Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
1. kvě 2011

@kalop Myslím na Tebe a moc moc moc držím palečky🙂

pepek007
1. kvě 2011

@ronecek náhodou to Domíkovi mooooc sluší 😉 ty jo já mít manžela s takovejma vlasama, tak mu je pořád prohrabošívávám 😝 a česu a vůbec 😅 to je fakt moc hezký kord u těch prcků 😉

pepek007
1. kvě 2011

@kalop taktéž držim i palce u nohou - snad už se dneska rozhodne co a jak bude dál 😉

mindinka
1. kvě 2011

@kalop Hodně štěstíčka at to dobře dopadne, myslím na tebe... 🙂

pikusa
1. kvě 2011

Kalop......držím držím i na nohou 🙂
Je to holky fajn ted s těma dětma že....Mates už dlouho a hezky povídá,tak někdy zírám,co z něj vypadne za moudro..
Minule jsme se váleli a on najedou kouká na svoje ruce a říká..
Jééé maminko,já mám prstíčky 😀
to bylo ale zjištění 😀

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa vy jste o měsíc starší než my 😉 😵

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 jo???,no vidíš,to je dobrý 😀

luciasek1982
1. kvě 2011

@pikusa No na KETu jsem byla v úterý 26.4., takže pokud najdu odvahu, tak nejdříve v pátek 😉

luciasek1982
1. kvě 2011

@pepek007 Dříve do toho opravdu nejdu..... i tak pořád zvažuju jestli vůbec mám testovat a nebo raději ne!!! No uvidíme, každopádně testíky mám doma 😉

pepek007
1. kvě 2011

@luciasek1982 no bude to dilema je mi to jasný 😉 já bych to asi nevydržela ale ten 10 den jako už bych prostě testla je to kočko na tobě 😉 hlavně at to vyjde je jedno jaký den se objeví ale hlavně ať tam jsou // 😉

mindinka
1. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko jo jo měla jsem havajku, dneska odpoledne se mi ratolesti vrátí domu, tak bude veselo. Jinak doufám, že testy budou v pořádku, hned zítra vám sem napíšu. Zase se mi vrátili nevolnosti, je mi zle od žaludku, ráno i večer, včera mi bylo tak těžko, v noci jsem nemohla ani spát jak mně bolel žaludek, snad to brzy přejde. Jak se daří tobě? Doufám, že dobře. 😵 😵 😵

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa jj jest tomu tak 😉 co jste kupovali k narozeninám?? 😨 tak nějak ještě pokoukávám co by se ještě dalo inspirace 😉

luciasek1982
1. kvě 2011

@vered Ahojky, ráda tě poznávám 😉 Díky moc za radu..... když jsem prohlížela některá albíčka, tak jsem jen zírala, když některé holky měly pozitivní testy už 7 nebo 8 den po KETu. Po ET jsem si dělala testík 9 den , a pak jsem si to celou dobu vyčítala, že jsem to měla vydržet a netestit vůbec a nebo alespoň později, protože to hlodání v hlavě je pak strašné!!!! Jestli tam byla jedna jen proto, že testím brzy, nebo proto, že se žádný bojovníček neudržel..... psychika mno, ale to tady všechny určitě moc dobře znáte.

luciasek1982
1. kvě 2011

@pepek007 Jo jo, to máš recht. Já to u ET taky nevydržela a testila jsem 9 den. Pak jsem z toho byla ale na narvy, protože jsem si nebyla jistá, jestli je tam / jen proto, že je to prostě brzy a nebo z toho druhého a horšího důvodu. Někdy tak uvažuju, jestli tomu vůbec uvěřím, až na testu konečně objevím // 😀

pepek007
1. kvě 2011

@luciasek1982 no hele to aby tě to nedonutilo testovat tak bys musela vypnout koníka a nevidět tu ty mimča samý nebo pracovat od rána do večera aby jsi neměla čas myslet na testíky a zda to vyšlo nebo ne to znám moc dobře ale já jsem netpělivá v tomhle a hodně a nechala jsem se ukecat jinak bych fatk minimálně do toho 8 dne počkala ale 10tý jsem si zvolila jako optimální 😉 😀 pevně veřím tomu, že je tam najdeš jako všechny my tady 😉

mindinka
1. kvě 2011

@luciasek1982 To já jsem po ET nevydržela a zkusila jsem test šestý den a když jsem tam našla jen / tak jsem byla tak vynervovaná a už jsem tomu ani nevěřila, že by se druhá čárka ukázala, to samý při prvním KET-taky nic až druhý KET jsem dělala test 8 den a našla jsem tam // a byla jsem nejštastnější člověk na světě, musíš embryjkám věřit a určitě se zadaří. 😵

luciasek1982
1. kvě 2011

@pepek007 Jo jo, to já jsem si po ET říkala, že to vydržim a testovat nebudu, pak jsem nakonec měla co dělat, abych vydržela do toho 9 dne!!!! Jsem taky nemožná a těch 14 dní od KET do odběru krve mi příjdou nekonečně dlouhé 😖 Věřím, že jednou tam ty // určitě budou..... už aby to bylo 😉 🙂

pepek007
1. kvě 2011

@luciasek1982 no to jo ty dny jsou fakt pak nekonečný a stejně když už je tam najdeš tak jsou zas nekonečný krevní testy pak potvrzení srdíčka pak tripple testy a vůbec celý těhu je pak jeden nerv a strach aby vše bylo ok a tak jak má 😉 věřím, že je tam najdeš a budou tam! 😲 😎

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 dostal koloodrážedlo,něco na sebe,povlečení s pejskama na velkou postel,auto--míchačku na písek..
jo a Pata a mata....na to pořád kouká....

pikusa
1. kvě 2011

@luciasek1982 já testila 10.den.......ale mít doma testík dřív,tak to asi nevydržím 😀

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 jo a ještě tu kreslící tabulku,co je na fotce jedné....má jednu menší,dost na ní maluje tak ještě větší dostal

luciasek1982
1. kvě 2011

@mindinka Ani nevíš jak já jsem jim při prvním ET věřila! Šla jsem tam s tím, že se to na 100% povede.... a ono nic 😕 Teď taky moc věřím, že se to podaří, ale už se tak nějak v koutku duše chystám i na možnost, že se to opět nemusí podařit. Jedním jsem si ale jistá, já miminko mít budu..... jen to prostě nepůjde tak lehce, jak jsem si vždycky představovala 😉

luciasek1982
1. kvě 2011

@pepek007 Tak tomu věřím, že otěhotnět ještě není zdaleka výhra!!!!! Ale co se má stát stane se, a my s tím stejně nic nenaděláme..... jen musíme držet hlavu, pokud možno, vzpřímenou a přijímat co nám život přináší! A mě ty // přinese, vím to 😉

luciasek1982
1. kvě 2011

@pikusa No však já prvně měla taky problém to vůbec nějak vydržet...... ale tentokrát jsem si jistá, že dříve než ten 10 den, do toho prostě nejdu 😀

mindinka
1. kvě 2011

@pepek007 Jo jo to máš pravdu člověk má strach pořád a pak když se miminko narodí tak se bojíš aby se mu něco nestalo. 🙂

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa no ty jo tak to byl asi moooc hodnej šmudlík 🙂 😵 o tom kole odrážedle mi říkala kámoška, že taky mají a chválí si to já teda donedavna netušila, že něco takovýho vůbec je 😒 🙂 njn jenže my máme to klasický první dětský koho Hello Kitty no takže kupovat něco tomu podobný by bylo asi zbytečný 😒 velkou postel máme už od roka a půl i v ní chrníme takže tu taky z inspirace vyloučíme 😒 noo ale pradva povlečení se nikdy neztratí a dortík je automatickej, že bude 😉 njn mít chlapečka, tak bych taky asi koupila nějaký auto bagrt atd ty to maj desně lehký dárky pro kluky kdežto kočárek máme i panenku tak s tim jako asi nic víc neuděláš kděžo vy jednou můžete bagr pak popelářský auto pak tatru nooo ale to my ne 🙄 😀 od dědy dostala na chalupu celou sestavu hriště s houpačkama skluzavkama a dětským domečkem takže snad jen doladim tohle a bude to pořešený 😝

pepek007
1. kvě 2011

@mindinka no jasnačka právě ...klasika no takže pořád jen strach doufání a užívání si těch prcků naplno 😉

pepek007
1. kvě 2011

@luciasek1982 jj ono už je tam nahoře stejně rozhodnuto jen my nevíme jak a o tom ten život je 😉

pepek007
1. kvě 2011

@pikusa to je krásný ta upřímná radost jéééé 😵 😵

pikusa
1. kvě 2011

@pepek007 to jsou dárky dohromady od našich,sestry a přítele a prababičky 😉
mates pořád spí v postýlce,velkou postel nechce 😒