Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sedmitecka
20. čer 2011

@vered děkuji ti za úžasný podrobný popis 😉 já mám právě pocit, že je ta stimulka fakt uktra krátká, delší s menšími dávkami by třeba vyrobila kvaůitnější vajka, ale nevím no......já mám gonal na 7 dní, ode dneša k němu ten luveris( má zkvalitňovat vejce, je to LH hormon) a cetrotide.....na ultrazvuk a kontrolu jdu ve čtvrtek, to už v protokolu žádný píchanec nemám, tak nevím co se mnou provedou.......a máš pravdu, ten náběh na OHSS se mi nejvíc projevil po OPU, tkže po pregnylu 😝

vered
20. čer 2011

ahoj holciny, tak zatim 7 embrousku....zitra je zamrazi...abych pravdu rekla, cekala jsem vetsi pocet ,vzhledem k 13-ti vajickum ,ale muzu byt rada za to co je....

@sedmitecka ty jo to mas fakt ultrakratky.....a to proc?? Drzim palecky...... 😵 😵

pikusa
20. čer 2011

@vered dobrý.......to je počet akorát 🙂

vered
20. čer 2011

@pikusa hlavne aby se uz nesnizoval a embryjka byla kvalitni

vered
20. čer 2011

@pikusa a co ty uz ses rozhodnuta, jestli do toho jdete ted nebo
az po lete??

vered
20. čer 2011

@klara.k ahoj klarko, uz jsi doma z dovci?? Jak bylo??? 🙂

sedmitecka
20. čer 2011

@vered no já nevím proč, snad nikdo to tak krátký neměla...ale třeb mi po ultrazvuku ještě přidají,,,,na ultrazvuk jdu 8. den od začátku stimulky, gonal mám na 7 dní 😕 😕

vered
20. čer 2011

@sedmitecka myslim ze v gonalu budes jeste pokracovat...... ja byla na krvi a ultrazvuku 2.DC pak 9.DC, 11.DC a naposledy 13.DC...byla sem tam skoro jako doma! a uz me to tam pekne stve....fakt, nejradsi bych sbalila sva embryjka a sla jinam.....doktori sou OK , laborka snad take ale sestry na IVF nam pijou krev...fakt blbky!!!! 😠 😠

pikusa
20. čer 2011

@vered hele,asi hned...až to ted dostanu.....
prostě miminko je přednější a když to nevyjde...tak pak až na podzim

kenya83
20. čer 2011

@sedmitecka ahojky 🙂 som rada, že ťa tu opäť medzi nami vidím 🙂 a samozrejme moc, moc, moc Ti držím palčeky, aby to tentokrát vyšlo čo verím, že určite vyjde 🙂 hlavne myslieť pozitívne to je najdôležitejšie, bez toho to snáď ani nemôže ísť 🙂
@vered veredko moja milá takže 7 embryjok? To je krása 😉 Kedy ideš na KET a koľko si chceš dať vložiť?

Dievčatá moc Vám to prajem z celého srdiečka nech nájdete tie vytúžené // 😵 😵 😵 tfuj, tfuj, tfuj a posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
20. čer 2011

@kenya83 no 7 se jich oplodnilo.....kolik jich bude ve finale to nevim a asi jen tak vedet nebudu, zitra je zamrazi ve stadiu dvou dennich a na ketik jeste nevim kdy pujdu.Za necelych 14 dni odletame na mesic a pul do CR..takze si davam odfrk od vseho. Bricho mam jeste nafoukly dost a boli to...sem rada ze nejdu na ET.
Diky za podporu 🙂
PS:peknej kocarek 🙂 uzivej si kopanecky, papa a dobrou noc 😵 😵 😵 😵

vered
20. čer 2011

@pikusa jasne s chuti do toho 🙂
taky bych sla uz pristi mesic ale nebudu tu a ani pak.....takze jeste pockame 😉
Tak at to vyjde!!! 🙂 Ty mas zamrazeny blastocysty?? Tady v laborce tvrdi ze nejlepsi je zamrazit dvoudenni embrya a pak je nechat dorust..ze pry cim vetsi embryjka tim slozitejsi to zamrazovani a rozmrazovani je...tak nevim...ja chtela aspon 3 denni...ale diktovat si nemuzu 😝

