uz brzo budes vedet ,jak jsi na tom. Moc ti drzim palecky..jo a mimochodem ja jsem taky z Litomeric, to se mozna zname..ikdyz ja uz tam docela dlouho neziju, ale dvakrat do roka se tam objevim 🙂

lenkacar
29. dub 2011

@ronecek co tomu řikáš jak jsem ti naplánovala to kojo?

ronecek
29. dub 2011

@stazina Ahojky 🙂 Tak já naštěstí ani u prcka neměla problém se záněty prsou a prasklinkama. Ale kamarádka si vytrpěla se záněty u obou dětí. Nakonec musela přestat kojit ☹
Já myslím, že mlíka jako Sunar, Nutrilon atd. jsou všechny vesměs stejné. Ale ty ceny jsou opravdu dost přemrštěné ☹ S penězma to asi bude zajímavé. Ale teď našetříme měsíčně celkem dost, tak by jsme to snad přežít mohli. Miminkovského oblečení po prckovi máme spoustu. Akorát se budou muset dokoupit kočár, autosedačky. Ale i tak jsou to celkem palby. Kočár určitě koupím přes bazárek. Myslím, že na tu chvilku to stačí. Pak se koupí golfáček.
S tím kojením - já mám prsa malá, ale bradavky pěkné velké vystouplé. No uvidím, jak to bude fungovat. Ještě raději moc dopředu neplánuju, kdovíjak to vše bude 😉 Snad dobře.
Já si taky porod dvojek přirozeně nedokážu představit. Ty jo, ta ženská musí být vyřízená po jednom mimču a pak ještě druhé 😝 😝 😝
Císař je opravdu jistěšjí. Jedno může být v pohodě a u druhého komplikace. Asi bych to nepřežila.
Ty máš prcky po IVFku? Kolikrát jste byli na IVF a KETech? My byli na prvním IVF, z toho nic. Druhé IVF prcek a teď KET. Takže musím zaklepat, že se nám daří. Vidím, že vám taky 😀
Valím si na chviličku lehnout k té krásné svatbičce. Po 15 přijede kamarádka a jdeme za dalšíma kamarádkama, tak ať aspoň chviličku odpočinu. Svatbička úžasná. Obřad jsem pěkně obulela, ale ty šaty od nevěsty jsem myslela, že budou trošku honosnější 😒Ale jinak je krásná a moc jim to sluší.
Pěkný den 🙂

vered
29. dub 2011

@ronecek ahoj ronecku, jak se citis? Cetla jsem ze krvaceni ustalo, to je moc dobre. Doufam ,ze se hematom vstrebal a uz zadna krev nebude!!!!! 😠
Vcera nam opet nesel vecer pc, budeme muset zacit neco delat....nebo budu bez pc a joshik bez pohadky..televizi totiz nemame. 🙂
A co dnes podnikate?? My jsme byli dopoledne na vylete v lese, ale bylo docela vedro..ted uz je to lepsi a fouka trochu vitr.
Vcera sem sla spat pozde( vpul druhy rano) a tak se mozna pujdu pritulit k bobankovi do loznice, muzika sel po obede na par hodin do prace.
Mam venku na snure pradlo, dalsi vyprany v pracce a horu na zehleni, vubec se mi do toho nechce...znas to..
😖
Co Tvoji bobanci, jak se maji??? 🙂 Pohlad je za nas a mejte se krasne, papa pusu g+j 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ronecek
29. dub 2011

@lenkacar Leni, napsala jsi to krásně🙂Řehtali jsme se i s chlapem 😀 😀 😀 Beru Tě za slovo "posunu, nasunu, vsunu" 😀 😀 😀

lenkacar
29. dub 2011

@vered schválně nemáte telku?

vered
29. dub 2011
vered
29. dub 2011

@pikusa Ahojky😉 gratulace k MS...stejna jako obvykle nebo silnejsi?

lenkacar
29. dub 2011

na moje slova ronečku dojde 😔

lenkacar
29. dub 2011

@vered ježiši nevim co bych dělala bez telky ted momentálně čekam na šehrezádu ..

lenkacar
29. dub 2011

@vered ale i tady je pár mladých lidí bez telky ,ale ty si jako po večerech čtou bibli ..nechybí ti to?

