• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@luucia ...tak si užívej válendo a budu držet všechny palce,aby to vyšlo!!!
Já už si zase přijdu naprosto v pohodě, že všechno zvládnu, plánuju,co bude dál,když to nevyjde...lepší myslet dopředu a být mile překvapená. I když ze zkušenosti po minulým ET je mi jasný,že teď budu hrdinka a pak to zas parádně obrečím :grinning: ...nu což, život je holt boj,tak bojovat musíme!!!!

@vered ..jak ses vůbec dostala do Izraele? Kde ji se s mužem seznámila?...jestli to není tajný? Já v Izraeli nikdy nebyla,ale slyšela jsem jak je krásná (jo,je ta Izreael nebo ten? :grinning: ), Jak se tam žije? Mně tohle vždycky zajímá, nejradši bych procestovala celej svět,kdybych na to měla :grinning: ...tak se aspoň ptám a cestuju prstem po mapě!
8. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia tak super, že už je bojovníček u tebe....držím palce, za 14 dní hlášš //, ju? Těšíme se:slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holciny, dekuju mockrat za vzkazy a doufam ze si Mikulase uzijeme, pak dam vedet jaky to bylo a jestli se Joshik bal certa!! Pochybuju... :grinning: C se tyce cukrovi, tak uz zbyva jen to linecky a mam to ..hura slava!

Holky na co berete ten prednison?? Ctu tady ze se po tom pribira, ja myslela ze se pribira po utrogestanu....ikdyz ja jsem nepribrala pri stimulaci...nastesti!!

