Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
2. čer 2011

@amalka_78 Kenya 83 má oproti mně pořádný bříško 😀 😀 😀 a to já jsem od začátku nabrala 7 kg 🙂

amalka_78
2. čer 2011

@magieee Gratuluju k bobánkům, já bych taky moc chtěla dvojčátka 😀 Mě KET čeká příští týden, ale už mám jenom jednu zmrzlinku. Kolika buněčná jsi měla embrya?

mindinka
2. čer 2011

@amalka_78 Amalko my jsme měli taky poslední zmrzlinku a ta zabojovala a ted hezky roste, když jsem si před tím nechávala zavádět po dvou embryjkách tak se ani jedno nechytlo a poslední co nám zbylo se chytlo, uvidíš, že to dobře dopadne. 🙂

amalka_78
2. čer 2011

@vered Páni, to je románek 🙂 To potom naštve, když ho odesíláš a on ti najednou celý zmizí 😀 Mě už se to stalo několikrát a teď, když píšu něco delšího, tak raději do PC a potom to zkopíruji na koníka 🙂
Tak ty už jen čekáš na MS a potom jdeš do IVF? To je dobře, držím Ti palečky. Když se mi ani tentokrát KET nezadaří, tak už mě čeká třetí a poslední IVF, ani na to raději nechci myslet ☹ Rozhodně bych si dala nějaký čas pauzu a zkusila spíš léčitele.
Už jsme uvažovali i o adopci, mluvíme o tom dost dlouho a manžel nikdy nebyl proti tomu. Naopak, vždycky mi říkal, že když to nepůjde, tak si prostě miminko adoptujeme a bude naše, ale teď najednou, když už já bych pro to chtěla něco udělat, tak má pocit, že jsem to naše miminko vzdala. Ale to samozřejmě vůbec není pravda, jen si myslím, že bychom se o adopci už měli začít zajímat, přece jen to potom trvá několik let, než nějaké miminko dostaneš.
Ach jo, najednou mám nějakou divnou náladu, měla bych začít myslet na hezčí věci 🙂 Asi je to i tím počasím, od rána je u nás zataženo a poprchává, a to v předpovědi slibovali sluníčko 😎

amalka_78
2. čer 2011

@mindinka Děkuju za podporu, jsi hodná 🙂 Já jsem měla KET 2x po dvou zmrzlinkách a oni chudinky nikdy ani neměly šanci se uchytit, protože jsem vždycky začala dost krvácet. Poprvé hned první den večer a teď v únoru třetí den. Doktorka říkala, že mám normálně přirozeně nížší sliznici (prostě se nevejdu do tabulek) a když mi jí léky hodně vyženou, tak jí prostě moje tělo nedokáže udržet a ta sliznice začne najednou odcházet pryč. Tak mám tentokrát nativ, hurá, už jsem ho chtěla dávno, ale bohužel mi ho nikdy nepovolili 😒 Docela lituju toho, že jsem si nechala zmrzlinky dávat po dvou (když já jsem moc chtěla ty dvojčátka), bývala bych měla víc pokusů a doktoři by dřív přišli na to, proč krvácím.
No ale ani tentokrát nemám vyhráno, třeba začnu krvácet i bez hormonů, to o té sliznici, to je jen takový dohad. Ale je pravda, že když jsem měla IVF a potom ET, tak jsem nekrvácela, jenom mi potom přišla normální MS.
Teď si říkám, jestli to i s tím kontryhelem nepřeháním, jestli mi to spíš nemůže ublížit. Možná jsem ho měla pít jen jednou denně nebo ob den. No, teď už to nezměním, můžu jen doufat, že to tentokrát dobře dopadne 🙂

