Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

magieee
9. čer 2011

@mikulka Já už taky su nějaká pověrčivá.Nejsi sama.Asi se to stává z toho vedra!! 😀 😝
Já třeba vidím Jeptišku a hned jakoby dělám fuj a jako si odplivnu.To prý pomáhá. 😀 Taky šílený co?
Navíc si říkám do třetice všeho dobrého. 😉

magieee
9. čer 2011

@petapal To je různý jak sem zjistila díky holkám tady.Já jdu na krev 12 den po KET a jinde si děláš třeba sama test 17 den a když je pozitivní tak jdeš na UTZ.Z toho se nestresuj.Navíc většina to nevydrží a dělá si je i dřív. 🙂

petapal
9. čer 2011

no je to hrozny to čekani to je fakt asi to to zkusim vvydrzet do 10dne aspon ,ale moc si neverim 😀

petapal
9. čer 2011

počita se i den vloženi?

magieee
9. čer 2011

@petapal Ne to se bere jako nultý den mi bylo řečeno.Já to řeším jednoduše.Žádný test nemám tak si ho nemůžu udělat. 😀

petapal
9. čer 2011

a ty jsi kolikaty den po ket?

magieee
9. čer 2011

@petapal 8 den

petapal
9. čer 2011

@magieee tak držim palečky

magieee
9. čer 2011

@petapal Díky já tobě taky.Všem tady

mikulka
9. čer 2011

@petapal V každém CAR je to jinak. My máme pevné datum, kdy testovat. 😉

Holky, já mám dneska den. Přestavte si, že jsem teď doma upadla. ALe tak, že jsem si narazila kostrč, kterou jsem si dala tak pěkně srovnat. A samozřejmě mám strach, co se stane s embryjkama. Den jak víno. Manžel se synkem mazali večer máslo po podlaze a manžel to pak zapomněla uklidit. Chápete to? Pohádali jsme se, protože to už je moc.
Tak si jdu něco pustit, abych se odreagovala. papa

magieee
9. čer 2011

@mikulka jojo.To chápu,že to naštve.Manžel by mě proklínat sám sebe.Chce to přece i on.Tak pevný nervy a hodně štěstí ať to zvládli.Krásný sny

vered
9. čer 2011

@pampeliska36 @kinguse @stazina @sandol
zlaticka moje co je s vama??Ozvete se jeste nekdy!?????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Chybite tu.paaaaaaa vase veredka

pikusa
10. čer 2011

Ahojík holky

@mikulka neboj.....pokud jsou embrya v pořádku a zakouslá,pád jim neublíží.....ty se nedají "vyklepat"
ale teda dávej na sebe pozor ju????a manžel at maže máslo jinde 😀
Já se pořád po té dovče nějak nemůžu porovnat--nic se mi nechce,prádla mám hromady a jsem línáááááá

mikulka
10. čer 2011

@pikusa Díky za uklidnění. Volala jsem té paní, co mi rovnala kostrč, říkala, že jeden pád by snad neměl vadit. Ale vše mně bolí. Snad to bude v pořádku.
Po dovolený se taky vždycky nemůžu vzpamatovat a furt vzpomínám, jakt o bylo krásné a nic se mi nechce. 😝

mikulka
10. čer 2011

@magieee A ty jdeš kdy na krev?

kata1145
10. čer 2011

ahooj holky, přeju krásný pátek 🙂 a hlásím se, že začínám... dnes MS, 10. den cyklu mám mít kontrolu, ale vycházelo to na neděli, tak mě v centru objednali 11.den na pondělí.... nevadí to holky něčemu? toho 10. dne by měla být jen snad kontrola a domluvit se na transferu, že? takže by to snad nemělo ničemu vadit, že jsem 11.den... no ode dneška teda začínám pít kontryhel, ať připravím pro mimuška sliznici 😀...
Holky po KETíku, držím Vám pěsti a myslím na vás 🙂🙂🙂.

mikulka
10. čer 2011

@kata1145 To vůbec nevadí. U nás třeba objednávají až 11 DC. 😉 Tam jde o to, aby už neproběhla ovulace, což 11 DC neproběhne určitě. To bude ok. 🙂

kata1145
10. čer 2011

@mindinka jsem ráda, že už jsi doma, s tou nemocnicí a psychikou máš úplně pravdu, teď už to bude jenom lepší, když budeš v domácím prostředí. Miminko je silné a všechno bude dobré 🙂.

@ronecek - jak krásné mimuško se schovává v takovém malém břuško (podle poslední fotečky bříška, kterou jsi nám tady přikládala 🙂 ). Je to krása 🙂

kata1145
10. čer 2011

@mikulka díky 🙂 za uklidnění... od zítřka začnu brát Estrofem - hormony... tak uvidíme... holky berete je nějak pravidelně ve stejném čase?

mikulka
10. čer 2011

@kata1145 Já beru po KETu jen Utroš (vkládám 2-0-2) a prednison. To budeš mít v přílbalovém letáku, jak to brát...?

mindinka
10. čer 2011

@kata1145 Ahojky Kato moc děkuji, dneska jsem byla u svýho gynekologa se zprávou z nemocnice a když jsem mu řekla, že jsem opět ležela v nemocnici tak se smál a říkal, že mně zastřelí a jestli se tam prý nechci odstěhovat. 🙂 Jinak k němu mám přijít na kontrolu v pondělí, asi si mně bude zvát častěji a bude si mně hlídat. Jinak jak se ptáš na ty léky tak já jsem je nebrala na čas 😵

magieee
10. čer 2011

@mikulka Ahojky.Jdu teď v pondělí.Už se nemůžu dočkat.Víkend bude dlouhý. 🙂

magieee
10. čer 2011

@kata1145 Ahoj díky za podporu.Já prášky neberu moc pravidelně,ale snažím se aspoň trochu aby to bylo ráno odpoledne a pak večer.Aby vždy ten den to mělo aspoň nějaké pravidelné intervaly.Snad to nevadí,ale důležité myslím je na to hlavně nezapomenout. 😉

pikusa
10. čer 2011

@kata1145 vůbec to neva......stejně KET bude nejdřív 15 den.....
Já od toho 10.den jezdila ob den na UTZ kvuli sliznici...a KET byl až někdy 18 den cyklu......

magieee
10. čer 2011

@pikusa Jojo přesně tak.Já byla na KETU 16 den.A na kontrole sliznice 11 den,takže normál.

pikusa
10. čer 2011

@magieee tak ted jen držím palečky 😉

magieee
10. čer 2011

@pikusa Díky moc.Štěstí budu potřebovat 😉

kata1145
10. čer 2011

@pikusa
@magieee
díky moc holky... a to jste taky braly hormony a měly jste až 16. -18. den KET?
jak oni to počítají? 😅
máme zmražené blastocysty - to jsou 96 hod. embryjka, že?

vered
10. čer 2011

@amalka_78 ahoj Amalko, tak jak?? Co bobanek?? Jak se rozmrazil?? Doufam ze vse v poradku a uz si hovi u Tebe..myslim na Tebe.papa 😵 😵 😵

kata1145
10. čer 2011

@vered Amálka má vlastně dneska KETík... Díky Veredko za připomenutí, držím pěsti s Tebou...