Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
10. čer 2011

Taky jsem měla kočárek u babičky....a chodila se kochat 😀

ronecek
11. čer 2011

@kata1145 Ahojky, tak jsem vás konečně dočetla 🙂 To je super, moc gratuluju. Ty jo, takže další mimčo přibude. Tady je to jako na běžícím pásu 😀 😀 😀 Já byla na kontrolu 12DC a KET jsem měla 17DC. Já konečně dneska končím s posledním Estrimaxem. Utroš už jsem dobrala. Brala jsem to do 12tt a pak se to má postupně vysazovat. Tak su ráda, že už mi postačí jen vitamínky 🙂 Krásný víkend

ronecek
11. čer 2011

@mindinka Ahojky, taky uvažuju, že ho dám kamarádce. Dala bych babičce, ale brácha čekají taky, tak jim ho tam nechci dávat 🙂 Sice jsem si říkala, že od prcka kočárek máme stejně doma na chodbě pořád, tak to nějak snad uškodit nemůže 😉

ronecek
11. čer 2011

@amalka_78 Ahoj Amál, tak jak je? 🙂 Ty jsi jako já nedávno. Šla jsem uspat Domíka kolem 14 a vzbudila jsem se v 16. Pa a mějte se s bobkem krásně 🙂

ronecek
11. čer 2011

@pikusa Děkuju Ti srdíčko moc 🙂 Jsem moc ráda🙂

lenkacar
11. čer 2011

@ronecek tak jsem si ho našla na netu ten dorjan ,ale je tolik druhů ,kde to najdu ?

ronecek
11. čer 2011

@lenkacar Leni, já Ti tady posílám odkaz přímo na něj🙂A jak je? Supr čupr?🙂


https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ronecek/albu...

lenkacar
11. čer 2011

tak ten je nádhernej ,jednim slovem 😵

lenkacar
11. čer 2011

jak mi je, no 5den od ket,je mi všelijak ..a jen čas ukáže ..nechci se ničemu poddávat ,už tolikrát mi bylo všelijak 😝

ronecek
11. čer 2011

@lenkacar No právě, kdyby to člověk poznal🙂Já čekávala každý měsíc. Menska nedorazila, bylo mi všelijak, příznaky těhu a stejně to těhu nebylo ☹ Sme se teda načekali.
Užijte si krásný víkend 😉 Tady je modroučko, ale už začíná být i bleďoučko. Tak jsem zvědavá, co bude přes den 😠

amalka_78
11. čer 2011

@ronecek Jééé, ten je krááásnej 😵

Já byla včera hrozně vyčerpaná z toho KETu, doktorce to nějak nešlo, musela mě různě roztahovat a nakonec se ke mě mimi dostalo asi po 15 minutách. Minule to bylo taky tak, ale tentokrát mě to dost bolelo, ležela jsem tam a tekly mi slzy ☹ Z toho mám docela strach, že přece v laboratoři je embryo při nějaké teplotě a takhle když bylo takovou dobu natažené v kanyle, jestli mu to nemohlo nějak ublížit. Odcházela jsem s vložkou, to byl teda zvláštní pocit, ale jedno vám, hoky, řeknu - vložka a tanga nejdou dohromady 😀

Ještě teď trochu špiním, ale toho se ani nebojím, to je z toho narušeného čípku, spíš mě straší, že mám bolesti, to jsem nikdy před tím neměla. Nejsou tak velké, abych musela plašit a lítat po doktorech, ale mám takovou divnou křeč v podbřišku. A to jsem se bála, že se budu v posteli nudit a teď jsem ráda, že můžu ležet.

kata1145
11. čer 2011

dočítám Vás až teď holky a
@amalka_78 jsem moc ráda, že už je bobánek u Tebe 🙂. To se divím, že jsi neškytala při transferu, moc jsme na Tebe mysleli 🙂. Je to šikulka, že se bobánek rozmrazil 🙂 😀

@ronecek paráádní kočárek 🙂

amalka_78
11. čer 2011

@kata1145 Kupodivu neškytala, spíš jsem se klepala strachy, aby to dobře dopladlo 😀 Teď už to záleží jen na něm 😉 Akorát jak jsem z toho byla vykolejená, tak jsem se nezeptala co mám - ale minule jsem měla dvě blastocysty a tohle bylo poslední embryjko, tak počítám, že je taky blastocystička 😀

pikusa
11. čer 2011

@ronecek krásný kočárek.....kamarádka taky má Dorjana a je spokojená
mají krásně velké korbičky že
@amalka_78 já taky nikdy nevěděla,co mám.....hlavně at se drží 🙂
@lenkacar ahooojjj a držím vše co mám

magieee
11. čer 2011

@ronecek Pěknej kočárek.Ten můj už teď,ale rozhodl,že chce klasickou značku Libertu. 😀
Ty kočárky sou,ale taky pěkný.
Začínám být hodně nervózní z pondělí a spíš počítám s tím,že půjdu už v úterý zas do práce. ☹

vered
11. čer 2011

Ahoj holcinky, zdravim doufam ze si uzivate soboty, tady dnes nadherne pocasi...slunce ale vitr...dopo sme byli s malym dlouho venku a na kole.

@ronecek dekuju za psanicko......zatim neodepisuju..na to je treba vic casu! 😀 Pekny kocarek, ja mela pro Joshika Cortinu, super kocarek, trojkombinace, ale od 14 mesicu pouzivam golfky ,jezis ted mi vypadl nazev... 😉
@lenkacar ahoj leni, tak ty jsi mezi nas opet zavitala? Skvele tak at se tentokrat zadari!! Drzime ti palce!
@pikusa tak co uz je pradlo v pracce po dovolence, nebo jeste porad sez toho dostavas?? S tou stimulkou te chapu, taky nevim jestli mam jit na ket v srpnu nebo az v zari...dilema.... 😉
@magieee tak uz jen jeden a pul dne vid?? To utece... 🙂
@amalka_78 ahoj amalko,tak to je perfektni ze mas bobanka u sebe....urcite se mu k tobe chtelo, asi byla nesikovna doktorka. Me vzdy zavadeji tak ze mam v sobe zrcadla a pak to jde jako po masle, na brichu mam ultrazvuk. Ale jednou mi jiny doktor zavadel jinou technikou a sice bez zrcadel a bez plnyho mocaku....a zvlastni je ze me pak strasne bolel jakoby tlacil zaludek...divny.
Jinak to s tou vlozkou a tangama, tak to sem se fakt zasmala... 😀 😀 😀to teda muselo byt neco 😉
Tak hezky odpocivej a uzivej volna!
Vsem holcinam krasnou sobotu a nedeli take.... 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

mikulka
11. čer 2011

@amalka_78 Moc držím pěsti!

Holky, já mám dneska 29 DC, to většinou dostávám MS, tak mám strach a jsem dnes o to nervóznější. Furt koukám na slipovku, jestli se tam něco neobjeví. Tak snad MS nedorazí!

stazina
11. čer 2011

Zdravm vás všechny!
@vered moje milá , myslím na Teb stále , jak asi válčíš , ael moc sem nechodím, víš, nestáíhám , nestačím a radši si lehnu do křela s nohama nahoru , než sedět u pc....co je u vá nového? jdete do dalšího boje? A co manža? pojedete za moře?
U nás nic nového ,kluci rostou , a břicho taky...snda je vše v pořádku...příští týden bych měla jít na utz..nevím, ejstli si mám nechat říct pohalví,manža nehce..však je to fuk,. halvně, aby bylo vše ok...
Písni někdy...
A vy osatní holčiny, držte se, vím, jaký to je ,rpocházet tím vším, ael na každou se štěstí usměje!držím palce...

amalka_78
11. čer 2011

@mikulka Tak si myslím, že už máš vyhráno 😀 Já tedy, když mi píchnou pregnyl, dostanu MS vždycky dříve, protože i ovulka proběhne dřív než obvykle 😉 Ale dokážu si představit, jak moc se nervuješ a modlíš se, aby ta mrcha jedna červená přeci jen nedorazila. A netestila jsi?

amalka_78
11. čer 2011

@stazina No že se taky mezi námi ukážeš 😀 Určitě bude všechno OK, dej vědět, jak dopadl UTZ a pohlaví si určitě nech říct, protože jsme strašně zvědavý ženský 😀 😀 😀

amalka_78
11. čer 2011

@vered Ahojky, já mám v sobě taky zrcadla, 2x to proběhlo během minutky a teď už podruhé během dvacetiminutky 😀 Ještě pořád špiním, dalo mi to zabrat, ale jsem tentokrát kupodivu nějaká klidná. Ani nevím, jestli vůbec budu testit, MS by měla dorazit příští neděli, tak počkám a testnu v pondělí (nebo už to nebude potřeba). Já jsem mimíska viděla na UTZ až potom, mám teď v bříšku takové malé světýlko 😵