vered
2. čer 2011

@kenya83 skvele by to opravdu bylo, ale nejsem, vcera sem si delal test ☹

magieee
2. čer 2011

@amalka_78 Já měla zmrzlá 3 a 1 zdegenerovalo.Další dvě byli Blastocysta a druhé osmibuněčné. Doufám,že to vyjde,protože pak už mám taky jen 3 IVF. Moje máma už před tímto pokusem našla stránky o adopci a já se na ně dívala.Četla sem si o zkušenostech těch co to zažili.Jedna udělala i stránku.
Už nad tím taky dost uvažuju,ale můj manžel pořád doufá,že bude mít doma těhotnou kouli,která bude protivná,ale jeho a s mimčem v břiše. 🙂
Myslím,že když by šlo do tuhýho tak by do toho šel,ale taky.Nechce se jen vzdát posledních šancí.
Já mu po posledním nezdařeném pokusu řekla,že sem ochotná vyčerpat všechny 3 IVF popř. mrazáčky co by z toho vzešly,ale pak končím a jdu si pro papíry na adopci.
Nemám na to dost pevné nervy obzvlášť s mojí Epilepsií a navíc by to potom bylo hodně finančně náročný což mi nepatříme k bohatejm lidem co si to mohou dovolit. 😒
To co teď píšu není asi moc pozitivní,ale já už se na to dívám hodně realisticky. ☹
Teď se snažím jen doufat aby k tomu nedošlo

ronecek
2. čer 2011

@magieee Ahojky, super zprávička 🙂 Moc gratuluju. Tak to jsem zvědavá, jestli se Tvoje přání splní a budou to dvojčátka 😀 😀 😀 Opatrujte se a bobíšky za mě pohlaď po bříšku 🙂

ronecek
2. čer 2011

@mindinka
@kenya83

Jj, holky břůška máte krásné 🙂 Od zítra už taky asi začnu s focením 😀

@kenya83 Já se prostě nemůžu vynadívat na tu vaši tapetu. Je nádherná 😉

ronecek
2. čer 2011

@amalka_78 Ahojíček 🙂 Teda vy si pěkně užíváte 😉 To by se mi taky líbilo.
Tak Ty ses smála našim pindíkům, jo? Je to prča. Dneska jsem byla u kamarádky a Domík tam chodil čůrat sám. Já za ním vždycky jen vyběhla a kontrolovala, jestli nedělá nějaké kravinky. Pak jsem jí to popisovala a ta se nemohla udržet smíchy 😀
Jak dopadlo dneska srovnání? V pořádku? Kolik si za něj platila? O tom jsem nikdy neslyšela, ale je to moc zajímavé. Na zítra Ti moc moc držím palečky, ať kontrola dopadne na 1*. Jsem zvědavá. To tak hrozně utíká. Za chvíli budete mít tady po KETu všechny a budeme tady samé těhulky 🙂
Bobánek opravdu krásně roste. Příští týden jdeme na screening, tak jsem zvědavá, jaký bude utz tam 😉
Tak se opatruj a těším se na zítřejší zprávičky. Pa 🙂

ronecek
2. čer 2011

@vered Zlatí, tak to je opravdu rekord 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tebe si nechám spešl na večer. Ještě vás pak musím dočíst. Zatím Pa 😉

vered
2. čer 2011

@kenya83 diky za odpoved....sem zvedava kdy to dostanu 😠
Jinak moc hezke brisko 🙂

vered
2. čer 2011

@magieee ahoj magieee, tak to jsem moc rada ze mas u sebe tak krasna embryjka to se urcite aspon jedno uchyti!!!!!!!!!!Moc ti drzim palecky!!! 😵 😵 😵 😵

vered
2. čer 2011

@amalka_78 ahoj amalko... 🙂 dekuju za psanicko 😵 .ja pisu romanky pro ronecka taky v gmailu, tam se mi to uklada po minute samo a pak to kopiruju, uz parkrat se mi stalo ze mi to taky zmizelo a tak neriskuju 😀
Doufam ze ti ten ketik v nativu vyjde, ja verim jen nativum... 🙂 tak hura do toho!!!!! 😵 😵 😵
S tim 3.IVF ti verim ze se ti do nej moc nechce, ja mam pred sebou uz 5.IVF a myslim ze do dalsiho uz nebudu mit silu jit...je t fakt zahul pro organismus!!! No snad nam to tentokrat vyjde, mame tu cim dal vic tehulek a tak se snad mezi ne uz brzo pridame, ikdyz ja to mam jeste na dlouhy lokte......
O adopci sme take uvazovali, ale pak se nam narodil Joshik, tak snad se nam jeste jedno nase povede 🙂
Mam kamaradku co zila sama bez pritele a adoptovala si dcerusku....uz je taky docela starsi, pres 40 urcite a ted nedavno si nasla pritele a s nim ma dalsi holcicku. Ale ona nemela problem s otehotnenim...
S tim kontryhelem si hlavu nelam, je to dobrej caj a urcite ti pomuze na sliznici...merili ti ji ted????
Zlaticko, moc se opatruj a budu ti drzet pesticky! at to dobre dopadne....papa posilam ti trochu naseho teplicka a slunicka 😵 🙂 😵