vered
29. dub 2011

@ronecek neboj zlati... zvladnes to kojeni..... 😉 pekne s hlavickama od sebe....super a prsa velka nemas, tak je urcite nezavalis! 😵 😉

vered
29. dub 2011

@lenkacar jenze ja bych tu nemela ceske programy ..a pak muj muz je televizni maniak a asi by porad jen sedel a koukal....a to nechci a on taky ne! 😉 Ja mam radsi hudbu! 🙂 Ale v Cr na telku obcas kouknu.....
Tady koukame s muzem na jeden izraelsky porad pres internet,je to jen 2x tydne a vzydcky se tesime!! ja si obcas poridim nejaky filmecek a zkouknu pres pc...ted sem se divala treba na Zeny v pokuseni.Krasnej filmecek😉. Cas od casu zajdeme do kina anebo do divadla....po vecerech bibli ale necteme.....😉))

lenkacar
29. dub 2011

@vered jestli si místo toho povídáte tak mě jako jímá těžká závist

ronecek
29. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Je mi dobře. Akorát ty ranní nevolnosti se dost stupňují. Pak kolem oběda už je to OK. Ale snídaní mi vůbec nedělá dobře ☹
Krvácení ustalo. Malilinkato ještě špiním, ale vlohu nemusím už vůbec mít. Zdá se mi, že bříško mi opravdu trošilinku začíná růst. Cítím to na sobě. Přitom váhově jsem na tom pořád stejně. Mých milovaných "54 kg".
S tím PC je to mazec, já vím jak nám to nešlo. Byla jsem z toho na nervy. A zrovna, když třeba něco nutně potřebuješ vyřídit. Maily atd. Jak dlouho ho máte? Nemáte někoho známého, kdo počítačům rozumí?
Já dopoledne vařila. Pak jsem probrečela celý svatební obřad v televizi. Po 15.00 má přijít kamarádka s malou a máme jít k další kamarádce. Dopoledne jsem i trošilinku uklidila, ale raději to nepřeháním. Kašlu na to.
Tady je zase pěkně hnusně. Sice spadlo jen pár kapek,ale je tady hrozné černé a bouřka, brrr ☹
O prádle mi ani nemluv. Včera jsem prala a žehlila od prcka. Zítra mě čeká naše prádýlko. Někdy mě žehlení docela baví, ale spíš k tomu mám opačný přístup.
Bobánci se snad mají dobře. Asi si taky pořídím ten Angel sounds nebo jak se to jmenuje, ať mám jistotu. Se švagrovkou jsme si objednali "Tvůj foto deníček" - od těhu do tří let. Tak nevím, jestli mám do něj začít psát pro oba bobky nebo dokoupit potom ještě jeden 😀 Aby měl každý svůj.
Mějte se krásně a užijte si pěkné odpoledne 🙂Posíláme pusililinky 😉 Papa L+D

vered
29. dub 2011

@lenkacar s tim povidanim jsi me rozesmala....no povidame si....dame si kaficko, poslechneme si hudbicku pomazlime, anebo si kazdej dela to svy, ja sem na pc a on si dela praci( dodelava doktorat)..ale kazdopadne kdyz prijdeme k tchyni tak okamzite zapne tv a sedi tam jako pecka 😀

vered
29. dub 2011

@ronecek ahojik, jezis ja furt jak svatba a teprve ted mi to doslo....jeste sem si rikala proc pises ze mohla mit honosnejsi saty?? A pomyslela sem na ty svoje letni saticky co jsem mela na te nasi svatbicce o 12 lidech chichi. 😀
Ted uz vim, koho jsi mela na mysli, no je to asi tou televizi, obcas si prectu zpravy na netu ,ale jinak to nejak nevnimam.
Ty hubenoure, 54 kilo sem taky mivala, ale uz dlouho jsem toto krasne cisilko na vaze nevidela a asi uz neuvidim!!!! Kolik meris??
Ty knizky bych poridila dve, kor kdyz to sou identicka dvojcatka!!!!!! 🙂
Ten angel sound musi bt prima, nekdy juknu co to presne je, ja poslouchala joshika obyc. statoskopem.....to uz sem ti pisala, ale bylo to taky ok, vzdycky rano sem se probudila a kdyz se nehybal tak sem rychle popadla stetoskop a uz sem hledala kde mu bije srdicko......byla to dobra vec,mas to pod kontrolou a jsi klidnejsi! 😵 Ten angel sound je asi lepsi, ze uz muses od casneho stadia tehotenstvi...
Kdy jdete zlati na kontrolku??? Pristi tyden? Me strasne picha vpravo na strane..uz nekolik dni...( no musim se priznat, s musikem sme meli s... a od ty doby me to boli....tak nevim 😢
Treba kdyz dosednu tak to pichne....mozna si zajedu na UTZ abych vedela co to je....jestli je vse ok.
To pradlo je des...ja zehlim jen neco....a veset budu az se joshi probudi, jdi si hajnout, papapapap