pikusa
20. čer 2011

@vered vím já co zamrazili v tom množství???? 😀
něco mrazili hned,něco po 5ti denní kultivaci 😀

mindinka
20. čer 2011

@vered Ahoj Veredko pěkná úrodička embryjek 😉 , Nám jich zůstalo z 11 oplodněných 5 krásných a poslední mi roste v bříšku. Hodně štěstíčka. 🙂 Bříško tě určitě brzy přestane bolet. Měj se krásně papa a dobrou noc. 😵

magieee
20. čer 2011

@amalka_78 MOžná to vyjde a možná ne.Na Adopci se prý manžel necítí tak je možné,že žádné dítě nebude. 😢
Další bude už příští měsíc.Chci to zkusit co nejdřív abych věděla na čem sem.Příští pátek jedeme na víkend do lázní a za dalších 14 dní máme dovolenou kde začnu i s dalším pokusem,tak když to bude v klidu,tak snad....

magieee
20. čer 2011

@lenkacar Ahojky opravdu mi to nedalo a koukám ☹
Snad to tu vyjde více lidem.Taky už bysme to potom nezvládli finančně a psychicky už vůbec.Už teď je to dost zlý. 😢 😢

magieee
20. čer 2011

@mindinka Ahojky moc děkuji za podporu a budu se snaži.Je to,ale tak strašně těžký a jak já tak i manžel sme se z toho dost sesypali. 😢 😢 😢

magieee
20. čer 2011

@vered Ahojky děkuji za podporu.Další bude už v řervenci tak snad....Teď se snažím myslet na lázně příští víkend a budu si je užívat s manželem naplno.

magieee
20. čer 2011

@ronecek Ahojky já bych za to dala hodně kdyby to vyšlo i přirozeně.Člověk neví,že je nemusí se nervovat zda se uhnízdilo.Co má a nemá dělat aby to nějak nepokazil atd. Prostě zničeho nic přijde na to,že je a raduje se a užívá si.

mindinka
20. čer 2011

@magieee Ahojky to je dobře, že to znovu zkusíte, hlavně to nevzdávej a bojuj dál, určitě se zadaří, věř tomu že jo. 😉

vered
21. čer 2011

@amalka_78 ahoj amalko, uz dlouho ses neozvala, tak co???? Jak jsi na tom??? Uz jsi testovala???
Jinak zdravim vsechny a preju hezky den... 😵

vered
21. čer 2011

@magieee ahoj magiee, nemas zac 😵 ted si poradne odpocin, na vsechno kolem IVF zapomen a pak s chuti do toho!!!! HODNE STESTI! 😵 😵

klara.k
21. čer 2011

@vered ahoj veredko a všechny kočeny, zdravím vás. Doma jsme, dovolená dopadla strašně. Manžel hned druhý den po příletu zkolaboval. Ležel v nemocnici v umělém spánku a museli jsme tam zůstat o týden dýl. Pořádně nevěděli co mu je. Říkali mi takové věci, jako že mi tam asi umře atd. no strašný. Minulý víkend jsme se konečně vrátili domů. manžel byl hned převezen do nemocnice, nejdřív na JIP a teď už je normálním pokoji, fyzicky je na tom celkem dobře. Je jen hrozně zesláblý, z toho umělého spánku, moc zhubnul, měl proleženiny. dávali mu špatné léky a velké dávky, snad to nebude mít nějaké trvalé následky na mozek. To se ještě neví. No a vypadá to, že zkolaboval ze stresu, deprese, vyčerpání organizmu. Takže jsem na vše zůstala sama a budu doufat, že se můj sen někdy splní. Nějak teď moc nevím co sama se sebou, nevíme jestli spolu zůstaneme, nevíme prostě vůbec nic.

