Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

magieee
15. srp 2011

@mufinka26 Ahojky mě to tu taky pomáhá,ale bohužel to nevyšlo ani tentokrát. ☹ 4 pokusy a nic. 😢 😢 😢 😢
Sem na dně,ale netuším co dál.Musíme si prvně promluvit s manželem.No nachvíli si dám pauzu od všeho a budu sem chodit jen občas. ☹

pikusa
15. srp 2011

@magieee drž se......je to těžký,ale musíme jít dál....
@vered a kdy vy to zkusíte???
a 2 ?? ne to opravdu nerisknu....

vered
15. srp 2011

@pikusa uvidime jak to vyjde...v zari je hodne svatku, tak podle nich a podle toho jak budu mit menses....
A to je mas zamrazena po jednom asi vid??? Nam je mrazili po 2....

mufinka26
15. srp 2011

@magieee ahojky to mě mrzí ☹ já se modlím, aby mi příští týden řekly, že už konečně ten KET udělají, bude to náš třetí pokus. kdyby to nevyšlo, tak bych si dala měsíc pauzu a šly bysme do 2.IVF Určitě to nevzdávej zlatí, odpočin si a pak hurá do dalšího boje, ty miminka pak za to stojí 😉

mufinka26
15. srp 2011

@pikusa ahojky, musíš si říkat, že příště to určitě vyjde. Kolik máte ještě mrazáčků? drž se holka 😉

vered
15. srp 2011

@magieee ahoj magie, to je mi lito ze to zase nevyslo.....ach jo, vim ze to je tezky....
jak Te povzbudit...ja mam za sebou uz 5 IVF a jedno detatko, peknyho raubire,taky sme si na nej pockali 4roky a nebyla to snadna cesta. nevim kde je u vas presne problem, ale co zkusit tu minimalni stimulaci..nebo neco jinyho?? Dobre ze pomyslis i na adopci..urcite budes skvela maminka...Moc Ti drzim palecky...
Ted mas jeste nejake mrazacky????papapa 😵

magieee
15. srp 2011

@ronecek Děkuji za podporu,ale bohužel to nevyšlo tak jako tobě.Sem z toho unavená.Dám si nachvíli pauzu.Musím zkusit myslet jinak. ☹ 😢

bublenudle
15. srp 2011

@magieee Ahojky,moc mě mrzi ,že ti to taky nevyšlo..posílam pohlazení,vím jak to bolí....
drž se.... 🙂

bublenudle
15. srp 2011

@pikusa Ahojky,tak čtu že taky nic...je mi to lito,zlati..musime bojovat dal...stoji to určo zato 🙂

magieee
15. srp 2011

@vered Ahojky!Mám ještě 3 mražený.Doktorka nám doporučila na to jít další cyklus.Nechápe proč to nejde.Mám prý krásný reakce a potom i embrya,ale nikdy se to nechytne. 😢 Já mám anovulaci a do toho vyrábím protilátky proti spermiím. Manžel má navíc velice nízkou pohyblivost.Je to nějaká nemoc olygo-cosi.Ta míň špatná verze,ale dohromady. 😢 😢 😔

magieee
15. srp 2011

@bublenudle Děkuji.Je to strašný.Moc sem tomu nevěřila,ale pořád sem hrozně ve vnitř doufala.Snad to zvládneme.... 😢 ☹

bublenudle
15. srp 2011

@magieee Ja tomu taky moc věřila a byl to nejhorši pokus ze všech...ja ted hodne čtu o tom DHEA..na podporu vajiček..asi to koupim,uvidim jestli mi to mudr schvali....musime bojovat.... 🙂

magieee
15. srp 2011

@bublenudle Co to je?

bublenudle
15. srp 2011

@magieee
@magieee Ja to četla tady a psala mi o tom znama...je to na kvalitnejsi vajička...dej si to do googlu 😉

ira13
16. srp 2011

Ahojky děvčeta,moc vás zdravím.Je tu plnu nových tváří,ale doufám že si některá vzpomenete.Chodila jsem sem začátkem roku když jsem šla na ket.Jdu vás pozdravit a povzbudit ve snažení.Nevzdávejte to zázraky se dějí. Jsem po 3ivf ,1ket ,1iui .Tento měsíc nepřišla mrcha, šla jsem k doktorovi že to mám rozhozené po stimulkách a on mi řekl že v děloze vídí mimi. Po 6 letech se nám to povedlo , doma bez pomoci lékařů. 😀

bublenudle
16. srp 2011

@ira13 Ahooooooooj,no moc moc gratuluji....ja to tak mela v březnu,ale bohužel mimoděložni....moooc si to uživej a přeji at je všejak má být.... 😵
dej vědět jak pokračujete,ale určitě bude vše ok....
měj se krasne.....