petapal
11. čer 2011

ahojky holky ja jsem byla na vloženi dvou embryjek v utery naposled jsem mela ms 14.6. beru 3krat denne utrogestan dve kuličky a lepim extra.naplasti dvakrat tydne je možne ,že i u techto leků bych mohla dostat ms ? nebo tim utrogestanem je ms blokla? citim se fajn řekla bych ,že jsem klidnejsi než pri prvnim vloženi toto je můj prvni KET . Jinak me trosinku boli prsa ,ale nevim jestli to neni z toho ,že si je furt hlidam hihihi

vered
11. čer 2011

@stazina Cau Staziku 😵 😵 😵 😵 super ze ses ozvala...tak ty uz ses v 19tt..ty jo to strasne uteklo vid! 😉 To uz mas brisko .
Na UTZ drzim palecky, at je vse v poradku. Co se tyce pohlavi, tak ono je to dost poznat , kdyz se mimi dobre natoci tak to proste vidis, ja to tedy videla v obou pripadech a nespletla jsem se! 😉 U joshika sme to nechteli vedet a prvni co bylo ze nam ukazal pindika! 😀
Tady nic noveho, pokud si chces o mne neco precist, tak si piseme romany s roneckem....tam se dozvis vse 😀 co delame i podnikame...
Jinak stimuluju kratkym protokolem s antagonisty, celkem pohoda ale uz zacinam byt pekne nasr...asi z tech hormonu.
Dnes sem pichala 6.davku gonalu a pripichovala prvni davku cetrotide....zitra du na kontrolu sem fakt zvedava co se mi tam od pondelka urodilo..doufam ze to bude stat za to a ze to bude naposledy, uz me to pichani neba 😠 Sem zvedava kdy bude OPU...bojim se ze to vyjde na nejaky nevhodny den....snad neee...uvidime 😉
A co vy a domecek?? Jak ste na tom? A co tchyne?? 😀 Doufam ze te moc nevytaci, tak se zlaticko moje mej krasne, budu se tesit zase na zpravicku od Tebe..papap pusu tobe ,brisku, i malym rostakum! 🙂 😉 😵 😵 😵 😵

luucia
11. čer 2011

Ahojky,

zrovna nakukuju, že píše @stazina 😵 ahooo stazi, týjo, ty už jsi 19.tt 😲 😲 😲 toto letí 😲
@vered veredíku na tebe myslím 😵 Určitě to tentokrát vyjde 😵
A jak se má naše @sandol ?? Sandolíku, jak jeeeeeeeeeeeeee???

Jinak všechny zdravím, je tady tolik nových holčin a všem přeju hlavně úspěch 😵

My se pomalu blížíme ke konci, až mě to děsí jak to uteklo..ale na miminko se těšíme

amalka_78
11. čer 2011

@petapal Ahojky, při kombinaci náplastí a utrogestanu by MS přijít neměla, protože tyhle léky ti jí zadrží. Schválně píšu "neměla", protože já jsem takovej exot, že vždycky začnu silně krvácet hned po vložení embrya a trvá to do té doby, než léky vysadím. Ale o dalším takovém případu jsem neslyšela, jen občas se stane, že přijde MS v normálním termínu. Ale spíš počítej s tím, že budeš "obyč" případ a MS nepřijde vůbec. Jo, teď jsi mě zblbla, nechtěla jsi napsat 14.5.? 😀

kenya83
12. čer 2011

@luucia ahojky 🙂 pozerala som v profile, že čakáte chlapčeka? EMIL? Nemala to byť parincezná??? 😉
@stazina ahoj 🙂 držím palce na UTZ 🙂

lenkacar
12. čer 2011

@amalka_78 měla jsem úplně stejný ket 😔 labůžo 😝

lenkacar
12. čer 2011

@vered tovíš musim si vás ohlídat ,když jsem v akci a vy také 😵 ,stejně jsem za vámi chodila šmírovat jak leni s mimčem a ted když zase patřím do tématu ,tak jsem se ukázala ..jinak mám stejné pocity jako petapal a ket byl v pondělí ,ale snažím si myslet ,že se moc pozoruju 😀

mikulka
12. čer 2011

@amalka_78 Mně to teď taky nějak bolelo a den jsem špinila, jak mi roztáhli čípek asi.
Včera mně moc bolelo břicho jako na MS, ale snad ještě víc! Bála jsem se, co se děje a radši večer ležela. Bylo to až do takových mírných křečí. Už jsem vyšilovala.
MS zatím ale nepřišla.
Testovat nebudu, já jsem na to srab. Mám testovat ve st, ale i tak se bojím. Já měla ovulku normálně jak mám mít, možná i o den později. Normálně ji mám 12 DC, teď byla po pregnylu 13 DC.

mikulka
12. čer 2011

@lenkacar To pozorování je děs, co. Já jsem na to expert a pozoruju se od prvního dne až nezdravě. 😝 😅