Jinak vám všem držím palce.

vered
21. čer 2011

@klara.k ahoj klarko, to je hrozny co pises......to jste teda meli dovolenou 😢 😢 je mi to moc lito.
Doufam, ze se Ti muz brzo uzdravi, pokud to bylo jen z vycerpani organismu tak by se z toho mel snad brzy dostat.
Tak se drz Klarko, doufam ze to dobre dopadne, s muzikem se date doufam brzo dohromady a pak uz si pujdete pro embryjka!!! Papa a diky za palecky, tobe je taky drzime!!!!

sedmitecka
21. čer 2011

@vered máš krásnou uúrodu embryjek, kéž bych dopadla stejně 🙂
no, břicho dneska polevilo, ale už se těším na zítřejší poslední várku píchadel....na čtvrtek už mám jen cetrotide, a jsem zvědavá, co ukáže UTZ...koukala jsem do papírů, a jak mi to připadá krátký, minule jsme taky měla gonal jen 7. dní, přitom od 4. dne spolu s ním cetrotide a 8. den večer pregnyl. 9. den nic a 10. den OPU.....tak to vypadá, že scénář je úplně stejný 😕 😕

sedmitecka
21. čer 2011

@kenya83 děkuji ti moc mamino!!!! pozitivní mysl snad mám, jsme docela v pohodě momentálně, těším se.....myslím, že jsme pro úspěch udělala hodně, tak holt budu věřit, a prosit toho nahoře 🙂

pikusa
21. čer 2011

@klara.k ježiš klárko....to je strašný......držím moc palce at je manža co nejdřív v pořádku
to teda muselo být šílený---hlavně at už je dobře

vered
21. čer 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko,diky.... no snad budou embryjka dobra, dnes je zamrazili jako dvoudenni...v laborce tvrdili ze to je nejlepsi....pak se daji nechat dorust...ze pry se lip rozmrazuji nez blastocysty..tam je to pry mnohem slozitejsi...tak jim musim verit. Al eje fakt ze dnes sem to nekde i cetla. Tak sem uz klidnejsi. 😉
Jsem uz min nafoukla a i prsa zacinaji povolovat...mela sem je jako sutry..to sem nemela ani prvni den po porodu 😝
Ty ses teda zavodnice...to je fakt rychlovka, aspon se nemusis dlouho trapit injekcema...me to tentokrat prislo hodne dlouhy to pichani....
Tak jsem zvedava kolik budes mit vajicek a embryii atd. Take mate ICSI??? MY jo.
Tak uz pozitri uvidis kolik mate foliku a jak sou veliky, tak ti moc drzim palce a napis mi jak se to dal vyviji!!! Papa 😵 😵 😵

sedmitecka
21. čer 2011

@vered ahojky, hezký večer 🙂 jojo, taky mi říkali, že mrazit je lepší v ranném stadiu a pak nechat dorůst, máte fakt parádní zásobičku 🙂 🙂
no jo, ten můj rychloprotokol je ultra fofrník.....jsem zvědavá na UTZ....určitě dím vědět, jak to jde 😉
dneska mě ještě holky na jiné diskusi zblbli, že prý cetrotide se má píchat až od určité velikosti folíků, takže po ultrazvukové kontrole, tak zase už vymýšlím nesmysly 😠 😖 ...já ho proatě měla začít píchat 5. den stimulky a hotovo.....nevíš???

vered
21. čer 2011

@sedmitecka ahojik..... ja zacla pichat cetrotide 8.DC a v ten den jsem uz v sobe mela 6x150 jednotek gonalu a na ultrazvuk jsem sla vlastne take az den pote(a foliky sem mela napravo 1x17mm a pak 7x11-14mm a nalevo 1x15mm a 8x10-13mm,sliznice 10,5mm Progesteron 2.4, E2-228)
Takze velikosti foliku se neridili, proste po 6 davkach gonalu mi rekli zacit. Ten predeslej cyklus koukam uplne to same, take po 6 ti davkach gonalu sem zacala cetrotide.
Ty to mas jeste kratsi a mnohem vetsi davky gonalu, tak si myslim, ze je dobre ze uz si zacala pichat ten cetrotide.....neboj a nevymyslej... 😀 .Ve ctvrtek uz budou krasny folici!!!
ja sem taky psychous....vsechno mam zapsany a kontroluju si to 😀 😀
Pa du na kute 😉 🙂 😵