ira13
16. srp 2011

@bublenudle Jsem také po mimoděložním,ale teď je tam kde má být.Zatím je vše v pohodě. V pondělí jdu na kontrolu tak dám vědět.

ronecek
16. srp 2011

@pikusa Ahojky 🙂 Je mi to moc líto. Já počítala s tím, že vám to vyjde určitě ☹ Ach jo. Je to nespravedlivé. Ale jak píše veredíček, nevěš hlavu, mrazáčky tam máte. To je hlavní. Já bych taky zkusila vložit dvě. Vidíš, já nechala tři a máme jen jednoho mazlíčka. Riskni to. Budu dále na Tebe moc myslet 😵

ronecek
16. srp 2011

@magieee Ahojky 🙂 Je mi to moc líto, že to nevyšlo 😢 Já bych do dalšího pokusu šla hnedka. I když je to po psychické stránce asi dost těžké, ale stejně by ses tím trápila a čekala, jestli se to příště zadaří nebo ne. Už když vám to i doktorka doporučila.
Moc držím dále palečky a posíláme pusinku 😵

ronecek
16. srp 2011

@ira13 Ahojky 🙂 Tak vidím, že se opravdu zázraky dějí. Moc gratuluju k mimísku a ať se nadále vše tak dobře vyvíjí 😵 😵 😵

ronecek
16. srp 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 My se máme taky dobře až na to, že se mi asi začaly vracet ranní nevolnosti. I s blujníkováním ☹ Ty jo, takže vy už se budete zase vracet domů? To tak šíleně uteklo. Toho krásného teplého letního počasí jste si tady moc neužili, co? Už mě to štve, není den, kdy by nezapršelo 😢 Aspoň tady u nás. Včera večer byla šílená bouřka, tak jsem valila lehnout k Domíkovi do pelíšku. Já nenávidím blesky.
Jj, tak já si myslela, že se domů těšíš. Ale to je tak i na dovolené. Vždycky odjíždím s brekem, protože se mi domů nechce 😢 Ale zase si zvykneš. Přeci jen už tam pěknou řádku let žiješ.
Ty jo, tak Joshik nastupuje od září do školky? To se máš. Budeš mít klídek pro sebe a pro budoucího členečka. A jak jste se teda rozhodli s tou Amerikou?
Domík je zlatý. Mele o stošest. Všechno opakuje. A my se pořád řežeme, protože nemá chybu, když ze sebe vypustí "ježiši marja, ty vole, pane bože, není pravda (jako že to snad není pravda). Je to mazel. Tento týden u nás byla pouť, tak se kolotočoval. Byl z toho unešený. Jako vždy a my pak z té prázdné peněženky taky 😀
Břicho roste pěkně. Začíná mě to už trošku tlačit pod žebrama a přes boky jsem nabrala šest centimetrů. Hrozně mě bolí zadek, tím jak se ta pánev roztahuje. Nejhorší když vstanu a chci jít. Ale jinak vše OK. Tlak výborný. Tak snad se to udrží.
Taky se moc opatrujte a zase brzo písni 🙂 Papa a posíláme pusinky. L+D

bublenudle
16. srp 2011

@ira13 tak super,držim vše co mam..dej vedet.... 😉

kenya83
17. srp 2011

@ira13 to je skvelá správa moc, moc, moc blahoželám a prajem nech všetko dobre dopadne 😉

mindinka
18. srp 2011

Ahoj holky, přidávám fotečky naší Zuzanky. Dneska jsem si jí poprvé chovala, měla jsem jí na sobě položenou hodinu a půl, bylo to krásný, ale potom mi moc dobře nebylo, když jsem jí musela vrátit zpátky do inkubátoru. Dneska váží 994 gramů.

mufinka26
18. srp 2011

@mindinka to je krásná váha 🙂 pěkně přibírá a o je dobře 🙂

mindinka
18. srp 2011

@mufinka26 Děkuji moc, doufám, že už bude jenom přibírat zlatíčko naše krásný. 🙂

mufinka26
18. srp 2011

@mindinka to víš, že bude, je to malá bojovnice a chce být už brzy z maminkou, proto tak krásně přibírá 🙂

pikusa
18. srp 2011

@mindinka to je šmudlinka......jen at hezky papká,beruška,však ona všechno dožene 😵
PS a změn si pas.....stále tam máš že čekáte miminko 😀

mindinka
18. srp 2011

@pikusa Je to naše šikulka, tak už jsem si to předělala. 🙂

pikusa
18. srp 2011

@mindinka je opravdu drobeček,,,to si vůbec neumím představit....
ale počkej,zlobit bude stejně 😀