@luucia Ptas se na zvyky, tak my dodrzujeme, tedy ja dodrzuju cesky zvyky vsechny! Minule Vanoce jsem byla doma v Cr, ale letos to kvuli IVF nevyslo.
V Izraeli ziji Zide, muslimove a krestani a tak tech zvyku a svatku je tu pozehnane. Manzel je Zid a drzime i zidovske svatky, mame tak tech svatku ponekud vic, ale aspon je to pestrejsi. :slight_smile:
A Ty uz mas u sebe bojovnicka??SUPER, at se tam boban hezky zavrtosi!!!!!!!!!!! Stejne zvlastni ,jak jsi to resila jestli jedno ci dve a nakonec se priroda rozhodla sama. My jsme meli pri tom poslednim ketu 3 zmrazene najednou a take sme furt resili co bude, jestli 3 nebo jen 2...a nakonec jsme se dozvedeli( az na sale pri transferu) ze mame uz jen 2! Muze byt v Cr u transferu manzel??????
8. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol ahojda, jojo, Joshik jeste porad radi jako cerna ruka a vsichni me ujistuji ze to je normalni, protoze mu byly 2 roky a to pry je nejhorsi, rika se tomu terrible two!!!! TT :grinning:
A Ty uz v patek zacinas pichat gonal??Teda to je rychlost, ja uz te asi nedozenu vid????Ty rychliku jeden!!! A co Ty nepeces???
@stazina Tak co Staziku, co pernicky, uz jsou hotove????
8. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered ahoj Veredko naše:slight_smile: tak to musí být zajímavý, když slavíte svátky jak křesanské , tak židovské..a seš teda dobrá, když už máš naečeno..já včera na ty perníky zadělala, alel péct udu až bude klid...ona ted tchýně pořád něco po večerech v kuchyni uklízí, tak bych se tady nevešla...
A to se mám teda na co těšit, až lukům budou dva, co? No , já už jsem vyřízená ted..a jestli ěm ještě čeka j d vě čený ruce :grinning: tak to teda budeale to už snda budeme v našem..
@kinguse já taky byla ted při posledním Ketu hrdinka, však to tady holky ví, ale taky to na ěm potom dost dolehlo... :frowning2: je to vopruz, když to nevyhcází.... :frowning2:
8. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Ahoj, pred lety kdy tady jeste fungovaly Kibutzy, jsem sem jela s kamaradkou pracovat jako dobrovolnice na pul roku...bydleli jsme v nadhernem kibbutzu(nejkrasnejsim)EIN GEDI ,oaza v Judske pousti u Mrtveho more.....byly jsme tam pul roku a s nami jeste dalsich 80 mladych dobrovolniku z celyho sveta, bylo to super, jak o nejakejletni tabor, jen bez vedoucich!!! :wink: Kolem krasne rude hory a poust, jen to vedro bylo docela narocny, na jare to jeste slo tak ech 35st. ale v lete to bylo 45st +...to uz bylo horsi.
A tadyna tom krasnym miste jsem se seznamila s mym muzem, zrovna v Ei Gedi nastoupil do prace....rok na to procestovali Jizni Ameriku s baglem na zadech a po dalsich 4 letech jsme se v CR vzali a zacala jsem zit tady s nim, do te doby jsme si jen psali a stridave navstevovali! :wink:
Izrael v CR je ten....alespon tak mi to tvrdi mamka, ale tady je to ta Izrael, ale tady jsou vsechny zeme sveta zenskeho rodu. No a jak se tady zije.....neco je tu dobry a neco zase ne...asi jako vsude. Uz jsem si docela zvykla, ale prece jen Cechy krasne....Cechy meeeee... styska se mi.....
8. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina To je blby no....kdyz se musis o kuchyn jeste delit s dalsi zenskou....a pece spon cukrovicko ta tvoje tchyne??? :slight_smile:
Doufam ze tvoji dva certici, budou jen jako jeden Joshik, to totiz bohate staci :grinning: Bali se certu na
Mikulase????? To by me zajimalo!! :wink:
8. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered no, asi něco péct bude, ale až těsně před vánoci, takže pokud chi péct já , musím asi co nejdřív, pk už se nevejdu...a já nejsem zrovna ten ty , jako skorošvagrovka, co by si udělala hezký večer s tchýní a pekla bych s ní společně cukroví...... :confounded: na to fakt nemám...
a my jsme s klukama nikde na čertech nebyli, já za prvé nemohla az druhé jsem si říkala, že je vezmem kdyžtak až příští rok....ale vobchodě měli v životní velikosti čerta s Mikulášem a moc se jim to nelíbilo a natahovali....a od tý doby, když vidí někde čerta na obrázku , tak dělají,,bububu" :wink:
8. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia držím pěsti, ať se mimísek dobře zavrtá..a vydrží u Tebe dalších 9 měsíců..
:wink:
8. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered ..tak to je super,to jsi toho zažila dost a hlavně je skvělý,že ti/vám to takhle krásně vyšlo! Ale jak píšeš, Čechy krásnéééé.... Já strašně ráda cestuju,ale strašně ráda se domů vracím :wink: Jo a jak ses ptala,jestli u nás může chlap na sál při transferu...tak NE!
8. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered to jsi moc šikovná když už máš napečeno..
Holky, já nepeču vůbec..peče mi mamča.. :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia pěkně lež ať se dobře zavrtá. Embrijko je upravdu rychlík, moje měli 8buněk za 72hodin a to řikala embrioložka že jsou krásný.
8. pro 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Prednison je kortikoid užívá se na potlačení zvýšené imunitní reakce.Aby moje tělo netvořilo protilátky proti embrijku. Myslím že při umělém to berem snad všechny.
8. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tohle se může stát jenom mě...musím ležet a celej den nejde koník :angry: :angry: :angry: no takže jsem skoukla 3 filmy, nastavila si novej telefon a ted už čekám příjezd Anetky s manželem :slight_smile: přivezou mi něco k jídlu :grinning:
@vered já nevím jak v jiných CAR, ale u nás při transféru manžel na sál nechodí...teda já se neptala, ale přijde mi to o ničem..tam mám 10 minut roztažený nohy, dr mezi nima...co by tam manžel dělal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pak na pokoji, když tam 2 hodiny po ležím, tak tam je :wink:

Holky, já taky nepeču :slight_smile: dřív jsme pekly s mamkou, měly jsme to v plánu i letos, ale bohužel do toho vlezl KET :unamused: já to mám ráda, vždycky u toho pokecáme..pohodička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já taky beru prednison :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčičáci :slight_smile:,
tak zítra razíme do CAR :slight_smile: a začne se to pořádně hejbat.14 dní docela uteklo,přechod jsem si řádně užila,furt jsem měla migrény :rolling_eyes: ,výkyvy nálad ale naštěstí žádné :slight_smile:

@ira13 díky za odpověď o diphereline,tak jsi v očekávání...na MS :grinning:,tak ať se přiřítí rychle,to máš tedy krátké cykly.Prednison jsem neměla,ani při 1.IVF ani při KETu,ale koukám,že ho bere každej,tak se na to asi zítra taky pozeptám.
@kinguse to je prima,že do toho jdete,žádný přestávky nemají cenu :wink:,tak jim tam v CAR taky budeš zpříjemňovat svátky :sweat_smile:
9. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luucia tak držím pěsti,ať máte ty nejkrásnější Vánoce :dizzy_face:
9. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vered ahoj ahoj,to víš,že taky peču,ale jen svých 4-6 druhů,jen tak aby to krásně provonělo byt.
To je pěkný terrible two,tak hlavně aby to nebylo taky terrible three :grinning:
Jojo,jedu si snad už pro Gonal,ráno na krev,v poledne na UZV a dle výsledků se to snad rozjede :slight_smile: ,těším se a zároveń nějak bojím,jak jsem šla naprosto suveréně do KET,tak po tom neúspěchu jsem trošku nervozní,nějak my pořád nedochází,že do toho jdeme,nevím,jak to popsat...A ty s tím krátkým protokolem budeš jen kousek ode mě :wink:

@stazina čauves,tak už jsi začala s tím pečením,když musíš začít co nejdřív?Já mám zatím.........0 druhů :grinning:
9. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a mini dotaz k tomu prednisonu,to jste ho brala opravdu každá???
9. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol tak to na zítra přeju dobré pořízení a držím pěsti :slight_smile:

Já brala prednison při obouch KETech :wink:
9. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia Ahoj, tak se hlásím - dneska jsem byla na kontrole - semínka opravdu asi pomáhaj, sliznice v pondělí 7mm a dneska 13mm (koukla jsem se konečně do papírů). Takže předběžně - v sobotu volám na rozmražování a v pondělí snad KET. :grinning:

Jo pečení - včera jsem narychlo udělala medvědí tlapky - řekla jsem si že udělám všechno rychle o víkendu a co bude bude po pondělí budu mít už jen nohy nahoře :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 jj semínko je přímo zázračný :slight_smile: :slight_smile: tak hurá v pondělí do KET :dizzy_face: :dizzy_face: at se embroušci hezky rozmrazí :dizzy_face:
9. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nějak mi to nefungovalo tak jsem tu až teď
@sandol to uteklo tak to stihneš ještě letos. Určitě ti pochválí nízkou sliznici,scvrklé vaječníky a začneš stimulovat. Na prednison se zeptej to mě zajímá, proč to dělá každý car jinak.

9. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou opravdu zázračná semínka.
@falca1 jedla jsi jen semínka,nebo jsi pila i maliník a červené víno?
Jak vysoká sliznice stačí a kolik může narůst nejvíc? Je to tak že čím vyšší tím lepší ,nebo když je moc tak to není dobře?
9. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 co mi říkala dr, tak sliznice musí být minimálně 8mm, aby se nasadil Utrouš :wink: a ten se nasazuje tak 2-3 dny před KET :wink:
9. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 jak má být velká to nevím, - já jsem jedla semínka opravdu jen ty 2dny před UZ, ale doktor mi píchl ještě neofolin (v tom bylo taky něco olejovitýho). A dnes teda ten Agolutin. :slight_smile:
9. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia
Držím palečky, ať se embryjko pěkně zavrtá a zakousnuté se drží celých 9 měsíců :dizzy_face:

holky, mně dr. řekl také to samé, že sliznice před KET musí být minimálně 8 mm a utroš mi nasadil dle toho, jak staré embryjko bylo, tj. měla jsem 5 denní(kdy do toho započítal již jeden den kultivace po rozmrazení) , tak jsem jej začala brát 5 dní před plánovaným transferem.
Jinak já jsem plánovala jít po neúspěšném KETu hned do posledního hrazeného IVF, ale v CARu mi navrhli udělat imuno, kde jsme s manžou byli v úterý a výsledky budou už 30.12. a po novém roce (27.1) jdu do nemocnice na laparoskopii, kde mi budou dělat drilling ovárií, hysteroskopii a ještě jednou zkouknout vejcovody, když mi posledně diagnostikovali, že je nemám průchodné a mimi se stejně narodilo :slight_smile:
Už se těším :unamused: Mám strach z té celkové anestézie, mám za sebou anafylaktický šok při magnetické rezonanci s kontrastní látkou, tak aby se něco podobného neopakovalo. Pak bysme s manžou měli mít asi 6 měsíců na zkoušení otěhotnění přirozenou cestou, tedy jestli ty vejcovody budou alespoň trochu průchodné, protože po této době se zase uzavřou otvůrky vytvořené drillingem a bude malá šance, že mi vajíčka projdou na povrch ovárií, protože mám PCO a to se vajíčka moc nedělají, nebo se jim nechce procházet skrz vrchní tvrdou slupku, která se právě u PCO dělá :angry:
9. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mně taky řekli, že sliznice musí být minimálně 8 mm..minulý měsíc jsem ji měla jen 7 mm a stopli mi KET..utrouš začínám brát 5 dnů před plánovaným KET..pokud teď nevyjde KET, tak taky půjdu na laparoskopii..
10. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vůůůbec nic nedělám...celý den se válím a koukám na filmy nebo jsem na netu :grinning: teď teda balím dárky :grinning:
@leneclenec to s tím utrogestanem už jsem taky slyšela, že se dává podle stáří embryí :slight_smile: u mě to taky sedí, protože jsem měla dvoudenního embrouše :slight_smile:

Jinak mě překvapuje, že oproti minulýmu KET, kdy jsem byla nafouklá jak pátrací balon a břicho mě bolelo 5 dní po KET, tak ted mi není absolutně nic :confused: nevím, jestli je to dobře nebo ne :unamused:
10. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia určitě to je dobře :slight_smile: Věřím, že ti to vyjde a budete mít krásného Ježíška :dizzy_face:
10. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: ,
tak vše OK,mám nafasováno,vyplázla jsem rovnou 5200,-Kč za Gonal:stuck_out_tongue_closed_eyes: a to na pouhopouhých 5 dní :confused: stimulace,pak budu dokupovat další,zbyde mi 25 jednotek.Tenkrát jsem píchala 9 dnů,tak jestli to bude také tak,tak si připravíme dalších cca 4-4.500,-tis :astonished:,tak jsem z toho teda fakt paffffffff
Teda nevím kolik jsme přesně platili před těma pár lety,ale taková darda to jistojistě nebyla.Nějak jsem měla zafixováno,že to bylo něco přes 5 tis.na tu celou dobu stimulace.Mám teda asi dávky jak pro koně,první dva dny 300 jednotek a další 3 dny do kontroly 225 j.Se štochandama začínám zítra.

@ira13 prednison jsem tenkrát neměla a vyšlo to,tak nevidí,proč bychom ho měli dávat teď,ale kdybych ho chtěla,tak jsem ho dostala,tak jsem řekla,že to necháme jako to bylo při 1.IVF,nebyl žádnej,vyšlo to :slight_smile:

@luucia jen se válej,převaluj,a říkej si,že jak je to všechno jiné,tak to i jinak dopadne :slight_smile:
10. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek