Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
12. zář 2011

@vered tak to ti budu moc držet palečky 🙂 to nejsme tak daleko od sebe 🙂 doufám, že obě najdeme // 🙂

vered
12. zář 2011

@mufinka26 dekuju moc, tobe taky hodne stesticka.....at nam to vyjde! 😉 😵

pikusa
12. zář 2011

@mufinka26
@vered
tak na vás holky budu myslet a oboum moc moc držím všechny palce co mám....i na nohou 😵

ronecek
12. zář 2011

@pikusa Ahojky 😉 O nakupování mi ani nemluv. To si pořád říkám, že nic kupovat nebudu a stejně mi to nedá 😀 Jsem hrozná baba. Jestli nebylo líp bez internetu. Člověk zašel do obchodu na určitou věc a tím to skončilo 😀
Jinak to opravdu letí jako voda. Nedávno jsme jezdili do Zlína a už je to šest měsíců. Je to hrůza. Tři roky utečou jako voda a povalím do práce ☹

ronecek
12. zář 2011

@mufinka26 Myslíš, že to do pátku vydržíš 😀 Já bych testíky dala taťkovi, ať Ti je krásně schová a v pátek ráno vytáhne 😀 Třeba je to nějaká ta předtucha, že se zadařilo. A v pátek to bude veliké překvapení ve tvaru dálnice 😉

ronecek
12. zář 2011

@vered Ahoj zlatí 😵 😵 😵 Ty brďo, tak Ty už jsi po KETíku. No to je super. Ale zase to tak nepřeháněj s tou prací, jak píšeš. Všeho s mírou 😉
Nám to moc rychle utíku. Ještě 92 dní a malou máme u sebe.
Domík je v pokojíčku spokojený. Spinká sladce. Do té půlnoci se sice jednou, dvakrát vzbudí, ale pak už spí až do rána. Ale hrát si tam sám moc nechce. Musíme tam s ním vždycky jít a hrát si nebo si tam zaletí pro hračky a snáší dolů do obýváku 😀
Zlatí, jak se ptáš na ty věcičky po Domíkovi 😉 Já jich spoustu prodala a za to kupovala zase další nové pro něj 😉 A teď jak jsme zjistili, že budeme mít holčičku, tak ty klukovské se snažím taky prodávat a za to jsem koupila pár věcí pro holčičku. Ty holčičí jsou opravdu jen ty v albíčku, jinka mám většinou vše po Domíkovi v neutrálních barvách. Jinak tu háčkovanou deku jsem si vždycky moc přála. Zavinovačku mám jednu po Domíkovi, ale ještě jsem měla jednu, ta už není moc použitelná. A nebesa do postýlky jsme taky po Domčovi prodali. Měli jsme modré s medvídkama a tím jak jsme vymalovali ložnici na fialovou, tak jsem se rozhodla to změnit. Jsem prostě blázen 😀
Joshika je mi moc líto, že ve školce pláče. Asi si tím prochází hodně dětiček. Určitě se to spraví, zvykne si a pak Ti nebude chtít chodit ze školky domů. Já mám taky hrozný strach, že jednou jak bude Domík chodit do školky a bude tam plakat, tak mi ho bude moc líto. Já to prožívám všechno hrozně s ním 😒 Bobečci naši sladcí.
Ty jo, takže vy ještě pořádně nevíte, zda poletíte nebo ne? 😅
Jj a já jsem tak ráda, že máš už KETík za sebou 😉To by byla prča, kdyby se chytli oba bobánci 😀Tfuj, tfuj, tfuj 😵Jsem na vás holky hrozně zvědavá.
Já vlastně tehdy po KETu šla taky celou štreku z kliniky k autu pěšky z velkého kopce. Vím, že jsem se na to tehdy ptala doktora a on mi řekl, že pokud nepoběžím, tak je to v pořádku 😀
Zlatí, pomalu valím do hajan. V moudré knize jsem se dočetla, že bych měla během dne hodně odpočívat, políhávat, neponocovat...a zatím se mi to nějak nedaří ☹
V pátek jsme byli u bráchy kouknout na mimčo, tak jsme tam místo do osmi hodin seděli až do jedné v noci 😲I s Domíkem, který tam usnul na pohovce. Pak ho manža domů nesl. Včera jsme tady měli Tomášovy rodiče, bo jsem 8.9. měla narozeniny ☹33 ☹. To je hrůza jak to letí. A dneska jsem dělala marmeládku z ostružin a čalamádu z cukety na topinky. Takže já nemám ani čas si lehnout. Musím to začít napravovat.
Tak se zlatí opatruj. Posíláme vám všem pusinku. Hlavně bobánkům v bříšku 😵Papa L+D

mufinka26
13. zář 2011

@ronecek no já je ani taťkovi dávat nemusím, sama se tak bojim, že tentokrát to vydržím a testovat nebudu, i v ten pátek to bude podle CARu brzy. 🙂 v pátek to bude 11den a testovat dle CAR mám až 16.-17.den 🙂