vered
2. čer 2011

@ronecek ahoj zlati, ty ted zase urcite koukas na TV a bulis u toho vid......i ty jedna... 😉 ja se pujdu pomalu slozit do postele, odpo sme si udelali veliky vylet do lesika... 🙂 tak papa a tesim se na spesl psani od tebe... 😵 😵 😵

vered
2. čer 2011

@mindinka ahoj mindinko, nesmim opomenout tvoje krasne brisko 🙂 😵 😵 hezky se vyspinkejte 😵

ronecek
2. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Díky za ten mega román. Z těch našich románů by už si myslím mohla být i knížka 😀 😀 😀 Dneska jsem byla u kamarádky. Sice se mi tam moc nechtělo jít, bo pršelo. Fuj fuj. Ale bylo super. Domík byl hodný. Kamarádka čeká v červenci holčičku.
To pendolino jezdí v trase Praha-Ostrava. Z Ostravy k nám už je to kousek. To bychom pro vás klidně dojeli. Jinak Ti tady posílám odkaz ceníku. A někde jsem tam četla, že cesta Praha - Ostrava trvá necelé tři hodiny. To je super.
Je to tady u nás hezké. Samé kopce, samé hory, příroda 🙂 Ještě to moře kdyby tady bylo.
S tím počítačem to chápu. Já jsem si vždycky než jsme jeli na dovolenou říkala, že to bez něj taky nevydržím a pak jsem si ani nevzpomněla. A ani nebyl čas.
Jj, takže MS stále nic? A kdybys byla těhu přirozeně, to je blbost? Třeba se něco změnilo a zadařilo se 😵
Ty jo, tak zítra budete mít čechoslováckou akcičku. To je super. Určitě si to parádně užijete a taky Joshik 🙂 Jsem zvědavá, kolik se vás tam zejde.
Ty písmenka tady jsou opravdu menší. Nebo jsem tak zmátlá 😨 Ale vždycky jsem seděla dále od počítače a četla a teďko se musím přiblížit 😠
S tím tlakem je to záhada. Dneska jsem si ho přes den párkrát měřila a měla jsem 142/96 ☹ A tak podobně. Kamarádka má zase nízký tlak a teď v třetím trimestru se jí snížil ještě více. Chjo.
Hrozně ráda bych chtěla rodit přirozeně 😉 Doktor říkal, že bez problémů. Raději na to ale nemyslím. Abych nebyla natěšená a pak zase bylo vše jinak. Uvažuju, že bych začala chodit do těhu cvičení. CHodila jsem i u Domíka a byl to super relax.
Ty jo, tak ten screening je u vás takhle drahý. To je šílené. Já jsem koukala na zlínskou diskuzi a tam holky psaly, že jim řekly výsledky hnedka tam. No ale zase jsme uvažovali s manžou nad tím, že vlastně před IVF jsme byli na genetice. Ta dopadla super. A z toho byl Domík. No a ten bobeš je z těch zmražených. Tak by to mělo si myslím být taky v pořádku 😉
Takže u vás se obřízka provádí tak jak v arabských zemích. Je to tradice. U vás se dělá i holčičkám? Asi jo, co?
Já jsem dneska četla v Betynce, že stačí, když se předkožka začne stahovat až od třech let. Mě to ta doktorka teda říkala, že od dvou let. Přitom ale nechápu, že mi neřekla dřív, že mu to nejde přetáhnout. Když jsme chodili do poradny, vždycky mu to zkoušela. No pak jsme jeli na to URL. Pan doktor byl moc příjemný. Měla jsem strach jako blázen. Domíka jsem držela. Sice to taky trvalo pár vteřinek, ale Domíka to asi moc muselo bolet, protože při tom okroužkování nebo jak tomu říkají hrozně křičel a vzpíral se ☹ Pak jak už bylo po, tak než jsme z ordinace odešli už měl úsměv na tváři. Teď už to má v pohodě a stahujeme krásně. Ježiš to je zase téma 😝 Ale řeknu Ti, že kamarádka chodila k doktorce jiné než já a stahovala od narození. No a jak měl prcek něco přes rok, chytl do pindíka infekci a bylo po srandě. Museli ležet tři dny v nemocnici 😢
S tím vyklízením skříní bych taky měla něco dělat. Jak v našich, tak i v tom Domíkově budoucím pokojíčku. Ale tak moc se mi do toho nechce. Máme tam ještě pár oblečení, ručníků, povlečení, porcelánu atd. po babičce. Tak to budeme muset vše dát asi do krabic a na půdu. Ještě že ji máme. Jinak nevím, kde bychom dávali starší věci. Kdybychom bydleli v bytě, tak nemáme šanci. Ale některé věci památeční se prostě vyhodit nedají. Miluju i staré knížky a staré fotečky. Hrozně ráda se na ně dívám. Je v nich takové krásné kouzlo.
No nic. Valím se pomalu nasoukat do pelíšku.
Co jste prováděli dneska? Joshikovi i Tobě posíláme pusilinky 😵 😵 😵
Zítra si to užijte. Budeme na vás myslet. Papa a dobrou noc 😔 L+D

