Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

spunda
21. kvě 2011

@ronecek Ahojky mooc děkuji za odpověd,to jsem právě vubec nevěděla že se platí ještě i to rozmražení a vkládání.No máme jen jednoho mražáčka tak doufám,že je to ten pravý bojovníček a čeká tam na nás 🙂 Kdy půjdem na KET ještě nevím ,jdu 21.6.na kontrolu ohledně té trombozy co jsem v prosinci měla a pak odpoledne k Machačovi a podle výsledků se uvidí co dál.Tak snad nám léto přinese samé dobré zprávičky.Ještě jednou moc díky za odpověd a velká gratulace k mimi.Měj se hezky 😉

vered
21. kvě 2011

@magieee Ahoj magieee,promin ze reaguju az ted. To je mi lito s tou epilepsii, mela jsem kamarada co to take mel, ale nastesti nikdy ne kdyz jsme byli spolu..... 😒
To ,ze vas to stoji tolik penez to je asi to nejhorsi, fakt jsou to palky a kde na to porad brat????
Myslim ze Israel je v tomhle smeru fakt super ,ze se tu doplaci opravdu jen ty leky.
My taky potrebujeme ICSI. A vy mate take problem na strane muze??Promin nevzpominam....protoze jestli jo tak ,muzes taky zkouset ty nativy anebo jen min.stimulace....taky to neco stoji ,ale urcite ne tolik ,jako klasicke IVF a hlavne je to setrnejsi k telu. tady se to nedela, prave proto ze tady nejsou Cary, ale jen klasicke nemocnice....
No ale snad to nebudes potrebovat, mas jeste mrazacky, tak doufam ze to s nima vyjde....moc ti drzim palce! 😵 pa

vered
22. kvě 2011

kuk kde ste kdo? 😉

pikusa
22. kvě 2011

Ahojík holky...
chvilka klidu,dítko spí..
Včera mazec.....Mates shodil televizi......já šla do kuchyně,najednou rána a TV na zemi,Mates ječel jako blázen....tak k němu,jestli je v pořádku,po prvotním šoku jsem mu ještě vynadala 😔
Plovoučka prasklá,ale TV hraje....
mates v pořádku,to je hlavní ale teda šok šílenej.....
My máme z boku tlačítko,asi jí chtěl vypnout a bum....

vered
22. kvě 2011

@pikusa 😲 ty jo to je silak teda, kdyz shodil Tv, stesti ze se mu nic nestalo vid.Musela jsi se pekne vylekat!Joshua shodil pred par dny pocitac, nastesti ale stoji na zemi, ale rana to byla taky pekna, svalil ho na stranu a bum!!! Taky dostal vynadano a plesk na zadek! 😉 No mame kluky, ty porad neco zkoumaj, montujou atd. 😀 Bud rada ze ti nepada...to my mame denne uraz.
Preju prijemnej vecer....kde sou vsechny holky??????? 😝
Zdravim Vas devcatka 🙂

pikusa
22. kvě 2011

@vered no byl to šok....on jí chtěl bobek asi vypnout,po straně má čudel a někdy to vypíná.....ted asi nedosáhl,chtěl si jí n atočit a bum.....
A nnevím,kde je kdo 😀
Já pořád hledám nějakou dovolenou,nakonec to bude s kamarádkou a její dvouletou holčinkou.... 😵
já vůbec ale ani nevím kam.......jukám na Turecko,Tunis.....aby to bylo na pláži,All inclusive,pro děti.....

mindinka
23. kvě 2011

Ahoj Holky dneska jsem se vrátila z nemocnice, minulý úterý jsem šla po obědě na záchod a jak jsem se utírala, tak jsem tam měla trošku sraženou krev, ale všechno je v pořádku, nechali si mně tam pro jistotu, miminko odpovídá velikostí přesně na den. Dvakrát mi potvrdili, že čekáme holčičku. 🙂 , tak jsem moc ráda. Ještě jsem neměla čas vás dočítat, potom sem dám i fotku, tý naší malinký baletky. 😀 😀 😀

mindinka
23. kvě 2011

Tak tady je naše malinká 🙂

pikusa
23. kvě 2011

@mindinka jeeee krása...hlavně že jste obě v pořádku 😵

kenya83
23. kvě 2011

@mindinka tak to som rada, že ste obe v poriadku 🙂 A povedali Ti aj čo to mohlo spôsobiť? Júúúúúúj tak ty už vieš pohlavie, to sa máš 🙂 A je to 100% dievčatko?

vered
23. kvě 2011

@mindinka je ahoj mindinko, to je krasna beruska, tak jsme mely pravdu vid ze to je holcicka 🙂 😉 To je krasny, to mas urcite radost, kdyz jste si holcicku prali. A tak ty jsi byla nejaky cas v nemocnici jo?? Ale dobre ze uz jsi doma, hlavne ze malicka je ok a ze je vsecko v poradku, tak se poradne opatruj...papap posilame vam pusinky 😵 😵 😵 😵 😵

vered
23. kvě 2011

ahoj holcinky taky vas zdravim,vsechny, koukam ale porad ze nas tu nejak malo jest!!! Copak @ronecek, take uz se nekolik dni neozvala, snad je vsecko v poradku .@kenya Ahojky zlati, tak ze se taky ukazes 🙂 uz ti to utika vid....ty uz taky budes za chvili vedet jesi to je holcicka nebo chlapecek..kdy mate dalsi UTZ?
@pikusa Tak dovca jo?? To je hledani ....muj bracha v Tunisu byl moc se jim tam nelibilo....me by se libilo Recko, ale pokud chces jen plaz a hotel s bazenkem a all in, tak mozna neco v Egypte....tam braska byl vloni s malym, jeste nez mu byly dva roky...a jeli dokonce hned dvakrat, byly spokojeny, ale pri te druhe dovce uz se trochu nudili.
Ja radsi cestuju, ale s malyma detma to moc nejde, my byli v Recku na dvou ostrovech (pri jedne dovce) to bylo jOshimu jen 6 mesicu a cestovali sme vsude, mozne, to bylo pohodlny kdyz byl jeste malickej, ted uz by to asi tak dobre neslo, ale jela bych hned nekam..tak dej vedet 😉 kam vyrazite 🙂

kenya83
23. kvě 2011

@vered ahojky zlatíčko 🙂 to máš pravdu, uteká to ako voda. Už sa neviem dočkať kedy budeme vedieť pohlavie. Na veľký morfologický UTZ ideme 7.6. tak dúfam, že sa nám drobáčik krásne ukáže. Už by som chcela začať pomaly nakupovať, ale zatiaľ ešte nákupom odolávam, chcem si počkať čo to bude. 😉

mindinka
23. kvě 2011

@pikusa
@kenya83
@vered Holky moc vám děkuji, bohužel jsem se tam na internet nedostala, ale jsem ráda, že to bylo v pořádku, bylo to způsobeno asi sexem po dlouhé době 😢 , tak ted máme pust. 😀 na nějakou dobu. No říkali mi že se ještě přesvědčí na velkým ultrazvuku ve 20tt, ale říkali že mimi pindíka nemá 😀 😀 😀

mindinka
23. kvě 2011

@kenya83 A už cítíš pohyby? Já hlavně ráno a nejvíc teda večer. 😀

mindinka
23. kvě 2011

@vered Veredko jsme nadšený, že to bude holčička, moc jsme si jí přáli, bude to naše malinká princeznička 🙂 , musím být ted v klidu a nesmím dělat nic těžkýho.

magieee
23. kvě 2011

@ronecek Ahojky zdravím po krásném víkendu.Byla sem u vody proto píšu až teď.Volno by se možná nějaké hodilo,ale vychází to tak,že dodělám v podstatě měsíc a vypukne to,takže to nechci kazit.Peníze přece jen potřebujem obzvlášť když já budu muset zůstat na rizikovým těhotenství.Když sem byla na těch prvních 2 IVF,tak sem byla hned od začátku stimulace doma,protože s těmi injekcemi atd. se to moc skloubit v práci nedalo.Teď to sou jen léky a navíc na to myslím trochu míň než to vypukne.Jinak se snažím i odpočívat. Jako třeba teď o víkendu. 😀

vered
23. kvě 2011

@magieee a kde delas Magieee? jnak ronecek se uz par dni neozvala....doufam ze je ok

vered
23. kvě 2011

@mindinka ty jo sexikem jo??? no muzu ti rict ze kdyz sem byla tehu s joshikem tak cele tehu take nic nebylo....ja jsem se bala, byla jsem rada ze jsem tehu a nekrvacim a fakt jsem mela strach, ikdyz by to vadit nemelo.... 😉
Tak se ted poradne opatruj!!! A zadne rostaceni s manzilkem 😉))

magieee
23. kvě 2011

@vered Ahojky taky moc doufám,že nám to vyjde.Bohužel není problém jen u manžela,ale hlavně u mě.Jeho problém není prý až tak vážný a dalo by se i možná otěhotnět normálně,ale já mám anovulaci a navíc si vyrábím protilátky na spermie a v tom je největší problém.
Co se týče financí tak to není zrovna jednoduchý. 😒 V podstatě každá našetřená koruna jde na pokusy popř. co zbyde,tak na výbavičku což doufám bude brzo potřeba. 😀

Každopádně bych byla ráda kdybyse to povedlo nám vše tady.Člověk by z toho měl skvělej pocit a dodali bysme i víc optimismu ostatním co mají potíže.
Některé z vás tady máte výhodu,že už ty maminky ste,ale já to ještě nezažila. ☹

vered
23. kvě 2011

@magieee Doufam ze se dockas a budes brzy maminkou! 😵 aha protilatky na spermie....a co to presne znamena....kdyz ti zavadeji embryjko tak uz se se spermii nepotkas, tak by to snad melo byt ok. Ta anovulace je horsi, ale i na to musi byt leky nebo se to da nejak upravit, a hlavne u IVF tu ovulku nejak nepotrebujes. Ted budes mit KET s lekama ze????
Neboj taky budes mit miminko....ja se snazim od 30 let a mam za sebou porod ve 22tt ve 33 letech a pak porod Joshika ve 34 letech...taky sme cekali dlouho, ale musi to jednou vyjit. Ted mam za sebou 1 biochemicky tehu a jeden zamlklej potrat ☹ Uf a cas leti.37 na krku 😖 Nastesti mam aspon Joshika, ten me drzi nad vodou!!!
U vas je to horsi s tema financema!!! 😠 Kde a to clovek porad ma brat!!?????
A ted uz do toho jdete brzo ne??? Moc ti drzim palce....!!!!

magieee
23. kvě 2011

@vered dělám v obchodě.člověk je rád,že jde na určenou přestávku v danou dobu a pak si občas odskočí na záchod.Navíc některé léky musí být v lednici a tam by to mohlo dojít k úhoně a vědět to taky každý nemusí aby mě litovali.
My se s manželem dohodli,že sexík pak raději riskovat nebudem.Hlavně aby to vyšlo a pak si můžem užívat zas.Mladí sme dost,takže času na sex taky dost. 😀 😀 😀 😀

magieee
23. kvě 2011

@vered Protilátky znamenají,že vajíčko vpodstatě odpuzuje spermie od sebe.Proto sme měli ICSI.Když zavádí embryo tak už to nevadí.Teď beru prášky u toho abych měla větší jistotu,že se to povede.Lepší je to trochu podpořit pokuď to jde.
Jestli to půjde v klidu a dobře,tak mi dají ty moje prcky ke mě během příštího týdne z toho co mi řekla paní doktorka.Asi v pátek půjdu na ultrazvuk jestli mi dobře roste sliznice.UŽ SE MOC TĚŠÍM!!!!!!!!!!!!!!!

vered
23. kvě 2011

@magieee no podstupovat IVF a jeste chodit nekam do prace to se nejak neslucuje...je to zahul na psychiku a pokud to v praci nevi, je tezke to nejak uhlidat.....ale ja si pichala injekce vzdy vecer....takze sem v praci nic mit v lednici nemusela....nastesti

vered
23. kvě 2011

@magieee ty jo tak to je perfektni ze uz to mate za chvilku! My mame taky ICSI...a pry na sliznici je dobry i kontryhel tak ho muzes popijet!!!!!

magieee
23. kvě 2011

@vered Já mám právě nevýhodu,že dělám i pozdě do večera,když sem na odpoledne a chtěla sem to mít v klidu.Šéf to ví i vedoucí směny.Musela sem vysvětlit pročbudu bývat na neschopence nebo už zůstanu navždy.... ,ale naštěstí to chápe a drží mi pěsti.
Víš co je nejvtipnější?My se tu snažíme pomale silou vůle a Šéf kterýmu je jak tobě už má 20 letou dceru a 18 letýho syna.Trochu mu to ujelo a bylo....
Proč to tak snadno nejde i nám????? ☹

vered
23. kvě 2011

@magieee jo to by me taky zajimalo........vidis on je jako ja a ma uz tak stary deti...to je sila.....kam se na nej hrabu!
Nechapu proc nam to jde tak tezce, problem je jenom v poctu spermii, ja mam vse OK....a stejne kolik uz toho mame za sebou......uf

magieee
23. kvě 2011

@vered Pokuď si ty děti nezasloužíme my tak už nikdo. 😠
Jak to,že si v Izraeli ty máš odtuď manžela?To je daleko od rodného domova

magieee
23. kvě 2011

@vered Přijde mi to tu nějaký zpomalený 😒

vered
23. kvě 2011

@magieee zpomaleny to je,,,,muj muz je izraelec....vzali sme se pred 8 lety