pikusa
13. zář 2011

Ahojík holky...
Tak já všechny malinké věcičky po matesovi dala sestře....za chvilku rodí.....a neví co to bude 🙂
No a doufám,že to pak ještě budu potřebovat 😵
Něco prodávám,ale jsem líná na to to fotit a dávat na net....tak spíš doma syslím
@ronecek vše nej k narozeninám---dodatečně 😵 at je pohodové těhu i dál a krásná a zdravá holčička 😵
a 33 být mě,tak jásám...mě letos 37 😒

kenya83
13. zář 2011

Ahojky 🙂 ako sa mi tu máte a čo je tu nové? @ronecek dnes mi prišiel fusák a deka od emitexu je to úžasné 🙂 fusák mám limetkový taký ako ty a deku som si objednala tú žltú, aby mi pasovala do kočíka 🙂

vered
13. zář 2011

@ronecek zlaticko, dekuju za maxi pisanicko 😵 a moc se omlouvam ze mi unikly tvoje narozeninky!!!! Dodatecne vsechno nejlepsi, zdravicko, pohodicku,lasku, radost z deticek, pohodovy porod a vsechno co si jen prejes!!!! A more pusinek 😵 😵 k tomu!
Jo a nestezuj si, ja mit 33 tak se du radosti ozrat.... 😀 😀 😀

vered
13. zář 2011

@pikusa bud rada ze ti je 37 az ted 😉 na konci roku, me bylo hned na zacatku, takze pokud bude dalsi mimi, ve 37 uz porodit nestihnu!!!! 😢

pikusa
13. zář 2011

@vered mě bude ted v říjnu...
ale co,jsme mladice pořád 😀

ronecek
13. zář 2011

@mufinka26 🙂 Myslím, že ten 11 den je ideální 😵

ronecek
13. zář 2011

@pikusa Ahojky 🙂 Já po prckovi prodala už spoustu věcí 😉 Za ty jsem mu pak zase další nakoupila. Je to super, že to takhle funguje. Nedokážu si představit, že bych vše schovávala. To by jsme se tady asi nehli. I tak mi těch věcí po prckovi zůstalo hodně 😉 Děkuju moc za přání k narozeninám. Mě přijde i těch 33 let dost, ale nezáleží na věku. Záleží jak se cítíme 😀Švagrovku taky čeká letos 36. Do čtyřicítky si myslím, nejideálnější věk 🙂

ronecek
13. zář 2011

@vered Zlatí díky moc za přání 😉 Snad se mi to vše splní. Teda hlavně to pohodové těhotenství s pohodovým porodem a krásnou zdravou holčičkou 😉 To je teď to nejdůležitější 😉 Hele, u bráchy v pátek na návštěvě jsem to patřičně zapila 😀 Teda ne že bych se ožrala, ale sklínečku vínka jsem si dala 😉

ronecek
13. zář 2011

@kenya83 Ahojky 🙂 Tak to je super, už se těším na fotečky v albíčku 😉 Fusak je parádní a ta deka taky super. Myslím, že obě budeme spokojené 😵

kenya83
13. zář 2011

@ronecek no musím porobiť nejaké fotočky aj to bruško odfotiť len sa mi tááááák nechce, som strašne lenivá 😀 😀 😀 a veľmi unavená stále by som len spala ako taký medveď 😀

pikusa
13. zář 2011

@ronecek já síš tady po kamarádkách rozdávám za symbolickou cenu...
Ale třeba zítra jjedeme do Liberce a ozvala se mi maminka na zimní soupravu,tak jí to vezmu a rovnou prý mám vzít ještě tepláčky,mikinky a tak...

vered
14. zář 2011

@mufinka26 ahoj mufi, jeste jsi netestla??? Ja mam dneska nejaky divny pocity, takovy nalady, jednou nahore jednou dole..zacinam byt z toho trochu nervozni, z toho cekani a to ze jsem teprve 6.den po....ty delas v hrackarne???

mufinka26
14. zář 2011

@vered ahojky vered, já sem dneska netestla, ty nálady mám taky, jednou sem nahoře jindy bych brečela 😒 včera mě bolelo pěkně břicho večer. ale asi nám to nevyšlo, na malou chodím normálně, minule sem lítala každou chvíly, prsa nebolí nic ☹ uvidíme v pátek, zítra taky netestnu, protože z mladou vstávám v šest ráno a razíme do školy a já pak rovnou do práce, takže ani testovat nestíhám. 😅 Já dělám v hračkách a ted nám to tu pěkně začínáí, lidi pomalu nakupují na vánoce a reklamy na děti zdatně útočí novejma věcma 😀

evatk
14. zář 2011

Ahoj, mam za sebou 1.ket-v pondeli. Uprimne jsem docela zklamana, jelikoz ze 4 embryi prezilo jen jedno, no aspon, ze 100% kvality.