fiallinka
2. čer 2011

@ronecek my jsme taky byli na genetice předtím, ale takové ty vady zjišťované při screningu, to je vlastně "náhoda" a taky se nám ta náhoda bohužel stala ☹

ronecek
2. čer 2011

@vered Jj, tady je ten odkaz k pendolínu. Málem bych na něj zapomněla.
Tak krásnou noc 🙂 😔
http://www.scpendolino.cz/cs_CZ/cenik/jizdne-su...

ronecek
2. čer 2011

@fiallinka Ahojky, taky si myslím, že tam jsou dobří 🙂 Raději za to ty penízky dáme. Mám trošku strach, ale snad bude vše OK. To jsem nevěděla, že se vám to stalo. Možná jsem o tom na diskuzi četla, ale těch příběhů smutných je tady tolik... 😢 To jsi pak mimi musela dát hnedka pryč?
My na MDD taky nejdeme. Manža bude mít po noční a navíc je tady ve Štramberku pouť, tak pokud bude počasí trošičku slibné, půjdeme tam 🙂

magieee
3. čer 2011

@ronecek Jojo to doufám.Bratříček už vtipkuje,že to musí být holka a když dvě tak tím líp.Prý se dá totiž líp učit sportovat. 😠 Oni sou bráši totiž šílenci do spousty sportů a mají v plánu do toho dostat i naše děti. 😝
Včera sem mu řekla,že budou ,ale inteligentní tak se nedaj zkazit od strejčků!!! 😀 😀 😀 😝

magieee
3. čer 2011

@vered Taky doufám.Včera sem měla migrénu a když si nemůžeš dát prášky... ☹
Navíc sme šli spát kolem 10 a já měla předtím divnej pocit v žaludku tak sem si řekla,že si dám aspoň jablko abych třeba neměla hlad ikdyž sem jedla a než sem se pak pořádně uhnízdila v posteli tak sem mazala na záchod a včerejší jídlo šlo do pryč. 😒
Možná to bylo z migrény ikdyž se mi to nikdy nestalo nebo z jídla blbá kombinace nevím.
Pokuď však začínají první příznaky tak tě pic.Tomuhle sem se chtěla vyhnout jak moje maminka. 🙂

anitta
3. čer 2011

ahojky holky
mám první děcko z IVF ze sanatoria Pronatal v Praze hned na první pokus, pak jsem dvakrát otěhotněla přirozeným způsobem ale bohužel dvakrát samovolně potratila poprvé v sedmém tt a podruhé ted v květnu v 10tt 😢 😢
takže přirozeným způsobem už to radši zkoušet nebudu dr. se namě vykašlal a žádné testy mi nedělal aby našel příčinu tak jsem se obrátla opět na pronatal mám tam ještě 4 mrazáčky tak budu pevně věřit že mi udělají nějaké testy a zjistí příčinu a zkusíme ketík a klapne to ... je to hrozný boj.. máte někdo podobnou zkušenost ?