ronecek
29. dub 2011

@vered My jsme taky měli malou svatbu 🙂 Jen 20 lidí.
Měřím 168 cm. Mívala jsem ale i 56 kg.
S těma knížkama je to asi lepčí. Když se pak rozdělí a každý si půjde svou cestou, budou mít aspoň památku. Ale zatím nechám jen jednu, až bude opravdu jistota, že je vše OK.
Na kontrolu jedeme až 11.5.. Myslela jsem, že mě objedná dřív kvůli tomu krvácení, ale říkal, že je vše OK.
Jé Ty dávej na sebe bacha. Třeba to nic není, ale raději zajdi na utz. Ale určitě to máš ještě po tom zákroku. Já vím, že po porodu jsem měla při s... taky trošku bolesti. Nebo ne bolesti, ale takové nějaké prostě divné pocity. Taky jsem cítila jednu stranu. I při tom. Já celkově po porodu jsem měla úplně opačný přistup k s... než předtím. Přitom jsem rodila císařem. Teď už je to Ok, ale dlouho mi trvalo než jsem na to začala mít zase takovou chuť. Pak jak už jsem se do toho dostala, to bylo Ok. Ale vždycky ten začátek. Se mi do toho moc nechtělo. Teď máme zase útrum. Doktor říkal, že raději ještě ne 😠 😠 😠Tak teď nevím, jestli můžu mít aspoň orgaz.. nebo ani ten ne 😠 Tys musela mít taky jako pikusa to šestinedělí?
Papa a večer zase písni. Kamarádka už jede, tak se valím oblíkat 🙂

luciasek1982
29. dub 2011

@ronecek Děkuji moc..... snad to tentokrát vyjde a my naše ostatní sněhuláčky nebudeme zatím potřebovat! Uvidíme, jak to dopadne.....
Přeji pěkný víkend 😉

luciasek1982
29. dub 2011

@lenkacar A neuvažovala jsi, že by jste změnili doktora?

kalop
29. dub 2011

@vered jů to je náhoda,písni mi ip,třeba se známe🙂,to by byl gol🙂

kalop
29. dub 2011

jinak holky,ještě jednou velké díky,strašně mi pomáháte,ani nevíte jak🙂

vered
29. dub 2011

@ronecek ahojik, jeste k tomu pc, mame ho uz dlouho docela....no 8 let....byl super a drahej ,ale dnes uz je to nic moc. 😖
J. zna nekoho kdo opravuje pc, tak ho asi budeme moc do spravky....no ani by mi to nevadilo...pokud by to netrvalo mesic 🙂 Aspon bych napsala rucne par dopisku...je musim ti poslat nejaky ty mejlarty, zrovna nedavno sem ofocovala svoje obrazky z dopisu a i nejake obalky, co sme si s muzem psali, to jeste moc pc nebyly 😀
S tim sestinedelim nevim, nikdo mi nic nerekl, takze sme do toho po 3 tydnech praskli...a taky sem se koupala v bazene, ale to sem se ptala jestli smim a pry jo....ale na ten sexik sem se nejak neptala...
Ja se spis bojim aby tam nebyla cysta nebo nec takovyho, kdyz to pichne...
Tech 54 kil ti zavidim....jinak sme stejne vysoke....ja vazila i min ..ale ted jsem nejak pribrala, jak byly ty svatky..ach jo.
Ale zhubnu to .....snad. Ja musim mit vic pohybu a pujde to . No nic musim dat spat Joshinka, tak zatim papapa. 😵 😵 😵 pusinky