Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
12. črc 2011

@sedmitecka sedmitecko?????? Co je s tebou zlati........... ☹ nedopadlo to??????????Ozvi se.....myslim na tebe..

eyael
12. črc 2011

@sedmitecka - berundo, jak je? jak se cítíš? doufám, že alespoň vše při starém - tj. špinění a duch? Nebo je to už lepší? Dej vědět že žiješ 😉

ronecek
12. črc 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Tak teda se omlouvám, že píšu až teď, ale taky jsme toho měli nějak moc. V sobotu jsme jeli k rodině na tu oslavu. Slavily narozeniny Tomášovy dvě sestřenice a teta. Byla to "menší rodinná akcička". Asi něco přes sto lidí. Byla jsem z toho v šoku. Myslela jsem, že tak třicet. Měli koupené tři bečky po 100 pivech a ty se po půlnoci vypily. Strýc griloval kolena, kýty, králíka a živánskou. Bylo výborně. Seděli jsme venku až do půl třetí. Dala jsem si i pivo a dvě štamprdle. Ale polizovala jsem to celou dobu. My jsme u nich i přespali a domů jsme jeli až v podvečer v neděli.
Domík už jak jsme jeli tam byl nějaký divný. A i tam sice lítal hodně s děckama, ale nebyl to on. To jeho řádění. Hodně za náma chodíval a pobekával, posedával. Dvakrát se byli koupat v bazénu. A to ho asi dorazilo. Sice bylo velké horko, ale voda zase nějak hodně moc teplá nebyla.
Večer chtěl jít spinkat už v sedm hodin a pak se mi zdál trošku teplý, tak jsem mu měřila teplotku a už měl. Sestřenka mi dala pro něj sirup, tak spal až do rána. Ale na druhý den konec. Jak jsme dojeli domů kolem té páté, tak lehl a spal až do rána. S malýma přestávkama. No a včera jak šel spinkat, tak teplotka 37,7. Na digitálním je to hraniční, takže jsem byla ráda a za pár hodin čtyřicítka. Bobek malý. Dávala jsem mu zábal, sirup. Dneska už je celkem dobrý, ale unavený. Jenže i přes to jsem ho pořád musela nutit ležet. A už vlastně od té neděle nám nic nejí. Pořád chce jen mlíko, mlíko. Ale já když jsem nemocná, tak taky nic nejím. Vždycky většinou jen ovoce. Zítra si jdu pro prášky na tlak, tak ho vezmu raději sebou k doktorce dětské na poslech. Jestli to nemá sedlé na průduškách ☹
Jinak bříško se mi teda hezky kulatí. A ty kopanečky jsou fakt úžasné. Na kontrolu jedu příští úterý. Na ultrazvuk. Tak jsem zvědavá, jestli se opravdu potvrdí ta slíbená holčička nebo to bude klučina.
Hodně mi začaly naskakovat na zádech a dneska jsem si všimla, že i ve předu na břiše a pod prsy takové pupínky, vyrážky. U prcka jsem to neměla.
Jak píšeš o Joshikovi, že je žárlivý 😀To je hezké...Domík má z vlaků a z autobusu taky vždycky velký zážitek. Abych řekla pravdu, tak vlakem už jsme nejeli ani nepamatuju. Autobusem na té Bečvě, tak si to tam maximálně užíval.
Je to šílené, jak vám ten čas utíká. Kdy za váma teda přijede taťka? Kamarádce z Brazílie to taky letí jako voda. Teď jsou s rodiči na týden na dovolené a pak ještě týden pobude tu a vrací se zpět.
My jsme teď sami doma, tak makáme kolem baráčku. Každý večer poctivě zalévám ve skleníku a kytičky. Už máme ve skleníku krásné papričky a kozí rohy. Rajčátka už taky krásně zelenají. Ale těch slimáků. To je děs. Pořád to sypeme solí, granulema, ale zdá se mi, že stejně pořád lozí noví a noví ☹
Mamina je teď týden na dovolené. Jela se známýma do Jeseníků.
Taky jsem se vrhla zase na sklízení věcí z Domíkova budoucího pokojíčku. Většina skříní už je vyklizených. Takže budeme muset někdy pomalu vymalovat, koupit nějaký kobereček a Domík může bydlet ve svém. Teď se sice přes noc občas probudí, ale snad si zvykne.
Tak zlatí. Pomalinku budu končit. Mějte se krásně. Počasí vám přeje, tak si ho krásně užívejte.
Papa a posíláme mocinko pusinek 🙂L+D

lenkacar
13. črc 2011

@vered pořád vás sleduju ty už jsi po akci a ? už jsem z toho zmatená ..myslela jsem ,že už jo a nikde nevidim výsledek ,tak se tak blbě ptám.. 😔 jinak zdravím všechny známé ..chudinka domík ,ty změny teplot ,to já taky vždy odchcípu..papa

pikusa
13. črc 2011

Holky....tak od zítra stimuluju 😉

pikusa
13. črc 2011

@lenkacar veredka má po OPU,ale jí se to mrazí a až pak jde na KET....