spimy
14. zář 2011

Ahoj holky. Hlavně pro @vered @mufinka26 chci napsat svůj zážitek. PO 1. neuspešném IVF jsme po dvou měsících absolvovali 1. KET. Zaváděli mi už 5denní mrňouse, jeden už byl blastocysta. Šla jsem tam jako na porážku, skeptická, nevěřila jsem. Po zkušenosti z IVF jsem se vykašlala na válení doma, na karanténu, na hlídání se. Popíjela jsem víno, jezdila od druhého dne po transferu do práce na kole (6,5km tam), po transferu jsem hodinu na to vstala a běžela na WC, protože jsem to už nemohla vydržet a domů jsem šla pěšky. Do toho jsem začala dělat autoškolu a jízdy jsem dost špatně psychicky zvládala, jsem nervák. Navrh v práci propouštění, dokonce jsem pár dní probrečela kvůli kolegům, kteří jsou mi blízcí a musí skončit. Přesně po týdnu jsem si udělala test a byl negativní, absolutně čistý. Na krev jsem měla jít v pondělí, ale o víkendu mi došly prášky a jelikož jsem nevěřila, vysadila jsem je. Asi si teď říkáte, že jsme strašně nezodpovědná... Ale já nic necítila, negativní test a prostě jsem měla jasno. Dokonce jsem vážně uvažovala nejít na krevní testy. V pondělí jsem ani nebyla schopná si zavolat pro výsledky, s variantou pozitivní jsem nepočítala, a tak tam volala kamarádka s tím, že mi výsledek jen napíše, protože já to prostě slyšet znovu nechci. A výsledek? Pozitivní... Pointa...neztrácet naději, cesty života jsou nevyzpytatelné. Teď už jsem samo ve stresu, jak dopadne UTZ.
Držím vám palce, ať na vás milý šok také čeká 😉

mufinka26
14. zář 2011

@spimy ahojky tak veliká gratulace, já sem ted taky skeptická a taky chodím do práce, dokonce sem si schutí po obědě dala pěkně vychlazený pivečko 🙂 tohle my dává novou naději, že neni vše straceno 🙂 děkuji ti za takovou naději 😉

spimy
14. zář 2011

@mufinka26 Rádo se stalo 🙂 Já tomu prostě nevěřila a vlastně pořád nevěřím. Do konce jsem si po krevních testech šla koupit do lékárny test a dělala si ho ještě doma, zda mi nezamněnili vzorek krve 😅 Alkohol tyhle první dny neškodí, protože prcci ještě nejsou napojeni na tvůj oběh, takže to je v pohodě 😉
Držím moc palce!!!

mufinka26
14. zář 2011

@spimy můžu se jenom zeptat kolikátý den po ET si šla na tu krev? a dělala si ten testík? 🙂

spimy
15. zář 2011

@mufinka26 Ahoj, jasně. Test z moči jsem si dělala v neděli - zavedení bylo v neděli o týden předtím. Mrňousci byli 5denní, takže jsem očekávala, že už by měli v pohodě být čárky vidět, kdyby něco (vychází mi to na nějakých 12 dnů stáří prcků). Pak už jsem si test nadělala, až po 15 dnech test z krve. Nebýt toho, netuším, že jsem těhotná.

spimy
15. zář 2011

@mufinka26 Teď čtu, že jsi začala mít problémy s tlakem. Tak jestli něco bylo jinak u mě po transferu, tak to bylo přesně tohle - motala se mi často hlava. Přikládala jsem to Utrogestanu, který jsem brala a tomu, že minule jsem byla doma, tak jsem to neregistrovala a teď přeci jen zápřah v práci... Ale možná je to jinak... 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@spimy ahojky teda tak to my dodalo další sílu do žil, já si dělala test 8.den po ET ale nebylo to hnedka z raní moči a byl sněhobílí, měly sme čtyřdenní morulku zavedenou, takže to bylo ještě hodně brzy 🙂 no stím tlakem, mě to samotnou šokovalo, nikdy sem nízkej tlak neměla, taky si ale myslím, že je to tím estrofenem a utrogestanem.. odpoledne sem v práci úplně grogy, máme ted docela zápřah 🙂 ale tobě držím všechny pěstičky, at se bobískovi v bříšku líbí hoooodněě dlouhou dobu 🙂

spimy
15. zář 2011

@mufinka26 Díky, tobě taky hodně štěstí, ať se mrňous drží 😉 Mám to úplně stejně, a krom nízkého tlaku a pak od cca 11. dne po zavedení bolestí v podbřišku úplně jako při MS, necítím vůbec nic. Pokud jsi navíc netestovala z ranní moči, tak ten test ani nemohl něco ukázat 🙂 Pevné nervy přeji, já se teď klepu, aby byl mrňous na UTZ, a bylo srdíčko, protože nic prostě necítím 😒 Pořád je čeho se bát, že? 😅

kammka
15. zář 2011

@spimy budeš tam mít dva kousky 😀