Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

petapal
15. čer 2011

@lenkacar no je to hrůza jen me prave matlo jak nektere holky pisou ,že meli ducha už 6den i když zahnizdeni může byt u kazde jine i ta hladina hcg no jsem to proste chtela zkusit a tim jsem na sebe usila ted bic s testovanim je to jako droga

lenkacar
15. čer 2011

@petapal já vim..jak začneš nemůžeš přestat ,já to tentokrát krásně vydržela ,jsem o den víc než ty ..a ty prsa ,to může být z utroše ..moje kámoška měla balony a nebyla ..měla to z utroše,ale já musim říct ,že na mě třeba nepůsobí ,já ted taky cítim prsa,ale cítila jsem je i minule a bylo to biochemko..nijak se tim nevzrušuju ,můžou to udělat ty hormony ,musíme to vydržet ,nic jiného se nedá dělat ,hlavně klid a nohy v teple 😀

lenkacar
15. čer 2011

@petapal hlavně z toho nedělej závěry ..že nemáš pozit. testy je minim. 3dny čas ,aby se duch objevil a nejvíc mimču pomůže klídeček,ty jsi nedočkavá jako malé kuřátko 😀

petapal
15. čer 2011

@lenkacar ja vim holky jdu vyvenčit pejsky prijde mi ditko ze školy na obed a nejak se musim zabavit je to hrůza . A kdy se chystas testit ty? 😀

lenkacar
15. čer 2011

@petapal já nejdřív zítra odpoledne 10den ..

pikusa
15. čer 2011

Ahojík holky....
6.den jsem se neodvážila testit nikdy....vždy až 10-----a to už byl duch vidět

@petapal tak vydrž,i když přesně vím,že ted budeš testit denně 😀
@lenkacar zítra už je to 10.den????

vered
15. čer 2011

@pikusa diky pikushko, uz toho mam plny brejle, asi budu muset vydrzet s OPU az do nedele...boli me nesnesitelne prsa a i bricho po tech injekcich...nalada nic moc ☹
A co Ty kdy se chystas pro dalsi mrazacky? Nebo to nechas az na konec leta jako ja?

lenkacar
15. čer 2011

@pikusa jojo uteklo to a zítra je to 10den ,konečně se to přehoupne do nějakého datumu ,kdy už by mohlo být něco vidět ,nějaký pidi midi duch a potom nervy jestli sílí a hrůza jak to pokračuje ..však to znáte a nebo rovnoiu negat. a potom nervy jestli se třeba ještě neukáže ..ježiš já bych se tomu tak chtěla vyhnout ..úplně se toho bojim ,abych se nedostala do nějaký testovací mánie

ronecek
15. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Díky díky za fotečku. Jste klásní moc 😉 Už se těším, až se někdy potkáme naživo.
Včera jsme si to na návštěvě užili skvěle. Domík si pohopsal na trampolíně a vyřádil se s klukama. Ale taky měl jeden první velký úraz. Oni známí mají ze zahrady takový sjezd jakokdyby do garáže. Kluci tam pouštěli auta a řádili, no a Domík zakop a už si to mašíroval dolů. Má dost sedřenou ruku. Tekla mu i krev, ale ani za nic si to nechtěl nechat zalepit. Od té doby jen křičel a křičel, že chce jít domů. Nakonec se uklidnil až u pohádky. Vždycky měl jen menší bolína nebo modřiny, tak to byl pro něj šok. No myslím, že takových bude ještě požehnaně 😉
Dneska jsem tady měla zase kamarádku s holčičkou. Má sedm měsíců. Domík se s ní chtěl pořád mazlit. Tak jsem zvědavá, jestli to takhle bude dělat i u svého miminka.
Zítra mě čeká převlíkání peřin ☹ mám spoustu žehlení. Pak zase trošku uklidit a už aby jsme se začali pomalu balit na Bečvy. Nevím jestli máme brát i kočárek nebo ne. Chceme vzít i krosnu, tak možná bude stačit.
Jejda, tak nakonec půjdeš na OPU až v neděli. Tak to žádná zumba nebude, co? Na OHSS bacha, ale snad to bude v pohodě. Jak se jinak cítíš?
Jj, tak Joshik takhle zlobí. To se mám na co těšit. Zdá se mi totiž, že se to u nás všechno tak nějak stejně prostřídává. Domíka to teď nějak zase přešlo. Musím zaklepat. Poslední dny, co je mezi děckama nebo vidí, že někdo něco má, tak stačí říct, že doma to má taky a jde se dál. Ani s těma hračkama teď nedělá nějaké problémy a půjčuje je. Zato ten prcek od kamarádky včera pěkně trucoval, protože nechtěl Domíkovi půjčit táčka. Nevím jestli jsem Ti už psala, ale taky ho přešlo to kousací období. Možná, že to bylo i tím, když mě jednou kousnul, tak jsem mu to vrátila, že měl moje otisky dlouho na ručičce 😀A od té doby už nekouše.
Já jsem dneska měla takovou chuť si lehnout, ale kámoška už po jedné hodině byla u nás. Tak nespal ani Domík ani já. Nakonec mě to přešlo.
S prckama je to opravdu vyčerpávající. A to mi náš tata říká, z čeho můžu být tak unavená. On si totiž myslí, že když nechodím do práce, tak doma žádnou pořádnou práci nedělám. Jsem zvědavá, jaký na to bude mít názor až budu ležet v porodnici 😝 😝 😝
Valím Domíkovi uvařit mlíko. Jde vidět, že to dnešní odpoledne bez spánku ho pěkně zmohlo.
Tak se zlatí opatruj. Posíláme pusinky na bříško ať Ti ti folíci krásně rostou a samozřejmě taky Joshikovi 😵 😵 😵
Papa L+D

pikusa
15. čer 2011

@lenkacar přesně vím,jak to myslíš s tím testíkováním......a moc držím palce,at je to tam a at se to tam hlavně drží
@vered takže ty půjdeš na OPU a pak počkáš na mrazáčky ju??

petapal
15. čer 2011

@lenkacar držím pestičky at mas // ja jsem na ranim objevila na jednom umelem testiku pidi neco ,ale uvidim zas dalsi dny jestli to bylo jen vytazene okem nebo jestli se to bude ukazovat dal 😀

vered
15. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko, dekuju za pisanicko... 🙂 Tak Ty sis ani neodpocinula, zato ja, ani se neptej, sem po tech hormonech uplne hotova, s Joshikem sem spala od 14-17h..to je vid a to nejsem ani tehotna. 😖 Strasne me boli prsa, ale fakt k nevydrzeni....zitra du na kontrolu tak uvidim jak sem na tom, snad uz v nedeli mi vajicka vezmou a snad budou zrale..blby je ze moc nerostou a ted mi snizily davky tak to neporoste vubec a na druhou stranu mam vysokej uz ten estradiol...to je v pytli...No Zumba v nedeli nebude...spis az koncem pristiho tydne..
A co Domicek a uraz???Uz je lepsi? Chudera, ale mas recht, s klukam je urazu pozehnane a Joshik ma denne nejaky uraz..nohy ma samou modrinu je celej odrenej no sila 😀
Joshik ted ujizdi na bublifuku ale totalne a pohadku ted miluje Bolka a Lolka.... 🙂
Vsimla sem si ze ma rad nemluvene pohadky...
To Domicek je sikovny ze tak hezky pujcuje hracky, Joshik je ted lakomec, haha,hlavne co se tyce bublifuku, ale da se premluvit a pujci. 😉
Zlaticko jdu spinkat, zitra se ti ozvu jak sem dopadla, drz mi palce, posilame take moc pusinek, papapa dobrou nocusku!!!!!!!!

vered
15. čer 2011

@pikusa jojo, pujdu az na ketik....s cerstvyma mi to nevychazi......jen s ketama 😉 a co ty teda????pudes do toho se mnou???

pikusa
16. čer 2011

@vered ahojík.....no uvidím......ještě jsem s enerozhodla....
ale včera jsem viděla čerstvé miminečko a říkala jsem si,že musím hned 😀
A asi jo.....asi hned jak to dostanu---co kdyby to zase nevyšlo.......tak at to pak dáme ještě jednou.....chci to stihnout do Matesovo 3 let 😀

lenkacar
16. čer 2011

@petapal no vidíš byla to jen otázka pár dnů ,než se něco objevilo .. 😀 zbytečné nervení ,tak to je krásná zprávička ,tak ted už toho testění nenecháš tuplem vid .. 😀

pikusa
16. čer 2011

@petapal pidi něco je dobrý začátek 🙂

lenkacar
16. čer 2011

@petapal bylo to z první ranní?jsi hodná ,ale myslím ,že takové štěstí mít nebudu .. 😉

mindinka
16. čer 2011

Ahoj holky jak se máte? Já docela dobře, až na ty vedra, vůbec mi t nedělá dobře, nejsem schopná pořádně něco dělat. ☹

kenya83
16. čer 2011

@mindinka ahojky 🙂 ani mi nevrav o tom teple to je pre mňa tiež hrôza, potím sa celé dni, fučím ako slon 😀 😀 😀 a tiež sa mi nič nechce robiť. Takže Zuzanka Ťa prvý krát v noci zobudila? To je beťárka jedna 😀
@vered veredko moja milá tak ako pokračuješ, podaj nejaké info nech som v obraze. Koľko je folíkov a kedy bude OPU? 😉

mindinka
16. čer 2011

@kenya83 Ahojky no v noci jsem toho moc nenaspala jak mamá kopala 😀 😀 😀 Jinak ty horka jsou příšerný, radši ani nevylejzám ven 😠

kenya83
16. čer 2011

@mindinka to mi hovor o tom teple 😀 včera som bola v meste hľadať niečo ľahké na seba , lebo vo všetkom mi je príšerne horúco. Tak som si kúpila tenké legíny a dlhšie tehotenské krátke tričko 😀

vered
16. čer 2011

@kenya83 ahojky 🙂 no ja informace podavam, prubezne....OPU bude v nedeli, v 8 rano tam mam byt. Foliku mam na kazde strane asi 6-7 a jeste me cekaji dnes dve injekce a zitra ctyri... 😖 a v sobotu mam od nich oddych.
@mindinka Holky, tady je taky strasny vedro....do uterka tu bylo neuveritelnych 24 stupnu a ve stredu to zacalo stoupat a uz sme zase v tropech....a to sem se tesila domu do CR jak se tam zchladime... 😀
JInak muj satnik jsou revazne lehoulinke plandave hadriky 🙂
Tak papa tehulky a uzivejte kopanecku! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
16. čer 2011

@pikusa do matesovo 3 let porodit nebo otehotnet??? 🙂

mindinka
16. čer 2011

@vered Ahoj Veredko to je krasny, za chvilku budeš mezi náma těhulkama 😵 😵 😵 , moc ti přeju at se zadaří. 🙂

ronecek
16. čer 2011

@mindinka Ahojky, dneska teda bylo vedro příšerné ☹ My byly odpoledne se švagrovou ve městě, tak v obchodech super a bach na nás baflo zase to příšerné horko. Naštěstí trošičku začal pofukovat větřík.
Jj, tak malá je taková kopalistka? Už se taky na to nemůžu dočkat 🙂

ronecek
16. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Super zprávičky. Teda, Ty těch bobků budeš mít na rozdávání. A co bříško, je OK?
My dneska byli se švagrovou ve městě, chtěla poradit, co koupit do porodnice atd. Tak prcka hlídala babička. Koupila jsem si nějaké žínky na mimčo, osušku. Dneska jsem taky objednala autosedačku i s adaptérem na kočárek. Odpolko u nás ještě byla Dominičkova láska Nelly.
Dominiček s úrazem na ruce OK. Zato dneska přeletěl přes židli a vrazil do druhé židle, tak má v obočí bouli 😖
Nohy má taky pořád samou modřinu. Ale pamatuju, jak jsem byla dítě, tak jsem měla taky samé modřiny a hlavně sedřené kolena.
Jé a teď se musím smát...to ani není možné...Domík taky teď miluje Bolka a Lolka. Kouká na ně pořád.
Valím rychle ještě požehlit. Dneska jsem převlíkala peřiny, tak další náklad přibyl.
Tak krásný zbytek dne. Papa posíláme pusinky 🙂L+D

petapal
16. čer 2011

@lenkacar no jako testila jsem dneska z prvni rani moci v 5h rano a je tam fakt jen duch ,ale neni skoro videt tamto b yl jiny testik na nem je to trosku vic tak ted na to kakam protože už nemam žadny testik a zkusim to vydrzet do pondelka zas .

lenkacar
16. čer 2011

@petapal určitě to bude v pořádku a čárečka bude sílit jak má .. 😵

petapal
16. čer 2011

@lenkacar kež bys mela pravdu a ty mas prvni ket?

sedmitecka
16. čer 2011

@vered no já jsme při prvním IVF měla po gonalu 10 vajíček, z toho 8 zralých a zbyly nám po 5 denní kultivaci tři embrya - 2 do bříška a jedno se mrazilo....po IVF jsem měla zamlklé těhu v 7. tt a na KET se embrýs sice rozmrazil, ale nechytil ☹ tak snad to bude te´d lepší 😉 😉 😉