sedmitecka
13. črc 2011

@eyael
@vered
ahoj holky, jste moc zlaté, že na mě myslíte!!!! bohužel, nemám dobré zprávy, mám pocit, že mám úplně deja vu z podzimu, opět se rozjela silná menses přesně v termínu a na testu je už třetí den ta samá slabá čárka, nesílí ani trošičku......takže opě tvše špatně, teď si jen přeju, ať ten duch zmizí a nemusím mít strach ještě z mimoděložního ☹

takže následovat bude laparka, doufám, že co nejdřív a vyběhám si doufám lázně,pak změna CARu..... je mi hrozně na duši ☹

michaela28
13. črc 2011

Ahoj holky, tak zítra ráno mám nástup na KET. V půl 8 tam máme být. Bojím se moc, ale mimísci se zdárně rozmrazili tak teď jen, aby se uchytli 🙂 .

pikusa
14. črc 2011

@michaela28 držím palečky moc moc 😉

klara.k
14. črc 2011

@vered ahoj vered a holky, jdu vás pozdravit, nemám moc času a ani se mě toto téma teď moc netýká. ☹ Manžela už mám doma z nemocnice, tento týden začal chodit do práce, snad to bude všechno dobré 😉 . Se vším teď musíme chvilku počkat než uvidíme, jak je na tom. Taky zvažujeme že potom zkusíme IUI, tak uvidíme jak to bude.

Je tady něco nového, kolik je tu pozitivních zpráv 😉 Není v mých silách vás dočíst, omlouvám se.
Všem přeju krásný den.

kenya83
14. črc 2011

@sedmitecka neviem nájsť momentálne slová, ktoré by Ťa v tejto chvíli mohli potešiť ☹ Snáď len jedno veľa, veľa optimizmu a síl do ďalšieho boja 🙂 Buď trpezlivá, možno to príde vtedy keď to skutočne nebudeš čakať 😉 Posielam silné objatie 🙂

kenya83
14. črc 2011

@michaela28 držím moc palčeky 🙂 dúfam, že v tejto chvíli už máš bobáčikov u seba v brušku 😉 Tak si ich pekne stráž 😉

mufinka26
14. črc 2011

ahojky holky, tak dneska 7. den po KETu 🙂 nejradši bych už testovala
@sedmitecka to je my strašně líto ☹ moc sem na tebe myslela ☹

mindinka
14. črc 2011

@michaela28 Ahoj Míšo, moc gratuluju k mimískům, ted hezky odpočívej a přji, aby se zadařilo. 😉
@mufinka26 Ahojky já jsem testovala 8 den a už tam čárka byla vidět, hodně štěstíčka při testování. 😵

lenkacar
14. črc 2011

@pikusa aha ..tak to jo ..to mi uniklo,.díky

sedmitecka
14. črc 2011

@kenya83 dekuji ti...k optimismu momentalne dleko, ale ja to zvladnu, musim, co jinyho mi zbyva ze.......uz jsem naplno zacala zarizovat svoji laparoskopii, chci co nejdriv (ja to vzdycky tusila, ze se ji nakonec nevyhnu, tak jsem se ji vyhybala 😀 😀 😀 😀 a pak se budu snazit ziskat lazne......

ronecek
14. črc 2011

@pikusa Velká gratulace 🙂 Letí to jako voda a za chvíli budeš mít bobky u sebe 🙂

sedmitecka
14. črc 2011

@mufinka26 netestuj zlato, jete aspon dva dny vydrz 😉

ronecek
14. črc 2011

@michaela28 Taky moc držím palečky, ať se jim krásně v pelíšku hoví 😵 😵 😵

sedmitecka
14. črc 2011

@sedmitecka tak uz je test uplne snehobily , je jasno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi bidne, ale snazim se to nest statecne, co nadelam, ze.....tak si aspon uzivam neschopenky a leta 😉

ronecek
14. črc 2011

@mufinka26 Já testovala taky osmý den a byl tam slaboučký duch. Devátý už byla čárečka vidět hezky 🙂 Držím palečky🙂