bruni
3. čer 2011

@anitta a srážlivost krve ti kontrolovali? To bývá častý důvod potratů a pak udělat vyšetření na imunologii. Držím pěsti 😉

mindinka
3. čer 2011

@vered Veredko děkuji moc a jak se máš ty? Kdy půjdete do dalšího boje? 😉 Naše Zuzanka je náká lenivá, moc nechce kopat, ale večer se vždycky ozve. 😀 Asi to bude malinká lenoška. 🙂

magieee
3. čer 2011

Holky myslíte,že kdybych si udělala během příštího týdne test,že by bylo něco vidět?Na kontrolu jdu totiž 12 den po KET,tak jestli to není na test moc brzo.Byla bych klidnější.Pokuď to,ale nemá smysl,tak se nechci zbytečně stresovat dopředu 😒

mindinka
3. čer 2011

@magieee Já jsem dělala test 8 den po KET a už tam druhá čárka slabonká byla. 🙂

vered
3. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko diky za romanek, sem v jednom kole a nemam moc casu na pisani, ale musim reagovat aspon na to s tou obrizkou u holcicek..jezisi kriste to se tady nedela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To se dela snad jen v africkych zemich a jeste ne ve vsech, ale je to hrozny....ted mi muz rika ze hlavne v Egypte a Sudanu, videla jsem nedavno o tom v kine film...Desert flower se to myslim jmenovalo, brecelo snad cely kino...bylo to strasny!!!!!!!! ☹ 😢
No nic, doufam ze si krasne uzijete dnesni den..tady je velike vedyrko, ja se du pomalu pripravovat za chvili vyrazime....tak papa a pusu. Jo diky za ty ceniky juknu na to pak. 😵

amalka_78
3. čer 2011

@ronecek
Ahojda,
tak jsem včera byla u toho asijského chiropraktika, křupalo to ve mě teda pěkně, tak jsem snad srovnaná 😉 Potom mi píchal kolíky do chodidel, myslela jsem, že snad omdlím bolestí a potom do dlaní, to už se dalo vydržet. Zato dneska mám na rukách trochu modřiny 🙂
Prý čím víc to bolí, tím je to místo zablokovanější a já jsem byla zablokovaná hodně. Dneska mě teda trochu bolí záda (předtím mě nic nebolelo), ale to on říkal, že je normální. Za první srovnání chce 2.000,- a za každou další kontrolu 500,-, já jsem měla slevu za 1.000,-, protože k němu chodí manžel 🙂
Byla jsem u něj ani ne hodinu, ale půl hodiny jsme z toho prokecali. Působí na mě trochu jako že to nemá v hlavě úplně OK, ale když jsem odcházela, cítila jsem se líp než před tím, a to je asi to hlavní 😉
Už spoustě ženám pomohl otěhotnět, třeba se mi po jeho zásahu v kombinaci s nativem taky zadaří 🙂

Dneska jsem byla na UTZ, sliznice dobrá, ale nezeptala jsem se kolik 😕 Hlavně že je dobrá 😀 Dostala jsem pigáro (Pregnyl), ve středu jdu na krev, zkontrolují mi progesteron, jestli ovulace proběhla v pořádku a v pátek ve 12.00 😀 KETÍK 😀

@vered Veredko, děkuju za to sluníčko a teplíčko, dneska k nám dorazilo 😵 😵 😵

vered
3. čer 2011

@magieee teda jestli mas nevolnosti uz ted...co bude dal?? 😉
To takhle zvracis normalka, treba z jidla?? Ja nezvracela ani nepamatuju, snad nekdy pred lety po alkoholu, ale i tak mam s tim problemy.....a v tehu sice nevolnosti byly ale ke zvraceni nedoslo! Nastesti!!
Tak doufam ze to u tebe bude tehulkovstvim, papa.
Ja testila s Joshikem 12.den po ketu s osmibunecnyma embryjkama.....a ted naposledy sem mela 2 morule a to sem testila 10.den a uz tam byly // ale pak zamlkly tehu, bohuzel...

Hodne stesti