sedmitecka
14. črc 2011

@vered koukám, že si píšu sama sobě, ta zpráva nad touhle je pro tebe 😀 😀 😀 😀

kenya83
14. črc 2011

@mindinka ahojky 🙂 ako sa máš? dlhšie som ťa tu nevidela kde sa toľko túlaš? V utorok som bola v poradni, všetko v poriadku, krčok OK, som zatvorená, a robili mi aj test OGTT - chvalabohu som tú sladkú hnusnú vodu zvládla skvele s výsledkom negatívne ( tehotenskú cukrovku nemáme ) 😉 hneď som to išla osláviť skvelými čokoládovými palacinkami. Som rada, že už mám všetky povinné vyšetrenia úspešne za sebou. Teraz si už budem tehu len užívať a pomaličky odratávať dni do pôrodu. Už sa neviem maličkého dočkať, je to môj malý futbalista. Kope a kope, bruško len tak skáče 😀 😀 😀 V utorok ideme na 3D-čko sa veľmi teším na fotočky a video 😉 Ozaj prišla už postieločka a komoda a už to stojí v spálni. Ešte treba dokúpiť matrac a výbavu do postieľky, ale to neskôr 🙂 Hodím foto 😉

ronecek
14. črc 2011

@sedmitecka Je mi to moc líto ☹ Ale určitě se mimíska brzo dočkáš. Tak jak píše kenya, možná to přijde právě tehdy, když to vůbec nebudeš čekat. Já jsem po prvním neúspěšném IVF taky říkala, že když se nám to nepovedlo teď, tak se nám to nepovede ani příště a vidíš to. Povedlo se a dokonce dvakrát 🙂 Kamarádka se chystají na třetí IVF a taky musí jít na laparku. V CARu jí ale řekli, že pokud na to půjde tady do nemocnice, bude to klasická laparka, ale u nich by to dělali nějak jinak. Bez zbytečných jizviček 😉
Držím dál moc palečky a myslím na Tebe 🙂

kenya83
14. črc 2011

@ronecek ahoj moja 🙂 tak ako? užívaš si kopančeky????

ronecek
14. črc 2011

@kenya83 Ahojky, postýlka i komoda vypadají úžasně 🙂 Takže už chybí jen to miminko 😵 Super, že cukrovku už máš za sebou. A hlavně s dobrým výsledkem. Vůbec se na ni netěším. Já jdu příští týden v úterý na kontrolu a ultrazvuk na gyndu. Už se nemůžu dočkat. Hrozně to letí. Vidím to na těch kontrolách. Připadne mi, že jsem byla včera a už jdu zase 🙂

@mindinka
@kenya83 Jinak jsme holky všichni nemocní. Tomáše už to trošku přešlo. Ale Domík a já jsme vyřízení ☹ V noci jsme měli závody v kašlání. Střídali jsme se, jednou já, jednou Domík. Dneska téměř poprvé konečně pořádně jedl. Od neděle totiž nechtěl nic jíst. Teplotka se mu stále trošku drží.
Já hrozně kašlu a bolí mě v krku. Teplotu naštěstí nemám. Mám při kašlání hrozný strach o bobka v bříšku, protože tím jak pokašlávám se mi celé břicho třese. Snad bude vše OK. Četla jsem, že to na plod žádný vliv nemá 😨
Jinak bobeček pěkně pokopkává. Někdy je to jen takové lehoulinké kopkání a z toho cítím pěkné kopance 🙂
Tak se mi opatrujte i se Zuzankou a Sebastiánkem 😵

vered
14. črc 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko,promin ze pisu az ted..je mi to moc lito ☹ ale aspon ze duch uz je pryc a neni to nejaky zamlky nebo mimodelozni vid? Takhle se aspon ja vzdycky\ utesuju,kdyz uz nic....
A proc jdes na laparku????O tom jsi nejak nepsala.....
Doufam ze uz to vsechno budes mit za sebou, moc ti budu drzet palce.
Ja si ted uzivam klidu od IVf jsem rada ze na to nemusim moc myslet....zatim.
Tak papa zlati..a ty lazne si moc uzij, zaslouzis si je 😵 😵 😵

vered
14. črc 2011

@pikusa jee tak uz mrska dorazila, to je dost vid..tak hodne stesti pri stimulce a at se zadari.. 🙂 😵 🙂

kenya83
14. črc 2011

@ronecek to vieš, že to strašne letí. Nemôžem tomu ani uveriť, že som už tak ďaleko. Ešte pár týždňov a Sebastiánko už bude medzi nami. Neboj test na cukrovku určite zvládneš aj ty. Ja som si to nevedela ani predstaviť ako to vypijem a v pohodičke. Čo sa týka toho kašlania určite nemaj obavy, na drobčeka to vôbec nemá vplyv. Tak sa s Dominičkom rýchlo uzdravte 🙂

sedmitecka
14. črc 2011

@vered ahojky, dekuji ti ☹ je to boj, a ja nejak ztracim energii, takze ted bude pauzicka od vseho a uziju si leta, v klidu dorekonstruujeme byt a prestehujem se a pak se uvidi.......nalaparku chci ja sama, rozhodla jsem se vcera, driv jsem ji nechtela a ani me na ni nehnali, ale ted chci mit jistotu,at to tam pekne zkouknou......a budu doufat, ze dostanu ty lazne, to by se mi libilo moc na podzim 🙂
uzivej leta, dobrou noc preji